» »

Grelni vlozki za cevlje

Grelni vlozki za cevlje

Ashrack ::

Zanimam se za nakup grelnih vlozkov. Ni namen smucanje ampak bolj za namene ko na miru stojis dalj casa zunaj in se bore malo premikas.
Nasel sem tole:
https://www.timebreak.eu/trgovina/sport...

Pozna kdo se kaj boljsega?
....

Daniel ::

Kupil vložke s Kitajske preko Ebaya, na baterije, kot so tile na povezavi, po nekje treh - štirih urah je baterija prazna + vložek je razmeroma hitro razpadel, greli so kar dobro. Potem sem kupil take, na USB priklop in jih grel s Powerbankom, delalo super parkrat, nato je eden mrknil, prekinjena žica nekje v grelcu. Nato sem jih kupil v Lidlu, ko so jih imeli v ponudbi, uporabil mogoče 10X in se je iz enega vložka izpulil kabel (slabo zacinjeno), računa seveda ne najdem (tile grejejo nekje do telesne temperature, tam 38 - 40 stopinj, ravno toliko, da te ne zebe), sedaj pa imam spet na zalogi 2 para iz kitajske. Kvalitetni so zelo dragi, tile poceni pa je cena sorazmerna s kavaliteto.

bambam20 ::

Ashrack je izjavil:

Zanimam se za nakup grelnih vlozkov. Ni namen smucanje ampak bolj za namene ko na miru stojis dalj casa zunaj in se bore malo premikas.

Pozna kdo se kaj boljsega?


Menda veš, da obstajajo zimski čevlji za vsakodnevno rabo, ki so v notranjosti oblečeni, da te ne zebe v noge, tudi, če stojiš na mestu dalj časa.

https://www.mimovrste.com/obutev-moske/...

Daniel ::

To, da te v čevljih ne zebe, če stojiš na mestu ne glede na to kako zelo so oblečeni znotraj so samo pobožne želje...razen če te poganja kuhano vino, potem je toplo :)

Sam sicer pišem bolj iz izkušenj v kmetijstvu kjer v jesensko zimskem času dostikrat sedim delam s traktorjem in te v noge zebe ne glede na to kaj delaš. Če stojiš ali hodiš je zadeva takoj dosti boljša, če pa sediš, pa zebe, če nimaš ravno gretja speljanega direktno na čevlje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569576 (5504) Ganon
»

Na Nizozemsko prihaja ogrevanje na strežnike

Oddelek: Novice / Ostale najave
228467 (5478) Jackass
»

Toplejše v ohlapnih ali oprijetih oblačilih?

Oddelek: Loža
283167 (2253) boogie_xlr
»

Kaj vse počno na ISS

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
274080 (3007) antonija

Več podobnih tem