» »

Katerega FX-a

Katerega FX-a

BoLhCa ::

torej kupujem GeForceFX ??
in sicer mam ogledane od leadteka modeli 5600, 5600ultra in 5900; in pa od gainwarda 5600, 5600ultra in 5900.
Mora pa imeti 128Mb rama in pa 8x AGP!
predvsem mi je vsec gainwardova kartica z imenom Gainward FX PowerPack! Ultra/1200 XP 128M Golden Sample (cist u easy ime=)).
sam a se mi splača tok kesa na grafo zmetat, al cm si rajs eno 5600 umislt, morde celo ultra?
lp
p.s. ob tej priložnosti nej se povem da prodajam mojo grafo!

boštjan ::

5900 ultra ali ne-ultra so zelo dobre ,a predrago.5600ultra pa bo bomba,samo mislim da na začetku še kar predrago.navadno 5600 pa jaz ne bi kupoval,ker ni dobra zamenjava za tvojo 4200

Mr.B ::

Half life 2 ne bo dobro laufal na FX-u.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

NoUse4AName ::

Mr. B, ce ze govoris vsaj povej celotno zgodbo. halflife 2 ima tezave z Full-scene Anti-aliasingom na FX seriji kartic. Vse ostalo dela cisto vredu.
Jas sem si kupil FX5900 128RAM pri jae, imajo akcijo in stane 94k.

BoLhCa ::

ja 5900 je predraga sm pogruntal=) tko de zdej bi rad od Gainwarda FX PowerPack! Ultra/760 XP 128Mb Golden Sample, na kratko to je GeForceFX 5600Ultra ali pa od Leadteka 5600Ultra, sam je nikjer u slo ne najdem! nobene od teh dveh!
a lahko kdo pomaga, ksn ve kje se ih da dobit pa se kaka cena ne bi bila narobe!
glede half-life II se pa ne sekiram, jo bom pac brez AA-ja obrnu. Ceprav bom "trpel", ker bodo spet robovcki v igri ampak ni panike=)
lp

boštjan ::

na 5600ultra bo še treba malo počakat,žal

flipflop ::

Mr.B,verjamem da bo v času izida igre na voljo popravek,ali pa sploh ne bo potreben.

Boki_ ::

Enostavno. Nobenega FX-a. Kupi radeona 9600Pro ali 9700 in ga flashni na Pro in imel boš največ od nakupa.
I'm back

BoLhCa ::

Tom DeLonge@ ze res da je to tudi imenitna opcija, ampak Radeoni mi sploh niso vsec, nimam nic proti sam jest ga ne bom kupil! Imam GeForca naslednji nakup je pa FX!
a kdo ve kje v tujin bi lohk dobu FX 5600Ultra??? italija, avstrija morde hrvaska??
pred izidom half lifa II bo na voljo popravek ce bo slučajno res nujn, kar pa ne verjamem.
lp

Fury ::

bolhca popravka ne bo razen ce valve spremeni ves sistem texturiranja. razumes? to se pa ne bo zgodilo, ker to pomeni vse texture na novo zapakirat, vsem modelom in mapam UV koordinate popravt in po moznosti se 10% engina na novo napisat. verjetnost da se to zgodi je pod 1%.

verjetno bo nvidia nardilo kaksno softwaresko emulacijo lih tok da bo delal, ampak bo ibr pocas. (beri 1/8 hitrosti maybe)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 5900 serija

Oddelek: Kaj kupiti
362077 (1471) |KoRn|
»

FX 5700

Oddelek: Strojna oprema
261585 (1187) boštjan
»

kaj moram pazit ob nakupu FX5600 Ultra/760 TV 128MB DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
111146 (879) b-rabbit
»

gf ti4200 : gf fx 5600

Oddelek: Strojna oprema
311581 (994) frenk
»

ATI Radeon 9500 Pro ali Gainward FX PowerPack! Ultra/780

Oddelek: Kaj kupiti
6952 (787) Laki

Več podobnih tem