» »

monitor za 60.000

monitor za 60.000

ahac ::

Kateri od teh dveh: (17')

Philips 107E21

Iiyama S700JT1

... ali je še kakšen boljši?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
  • spremenil: ahac ()

R0K ::

če že zbiraš uzem iiyamo

OrlyTM ::

Definitivno vzem ilyamo ... za ta denar dobiš največ ... sm že vidu na delu ... zelo lepa slika .. seveda pa ne pričakuj kaj več kot 1024x768

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

MadMax ::

Ampak Philips je med obema tisti, ki je bolj raven. Iiyama je okrogla kot zoga...

Muflon1 ::

Ma dej nehajte folk tolk poveličvat to liyamo ko da ma oh in sploh bolšo sliko sploh pa s700jt1. splača se ti kupt Philipsa ker ma XSD to pomen da ti bo na mizi zavzel velik manj prostora kot liyama. Vseen pa mislim da če kupuješ monitor na dolgi rok se ti splača še mal pršparat pa 107B20 vzet(okol 90.000) (tega mam js) pa ma sosed liyamo 19'' pa smo skupi dal pa NIMA liyama neki boljše slike kvečemu ma malenkostno boljši kontrast. Vsekakor pa monitor najprej v trgovini preizkus če dela da ne bo pol izjav npr. pa sm kupu ta monitor fol pa slika ni bla kontrastna pa v spodnjem levem kotu neki bledi pa to... Nekateri monitorji so fuč še preden jih prižgeš zato si lepo vzemi čas pa poglej kakšno sliko majo kej monitorji.....aja pa philipsovi monitorji so najlepši:D



p.s. da ne bo kir slučajno reku da sm reku da so liyama zanič monitorji to sploh ni res zelo kvalitetni so vendar pa sem že gledu tolk monitorju npr.CTX 17'' Philips 17'' liyama 17''... pa ne more nobedn rečt Tale monitor je pa najboljši....



LP david

classic ::

Sansung 750p.
Preveri, ne bo ti žal!!

Webmojster ::

Hmmm...Mam iiyamo 700p 19' v sluzbi, pa se mi zdi eden boljsih monitorjev (+ za iiyamo), doma imam ADI microscan 17' (nekje povprecje, vcasih slika malo diha;(() Pojdi malce gledat te naprave v kake firme racunalniske, pa sam sprobaj. Bo pomoje najboljs.

Trdi ::

Zdej gledam u Iiyamo(na faksu) vision master pro 17 in se mi zdi zlo u redu monitor. Ful mal prostora zavzame (skor 2×manj kot moja 14", brez heca), ekran je skoraj cisto raven. Sam verjetno je ta drazji...ali se motim? Sploh pa a lohk se za 19" incne svetujete?
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ilyama,samsung ali sony

Oddelek: Kaj kupiti
201220 (933) Lion25
»

raven zaslon?

Oddelek: Zvok in slika
331487 (1096) Simko
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835270 (2742) element
»

ali bi vi kupili tole sr*???

Oddelek: Kaj kupiti
181547 (1246) miranpozar
»

HANSOL ali IIYAMA

Oddelek: Strojna oprema
161452 (1240) ijatebi

Več podobnih tem