» »

Gospodar prstanov: nova serija

Gospodar prstanov: nova serija

Temo vidijo: vsi
««
3 / 28
»»

yoco ::

Holy fak, trailer mi je kr neki! Čisto nič mi ni bilo všeč! :'(

oo7 ::

Evil cannot create anything new, they can only corrupt and ruin good forces have invented or made.' - J.R.R Tolkien

forplan ::

Ja klasična serija serija nove dobe.

Skozi ta dva clipa sem dobil občutek da bo polno nepotrebnega feminizma, rasne pravice, nebi se čudil če bodo homo karakterje vpeljali.

Pa že začetek neki povprečen ženski glas... Kje so časi Transformerjev...
da se strinjam

Kayzon ::

Evo moderator brise poste ko pravimo da gre za tipicni white washing.

Sc0ut ::

Mogoče pa pripravljajo presenečenje z belimi uruk haji. Saj v filmu so si barvali obraz, zdaj pa bodo celi beli. :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Pithlit ::

Kayzon je izjavil:

Evo moderator brise poste ko pravimo da gre za tipicni white washing.

Ne. Moderator briše vaše zafrustrirane pošte v katerih pravite da barva kože uničuje zgodbo. Nekateri se celo na spolno usmerjenost spravljati. Ker bojda to ne paše tja.

In ne, to kar se s to serijo dogaja ni whitewashing. Dej, prosim... Pliiiiiiiiiz, predlagaj izbris. Da ne bo tvoj ego tolk ranjen.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

FireSnake ::

Kaj pa ima spola usmerjenost opraviti z Gospodarjem prstanov?
Bereš ti kaj?


-----------
Nepovezano z zgornjim komentarjem:
https://www.vanityfair.com/hollywood/20...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Miki N ::

Škoda, da ne grejo do konca v kako "boyz in da hood" sceno, če se že grejo.

"Yo Frodo, sup bitch?"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Pithlit ::

Oh momma! So much butthurt :8)

Glede na to da boste skor vsi bojkotiral tole... si daste s tem pa ful nekega opravka :P
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

paraboŁa ::

Tole bo sekret.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paraboŁa ()

PunkDude ::

Se strinjam z večino. Tole bo šit.

djabi ::

paraboŁa je izjavil:

Tole bo sekret.


Alternativna verzija:

Nikonja ::

Katero večino, večino homofobnih in rasističnih idijotov kateri serejo po nadaljevanki brez da sploh vedo kakšna bo? Zakaj vas ne moti da vilenjake ne igrajo pravi vilenjaki, ali pa Orke ta prave orke, ali....

Sej te/vas mobenden ne sili da je gledate, komot obrneš glavo in gledaš Transformerje naprej....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

nejcek74 ::

hahaha, itak, razburjat se, da je fantazijski svet drugače fantazijski kot je tvoja fantazija :))
meni je bolj bedno pri trailerju, da je CG bolj na nivoju cinematic cutscene kakega spila iz 2018.

donvitoc ::

Nikonja je izjavil:

Katero večino, večino homofobnih in rasističnih idijotov kateri serejo po nadaljevanki brez da sploh vedo kakšna bo? Zakaj vas ne moti da vilenjake ne igrajo pravi vilenjaki, ali pa Orke ta prave orke, ali....

Sej te/vas mobenden ne sili da je gledate, komot obrneš glavo in gledaš Transformerje naprej....


Ljudi moti da se ta serija pridaja pod pretvezo da gre za gospodarja prstanov.

Normiji bojo: uf, a veš da je to posneto po gospodarju prstanov, a veš unih 6 filmov. Ja ja, to je vilo kul, to pa moramo pogledat.

Kar je očiten money grab. Vsi pri Marvelu ali kdorkoli že snema to serijo vejo da ne radijo kvalitete, ampak bo ena sezona kjer bojo pomolzli občinstvo, pol se bojo pa drli da je spušilo zaradi šovinističnih belih moških.

Če bi dali naslov serije Wakanda 5000 years ago bi bilo čisto kul. Aja, samo potem bi ti verjetno protestiral zakaj so not belci ker Wakanda je afriska.

AmokRun ::

nejcek74 je izjavil:

hahaha, itak, razburjat se, da je fantazijski svet drugače fantazijski kot je tvoja fantazija :))
meni je bolj bedno pri trailerju, da je CG bolj na nivoju cinematic cutscene kakega spila iz 2018.

