» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
96 / 96
»
»»

Masterr ::

ReRMh je izjavil:

Shinto, ne boj se, bodo moderatorji pobrisali in račune deaktivirali (Kripto mesiju sicer ne, midva sva pa vajena).

Povabi tega kripto 'ljubimca' v Hangar, tako ne ve, kaj to je in kje je in zakaj je tam :D

sm ti napisal zs z kontakt.

Ma kaj bo ta kripto mesi, to je nek klinac ki rabi dve žlepe da se malo strezne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

ReRMh ::

nič, moderatorji pobrišite zadnjo stran, da bo tema spet predvidljivo dolgočasna...

jaz sem tudi malo spil. nekaj travarice in vodke, še od ene žurke...

kripto je, po mojem, sicer zares faca, samo hoče biti preveč pameten in preveč mogočen, verjetno precej mlad in ni dovolj skuliran, kgj...

ja ne vem, za prvomajske bomo že doli, pa gremo kak giro po tržaškem, če bo zneslo

meni pa je siromak čisto fino bit :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ReRMh ()

Masterr ::

jaz sem tudi reven pa kaj, tako je pač lajf.

ReRMh ::

sam saj reven se da bit na več načinov... jaz sem zagotovo mentalno/duševno/človeško/tudi materialno milijonkrat bolj reven kot ti...

še zanimivost, na revolut pravkar pravijo, da sem zdaj supportov top priority (lažejo v obraz, no tipkovnico), da pomagajo izpolniti pritožbeni obrazec in to... pa jih pomirjam, da je vse ok, da sem sprejel njihove pogoje, da pa tudi nimajo tako strašno dobrih obresti. res zanimivo... zgodba vredna 100 mute-banov na slo-tech.com in 500 pljuvanj od kripto mesija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ReRMh ()

ReRMh ::

hmm, moderatorji pobrišite, čimprej, resno mislim...

baje je revolut spremenil pogoje za pro! pa ne vem, če so samo mene usmilili kot siromašnega seljaka, ki ne zna žvečiti čigumijev, izjemoma, ali pa nasploh!

zdaj ne zahtevajo več fb/insta/web site ampak do enega leta star:
- invoice pending,
- contract,
- business related bills (karkoli je to),
- advertising samples/copies...

res so vztrajni...
kripto mesi, a jim nisi nič nakazal? meni je to že malo awkward, no...
če pa je bilo vse preneseno...
kripto mesi, daj no, pa ne moreš tako, no...

meni se meša, resno...
support pravi, da ni problem, da lahko sredstva nazaj prenesem.
da hočejo samo freelancersko pogodbo z zakritimi številkami...

po mojem se mi je zmešalo, ni druge razlage v tem vesolju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ReRMh ()

matobeli ::

AK_51_rom, sam predlog za nov račun.

kokica2000 ::

Tile zadnji dve strani sta bili pa res greznica. Prosim admina, da pobriše vse od #p8190518.

gdolenc ::

Za vse, ki imate težave pri pripravi XML datotek za poročanje obresti in ostalega vezanega na Revolutov 'Flexible Savings Account', se lahko obrnete tudi na podjetje REŠITVE d.o.o., kjer vam lahko sprocesirajo konverzijo iz PDF reporta v XML datoteke Doh_KDVP in Doh_OBR.
Sam proces obdelave podatkov ni tako preprost... najprej konverzija iz PDF v Excel in potem še konverzija iz Excela v XML.

Nekaj več napisanega na to temo:
https://www.linkedin.com/feed/update/ur...

