» »

GTA V PRESLAB RAČUNALNIK

GTA V PRESLAB RAČUNALNIK

djforever ::

Lep pozdrav

Kolega bi rad igral gta v ,vendar ima preslab računalnik, največji znesek ki pa je pripravljen vložit pa je 200e.

Trenutne komponente

MATIČNA PLOŠČA: ASROCK G41MH/USB 3 (PODPIRA intel core quad,extreme dual core itd)
PROCESOR: INTEL CELERON E3400 2.60GHZ
RAM: 2X 2GB
GRAFIKA: RADEON 9500gt

Trenutne komponente so zelo slabe, mislil sem nadgraditi procesor z q9550, ram 8gb in grafično gtx 770 2gb

Ne vem ima kateri kakšni boljši predlog?

HVALA!
  • spremenilo: djforever ()

hojnikb ::

ja, kupi naj rabljen ps4.
#brezpodpisa

filip007 ::

Plošča je bolj osnovna, nevem če se sploh splača.

PS4 ima drage igre in 500GB verzija je komaj zadosti za 5 iger.

PS3 in GTA5 pride pa samo 120€.
Trevor Philips Industries

primozzzz ::

Nekaj takega: (samo primer)
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
ali


Zbije ceno, vzame brez grafične. IN kupi eno rabljeno 1050 TI :D Za GTA V bo dovolj..
NI PODPISA

drekodovce ::


+ grafična za 100€

Riff ::

dodato 2x2 gb rabljen ram je 20E , quad ( Q6600 ali kaj podobnega) je 20-30e in potem za ostalo se nabavi še grafična kera pač bo in za gta V poganjat bo čisto vredu , pa zgoraj si misli najbrž geforce 9500Gt ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

hojnikb ::

rabljen ps4 je pod 200e, rajene igre za njega tudi niso vec drage... brezveze iskat jajc pc za tak kes ..
#brezpodpisa

shadeX ::

Odvisno kaj si OP-jev kolega želi.

Zame bi bil predlog naj PC zamenjam za konzolo žalitev. :))

Jaz bi napraskal še nekaj denarja, da bi sestavil kaj bolj pametnega, ker za 200€ res ne boš veliko dobil.

hojnikb ::

edina smiselna nadgradnja na tem pcju je na xeon e5440/5450. CCa 10$ z aliexpress. To upgrejdaš da maš ok pc za naprej, ostalo pa nameniš za konzolo. Ali pa nabereš orng budget in kupiš PC.
#brezpodpisa

Spc ::

djforever je izjavil:


GRAFIKA: RADEON 9500gt

Ni to GeForce ?
:))
 

Blinder ::

Rama nevem kako bos dal 8GB gor, ker ima samo dva slota za ram. 4gb moduli pa se dajo sploh kje dobit!?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

The Player ::

Meni je uspelo za zelo nizek denar igrati GTA 5, ker sem imel srečo, da sem dobil rabljeno 5870 za samo 20€ (glede na to, da so cene rabljenih komponent v SLO kar zasoljene).

Res je, da igra ni delala perfektno in samo na najnižjih nastavitvah, a dovolj za moje potrebe. Imel sem okoli 30-45 FPS, odvisno od lokacije.

Tako, da če hočeš najceneje priti skozi si omisli en 4 jedrni procesor od Intel Q6600 ali močnejši in eno grafično kot moja Ati 5870 ali močnejšo.

4GB rama je čisto dovolj, ti ga ni treba dokupit, sam sem tudi igral na 4GB rama.

LeQuack ::

hojnikb je izjavil:

ja, kupi naj rabljen ps4.


To je še najbolj logičen nasvet.
Quack !

shadeX ::

Ne dokler nekomu, ki pije Laško, ponujaš Union.

yero7 ::

shadeX je izjavil:

Ne dokler nekomu, ki pije Laško, ponujaš Union.

samo če nima za laško bo tudi union dovolj dobro. Op nadgrajuje pc za nekoga, ki je skoraj 90% verjetno, da ni pc master race tako, da zgleda še najboljša rešitev ali ps4 ali ps3.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390454791 (21407) Kayzon
»

Upgrade pcja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12413610 (10235) gddr85
»

Nakup GTA V (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
568186 (5803) BorutK-73

Več podobnih tem