Ni ti všeč LOTR fantazijki svet, ker je drugačen od tvoje woke fantazije. Bi pa vseeno LOTR serijo, ker money grab.

mr_chai ::

A mamo kje seznam NON-WOKE NOVIH serij ? Iščem za družino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

Polda ::

Nikonja je izjavil:

Katero večino, večino homofobnih in rasističnih idijotov kateri serejo po nadaljevanki brez da sploh vedo kakšna bo? Zakaj vas ne moti da vilenjake ne igrajo pravi vilenjaki, ali pa Orke ta prave orke, ali....

Sej te/vas mobenden ne sili da je gledate, komot obrneš glavo in gledaš Transformerje naprej....



Nimaš pojma kaj pišeš.
Vilini imajo vsi dolge lase ta novi crni Legolas ima kratke lase. Zakaj ?
Škratinje imajo brade ta v tej seriji je nima. Zakaj ?
Galadriel so čisto uničili v tej seriji se bo borila z mečem WTF ste kdaj videli Kate v oklepu in, da se fajta hand to hand combat ?
Svet in CGI izgledata kot da sta ušla iz enega labarotorija tako čisto je vse skupaj.
Tole je bedarija in razumem tiste prave Tolkien fane,d a so jezni, ker J. R. R. trenutno v grobu rotira kaj delajo z njegovo franšizo.

V glavnem tole ni Lord of the rings ne preostane jim drugega kot,da tv serijo skenslajo ali preimenujejo v Lord od the woken : Rings of Woke.

Polda ::

Nikonja je izjavil:

Katero večino, večino homofobnih in rasističnih idijotov kateri serejo po nadaljevanki brez da sploh vedo kakšna bo? Zakaj vas ne moti da vilenjake ne igrajo pravi vilenjaki, ali pa Orke ta prave orke, ali....

Sej te/vas mobenden ne sili da je gledate, komot obrneš glavo in gledaš Transformerje naprej....



homofobi ? Kje se je kdo v izvirni LOTR trigologiji nad komu ali v Hobbitu pritoževal, ker je gej ?

Vsi tile so v RL geji









Zdaj pa, ko hoče Amazon V serijo vsiljevati agendo katera tja ne paše pa je problem.

donvitoc ::

Polda je izjavil:



Vsi tile so v RL geji


Saj to da v "holiwudu" moraš biti gej da lahko sploh nastopaš je že dolgo jasno.

Preberi malo o Brendan Fraserju. Ali pa otroških igralcih.

Vedno bolj hočejo normalizirati svojo perverznost in jim odlično uspeva ker za rajo je to majhna cena da lahko brezumsko bulijo v tisto škatlo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

meho7 ::

Nikonja je izjavil:

Katero večino, večino homofobnih in rasističnih idijotov kateri serejo po nadaljevanki brez da sploh vedo kakšna bo? Zakaj vas ne moti da vilenjake ne igrajo pravi vilenjaki, ali pa Orke ta prave orke, ali....

Sej te/vas mobenden ne sili da je gledate, komot obrneš glavo in gledaš Transformerje naprej....

-Odpustili so originalno ekipo piscev.
-Clanek v Vanity Fair kjer dobesedno priznajo, da so spremenili stvari v seriji zaradi casov v katerih zivimo - diversity, woke, politicna koreknost... :))
- Teaser trailer

pa smo tam kjer smo :))

yayo ::

donvitoc je izjavil:

Polda je izjavil:



Vsi tile so v RL geji


Saj to da v "holiwudu" moraš biti gej da lahko sploh nastopaš je že dolgo jasno.

Preberi malo o Brendan Fraserju. Ali pa otroških igralcih.

Vedno bolj hočejo normalizirati svojo perverznost in jim odlično uspeva ker za rajo je to majhna cena da lahko brezumsko bulijo v tisto škatlo.


zdaj streljaš take neumnosti, da glava boli :)) FYI, gay igralce imaš tudi pri nas, v vsakem gledališču. So profesije kjer so zelo uspešni, tudi povprečni IQ je kar visok pri njih.

donvitoc ::

yayo je izjavil:



zdaj streljaš take neumnosti, da glava boli :)) FYI, gay igralce imaš tudi pri nas, v vsakem gledališču. So profesije kjer so zelo uspešni, tudi povprečni IQ je kar visok pri njih.


Visok IQ je itak propaganda, samo temu ne smeš ugovarjat ker je to homofobija.

Poglej si dokumentarec The gift in potem nakladaj o IQju.

Je pa jasno da bo vsak gej raje najel geja.

