» »

Revolut

Revolut

Temo vidijo: vsi
««
54 / 95
»»

bastadu ::

Nobenih omejitev ni.

ideep ::

u lajfu še ni sem doživela toliko komplikacij kot v tem appu

trenutno sem na točki, ko moram verificirat vsako kurčevo domeno z dokumentacijo
- zgleda še nisem končala z verifikacijo

- danes sem registrairala še n26 biznis ..v pičlih 6 minutah ej 6-ih!

tole z revolutom traja že 3 dni

ideep ::

hahaha, adijo ..please elaborate your nature of business... your verification failed..

seos, close account.

Ales ::

ideep je izjavil:

u lajfu še ni sem doživela toliko komplikacij kot v tem appu

Misliš kot pri tej banki... No, morda še nisi imela dovolj dolg lajf! :)

So še hujše stvari, ampak "pogovori" z boti so definitivno ena manj prijetnih opravil dandanes...

ideep ::

kakšnimi boti.. jebejo me tule s supplier invoici.. jim dam,pa ni dovolj.. hočejo domain certification , jim dam, ni dovolj..

mam več domen, pravijo, da stvari ne ujemajo.. ja seveda se ne ujema, čelahko obkljukaš samo eno branžo biznisa,. potem pa ko jimprovajdašđ vse strani, pa gledajo sam eno domeno.. prokleti butci

Could you please submit evidence with a full description of the type of products or services you sell/provide? Ideally, this would be an invoice and bank statement which includes references to the goods you sell/provide from the last 6 months. You could also attach a contract with your client/supplier. Thank you!

s temle se soočam.. jim dam printscreen strani, ni vredu, jim dam supplier invoice ni vredu, jim dam invoice ni vredu..jst ne vem kaj ti kreteni hočejo od mene

Thank you for the uploaded documents. Unfortunately, they are not sufficient. Please provide a sales invoice and matching bank statement confirming your services and business activities (dated within the last 6 months), or customer/supplier contract (dated and signed by two parties). Thank you.

ubij me..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

ideep ::

zahtevala sem zaprtje, poslala sem direktorju message direkt preko instagrama, da naj zaprejo account.. trajal je 3 minute, ko so mi magično odprli account

če bi se morala odločat še enkrat odsvetujem revolut.. preveč komplikacij, vse jih zanima, moraš poslat dokumentacijo s kom posluješ, kaj prodajaš, zakaj in kje posluješ na malti, srbiji in pizdi materni.. .. preveč podatkov ..adijo res. se opravičujem za izpade, ampak mi je poknu živec danes. grem zdej meditirat, vidim, da moram še delat na seb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

kakob ::

ideep je izjavil:

poslala sem direktorju message direkt preko instagrama, da naj zaprejo account.. trajal je 3 minute, ko so mi magično odprli account


This sounds like nice to have. :)
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Dober dan ::

Si pa tudi en biser od človeka, da sploh pomisliš odpreti poslovni račun na teh kvazi bankah. Že z osebnimi računi kar naprej kaj komplicirajo, da bi odprl račun za svoje podjetje na Revolutu, pa jok brate odpade. Kako poslovati, če se jim dvigne blokirati račun, tako kot veliko ljudem?

ideep ::

Dober dan je izjavil:

Si pa tudi en biser od človeka, da sploh pomisliš odpreti poslovni račun na teh kvazi bankah. Že z osebnimi računi kar naprej kaj komplicirajo, da bi odprl račun za svoje podjetje na Revolutu, pa jok brate odpade. Kako poslovati, če se jim dvigne blokirati račun, tako kot veliko ljudem?


n26 ni kvazi banka.. imela sem poslovni račun kar nekja let, nikoli težav.. revolut - ne sprašuj, ne vem, kaj bo .. zakaj bi blokirali račun? od kje te informacije.. sej nemorejo blokirat računa kr iz lepega..

drugo vprašanje.. sej vem, da že preveč drezam.. integracija API.. ima kdo?

kakob ::

Dober dan je izjavil:

Si pa tudi en biser od človeka, da sploh pomisliš odpreti poslovni račun na teh kvazi bankah. Že z osebnimi računi kar naprej kaj komplicirajo, da bi odprl račun za svoje podjetje na Revolutu, pa jok brate odpade. Kako poslovati, če se jim dvigne blokirati račun, tako kot veliko ljudem?


