» »

Dr. Drumpflove

Dr. Drumpflove

««
5 / 36
»»

krneki0001 ::

Problem je, ker vas večina, z jypetom na čelu, niti ne ve kaj je multikultura.

tikitoki ::

Ti pa ocitno nimas pojma zakaj je nemcija imigraciji prijazna dezela in ocitno tudi uspesna.
Zapeckarski bedaki niso nic kaj veliko prispevali k napredku, kar je tudi statisticno dokazano.

gus5 ::

krneki0001 je izjavil:

gus5 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

pustimo času čas in poglejmo v katero smer se bodo nagibali volilci na zahodu, pa bomo videli če so proti parazitskim migrantom
Praksa in teorija dokazujeta, da migranti prispevajo k večji rasti BDP in blaginje. Več nas bo - domorodcev in migrantov -, bolje bo. 8-)


Ekonomski migranti, ki iščejo delo, ne migranti, ki prihajajo brez znanja po socialno podporo.
V ekonomskem smislu niso moteči niti ti, ki pridejo po podporo, saj ima korist od njihove potrošnje tudi lokalno gospodarstvo. Že dobri stari Keynes je vedel, da so socialni transferji odlični ekonomski multiplikatorji.

krneki0001 ::

tikitoki je izjavil:

Ti pa ocitno nimas pojma zakaj je nemcija imigraciji prijazna dezela in ocitno tudi uspesna.


Ja, turkom in podobnim, ker delajo slabo plačana dela, ki jih sami nemci nočejo več opravljat. Ampak to so ekonomski migranti, pa že ti so problem, ker jih je 70% na sociali, samo imajo državljanstvo.
Migranti iz afganistana, sirije, iraka,... pa bodo v 99% na sociali in nič ne prispevajo k blaginji same nemčije.

gus5 je izjavil:

V ekonomskem smislu niso moteči niti ti, ki pridejo po podporo, saj ima korist od njihove potrošnje tudi lokalno gospodarstvo. Že dobri stari Keynes je vedel, da so socialni transferji odlični ekonomski multiplikatorji.


Če imajo kaj za zapravljat.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

kaj bi imeli za zapravljat? moj denar, ki sem ga pred tem prispeval v blagajno? to je ves point migrantov in povečanje prebivalstva ×2?
LOL
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

moj denar,
Nikoli ni bil tvoj.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

moj denar,
Nikoli ni bil tvoj.

Tudi tvoj ni bil, ki so ga porabili za ceste, čeprav trdiš, da podpiraš vse, ki se z avtomobili vozimo.

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Tudi tvoj ni bil, ki so ga porabili za ceste, čeprav trdiš, da podpiraš vse, ki se z avtomobili vozimo.
Jaz ustvarjam dodano vrednost, onile konzervativec zgoraj jo pa uničuje.

krneki0001 ::

Zanimivo da trobezljaš kako ustvarjaš dodatno vrednost, hkrati pa delaš za firmo, ki se izogiba plačilu davkov.

Pac-Man ::

Troli ste dobili svojo željo - Mueller preiskuje tudi Podesta group in brata slavnega Podeste.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/mu...

Tony Podesta and the Podesta Group are now the subjects of a federal investigation being led by Special Counsel Robert Mueller, three sources with knowledge of the matter told NBC News.

The probe of Podesta and his Democratic-leaning lobbying firm grew out of Mueller's inquiry into the finances of former Trump campaign chairman Paul Manafort, according to the sources. As special counsel, Mueller has been tasked with investigating possible collusion between the Trump campaign and Russia.
Manafort had organized a public relations campaign for a non-profit called the European Centre for a Modern Ukraine (ECMU). Podesta's company was one of many firms that worked on the campaign, which promoted Ukraine's image in the West.

The sources said the investigation into Podesta and his company began as more of a fact-finding mission about the ECMU and Manafort's role in the campaign, but has now morphed into a criminal inquiry into whether the firm violated the Foreign Agents Registration Act, known as FARA.

...

