» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
66 / 95
»»

Spura ::

mare_ je izjavil:

A js kaj narobe delam ali se res ne da na Revolutu plačati položnice preko QR kode?

Jst sm si webpage naredu da skeniram UPC in potem pokazem EPC QR in ga skeniram z revolut aplikacijo na telefonu.

miko22 ::

Danes sem za foro kupil za 1000EUR BTC na revolut. Šokiralo pa me je da sem zato plačal 30EUR fee-ja. Ni to malo dosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Boobiz ::

Niti ne. Čudno je le to, da ponavadi računajo provizijo, ko ga prodaš... ne ko ga kupiš. Sam če kupuješ to pri "banki" potem se itak ni za čudit, da te malo spredaj in zadaj. :))
I'm drunk, what's your excuse?

Werkzeug ::

Nemci imajo banko pri kateri ne plačaš niti blizu toliko ko kupiš bitcoin, ne razumem zakaj bi kdo kupoval preko revoluta!
https://vivid.money/r/misoJSX/?lt=super_deals

10€+ cashback, dam še 8€ od svoje nagrade.

Pro ::

Katera banka pa je to?

delavec44 ::

Vivid ali pa Nuri. Mam obe ampak ne za kripto. Maš pa referral bonuse pri obeh, to je pa res.

flameir ::

Še komu ne dela topup?

miko22 ::

delavec44 je izjavil:

Vivid ali pa Nuri. Mam obe ampak ne za kripto. Maš pa referral bonuse pri obeh, to je pa res.


En teden se že mučim da bi odpr račun pri Nuri. Najprej vnos moje ulice ni bil možen, sedaj so ročno popravili. Danes hočem nadaljevat, se zatakne pri klicu. Ko sem že pokazal osebno se linija prekine. Kr neki...obupal sem. Ne da se mi več ukvarjat s tem.

Belcebub ::

flameir je izjavil:

Še komu ne dela topup?

Ti je mogoče potekla veljavnost kartice, ki si jo imel nastavljeno, da ti iz nje ''vleče'' topup?
Če si srečen, in če srečo rad bi še delil z nekom, če si srečen, brž z dlanjo udari v dlan!

flameir ::

Je šlo čez. Ponavad je instant, danes je pa trajal ene dve h.

madebenc ::

miko22 je izjavil:

delavec44 je izjavil:

Vivid ali pa Nuri. Mam obe ampak ne za kripto. Maš pa referral bonuse pri obeh, to je pa res.


En teden se že mučim da bi odpr račun pri Nuri. Najprej vnos moje ulice ni bil možen, sedaj so ročno popravili. Danes hočem nadaljevat, se zatakne pri klicu. Ko sem že pokazal osebno se linija prekine. Kr neki...obupal sem. Ne da se mi več ukvarjat s tem.


Si probal z drugim telefonom? Morda pa je bila težava pri tistem na drugi strani. V vsakem primeru probaj še enkrat.

Matevz96 ::

Je na revolutu možno plačevati položnice? Najdem samo send money ampak ne prave položnice.
#hooldthedoor

OrkAA ::

To je to, to je prava poloznica. Referenco vpises v edino polje, ki ti ga ponuja, ostale podatke kot npr. naslov pa lahko izpustis.

Matevz96 ::

Ni pa možnosti skeniranja QR kode?
#hooldthedoor

bastadu ::

Ne. V QR kodi so podatki iz UPNja, le ta pa je slovenska posebnost ...

Mike_Rotch ::

bastadu je izjavil:

Ne. V QR kodi so podatki iz UPNja, le ta pa je slovenska posebnost ...


To, da je slovenska posebnost nima veze. Na N26 skeniranje QR kode deluje.

Na Revolutu pa lahko poskeniraš samo IBAN, da ti ga ni treba ročno vpisovati. Mogoče bodo dodali možnost skeniranja QR kode v prihodnje.

Spura ::

Matevz96 je izjavil:

Ni pa možnosti skeniranja QR kode?

Imas sken EPC qr kode na voljo.

AllStarc ::

Mike_Rotch je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ne. V QR kodi so podatki iz UPNja, le ta pa je slovenska posebnost ...


To, da je slovenska posebnost nima veze. Na N26 skeniranje QR kode deluje.

Na Revolutu pa lahko poskeniraš samo IBAN, da ti ga ni treba ročno vpisovati. Mogoče bodo dodali možnost skeniranja QR kode v prihodnje.