Ja na instagram pošlješ msg direktorju.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

lenovo2 ::

Dober dan je izjavil:

Si pa tudi en biser od človeka, da sploh pomisliš odpreti poslovni račun na teh kvazi bankah. Že z osebnimi računi kar naprej kaj komplicirajo, da bi odprl račun za svoje podjetje na Revolutu, pa jok brate odpade. Kako poslovati, če se jim dvigne blokirati račun, tako kot veliko ljudem?


Poznaš koga, ki so mu blokirali račun? Veš zakaj morda?

Dober dan ::

Osebno poznam ravno 4 osebe, ki sploh koristijo Revolut. Je pa twitter poln ljudi s slednjimi težavami. In ja, če želim do supporta v dokaj uglednem času, jih moram kontaktitat na twitterju, ker chat v aplikaciji je včasih za reklamo. In vsaj meni se to ne zdi primerno za neko poslovno okolje, pa če še ne vem kako zagovarjate Revolut.

ideep ::

to da moraš na socialno omrežje sraje naredit, da te upoštevajo, ni za nikamor.. sej zato pa je n26 primarni poslovni račun, vse ostalo je kr tak mal za zraven.

satfinder ::

N26, Revolut, ... znajo koga tudi 'zakleniti' ...
https://www.trustpilot.com/review/n26.c...
https://www.trustpilot.com/review/www.r...
...
Korak do konca in Naprej :).

kakob ::

Ja kr trigger happy so za blokiranje računov in support je v pizdi v najbolšem primeru.

Enako je z vsemi EMI providerji.

Samo še to, noben blockchain mi še ni blokiral računa. Ever.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

satfinder ::

Radi 'zaklepajo' ... accounte, ki imajo kaj vec casha na racunu
... Ko sem zapiral PSC MC: eno in isto sem jim moral po e-Mailu
odgovarjati 'n' krat ... Zlasti se manj poznani ponudniki ...
Tudi poznani znajo biti 'problem' ... Na te racune nalozis za sproti
- sigurno je sigurno. -)
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

kakob ::

satfinder je izjavil:

Radi 'zaklepajo' ... accounte, ki imajo kaj vec casha na racunu


Ma vse sorte sem že slišal. Od več let starih računov velikih firm, ki ne počnejo nič nenavadnega. Do velikih računov. Do malih računov. Ponavadi ne dobiš nobene razlage zakaj, razen generičnega 'fuck you' sporočila.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

BuDi79 ::

Revolut ima rad čiste stranke.
Gemblaš? Revolut ni zate. (stavnice so pogosto blokirane)
Kupuješ tokene in shitcoine? Revolut ni zate. (kripto borze so pogosto blokirane)
Posluješ z vprašljivimi ruskimi/afriškimi državami? Revolut ni zate. (fraud protection je trigger happy)
Kupuješ pri straneh z nevsakdanjimi praksami obdelave plačil (npr. stornirajo plačilo pa ga vzamejo ponovno čez čas, kar vidiš da ni tako nenavadno početje če veliko kupuješ) - no Revolut ni zate. (fraud protection je trigger happy)

Za eno normalno uporabo pa ni boljšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

šernk ::

tudi naše banke so v preteklosti že blokirale precej računov brez pojasnila, imajo verjetno vse banke to pravico v pogodbi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

buttcrack ::

Mam revolut, n26, curve, vivid, do pred kratkim tudi ferratum in nikjer nobenih zaklepanj. Vsako težavo se je dalo enostavno rešit preko supporta na chat ali email. Dežurni jamrači greste zarad mene lahko kar takoj v vrsto za nlb.
Pa sem dal keš na stavnice, poker roome, kripto, da o brokerjih in p2p lenderjih ne govorim sploh...

kakob ::

šernk je izjavil:

tudi naše banke so v preteklosti že blokirale precej računov brez pojasnila, imajo verjetno vse banke to pravico v pogodbi.


Saj ni problem blokada, problem je ko gre kaj narobe ne moreš jit v poslovalnico pa 'enga okol kepe'. Tako pa imaš kupe horror stories.

Na splošno, banks work until you try to use them. Če imaš samo za žvako kupit v hofru pol večinoma ne bo problemov.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

satfinder ::

Vecjih vsot pameten na fintech ne bo depozitiral. -)
Korak do konca in Naprej :).

kakob ::

satfinder je izjavil:

Vecjih vsot pameten na fintech ne bo depozitiral. -)


Jsm mel ~100k na N26 pa ni blo težav. Na revolut si nebi upal.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

perci ::

Jaz si tudi na N26 ne bi upal dati 100k. Je pa res, da meni 100k več pomeni kot tebi.

kakob ::

perci je izjavil:

Jaz si tudi na N26 ne bi upal dati 100k. Je pa res, da meni 100k več pomeni kot tebi.


