» »

Preusmeritev domene hitrost.si

Preusmeritev domene hitrost.si

noob96 ::

Na hitrost.si imam registirano domeno in zaklupljeno tudi nekaj prostora, če se ne motim. Sedaj sem postavil google bussines site (imam URL in pa ip adress strani). Kako sedaj v uporabniškem vmesniku hitrosti.si nastavim, da mi bo uporabnika preusmerilo na ta google bussines site, ko bo vpisal mojo domeno (dokler pač še nimam postavljene svoje strani)

Od hitrost.si sem dobil takšna navodila, vendar se res ne znajde, razumem koncept, ampak ne vem kje bi to našel
"pri domeni vpišete DNS (domenske strežnike) ponudnika gostovanje oz. lahko uporabite našo storitev 'brezplačno DNS gostovanje' za preusmeritev domene na IP naslov (in ne na http/url naslov)"

Če me zna kdo usmeriti "kam kliknat" :D

madog ::

ti rabiš tole :

brezplačno DNS gostovanje' za preusmeritev domene na IP naslov

pri hitrost.si v svojem uporabniškem profilu najdi nastavitve DNS in tam vpiši pod preusmeritev domene IP-je ki si jih prejel od googla
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

srus ::

Na hitrost.com v meniju Uporabniki klikneš na uporabniški vmesnik, in se prijaviš s podatki, ki si jih dobil ob registraciji domene.

Klikni Storitve - Domene, izberi domeno. Najprej v meniju Spremenite DNS nastavi DNS strežnike na tiste od hitrosti, če to še ni nastavljeno. Mislim, da se bo sprememba izvršila ob vsaki lihi uri.

Potem v meniju Brezplačno DNS gostovanje nastavi servise ki jih želiš preusmeriti (www, ftp, domena) na željene IP naslove. Sprememba se bo izvršila v nekaj munutah.

Poglej si tudi:
https://www.hitrost.com/podpora/index.p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: srus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava domene z google sites

Oddelek: Pomoč in nasveti
121055 (918) Ales
»

Usposobitev domene

Oddelek: Omrežja in internet
122838 (2583) neoserv
»

preusmeritev domene

Oddelek: Pomoč in nasveti
162149 (1907) NeMeTko
»

Težava s hostingom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5884 (809) dfajt
»

Registracija .Si Domene

Oddelek: Izdelava spletišč
102235 (1754) user4683

Več podobnih tem