The ECMU was reportedly backed by the Party of Regions, the pro-Russian and oligarch-funded Ukrainian political party for which Manafort worked as a consultant, and which paid his firm millions. Viktor Yanukovych of the Party of Regions, a Manafort client, was president of Ukraine during the ECMU campaign, which ran from 2012 to 2014. He fled the country in 2014.

...

The Associated Press first revealed the pro-Ukraine lobbying campaign in August 2016, while Manafort was still running the Trump campaign. Manafort left the campaign within days.

The report said the ECMU campaign was designed to sway public opinion and included attempts to solicit favorable press coverage in The New York Times and The Wall Street Journal.

slotechar ::

@jype je zavrnil nekega uporabnika, ki ga je prosil ce mu da malo bitcoina. Z izgivorom, da naj bi dobili samo tisti, ki nekaj prispevajo oxiroma si zasluzijo. Nima pa nic proti temu, da recimo skandinavske drzave dajejo zastojn kar dosti ljudem, ki prihajajo izven. Ekonomskim imigrantom in brezdelnezem, ki si nido zasluzili nicesar, kvecjemu kak kriminalni pregon iz domace drzave od koder so prisli. Ogromno je takih. Te drzave si pa delajo povisano koncentracijo z najvecjimi odpadniki tretjega sveta in jim se placujejo za to. Se tretji svet se jih zeli znebiti. Za jype in skandinavijo so ocitno dobri in koristni.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

Država ni naredila tako rekoč noč za integracijo priseljencev in njihovih potomcev. Posledica takšnega pristopa: getoizacija.

Če bi država poskušala integrirat priseljence, bi to pomenilo, da jim poskuša odvzeti kulturno istovetnost, kar je dobesedno genocid. Nemčija pa ima izrazito odklonilen odnos do genocida.

Pac-Man ::

Tvita sta resnična. Brez komentarja.

jype ::

slotechar je izjavil:

@jype je zavrnil nekega uporabnika, ki ga je prosil ce mu da malo bitcoina.
Seveda sem ga zavrnil. Svoje premoženje sem ustvaril sam, s trdim delom lastnih rok. Zdaj bi pa nek lolek to kar zastonj?

slotechar je izjavil:

Nima pa nic proti temu, da recimo skandinavske drzave dajejo zastojn kar dosti ljudem, ki prihajajo izven.
Jaz nisem država, če bi pa bil, bi pa poskrbel, da nihče ni lačen, da nikogar ne zebe, da nihče ni brez strehe nad glavo, da imajo vsi dostop do brezplačnega zdravstva in izobraževanja in da nihče nima razloga, da bi se ukvarjal z nasilnim kriminalom.

slotechar je izjavil:

Ogromno je takih.
To je res, okoli 13%. Prepoznaš jih po tem, da volijo skrajno desnico.

krneki0001 je izjavil:

Zanimivo da trobezljaš kako ustvarjaš dodatno vrednost, hkrati pa delaš za firmo, ki se izogiba plačilu davkov.
Katero podjetje pa je to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

slotechar je izjavil:

@jype je zavrnil nekega uporabnika, ki ga je prosil ce mu da malo bitcoina.
Seveda sem ga zavrnil. Svoje premoženje sem ustvaril sam, s trdim delom lastnih rok. Zdaj bi pa nek lolek to kar zastonj?


Enako lahko rečemo za migrante, ampak bomo zato proglašeni za naciste;
Svojo deželo smo ustvarili naši preniki in mi, s trdim delom lastnih rok. Zdaj bi pa neki loleki hoteli to kr zastonj?

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Enako lahko rečemo za migrante, ampak bomo zato proglašeni za naciste;
Za naciste boste proglašeni, ker trdite, da mora država osebo A obravnavati drugače kot osebo B samo zaradi vašega fetiša.

krneki0001 je izjavil:

Svojo deželo smo ustvarili naši preniki in mi, s trdim delom lastnih rok. Zdaj bi pa neki loleki hoteli to kr zastonj?
Ste jo vi moj kurac ustvarili.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Enako lahko rečemo za migrante, ampak bomo zato proglašeni za naciste;
Za naciste boste proglašeni, ker trdite, da mora država osebo A obravnavati drugače kot osebo B samo zaradi vašega fetiša.