Na N26 deluje samo v IOS app, ne pa v android app. Uporabis qrscanner in copypaste. Po vsakem celodnevnem "maltretiranju appov" pa to res ni nek problem
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

Sno33 ::

Hej,

že nekaj časa uporabljam revolut aplikacijo in vedno sem naredil top-up prek mastercarda.
Želel sem dodati debitno kartico od delavske hranilnice (maestro) pa mi ni uspelo. Znašel sem se pri 2 težavah:
-to da ima na začetku črke SI56
-Nima zadaj CV 3 mestne številke

Je sploh možno narediti top-up prek te kartice?
Alternativa je še vedno, da naredim ročno nakazilo prek DH aplikacije

MrStein ::

To je Maestro kartica? Številka kartice ja na zadnji strani, spredaj je IBAN bančnega računa.
Vpiše se tista zadnja številka (tadolga).
Če nima CVV, vpiši 000 (pri meni deluje karkoli vpišem).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sno33 ::

MrStein je izjavil:

To je Maestro kartica? Številka kartice ja na zadnji strani, spredaj je IBAN bančnega računa.
Vpiše se tista zadnja številka (tadolga).
Če nima CVV, vpiši 000 (pri meni deluje karkoli vpišem).


To je to. Jaz sem sprednjo IBAN vpisoval ;((
Najlepša hvala!!

EDIT: Ja gre za maestro kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sno33 ()

Rok22 ::

Kaj pridobim oz se spremeni ce potrdim revolut bank? Ves čas mi ponuja, da pristopim k temu. Sicer revolut uporabljam ze 2 leti in pol.

Spura je izjavil:

mare_ je izjavil:

A js kaj narobe delam ali se res ne da na Revolutu plačati položnice preko QR kode?

Jst sm si webpage naredu da skeniram UPC in potem pokazem EPC QR in ga skeniram z revolut aplikacijo na telefonu.


Je to na voljo za javnost ali imas samo zase?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rok22 ()

Spura ::

Rok22 je izjavil:

Kaj pridobim oz se spremeni ce potrdim revolut bank? Ves čas mi ponuja, da pristopim k temu. Sicer revolut uporabljam ze 2 leti in pol.

Spura je izjavil:

mare_ je izjavil:

A js kaj narobe delam ali se res ne da na Revolutu plačati položnice preko QR kode?

Jst sm si webpage naredu da skeniram UPC in potem pokazem EPC QR in ga skeniram z revolut aplikacijo na telefonu.


Je to na voljo za javnost ali imas samo zase?

https://roklenarcic.github.io/qrcodes.h...

Ni neki ful dodelan, tok da dela. Jst s kamero na laptopu poskeniram iz papirja al pa ekrana od telefona (ce sm preko maila dobil), potem pa odprem revolut app in tm poskeniram EPC. Ko je koda poskenirana lahko klikes nanjo da gres iz modala.

Je pa front-end only, tko da se tvoji podatki nikamor ne posiljajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spura ()

jabe ::

eno vprašanje, če kdo ve... ali nakazila s sberbank na revolut že delajo?

Mike_Rotch ::

Nimam sberbank tako, da ne poznam situacije, ampak, a kdaj niso? Si lahko ena banka privošči, da ne nakazuje na drugo banko, ki je v SEPA?

OrkAA ::

Nisem ziher, ce si lahko privoscijo legalno, ampak v praksi so zal si. Ne vem pa, ce trenutno ze deluje.

delavec44 ::

Iz revoluta na sberbank še vedno ne dela.

Iz sberbank na revolut so pa priporočali top up s kartico namesto sepa.

Zgodovina sprememb…

jabe ::

Ne saj mene zanima, ker nekomu izdajam račune, ki ima na Sberbank račun, jaz pa revolut biznis. Zdaj nakazuje na osebni n26 sicer...

yogy ::

Sno33 je izjavil:

MrStein je izjavil:

To je Maestro kartica? Številka kartice ja na zadnji strani, spredaj je IBAN bančnega računa.
Vpiše se tista zadnja številka (tadolga).
Če nima CVV, vpiši 000 (pri meni deluje karkoli vpišem).


To je to. Jaz sem sprednjo IBAN vpisoval ;((
Najlepša hvala!!

EDIT: Ja gre za maestro kartico.


Pozdravljen,

tudi jaz imam kartico maestro delavske hranilnice in ko vpišem številko računa sporoči da ta kartica ni podprta (rdeče besedilo). A tebi dela?

Ales ::

yogy je izjavil:

Sno33 je izjavil:

MrStein je izjavil:

To je Maestro kartica? Številka kartice ja na zadnji strani, spredaj je IBAN bančnega računa.
Vpiše se tista zadnja številka (tadolga).
Če nima CVV, vpiši 000 (pri meni deluje karkoli vpišem).


To je to. Jaz sem sprednjo IBAN vpisoval ;((
Najlepša hvala!!

EDIT: Ja gre za maestro kartico.


Pozdravljen,

tudi jaz imam kartico maestro delavske hranilnice in ko vpišem številko računa sporoči da ta kartica ni podprta (rdeče besedilo). A tebi dela?

Ne vpisuje se številke bančnega računa temveč številko kartice. :P

yogy ::

Ne dela

Spura ::

Jst delam SEPA nakazila za topup.

Spura ::

Zgodilo se mi je, da sem dobil od RTV posto, da so od mene prejeli nakazilo, ki pa da je brez reference in da ne vejo kaj z njim.