 Revolut, BUNQ

Revolut, BUNQ



Sama storitev pa je na voljo tukaj:
https://edavki.rešitve.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gdolenc ()

chuck ::

Kakšne so izkušnje z Revolutom? Me precej mika savings account, ampak se mi res ne da ukvarjat z izvorom denarja, ki izvira iz plače in kapitalskega dobička (v večini). Hkrati imam še sredstva na binancah že par let.
Interesi so za: položit 100k in črpat obresti in prelagat iz Binanc gor in dol.
Kolikor berem se ti zna zgodit, da ti zaklenejo račun, še posebno občutljivi na kripto. Medtem ko za plačila in kartice mi je SI račun več kot dovolj.
Ima kdo podobne izkušnje?

kokica2000 ::

Svetujem, da ogledaš še Trade Republic (https://slo-tech.com/forum/t825085) in se nato odločiš, katera od teh dveh bank bolj ustraza tvojim potrebam.

dejanslo ::

dejanslo je izjavil:

Pa ste vi ziher, da ni ta vaš procent stroškov procent na same nabrane obresti in ne na glavnico? Ker to je zanemarljivo malo in se nekako sklada z mojim izpiskom, oz pri meni je preračunano še manj teh stroškov (cca 0,76% na "obresti"). Hvala Deejay in ostalim za doprinos v temo.


Hm ja, sem opazil, da se je sedaj tudi meni fee izjemno povišal. Iz 25. na 26. marec je fee šel iz 0,0183 na 0,5496 EUR. Paketa nisem spreminjal, skozi sem bil na free računu.

Ali je moj račun pravilen? :
3,93% obresti - (0,0393*0,25) davka - (0,009) fee => po feeju in davku efektiva 2,0475%. To je kar slabo za trenutno stanje (opcija traderepublic), mar ne? Kam priporočate prestaviti za čim večji izkupiček? Lahko tudi vezano do eno leto. NKBM ponuja 1,8% :O V kripto ne dam :)
There`s More Than One Way To Do It

DePalmo ::

Ima kdo Revolut Pro? Iščem in ne najdem točnih podatkov za stroške ki bi jih lahko imel s tem račun, tako da me zanimajo osebne izkušnje nekoga ki ga že ima.
- mesečni strošek
- strošek za prejem denarja (EU and non-EU)
- strošek za nakazilo
- sklepam da se da nastaviti avtomatična plačila, ala trajniki?

delavec44 ::

Cenik je isti kot za personal plan, ki ga imaš. Vse kar pišeš je zastonj in da. Oziroma za prejem ne EUR ne vem.

Zgodovina sprememb…

gort ::

Menda od res nedavnega je za Pro dovolj sedaj tudi povezava na vladne strani glede podjetja (javni del ajpes.si ali kaj), ni več zahtevan instagram/facebook namenski poslovni profil, za sam Business je manj komplikacij, menda dodelijo litvanski iban. Kakšne so izkušnje glede N26 Poslovni z nemškim ibanom?

DamijanD ::

dejanslo je izjavil:


Hm ja, sem opazil, da se je sedaj tudi meni fee izjemno povišal. Iz 25. na 26. marec je fee šel iz 0,0183 na 0,5496 EUR. Paketa nisem spreminjal, skozi sem bil na free računu.

Ali je moj račun pravilen? :
3,93% obresti - (0,0393*0,25) davka - (0,009) fee => po feeju in davku efektiva 2,0475%. To je kar slabo za trenutno stanje (opcija traderepublic), mar ne? Kam priporočate prestaviti za čim večji izkupiček? Lahko tudi vezano do eno leto. NKBM ponuja 1,8% :O V kripto ne dam :)

Nekaj časa (mogoče je bilo samo za nove uporabnike) je bil aktiven nek "boost" ali nekaj podobnega, kjer si imel fee znižan.

delavec44 ::

gort je izjavil:

Menda od res nedavnega je za Pro dovolj sedaj tudi povezava na vladne strani glede podjetja (javni del ajpes.si ali kaj), ni več zahtevan instagram/facebook namenski poslovni profil, za sam Business je manj komplikacij, menda dodelijo litvanski iban. Kakšne so izkušnje glede N26 Poslovni z nemškim ibanom?


Jaz nisem za Pro rabil nič. Zgleda ne preverjajo vsakega dodatno.
««
96 / 96
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
605134463 (258) J.McLane
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562132223 (6987) _janezvalva_
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617120953 (10258) Karen
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109777 (37698) Andro457

Več podobnih tem