» »

Gripa pred vrati

Gripa pred vrati

1
2
»

janezvalva ::

letošnjo prvo rundo sem pravkar prebolel. sieg!

miha1135899 ::

Jaz tudi skoraj, je bla pa druga runda prehlada ze :)
Vidim veliko prehlajencev, ki si med prehladom recimo 10x dnevno ali se ne obrise nos. Ja svaka cast! Jaz porabim en cel pack skret papirja na prehlad samo za nos, in to v prvih 2-3 dneh, potem se pa stabilizira. Zato vsaj te prve 3 dni vzamem bolnisko. Zelo nerad imam ob sebi sodelavce, ki kihajo, kasljajo, smrkljajo, zato se tudi sam odstranim na bolnisko - to sicer pomaga bolj meni, da grejo ta hudi trije dnevi lazje mimo in da se malo spocijem, sem pa po teh treh dneh se vedno kuzen raznasalec. Ce bi ostajali doma po 2tedna plus, da mine kuznost, bi bilo pa zal too much.

negotiator ::

Pika na i je izjavil:

No, ni še čisto na pragu, bo pa kmalu.

Kaj delate, da se ji izognete?
Se cepite?
Domači pripravki za krepitev imunskega sistema?
Kaj kupite v lekarni?
Si še bolj pogosto umivate roke?
Odležite najbolj bolne dni?


Pozitivno mišljenje. Placebo dela čudeže, pa še zastonj je.
All easy problems have already been solved.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Saj veste, da se kiha in/ali kašlja v robček ali v rokav in ne tako kot so nas učili, da daš roko pred usta?
"Ob kihanju zrak potuje s 50 kilometri na uro, sta odkrila razbijalca mitov v oddaji Myth Busters na Discovery Channel, ob poskusu pa uspela dokazati, da izločena sluz pristane približno pet metrov stran od osebe, ki je kihnila..."

harvey ::

Pika na i je izjavil:

Saj veste, da se kiha in/ali kašlja v robček ali v rokav in ne tako kot so nas učili, da daš roko pred usta?
"Ob kihanju zrak potuje s 50 kilometri na uro, sta odkrila razbijalca mitov v oddaji Myth Busters na Discovery Channel, ob poskusu pa uspela dokazati, da izločena sluz pristane približno pet metrov stran od osebe, ki je kihnila..."

Bolj nazorno kako potujejo klice in zgoraj omenjen pristop kako zaščitimo ostale.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšna je vaša "obramba" proti gripi in prehladu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10613812 (11453) IL_DIAVOLO

GRIPA & cepljenje

Oddelek: Loža
393435 (1615) 5er-->
»

gripa, vročina, prehlad....

Oddelek: Loža
446011 (5147) mihajlo carr

Več podobnih tem