Testno sem si nakazal na svoj NLB racun 10 evrov, pod reference pa dal SI99. Nakazilo je prispelo s SI99 pod namen, referenca je pa bila NRC NOTPROVIDED. Te stvari niso zakomplicirane tako da ne razumem kje je problem. A ima se kdo isti problem z nakazili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spura ()

Ales ::

Spura je izjavil:

Zgodilo se mi je, da sem dobil od RTV posto, da so od mene prejeli nakazilo, ki pa da je brez reference in da ne vejo kaj z njim.

Testno sem si nakazal na svoj NLB racun 10 evrov, pod reference pa dal SI99. Nakazilo je prispelo s SI99 pod namen, referenca je pa bila NRC NOTPROVIDED. Te stvari niso zakomplicirane tako da ne razumem kje je problem. A ima se kdo isti problem z nakazili?

"Reference" v angleščini = "namen" v slovenščini.

Naše polje "referenca" v tujini ne obstaja.

Tako da, je vprašanje, kaj si pri plačilu na RTV vpisal v polje "reference", to so oni dobili zavedeno pod "namen". V našem polju "referenca" pa tako ali tako niso dobili nič in tudi ne bodo.

miko22 ::

Spet nekaj spreminjajo pogoje. Se mi zdi da vedno bolj zaostrujejo politiko. Je kdo natančno prebral pravila igre?

Werkzeug ::

miko22 je izjavil:

Spet nekaj spreminjajo pogoje. Se mi zdi da vedno bolj zaostrujejo politiko. Je kdo natančno prebral pravila igre?


Revolut zaostruje, poleg tega da so provizije za kripto in delnice višje kot na drugih neobankah. Si morda probal Vivid glede na to, da si zgoraj pisal, da si probal odpreti račun pri Nuri? Vivid nima videoklica, razen, če ne uspe verificirati drugače.
https://vivid.money/r/misoJSX/?lt=super_deals

10€+ cashback, dam še 8€ od svoje nagrade.

miko22 ::

Ne nisem. Mi je revolut kar všeč, je pa res, da sem se nasral pri BTC zaradi visoke provizije.
Pa še mali ima svojo kartico. Ima veliko dobrih funkcij, samo to spreminjanje pogojev nonstop pa je že moteče.

mit3k ::

Your top-up was declined.

Vam dela top-up iz nkbm?

delavec44 ::

V torek je delal. Za zavrnitev so včasih precej subjektivni razlogi. Dosti se da videti iz napake ali pa na supportu.

prismo ::

Včeraj sem ponastavljal Garmin Connect aplikacijo in sedaj ne morem več usposobit Garmin Pay z Revolutom.
Prej mi je to delovalo. Je že kakšna rešitev?

GupeM ::

Nekoč sem imel to težavo, ampak z mBills. Sem moral povsem odstraniti wallet iz Garmin Connect appa, in na novo dodati. Če sem odstranil samo kartico ni bilo dovolj. Kako točno se to stori, pa ne vem več.

prismo ::

Garmin Pay deluje z Mastercardom, ne deluje pa z Viso, v mojem primeru je to Revolut Visa. Tako pravijo na Garminu

GupeM ::

Uf, vidim, da ni več Mastercard kartice s free accountom. Za 3 € na mesec jo pa še vedno lahko dobiš. Ko sem jaz odpiral Revolut račun, sem dobil MC.

Dober dan ::

Plačaj naročnino en mesec, naroči kartico, nato pa prekliči naročnino. Kartica ti bo ostala. Preverjeno.

buneech ::

Al pa vzameš še virtualno kartico, če dobiš MC.

prismo ::

Samo Visa je zdaj.
Plus je za 2,99€ mesečno je Mastecard. Za poskusit je, kot je bilo napisano da se za 1 mesec plača in potem prekličeš naročnino.
Ta kartica je fizična ali je virtualna?

OrkAA ::

Kaj je pa razlog, da vam je mastercard bolj pri srcu kot visa? Sploh obstaja kaksna razlika v praksi?

GupeM ::

Preberi 7 oz 5 postov nazaj od svojega:
https://slo-tech.com/forum/t713835/p746...
https://slo-tech.com/forum/t713835/p746...

To je ta glavna razlika v tem primeru, da se je ta debata sploh začela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Meee ::

Js imam Mastercard, pa sem dobil ravno obvestilo včeraj, da mi morajo brezplačno zamenjati kartico zaradi nekih upgradov,... Skratka jo naročil in mi kaže, da dobim Viso. Tega sem vesel, ker po tujini v določenih državah kdaj ne sprejemajo MC, Viso pa.

prismo ::

Meee je izjavil:

Js imam Mastercard, pa sem dobil ravno obvestilo včeraj, da mi morajo brezplačno zamenjati kartico zaradi nekih upgradov,... Skratka jo naročil in mi kaže, da dobim Viso. Tega sem vesel, ker po tujini v določenih državah kdaj ne sprejemajo MC, Viso pa.


V Revolut Plus, še je vedno Mastercard. Gre samo zaradi GarminPaya
««
66 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132053 (6087) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130601 (5365) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225164 (3935) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108499 (36420) Andro457

Več podobnih tem