» »

Kako najbolje zapeči DVD??

Kako najbolje zapeči DVD??

[Op] ::

Živ zanima me kako bi najbolj kvalitetno in najlažje naredil varnostne kopije mojih DVDjov(problem imam predvsem pri 2 slojnih DVDjih). Predvsem s katerimi programi in na kakšen način!

Dobrodošla je vsakršna pomoč in url kateri mi je lahko v pomoč!

THX!:)

MadMicka ::

dvd x copy...... http://www.dvdxcopy.com/

sam če maš NEC pekač, pol ti verjetn ne bo delal..

Law_Enforcer ::

Lahko tudi tako: Najprej zripaj celo vsebino DVDja na disk z DVDDecrypter-om (pogooglaj), potem pa uporabi npr. DVD2One ( www.dvd2one.com) s katerim skrčiš film na 1 dvd, izbereš katere audio tracke in podnapise hočeš zadržati, nato pa zapeci z Nerom (meni lepo funkcionira že z DVDMovie opcijo - vse kar ti DVD2One izpljune daš v VIDEO_TS mapo - deluje na Xboxu).

Zgodovina sprememb…

Blisk ::

Najbolš ti je u mikrovalovni 3,15 minute.
:D

MadMicka ::

Law_enforcer, ampak z DVD2One se ne da pečt zaščitenih DVD filmov, al se motm? Če se da, povej, kaj je treba narest..

Law_Enforcer ::

MadMicka: DVDDecrypter ti odstrani zaščito pri rippanju... Ravnokar sem zbackupal Bourne Identity (orig. in zaščiten) brez problemov z zgoraj opisanim postopkom. Probal sem tudi z Pinnacle Instant Copy, ampak ni pobralo slo podnapisov, pa še dosti več časa si je vzel za obdelavo filma (~ ura in 20 min, DVD2one pa cca 20 min), tako da bom ostal kar pri DVD2one (menijev in ekstra featurjev z DVDjev ponavadi itak ne gledam).

Big_Al ::

Tudi jaz sem zadovoljen uporabnik kombinacije DVD Decrypter in DVD2ONE!!

[Op] ::

Thx za vse odgovore!!!

Kaj pa ta DVD Image k sm dons neki bral a je to kopija ImageCDa za DVDje??

Odgovorov ni nikoli preveč!!!:)

MadMicka ::

Hvala Law_Enforcer, dela super :))

waters ::

Mene pa zanima koliko časa cvrete dvd cca 4 gb :D LP

Law_Enforcer ::

Waters: Odvisno od hitrosti zapisovanja... Na 1x traja 1 uro, na 2x 30 min., na 4x pa 15 min. za cel DVD.

rap3r ::

Mene pa zanima, na sharreactor se dobi kopije cdlih dvdjev. Datoteka je *.bin s čim jo nej zapečem? Učasih sm peku s stomp recordnow ,sam zdej k mam od LGja all in one pečko nemorm s tem programom pečt ker je pečka prenova in je program nenajde. Nadgradne za program pa tud ni;(
kkšna ideja?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za kopiranje DVD v DVD?

Oddelek: Zvok in slika
116201 (2696) CaqKa
»

8GB DVD --> 4.7GB

Oddelek: Zvok in slika
293307 (2086) Dejancek
»

Dvd komponenta noče prebrati prekopiranih dvd-jev

Oddelek: Zvok in slika
10984 (775) CrNObil
»

Odstraniev dodatkov pri DVD backup-u?

Oddelek: Zvok in slika
13968 (880) Primoz78
»

DVD-RW Plextor PX-708A

Oddelek: Kaj kupiti
301861 (1303) Brainstorm

Več podobnih tem