» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
65 / 96
»»

jabe ::

tudi moj revolut virtualna ne dela. Nimam pa aktivirane fizične kartice. ker je ne rabim...

barracuda ::

PrimoZ_ je izjavil:

Sedajle je okoli mene kar nekaj sodelavcev dobilo pošto iz CSD-ja da so ugotovili, da imajo račun v tujini in da morajo sporočiti stanje na nek datum.
Kar je meni osebno hecno je da se zadovoljijo z naprintanim print screenom, ki ga jim pošlješ 8-O

Sej po eni strani plus pike, da ne komplicirajo, ampak so dvomi da se kdo čez čas ne bo vtaknil v to...


Pozdravljeni,
Danes sem dobil zahtevo CSD po predložitvi stanja računa na določen dan na računu Revolut. Morda je bilo v teh temi že odgovorjeno na naslednje vprašanje, sem sicer pregledal vendar nisem našel.
Kako v Revolut aplikaciji dobim izpisek stanja, ki je bilo na točno določen dan?

Hvala vnaprej za morebitne napotke.
Lep dan želim.

krucymucy ::

jabe je izjavil:

Jaz revoluta drugače ne rabim. Tole je obvoz dobiti denar zastonj iz Sparkasse na n26. N26 nima topupa z maestra, Sparkasse ima pa se maestro.

Ima Sparkasse Maestro tudi CVV? Ker jaz na DH nimam in ne morem polnit direktno niti N26, niti revolut.

MrStein ::

Nima. Da se polniti. Vpiši 000 ali poljubno.

(nove Maestro kartice, vsaj pri drugih bankah, imajo CVV - brezvezno kompliciranje, če se mene vpraša, ker če kdo vidi tvojo številko kartice Maestro na zadnji strani, bo videl tudi CVV)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krucymucy ::

MrStein je izjavil:

Nima. Da se polniti. Vpiši 000 ali poljubno.

Sem poizkusil, ne gre. Ne spusti naprej da bi lahko kliknil "continue".

MrStein ::

Zanimivo. Prej je en imel podoben problem, baje ni prav številko kartice vpisal.

V glavnem, jaz ima Sparkasse Maestro in dela. Ne vpisujem številk, ker si zapomni. Razen CVV, kjer moram vsakič neko izmišljeno številko vtipkat...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krucymucy ::

MrStein je izjavil:

Zanimivo. Prej je en imel podoben problem, baje ni prav številko kartice vpisal.

V glavnem, jaz ima Sparkasse Maestro in dela. Ne vpisujem številk, ker si zapomni. Razen CVV, kjer moram vsakič neko izmišljeno številko vtipkat...

prek NFC sem prebral stevilko.

jabe ::

jabe je izjavil:

Ha, sploh nisem vedela, da ima revolut tudi web aplikacijo. Hvala! Včasih je bila samo za biznis varianto. No, od tam sem pa lahko topupala s svojim maestrom. Vse dobro. Je sicer bistveno bolj nerodno, ampak gre pa, za tistih parkrat ko rabim. Tako da, tisti, ki ste imeli enake probleme z appom, probajte se preko weba.


Najprej vnesi v web aplikaciji, potem se pojavi vnos tudi v appu na telefonu. Meni dela cvv 123

GupeM ::

jabe je izjavil:

Najprej vnesi v web aplikaciji, potem se pojavi vnos tudi v appu na telefonu. Meni dela cvv 123

Jap, meni tudi Sparkasse preko appa ni prijel. Si že zadnjič enkrat to napisal_a, da preko weba dela. Takrat sem poskusil in res dela, pa sem se pozabil zahvalit za info, tko da tnx :D

jabe ::

barracuda je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Sedajle je okoli mene kar nekaj sodelavcev dobilo pošto iz CSD-ja da so ugotovili, da imajo račun v tujini in da morajo sporočiti stanje na nek datum.
Kar je meni osebno hecno je da se zadovoljijo z naprintanim print screenom, ki ga jim pošlješ 8-O

Sej po eni strani plus pike, da ne komplicirajo, ampak so dvomi da se kdo čez čas ne bo vtaknil v to...


Pozdravljeni,
Danes sem dobil zahtevo CSD po predložitvi stanja računa na določen dan na računu Revolut. Morda je bilo v teh temi že odgovorjeno na naslednje vprašanje, sem sicer pregledal vendar nisem našel.
Kako v Revolut aplikaciji dobim izpisek stanja, ki je bilo na točno določen dan?

