» »

Wool (20??)

Wool (20??)

vostok_1 ::

http://www.imdb.com/title/tt6462804/?re...
Silo (series) @ Wikipedia

Ker je M-Power trenutno zaposlen z bolj kvalitetnimi franšizami, sem mislu, da bi še jaz odpru eno novo temo za prihajajoči film.

Silo je serija knjig (9 + nekaj mini zgodbic), ki obravnava postapokaliptično ero na dokaj dodelan, če že ne povsem originalen način.
Če ste igarli Horizon zero dawn in vam je zgodba bila všeč, vam bo serija nedvomno všeč. V resnici je HZD jemal iz serije kot pa obratno, ampak ok.
Zgodba je trdno predstavljena, brez večjih lukenj. Plot je zabaven za sledit, in vse skupaj je tekoče berljivo.
Po kompleksnosti žal, to vsekakor ni SoIF. Niti po kontroverznosti. V primerjavi je dokaj spolirana in čistunska, če lahko tako rečem.
Pomankljivosti avtorja so predvsem, razmeroma ponavljajoči slog pisanja in malce preveč holivudsko naravnano vse skp. Kot, da bi bilo planirano za film/serijo.
Dialogi so recimo predvidljivi in klišejski na trenutke.

Do konca mi manjkata še zadnji dve knjigi, ampak vidim, da zadeva se nekoliko ponavlja po 7 iteracijah. Vem približno kaj naj pričakujem.
Vsekakor pa izogibajte se spoilerjev, če se vam zdi tematika zabavna in mislite brat, ker vseeno je dovolj novih informacij, ki se jih splača vsrkat.

Baje je film in the making. Osebno mislim, da bi najboljša adaptacija bila v stilu TV serije in ne filma. Je kar nekaj snovi za recimo par sezon. Vse skupaj zbasat v en film bi bilo malo škoda.

Sem pa doživel šok ob novici za film:

Film rights to the story have been sold to 20th Century Fox;[14] director Ridley Scott and Steve Zaillian expressed interest in the film adaptation.[15][16]


You cannot imagine the horror i experienced upon reading this.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
  • spremenil: vostok_1 ()

Vazelin ::

PG13 ali 12

vostok_1 ::

Iskreno povedano me sploh ni strah Disneya, ampak Ridleya.

Kot rečeno, je serija dokaj čistunska in PC. Disney ne bi imel nikakršnih težav z adaptacijo v tem kontekstu.
Definitivno PG-13.

Glavna izstopajoča lastnost serije je, da je eno dokaj zlajano temo, predelala na zelo privlačen način.
Kot že omenjeno...ni neka literarna umetnina. Daleč od tega.

Če bi moral povzet v par besedah:

It's Hollywood done right.
Simple, entertaining and captivating.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:


Film rights to the story have been sold to 20th Century Fox;[14] director Ridley Scott and Steve Zaillian expressed interest in the film adaptation.[15][16]




Sci Fi + Ridly Scott = zagotovljen uspeh :D

Vazelin ::

še R rating manjka. Tako kot Black Hawk Down>:D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

še R rating manjka. Tako kot Black Hawk Down>:D


Se strinjam. Če kdo zna narediti dober Sci-Fi R rated film je to Scott.

c3p0 ::

Pa slabega tudi.

vostok_1 ::

Dosti je odvisno od kolk alkohola ima takrat v sebi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gladiator 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11620525 (363) oo7
»

Alien (Tv serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
254074 (1503) oo7
»

Alien 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6615786 (6122) oo7
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214703 (8319) oo7

Več podobnih tem