Polda ::

Republikanec James Woods ima v Hollywoodu najvišji Iq 184.

yayo ::

donvitoc je izjavil:



Visok IQ je itak propaganda, samo temu ne smeš ugovarjat ker je to homofobija.

Poglej si dokumentarec The gift in potem nakladaj o IQju.

Je pa jasno da bo vsak gej raje najel geja.


Mater, si pa res poučen o gejih. ;)

nejcek74 ::

precej obsedeni s temi geji, ne vem no, meni je precej vseeno kam ga kdo tlači, dokler je sporazumno. Pri nadaljevankah in pa filmih je precej drugih stvari bolj pomembnih kot pa tole, v holivud se pa itak ne oziramo zaradi znanja, ampak da se zabavamo.

djabi ::

Meni je vseeno, kdo je gej ali ne, problem je, da tlačijo črnce ipd. v fantazijski svet prvotnega avtorja, ki to ni tako napisal. Ampak dobro, to bi še preživel.

Največji problem je, da gredo spreminjati osnovne oblike. Npr. od kdaj so vilinci pošišani?


Mogoče pa je pohod uši v Vilincilandiji?

scipascapa ::

omg tole se vidi, da bo čip :)

donvitoc ::

nejcek74 je izjavil:

precej obsedeni s temi geji, ne vem no, meni je precej vseeno kam ga kdo tlači, dokler je sporazumno. Pri nadaljevankah in pa filmih je precej drugih stvari bolj pomembnih kot pa tole, v holivud se pa itak ne oziramo zaradi znanja, ampak da se zabavamo.


Ja, za lastno zabavo ste pripravljeni spregledati. Nikoli nisem trdil da imate kakšne moralne zadržke.

yayo je izjavil:



Mater, si pa res poučen o gejih. ;)



Poglej si dokumentarec The gift. Ne vem česa se tako bojiš, saj ne boš na koncu gej ratal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donvitoc ()

MasterTade ::

we wuz hobbits n shiet :D
Mors omnia aequat

Pithlit ::

Eh teh par črnčkov pa gej držanje za rokice boste pa ja preživeli. Sheeeet, niti oslepeli ne boste. Dobro, če se vam dvigne pol mogoče imate problem... ampak bomo tukaj, da vam pomagamo.
Life is as complicated as we make it...

paraboŁa ::

Next up

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: paraboŁa ()

nirburu ::

Pithlit je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Evo moderator brise poste ko pravimo da gre za tipicni white washing.

Ne. Moderator briše vaše zafrustrirane pošte v katerih pravite da barva kože uničuje zgodbo. Nekateri se celo na spolno usmerjenost spravljati. Ker bojda to ne paše tja.

In ne, to kar se s to serijo dogaja ni whitewashing. Dej, prosim... Pliiiiiiiiiz, predlagaj izbris. Da ne bo tvoj ego tolk ranjen.


Vaša generacija mi je res nagravžna ej.

JA! Je pomembno kakšne barve kože je. Tolkein je namenoma skoncipiral ta svet kot severno-evropski.
Gre za nekakšno kompilacijo severno in zahodno evropskih starodavnih pravljic.
Takim kot ti se gate takoj zvijejo v klopčič, če kaki belci začnejo whitewashing zgodbe neke druge kulture.
One Thousand and One Nights @ Wikipedia

Tako ste subvertani, da ne morete si pomagati kot sovražiti lastne dežele, kulturo in ljudi.
Zakaj se prosim ne spokaš kam drugam kjer meniš, da so tvoje senzibilnosti bolje upoštevane?
Prepričan sem, da je v Lagosu še dovolj prostora za enega samo-sovražnega evropejca. Morda v Astano, kjer je potekala multinacionalna svilena pot.
Ali pa v Bagdad, antično multikulturno središče.
Pojdi tam razlagat, kako so sultani bili v resnici zgolj mizoginistični šovinisti.
Bog nam pomagaj pred takimi kot si ti. Ko vampirji srkate življensko energijo civilizacij in jih spreobračate v žive mrtvece.

In ja, je govora o fikciji...ampak fikcija je del kulture.

nejcek74 ::

donvitoc je izjavil:

Ja, za lastno zabavo ste pripravljeni spregledati. Nikoli nisem trdil da imate kakšne moralne zadržke.