Hvala vnaprej za morebitne napotke.
Lep dan želim.


zdaj jaz imam toliko teh bank, da ne vem, katera to omogoča in katera ne. Povsem možno, da je Revolut ena izmed tistih, ki ne. Takrat pošlješ izpisek za tisti mesec, kjer je razvidno, kako je bilo stanje na 1ga v tistem mesecu in potem preračunaš na peš stanje na željeni datum. najbrž bi ga lahko tudi sami, ampak jim pomagaš.

tudi v to se seveda lahko kdo vtakne, ker kaj pa njih briga, kolikokrat greš v spar, ampak po moje jih res ne. rabijo samo nek papir za v fascikel, da so pokriti...

@GupeM
ni kaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: jabe ()

smile- ::

21.9. je revolut menjal virtualno Visa kartico. Načeloma nič takega, s tem da nove virtualne kartice ne morem dodati v Garmin Pay, ker očitno Banka ni več podprta.
Sem poskusil s kreiranjem dodatne virtualne kartice, vendar je enako sporočilo.

BIN nove kartice je 4165 9884.

Ima še kdo to težavo?

MrStein ::

Znancu tudi heca nakazilo iz Sparkasse, tako z Mastercard kot Maestro.
Po vpisu podatkov kartice gumb za nadaljevanje ostane disablan.

Na web-u pa vse tako počasi dela, da ne more nič. Pojavi se ozadje obrazca a brez besedila.

Zanimivo, sem hotel pomagati in nakazati iz mojega Revoluta, pa odprem že eno prejšnje nakazil (ker v imeniku je ta oseba iz neznanih razlogov dvakrat, pa raje nisem na napačnega) in kliknem "Send Again" in ... nič se ne zgodi. Gumb je po barvi sodeč enablan, a ne reagira na tap. Split bill zraven pa dela.

No ja, meni dela™ ... *skomigne*
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

amacar ::

Tudi moji ženi ne prime več nove sparkasse kartice. Preko web vmesnika pa se ob kliku na "Add card" ne zgodi nič, samo dialog se zapre.

MrStein ::

Mogoče mora dati "join bank"? A to kaj vpliva?
Jaz nisem, ampak sem kartice dodal že dolgo nazaj.

Ugibam...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

amacar ::

Prejšnja ji je delovala, ko je dobila novo pa ne deluje več. Če je prestopila v "banko" ne vem, ampak to ni razlog, ker jaz sem in mi prav tako ne gre vnesti njene kartice. Mogoče se oglasim revolutu na support, ampak dvomim da bom kaj dosegel. Vprašanje je, zakaj preko web vmesnika dodajanje kartice ne deluje.

OrkAA ::

Jaz sem par let filal Revolut preko NLB maestro kartice, od prejsnjega tedna dalje mi pa ne dela vec. Ista (nepretecena) kartica je enostavno nehala delat.

tigrr ::

Pri meni isto, po ukinjeni stari kartici nova revolut kartica ne prime več na Gpay. Kaka rešitev ?

tigrr ::

False alarm.. ista zgodba kot prvič.. preden kreiraš virtualno kartico, morš "zamenjat" prebivališče iz Slovenistana na Njemaču, pool Gpay pogoltne revolutovo kartico.

Zlikovec ::

tigrr je izjavil:

False alarm.. ista zgodba kot prvič.. preden kreiraš virtualno kartico, morš "zamenjat" prebivališče iz Slovenistana na Njemaču, pool Gpay pogoltne revolutovo kartico.


Kje si spremnil naslov? V appu piše da zaradi regulativnih razlogov ne morejo prenesti računa v drugo državo?
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

amacar ::

amacar je izjavil:

Tudi moji ženi ne prime več nove sparkasse kartice. Preko web vmesnika pa se ob kliku na "Add card" ne zgodi nič, samo dialog se zapre.

Sem se še malo igral in ugotovil, da imajo dejansko tako glup UX na web appu (ce imas ze kaksno kartico dodano, drugace je ok). Ko das "Add card" ti zapre dialog, nato vneses znesek, ki ga zelis topupati in ko potrdis izbiro ti da opcijo za vnos kartice. In tu sparkasse kartico lahko dodas, za razliko od mobile app. Tako da vse deluje bp.

mare_ ::

A js kaj narobe delam ali se res ne da na Revolutu plačati položnice preko QR kode?

bastadu ::

Itak da se ne da, QR koda so podatki UPN obrazca, v Revolutu ni UPN obtazca ...