Torej, oseba A je množični morilec pobegnil pred oblastmi, ker je zaplinil civiliste. Oseba B je delavec, ki bi rad tukaj delal zato, da bo lahko živel. Oba stojita pred mejo. Obravnavati ju moramo enako?
1.) Oba spustimo v državo in potem ugotavljamo kaj je kateri izmed njih. (jype style, ko potem teroristi izginejo neznano kam v evropi)
2.) Oba pustimo stati pred mejo. Ko ugotovimo, da je delavec brez kriminalnega ozadja, ga spustimo v državo, terorista pa zavrnemo.

Meni je drugi način veliko bolj normalen. In večini ljudi tudi. Ker ni namen, da boš morilce spustil v državo in šele potem ugotavljal ali je ali ni terorist.

Tudi za službo; najbrž ne vzamejo človeka direktno v službo, potem pa ugotavljajo ali je pravi za njih. Prvo preverijo ozadje in ga potem vzamejo v službo, če je pravi zanje.

billy99 ::

Konec je. Trump ima še 7 let pred sabo, naciji ga bojo z veseljem spet izvolili :(


Hopes Dim for Congressional Russia Inquiries as Parties Clash

Nine months into the Trump administration, any notion that Capitol Hill would provide a comprehensive, authoritative and bipartisan accounting of the extraordinary efforts of a hostile power to disrupt American democracy appears to be dwindling.

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Torej, oseba A je množični morilec pobegnil pred oblastmi, ker je zaplinil civiliste. Oseba B je delavec, ki bi rad tukaj delal zato, da bo lahko živel. Oba stojita pred mejo. Obravnavati ju moramo enako?
Tako je.

krneki0001 je izjavil:

1.) Oba spustimo v državo in potem ugotavljamo kaj je kateri izmed njih. (jype style, ko potem teroristi izginejo neznano kam v evropi)
Tako je.

krneki0001 je izjavil:

2.) Oba pustimo stati pred mejo. Ko ugotovimo, da je delavec brez kriminalnega ozadja, ga spustimo v državo, terorista pa zavrnemo.
V tem času bo terorist že zdavnaj najel kombi in povozil deset ljudi, delavec bo pa doživel živčni zlom iz obupa, ker ga doma čaka lačna družina, on pa ne more delat, ter se prijavil med teroriste.

krneki0001 je izjavil:

Meni je drugi način veliko bolj normalen.
Ja, ker si slaboumen, tako kot očitno skupina ljudi, ki ji ti rečeš "večina", v resnici jih je pa manj kot volilcev SDS.

krneki0001 je izjavil:

Tudi za službo; najbrž ne vzamejo človeka direktno v službo, potem pa ugotavljajo ali je pravi za njih. Prvo preverijo ozadje in ga potem vzamejo v službo, če je pravi zanje.
Ja, službe in države so res popolnoma primerljive.

Pa preden rodiš otroka tudi preveriš, če bo terorist.

billy99 ::

Evropa je že od zmeraj dežela migrantov!

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

1.) Oba spustimo v državo in potem ugotavljamo kaj je kateri izmed njih. (jype style, ko potem teroristi izginejo neznano kam v evropi)
Tako je.

In morilec najame kombi, ter povozi 100 homoseksialcev na LGBT shodu.

jype je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

2.) Oba pustimo stati pred mejo. Ko ugotovimo, da je delavec brez kriminalnega ozadja, ga spustimo v državo, terorista pa zavrnemo.
V tem času bo terorist že zdavnaj najel kombi in povozil deset ljudi, delavec bo pa doživel živčni zlom iz obupa, ker ga doma čaka lačna družina, on pa ne more delat, ter se prijavil med teroriste.