Razumen človek se ne boji lastne sence, ter ne pobija soljudi zaradi vraževerja in strahu.

strawman ::

Jao kolk eni komplicirate s temi barvami kože. A če so orki črni vas pa ne moti? :))

Meni je bil trailer všečen, veseli me da bo v seriji Numenor, vsaj glede na tisto sceno s pristaniščem in goro v ozadju.

nejcek74 ::

nirburu je izjavil:

JA! Je pomembno kakšne barve kože je. Tolkein je namenoma skoncipiral ta svet kot severno-evropski....

hihihi, kakšna neverjetna narativa, kaj pa ce napises svojo knjigo pravljic, pa ne pozabi dodat, da so le te strogo severno evropske. Ter da jih noben ne sme razumeti drugače. Tako je ja, predpisi kako morajo drugi ljudje misliti. In vztrajaj na tem. Zraven se cepetaj in pihaj :))

donvitoc ::

nejcek74 je izjavil:

nirburu je izjavil:

JA! Je pomembno kakšne barve kože je. Tolkein je namenoma skoncipiral ta svet kot severno-evropski....

hihihi, kakšna neverjetna narativa, kaj pa ce napises svojo knjigo pravljic, pa ne pozabi dodat, da so le te strogo severno evropske. Ter da jih noben ne sme razumeti drugače. Tako je ja, predpisi kako morajo drugi ljudje misliti. In vztrajaj na tem. Zraven se cepetaj in pihaj :))


Zakaj holiwod ne posname nobene serje izpod afriških avtorjev?

Hatchback678 ::

nejcek74 je izjavil:

nirburu je izjavil:

JA! Je pomembno kakšne barve kože je. Tolkein je namenoma skoncipiral ta svet kot severno-evropski....

hihihi, kakšna neverjetna narativa, kaj pa ce napises svojo knjigo pravljic, pa ne pozabi dodat, da so le te strogo severno evropske. Ter da jih noben ne sme razumeti drugače. Tako je ja, predpisi kako morajo drugi ljudje misliti. In vztrajaj na tem. Zraven se cepetaj in pihaj :))

Smešno neumno.

donvitoc ::

Dejansko je afriškim otrokom kazati Tolkeina bel supremacizem, isto kot je to matematika.

Math Suffers From White Supremacy

https://www.newsweek.com/math-suffers-w...

PrimoZ_ ::

donvitoc je izjavil:

Dejansko je afriškim otrokom kazati Tolkeina bel supremacizem, isto kot je to matematika.

Math Suffers From White Supremacy

https://www.newsweek.com/math-suffers-w...



Lahko si posnamejo svoje originalne filme/serije s črnimi igralci zaradi mene.
Če bodo dobri jih bom še jaz z veseljem gledal.

Miki N ::

V bistvu Tolkienu ne bi bilo všeč nič kar se danes dogaja z njegovim delom, črnci gor ali dol. Tip je bil, kar bi dandanes imenovali rahlo anglo-nacionalist. Sam je večkrat omenil, da mu je žal, da od PRAVE britanske/angleške tradicije - geografsko geldano - in mitologije potem, ko so svoje delo opravili vsi od Pramakaronarjev, Saksoncev, Skandinavcev do Pražabarjev (Normani)... ni več kaj dosti ostalo. Zato je povsem jasno, kdo so "dobri" v njegovih legendah - niso nek generičen narod, v bistvu... niso niti jebeni Irci ali Škoti, po mojem, kaj šele kaj bolj oddaljenega ampak točno določeni ljudje. To, da se zdaj zraven šunja vsak - črnec ali ne- ki ima pet minut časa mu ne bi bila simpatična ideja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

AmokRun ::

nejcek74 je izjavil:

nirburu je izjavil:

JA! Je pomembno kakšne barve kože je. Tolkein je namenoma skoncipiral ta svet kot severno-evropski....

hihihi, kakšna neverjetna narativa, kaj pa ce napises svojo knjigo pravljic, pa ne pozabi dodat, da so le te strogo severno evropske. Ter da jih noben ne sme razumeti drugače. Tako je ja, predpisi kako morajo drugi ljudje misliti. In vztrajaj na tem. Zraven se cepetaj in pihaj :))

Seveda, nobene raznolikosti ne sme biti. Vse mora biti woke. Ne more si Tolkein nekaj po svoje izmišljevati.

Pithlit ::

AmokRun je izjavil:

Vse mora biti woke. Ne more si Tolkein nekaj po svoje izmišljevati.

Sam zanimivo kak nobenega od 'kolenih evropejcev' ki tukaj vpijejo "kako si drznete!?!" ne pizdi čez to kolk je Tolkien posilil čist realne kulture...

Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...

Aja, cherry picking. Znana taktika rasistekov. In spet je lepo opazovati točno kateri individuumi se oglašajo. The usual suspects (fantastičen film, btw).

nirburu je izjavil:

Vaša generacija mi je res nagravžna ej.

Mi zaupaš katera generacija je to? Pliiiiiiiiiz
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Polda ::

Pithlit je izjavil:


Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...



Grki so belci in Cleopatra je Grkinja rojena v Egiptu. Nehaj klobosat.

AmokRun ::

Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...

V Wakandawoodu smo snemali črnske zgodovinske spektakle.

Aja, cherry picking. Znana taktika rasistekov. In spet je lepo opazovati točno kateri individuumi se oglašajo. The usual suspects (fantastičen film, btw).

Znana taktika regresivcev. Vzameš uspešno in priljubljeno franšizo in jo uničiš z woke sranjem. Vsakega, ki to početje kritizira oznančiš za rasista.

Pithlit ::

Polda je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...



Grki so belci in Cleopatra je Grkinja rojena v Egiptu. Nehaj klobosat.

Uffff zdej si me pa. Res. Čist sem dotolčena.

Ampak. Hmmm. Liz Taylor je pa res personificirana Grkinja. To vas ne moti? Pa gremo še korak dlje. Cleopatra je bila *drumroll* pol Grkinja in pol Berber. Oh ti šment. Se podira whitewashing? Bila je, torej, mulatka. Ja vem da vas je zdaj en kup zastrigla z ušesi, požrlo slino in trznilo v mednožju.

Oh ja, le kje ste bili ko se je to snemalo. Mislim, očitno vas take stvari ne motijo. No, sej mene tudi ne. Ampak za razliko od vas me tud vilinski in škratji črnčki ne.

Bomo tudi kaj o Ben Huru rekli? Pa Jezusu? Ziher sta bla vikinga!

AmokRun je izjavil:

Znana taktika regresivcev. Vzameš uspešno in priljubljeno franšizo in jo uničiš z woke sranjem. Vsakega, ki to početje kritizira oznančiš za rasista.

Jaz sem pa mislila da je rasizem diskriminacija na podlagi rase (poenostavljeno, na barvi kože). Fak kolk sem se motila. Ves ta čas se je šlo sam za neke zgodbice.

Sam, še vedno ne vem zakaj vas barva kože moti? Mislim, saj pa ja niste rasisti...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Polda ::

Pithlit je izjavil:

Polda je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...



Grki so belci in Cleopatra je Grkinja rojena v Egiptu. Nehaj klobosat.

Uffff zdej si me pa. Res. Čist sem dotolčena.

Ampak. Hmmm. Liz Taylor je pa res personificirana Grkinja. To vas ne moti? Pa gremo še korak dlje. Cleopatra je bila *drumroll* pol Grkinja in pol Berber. Oh ti šment. Se podira whitewashing? Bila je, torej, mulatka. Ja vem da vas je zdaj en kup zastrigla z ušesi, požrlo slino in trznilo v mednožju.

Oh ja, le kje ste bili ko se je to snemalo. Mislim, očitno vas take stvari ne motijo. No, sej mene tudi ne. Ampak za razliko od vas me tud vilinski in škratji črnčki ne.

Bomo tudi kaj o Ben Huru rekli? Pa Jezusu? Ziher sta bla vikinga!

AmokRun je izjavil:

Znana taktika regresivcev. Vzameš uspešno in priljubljeno franšizo in jo uničiš z woke sranjem. Vsakega, ki to početje kritizira oznančiš za rasista.

Jaz sem pa mislila da je rasizem diskriminacija na podlagi rase (poenostavljeno, na barvi kože). Fak kolk sem se motila. Ves ta čas se je šlo sam za neke zgodbice.

Sam, še vedno ne vem zakaj vas barva kože moti? Mislim, saj pa ja niste rasisti...



Cleopatra ni bila pol pol ampak je bila vsaj 3/4 Grlinja če ne celotna Makedonka. Berberi ? Berberi so bolj beli kot črni. Ti zagovarjaš blackwashing.

ti si preveč obremenjena z raso in mogoče se ne zavedaš ampak ja ti si rasistka.

AmokRun ::

Oh ja, le kje ste bili ko se je to snemalo.

To so Židi snemali. Nehaj z nacizmom.