AllStarc ::

mare_ je izjavil:

A js kaj narobe delam ali se res ne da na Revolutu plačati položnice preko QR kode?

Res je ne da se. Naše UPN kode so v k..cu, jaz uporabim qrscanner app za kodo in potem copy-paste v Revolut. Nekaj dela, a ponavadi to rabiš samo prvič saj, če redno plačuješ iste račune uporabiš naslednjič podatke starega.

Tole sem sicer v splošni temi vprašal zato pastam še enkrat tukaj:
Vprašanje, če želim prenesti denar z revolut na bitstamp, mi revolut takoj, ko vnesem bitstamp račun (v mojem primeru mi ponudi bitstamp nakazilo na SI račun v sberbank kjer ga ima bitstamp odprtega) Revolut blokira in javi "something went wrong try again later". Še kdo s tem problemom? Sem pač uporabil N26.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AllStarc ()

amacar ::

Ja Revolut ima probleme s sberbank (receno je bilo, da ruskih bank ne podpirajo).

AllStarc ::

amacar je izjavil:

Ja Revolut ima probleme s sberbank (receno je bilo, da ruskih bank ne podpirajo).

OK, kaj se pa da naredit? Se da na kak drug Bitstampov račun nakazat?

AllStarc ::

AllStarc je izjavil:

amacar je izjavil:

Ja Revolut ima probleme s sberbank (receno je bilo, da ruskih bank ne podpirajo).

OK, kaj se pa da naredit? Se da na kak drug Bitstampov račun nakazat?

Rešil problem, samo pazil sem, da vpišem državo banke Litva in sem dobil ponujen Bitstampov račun v Gorenjski banki.

barakus ::

Ali ima kdo Revolut app v slovenskem jeziku?

gansta ::

Slovenščine ni podprta, je pa hrvaščina, ....

slamch ::

Težave top up preko Delavske hranilnice z maestro kartico. Pred slabim mesecem prenehalo delovati preko mobilne app. Uporabil sem polnjenje preko spletne strani. Sedaj še prek spleta ne deluje.
Je mogoče težava v maestro kartici (ne vem mogoče ji manjka kakšna zaščita). Se mi zdi, da sedaj DH nima več Maestro kartic ampak Mastercad (če bi naročil novo kartico). Ali vam deluje polnjenje preko maestro ali nima veze kartica.

smile- ::

Je že komu uspelo novo virtualno kartico spraviti nazaj v garmin pay? Od septembra naprej meni ne uspe več

6bt9hmDwY ::

Revolut Junior fiasko tudi med mnenji, ocena app drastično padla v zadnjih nekaj dnevih. Online transakcija sploh več ne, support ne razume problema, nekateri reporterji izgubili potrpljenje.

smile- ::

Jaz sem obupal na Revolutom in prehajam na N26+Curve. Zaenkrat za Garmin Pay dela brez težav.

greenguly ::

Moja NLB Maestro prav tako ne deluje več za top-up, v appu sem jo zbrisal in je ne morem več dodat. Na webu pa vedno napiše Your deposit of "dnar" has failed... Groza :(

delavec44 ::

Maestro itak ukinjajo. Na NLB ti jo po moje že zamenjajo z debit mastercard, če zatežiš.

https://www.nlb.si/sporocilo-za-javnost...
Vsi tisti, ki bi kartico želeli že predhodno zamenjati, lahko to storite brezplačno, in sicer jo lahko 24/7 naročite prek video klica, mobilne banke Klikin ali Klikpro (pod Naročila), spletne banke NLB Klik ali elektronske banke NLB Proklik, kot tudi pri svojem osebnem ali poslovnem skrbniku in v NLB Poslovalnici.

Zgodovina sprememb…

gansta ::

delavec44 je izjavil:

Maestro itak ukinjajo. Na NLB ti jo po moje že zamenjajo z debit mastercard, če zatežiš.

https://www.nlb.si/sporocilo-za-javnost...
Vsi tisti, ki bi kartico želeli že predhodno zamenjati, lahko to storite brezplačno, in sicer jo lahko 24/7 naročite prek video klica, mobilne banke Klikin ali Klikpro (pod Naročila), spletne banke NLB Klik ali elektronske banke NLB Proklik, kot tudi pri svojem osebnem ali poslovnem skrbniku in v NLB Poslovalnici.


