» »

Dual SIM boljsi 3g signal

Dual SIM boljsi 3g signal

edi123 ::

Zanima me ce bi imel boljsi 3g signal za brskanje po spletu. Namrec dosti sem na terenu in imam izimobil(mobitel) in se veckrat zgodi da je kje samo 2g signal in ne morem odpret nobene spletne strani.

Torej ce bi kupil bob(simobil) bi se obe kartici dopolnjevale da bi imel cim boljsi 3g, h+ signal?

red_baron ::

Zdravo 3G je itak bistveno hitrejši prenos, samo verjetno nimaš možnosti uporabe na obeh karticah 3g omreža- verjetno samo na eni.

brez-imenko ::

Kako je pa z LTE kot 4G? Tam bi to moralo vredu vlečt, ker ni pogoj, da si blizu bazne postaje. Za 3G je problem, da ne seže tako daleč kot 4G zato ti preklaplja na 2G.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

nejcek74 ::

pri meni (dual SIM, Lumia 950) v nastavitvah določiš katera kartica je uporabljena za podatkovno povezavo.

šernk ::

itak moraš določit vedno ročno katero kartico uporablja za podatke. Glede 3g...menjaj telefon in pozabi nanj, 4g (LTE) je svetlobna leta spredaj. Res so samo še kakšne luknje kjer 4G ne lovi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

brez-imenko ::

Ali pa zdajšnjega spari z LTE ključkom. Okorno ampak zna delovati tudi, če imaš v telefonu prostor samo za eno SIM kartico in ni vdelanega LTEja.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

edi123 ::

Obstaja kakšna aplikacija ki bi pokazala na katerem 4G Bandu sem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VoLTE v Sloveniji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13031186 (11477) Ghost007
»

Izpad mobilnega interneta

Oddelek: Mobilne tehnologije
444186 (2521) VelkBla
»

Telekom brezžični internet preko LTE

Oddelek: Omrežja in internet
225597 (2313) alkoo
»

Linux board z SIM - mobilno povezljivostjo

Oddelek: Strojna oprema
171863 (1578) hojnikb
»

LTE - da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5414136 (11967) celada

Več podobnih tem