Pa sej so nemška akšual-banka, kaj pa misliš da bo?

Na eni drugi nemški so mi skenslal račun, pa so mi dal 2 meseca časa preden me vržejo vn. Take prijaznosti še nisem videl lol.

(Potem sem !po nesreči! odkril bug in spravil račun v negativo, ki ga nalašč nisem poravnal, da vidim kaj se zgodi. Kasneje sem prejel snail mail če bi bil tako prijazen in poravnal lukno ker trenutno ne dajejo kreditov, kar sem seveda storil.)

Anyway sorry for offtopic.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

perci ::

kakob je izjavil:

perci je izjavil:

Jaz si tudi na N26 ne bi upal dati 100k. Je pa res, da meni 100k več pomeni kot tebi.


Pa sej so nemška akšual-banka, kaj pa misliš da bo?

Na eni drugi nemški so mi skenslal račun, pa so mi dal 2 meseca časa preden me vržejo vn. Take prijaznosti še nisem videl lol.

(Potem sem !po nesreči! odkril bug in spravil račun v negativo, ki ga nalašč nisem poravnal, da vidim kaj se zgodi. Kasneje sem prejel snail mail če bi bil tako prijazen in poravnal lukno ker trenutno ne dajejo kreditov, kar sem seveda storil.)

Anyway sorry for offtopic.

Ja, zato ker poslovalnica ni ravno v radiju 100km, če bi se jim sprdnilo, da bi kej kompliciral. Glede na to, kako so mi zaprli račun, se ne bi čudil.

blackbfm ::

Pa sej so nemška akšual-banka, kaj pa misliš da bo?


Dober primer bi bil recimo wirecard>:D

RoccoC ::

Niti približno, Wirecard ni bila banka in ni bila v garancijski shemi nemških bank kar N26 je. Do 100k je v N26 relativno varno tako kot v vsaki drugi nemški banki.

šernk ::

Niti približno, Wirecard ni bila banka in ni bila v garancijski shemi nemških bank kar N26 je. Do 100k je v N26 relativno varno tako kot v vsaki drugi nemški banki.

Kot si napisal: relativno varno. V realnosti pa ko banka odleti, bo Nemška banka prvo poskrbela za svoje državljane, ostali se bomo pa pri ECB zajebavali 3 leta z odvetniki in vsem, da pridemo do denarja :D

mene samo to skrbi, zato ne dam večjih vsot tja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Groot ::

šernk je izjavil:

Niti približno, Wirecard ni bila banka in ni bila v garancijski shemi nemških bank kar N26 je. Do 100k je v N26 relativno varno tako kot v vsaki drugi nemški banki.

Kot si napisal: relativno varno. V realnosti pa ko banka odleti, bo Nemška banka prvo poskrbela za svoje državljane, ostali se bomo pa pri ECB zajebavali 3 leta z odvetniki in vsem, da pridemo do denarja :D

mene samo to skrbi, zato ne dam večjih vsot tja.


Aja maš že izkušnje s tem kako je v takih primerih? Ker ne razumem iz kje bi drugače vlekel takšne modrosti.

Pa ne razumeti narobe, lahko da imaš teoretično povsem prav. Ampak enako verjetno je da govoriš totalne bedarije.

šernk ::

nimam izkušenj, upam seveda da se motim, ker če banka odleti lahko tudi sam ostanem brez 4.000eur če je v nepravem trenutku.

Lahko se tudi motim in je dejansko denar v nemčiji bolj na varnem kot pri nas.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RoccoC ::

Nemški državljani pri izplačilo morebitne jamstvene sheme nimajo prav nobene prednosti pri izplačilu. Ne ECB in ne Nemčija nimata z varnostno sheme nobene zveze. To je shema združenja nemških bank ki povsem enako obravnava vse komitente ne glede na državljanstvo. Nabijaš krneki....

Ales ::

Ni vedno vse tako enostavno. Malo si preberite kaj vse se je s tujimi vlogami dogajalo po propadu islandskih bank...

Leta kreganj, sodnih sporov, groženj z blokadami, itd.. Vmes so bili tudi izgubljeni sodni spori na evropskih sodiščih, kjer je bilo razsojeno, da tuji komintenti niso upravičeni do povrnitve s strani Islandske države, itd..

Ne rečem, da bi bilo v EU in v Nemčiji podobno, a minimalno kar se lahko pričakuje ob čem takem je, da denarja konkretno dolgo časa ne bi bilo.