Zanimivo, gredo torej na debetne master/visa kartice? S tem bo marsikdo razmislil ali bo sploh vzel dodatno kreditno kartico...?

barakus ::

Ali se da na Revolut uredit odklepanje aplikacije s patternom ali pa popolnoma izklopit zaklepanje aplikacije?

GupeM ::

Ne. In prav je tako. Če uporabniki ne znajo poskrbet za varnost, naj jih pa app v to prisili.

6bt9hmDwY ::

smile- je izjavil:

Jaz sem obupal na Revolutom in prehajam na N26+Curve. Zaenkrat za Garmin Pay dela brez težav.

Meni je Revolut ok, čeprav imamo vse to, izgleda, so Revolut Junior končno spedenali, odlivi se že vidijo :-)

gansta je izjavil:

Zanimivo, gredo torej na debetne master/visa kartice? S tem bo marsikdo razmislil ali bo sploh vzel dodatno kreditno kartico...?

Sem želel vrniti 'odloženo kartico' pa mi je bilo razloženo, da bodo vseeno zaračunali. In sem jo ohranil. Saj včasih pride prav.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Jaz mam na prstni odtis pa mi tole vzame 2 sekudni, da odklenem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Lantus ::

rabim pomoč
včeraj sem si namestil revolut app ter google pay apk na telefon.
Nikakor mi ne uspe povezati virtualne kartice v G.pay
kje bi dobil natančna delujoča navodila?

GupeM ::

Ni jih, ker zadeva ne dela, ker revolut Slovencem izdaja kartice s slovenskim BIN.

Lahko pa uporabiš Curve, al nekaj takega. Jaz Curve sicer ne poznam in ne uporabljam, ampak drugi uporabniki priporočajo to. Mogoče kdo drug pove kaj več.

amacar ::

Curve ne dela več, ker dobiš slo BIN. Delujoč je še Vivid.

Lantus ::

hmm, sedaj mi je uspelo dodati virtualno kartico v g pay, kaže tudi omogočeno brezstično plačevanje
sem pa naredil virtualno kartico z nastavljenim nekim slovaškim naslovom (države iz EEA območja) katere podpira revolut z g pay
ko bo konec karantene grem probat na pumpo ali bo šlo skozi preko nfc-ja

ali je to že preizkušeno in ne dela več?

amacar ::

Ta način še dela, se pa ne čudit, če bojo slučajno kdaj zaprli račun zaradi nepojasnjenega vzroka. 8-)

c0ck4m0u53 ::

Mama je poizkušala naredit topup s kreditno kartico (MC) Delavske hranilnice, žal neuspešno. Kartica je v Revolut dodana s pravimi podatki, saj se je iz nje že normalno izvajal topup, cvv je pravilen, limit na kreditni ne bi bil presežen z zneskom nakazila. Ideje?
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

delavec44 ::

Meni tudi binance debetna visa včeraj ni zagrabila. Na 3d secure je odletelo. Top up na Vivid je šel pa skozi. Kdo bi vedel.

modelno1 ::

Top up lahko delaš le s karticami na svoje ime ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

c0ck4m0u53 ::

@modelno1

Kartica je na njeno ime.

Razmišljam, da morda razlog tiči, v kakšnih dnevnih limitih, nastavitvah kartice, če to DH ima. Enkrat je imela težavo, ker je bil privzeti limit v mobilni banki prenizko nastavljen.

Napaka, ki jo javi revolut Topup failed, medtem ko DH pošlje sms od zavrnjeni transakciji "zavrnitev splet / tel nakup...." A ima DH nastavitev za vklop spletnih nakupov za kartico, pa da so jo šli spet spreminjat oziroma, da so jo ponastavili z najnovejšo verzijo mobilne banke? Ker ista kartica je bila uporabljena za uspešne topupe že večkrat.

Kolikor sem uspel preletet tako mobilno kot spletno banko omenjenih nastavitev za spletne nakupe oziroma samo MC kartico nisem našel. Ima morda kdo kaj več info oziroma izkušenj?
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

6151 ::

modelno1 je izjavil:

Top up lahko delaš le s karticami na svoje ime ...


Na revolut? Ni res.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

fido89 ::

Ima kdo informacijo oz. izkušnje iz prve roke, če so še vedno težave z nakazili iz Sberbanke na Revolut (business) račun? Na suppurtu so mi zagotovili, da naj ne bi bilo (več?) težav.
««
65 / 96
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598133427 (7461) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562131786 (6550) _janezvalva_
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
617120497 (9802) Karen
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109330 (37251) Andro457

Več podobnih tem