Jaz sem pa mislila da je rasizem diskriminacija na podlagi rase (poenostavljeno, na barvi kože). Fak kolk sem se motila. Ves ta čas se je šlo sam za neke zgodbice.

Sam, še vedno ne vem zakaj vas barva kože moti? Mislim, saj pa ja niste rasisti...

Saj nas ne. Moti regresivce zato notri tlačijo črnce. Ne smejo biti samo belci.

Hatchback678 ::

Pithlit je izjavil:

Polda je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...



Grki so belci in Cleopatra je Grkinja rojena v Egiptu. Nehaj klobosat.

Uffff zdej si me pa. Res. Čist sem dotolčena.

Ampak. Hmmm. Liz Taylor je pa res personificirana Grkinja. To vas ne moti? Pa gremo še korak dlje. Cleopatra je bila *drumroll* pol Grkinja in pol Berber. Oh ti šment. Se podira whitewashing? Bila je, torej, mulatka. Ja vem da vas je zdaj en kup zastrigla z ušesi, požrlo slino in trznilo v mednožju.

Oh ja, le kje ste bili ko se je to snemalo. Mislim, očitno vas take stvari ne motijo. No, sej mene tudi ne. Ampak za razliko od vas me tud vilinski in škratji črnčki ne.

Bomo tudi kaj o Ben Huru rekli? Pa Jezusu? Ziher sta bla vikinga!

AmokRun je izjavil:

Znana taktika regresivcev. Vzameš uspešno in priljubljeno franšizo in jo uničiš z woke sranjem. Vsakega, ki to početje kritizira oznančiš za rasista.

Jaz sem pa mislila da je rasizem diskriminacija na podlagi rase (poenostavljeno, na barvi kože). Fak kolk sem se motila. Ves ta čas se je šlo sam za neke zgodbice.

Sam, še vedno ne vem zakaj vas barva kože moti? Mislim, saj pa ja niste rasisti...

Ufff če človek, ki si želi nekaj narejeno avtentično isto ali pa kar se da podobno in se pritožuje čez barvo polti, ki je v original delu ni mogoče najti(vsaj pri vilinih in škratih ni) je malce nefer to osebo kar avtomatsko označiti za rasist kar je sedaj precej pogosto.

In na to vižo Amazon tudi cilja, katerega matrajo pravice saj imajo dostop le do Gospodarja Prstanov kar pomeni bore malo glede na to da je trilogija od Petra precej dobra in si je bilo treba izmišljevati stvari kar pomeni Galadriel v oklepu, črnopolti vilini, šefica škratov spet črnopolta pa brez brade in tako naprej...

Ful se omenja kako da je šlo fanom original trilogije na jetra to da je bil Ian McKellen gej kar sploh ni bil problem, saj je fantastičen igralec in je vlogo izjemno odigral...

V glavnem to je voda na mlin Amazonu in nobenemu drugemu.

To da se pa išče rasiste in ne vem kaj je gonja najvišje neumnosti, je pa res da v tem svetu hitro izpadeš rasist čeravno tega niti ne misliš in to niti nisi kar se sedaj dogaja.

Sam bom prečekiral serijo v izi ampak bom pa z veseljem počakal na anime serijo War of Rohirrim kjer bodo sama znana imena, ki so že imela prste vmes pri Petrovi trilogiji.

Vsem, ki se kregate in še vedno ne razumete zakaj se oboževalci knjižne serije ne strinjajo z Amazonovo pa lep pozdrav.

Polda ::

Pithlit je izjavil:


Vas še enkrat vprašam: kje ste bili ko se je Ben Hur snemal? Al pa Cleopatra? Al pa dobesedno bilokater film o Jezusu? Ne vidim vas pizdit čez biblijo...




Kje si bila, ko so snemali ?

sir Lancelot


Julij Cezar



sir Bedivere



Orleanska


Queen Margaret



Carl Gustaf Emil Mannerheim



robert de beaumont




Ali pa Ahil kjer je v iliadi opisan kot blondinec



Friar Tuck





Ampak ja Blackwashing je zakon sploh zgodovinskih figur, ki je zgoraj kar nekaj.
««
3 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

House of the Dragon (TV serija) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
51672831 (701) Skyman
»

Lord of the Rings (filmska franšiza WB/Embracer group)

Oddelek: Sedem umetnosti
14818 (486) oo7
»

The Hobbit (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28576125 (54159) Alamar
»

Gospodar prstanov - Konec ??

Oddelek: Sedem umetnosti
376902 (4908) Tear_DR0P

Več podobnih tem