Razplet bi lahko trajal leta, zahteval odvetnike, vloge v Nemčiji, itd.. Konkretno zajebancijo skratka.

To so čisto realna tveganja, ki jih je potrebno upoštevati. Da ne bo kdo mislil, da se take zaplete potem rešuje kar s klikom v aplikaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

RoccoC ::

Ne vem a se delaš neumen ali pa si... Islandija je zopet povsem drugačen primer. Banke so tam bailoutali davkoplačevalci. Sedaj če ciljaš na to, da bo propadel celoten bančni sistem v Nemčiji in bo posegla vmes država Nemčija potem imaš point in lahko pride do težav in tožb, če pa propade samo n26 jo pa jamstvena shema bank brez problema pokrije, tako da v tem primeru ni težav. Zdaj, kolk bolj verjameš v trdnost celotnega nemškega bančnega sistema kolk pa slovenskega se pa sam odloči.

Ales ::

RoccoC je izjavil:

Ne vem a se delaš neumen ali pa si....

Sori dečko, nisi na intelektualnem nivoju da bi sploh razumel, kaj sem napisal, tako da se bo najin pogovor tukaj zaključil.

RoccoC ::

Hehe, zmanjkal argumentov a? Sej bo.

Groot ::

Ales je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Ne vem a se delaš neumen ali pa si....

Sori dečko, nisi na intelektualnem nivoju da bi sploh razumel, kaj sem napisal, tako da se bo najin pogovor tukaj zaključil.


Sori ampak komentar je bil povsem na mestu. Za primerjavo jemlješ Islandijo, ki ne le da ni del ECB jamstvene sheme, ampak je tudi uporabila povsem drug mehanizem reševanja. Še dobro da se vsaj nisi spomnil da bi slučajno slovenske podrejence primerjal :D

Pa da bo jasno, se povsem strinjam z nekim generalnim opozorilo, da zagotovo vse fintech banke predstavljajo vsaj nekaj več tveganja.

šernk ::

Zdaj, kolk bolj verjameš v trdnost celotnega nemškega bančnega sistema kolk pa slovenskega se pa sam odloči.

smo videli 2008 kolk so bančni sistemi po celi EU trdni...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

matobeli ::

Dovolj da niso bili ogroženi prihranki do 100k?

MrStein ::

Jaz bi tudi rad imel problem "ne vem kam dati teh 100k..." ;)


Realno: če imaš 100k, potem lahko nekoga najameš, da ti najde za njih en dober in varen dom.

Aja, razen če si Slovenec. Pravi Slovenec vzame mešalec za beton in lastno banko sestavi! Po svojih potrebah!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

OrkAA ::

Ne vem, ce obstaja karkoli bolj varnega od evropskega bancnega depozita do vsote 100k.

... seveda pod predpostavko, da ne govorimo o investicijah in zanemarimo inflacijo, ki nam krade vrednost. Ampak vse ostalo je se manj varno.

boolsheat ::

Bitkojn ali pa zlato? :|

Najboljše je razpršiti po več EU bankah - 100k imaš v Sloveniji na banki, 100k v Nemčiji na banki, 100k v Avstriji, itn. Lahko tudi na več različnih bankah po 100k v isti državi.

ideep ::

kje kreiraš payment link? pod payments request payment link ga nimam.. pod payments imam samo transfers in subscriptions

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ideep ()

Rok41 ::

Kako pa pošiljajo revolut katrtico. Preko navadne pošte ali preko GLS?

scythe ::

Navadna pošta...

esel ::

Opazil sem, da je potrebno, pri top-upu na Revolut, s kartico Nlb maestro opraviti avtentikacijo na Nlb pay. Se pravi, moraš poleg Revolut appa imeti naložen tudi Nlb pay, ali obstaja še kakšna druga opcija?

mit3k ::

Trgovanje z zlatom in srebrom je obdavčeno?

buttcrack ::

zalto ne, srebro ja

RoccoC ::

buttcrack je izjavil:

zalto ne, srebro ja


ne drži, davka na dobiček (trgovanje) ni ne pri enem ne pri drugem. Pri nakupu srebra v fizični obliki pa plačaš DDV, pri zlatu pa ne.

mit3k ::

Odlično, hvala
««
54 / 95
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Curve - več kartic v eni (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
598132013 (6047) buttcrack
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130536 (5300) _janezvalva_
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225157 (3928) tony1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108470 (36391) Andro457

Več podobnih tem