Če je pol leta hodil do slovenije, bo pa še en mesec počakal, da se preveri ozadje.

jype je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

Meni je drugi način veliko bolj normalen.
Ja, ker si slaboumen, tako kot očitno skupina ljudi, ki ji ti rečeš "večina", v resnici jih je pa manj kot volilcev SDS.


Slaboumen si tukaj samo ti, ker ti je mama volilec SDS-a. Na tvojo žalost je ljudi mnogo več kot je vas, ki na vsak način morilce vozite sem (tudi s kombiji).

slotechar ::

Res je. Vendar se nikoli ni tako uvazala ljudi iz najbolj primitivnih okolij tretjega sveta in porabljala toliksen procent za financiranje stevilnih brezdelnezev in visji procent najvecjih odpadnikov, ki so zbezali zaradi stevilnih kriminalnih dejanj. Za tretji svet niso dovolj dobri. To je nacrtovano narest evropo sibkejso in gonilni stroj evrope nemciji narest oslabljeno. Zato pa tak politucen wilkomen podprt z strici iz sence.

jype ::

krneki0001 je izjavil:

In morilec najame kombi, ter povozi 100 homoseksialcev na LGBT shodu.
Ne more - lahko ga pa ukrade.

krneki0001 je izjavil:

Če je pol leta hodil do slovenije, bo pa še en mesec počakal, da se preveri ozadje.
Namesto da mu bi pustili, da se vsede na letalo in v Sloveniji plačuje najemnino, ste ga prisilili, da je hodil, plačeval kriminalcem, do meje pa prišel potreben socialne pomoči, ker je vaša politika idiotska.

krneki0001 je izjavil:

Slaboumen si tukaj samo ti, ker ti je mama volilec SDS-a. Na tvojo žalost je ljudi mnogo več kot je vas, ki na vsak način morilce vozite sem (tudi s kombiji).
Ti si pa ponaredil otroka.

krneki0001 ::

jype je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

Če je pol leta hodil do slovenije, bo pa še en mesec počakal, da se preveri ozadje.
Namesto da mu bi pustili, da se vsede na letalo in v Sloveniji plačuje najemnino, ste ga prisilili, da je hodil, plačeval kriminalcem, do meje pa prišel potreben socialne pomoči, ker je vaša politika idiotska.


Vidiš, to sem jaz en izmed prvih predlagal, pa si bil ti odločno proti.
Rekel sem pa: Če jih nemčija hoče, naj si jih hodi sama z letalom iskat in se bo delavec vsedel na letalo, čez 2 dni bo pa že pridno delal in služil denar.

Zgodovina sprememb…

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Vidiš, to sem jaz en izmed prvih predlagal, pa si bil ti proti.
Rekel sem pa: Če jih nemčija hoče, naj si jih hodi sama z letalom iskat in se bo delavec vsedel na letalo, čez 2 dni bo pa že pridno delal in služil denar.
Predlagal si neumnosti, kot je za ljudi tvoje vrste običajno.

krneki0001 ::

V bistvu si ti največji izrojenec in slaboumnež, ker podpiraš nemčijo pri tem da vabi migrante v nemčijo, ampak na način, da morajo pešačit do nemčije. (sicer je res, da jih je to utrdilo,...)
Jaz sem bil zato, da jih grejo nemci iskat z letali in si jih pripeljejo v nemčijo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Nope. Nemčija jih je vabila (da naj pešačijo do nemčije).
Haluciniraš, kot običajno.

krneki0001 je izjavil:

Jaz sem bil zato, da jih grejo nemci iskat z letali in si jih pripeljejo v nemčijo.
Ti si bil za to, da jih na meji streljajo:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Nope. Nemčija jih je vabila (da naj pešačijo do nemčije).
Haluciniraš, kot običajno.


Nebi rekel, merklova je odprla meje za begunce leta 2015 in izjavila "refugees welcome". Ampak ni jih hotela pa pripeljat z letali. So morali pešačit do nemčije.

jype je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Nope. Nemčija jih je vabila (da naj pešačijo do nemčije).
Haluciniraš, kot običajno.

krneki0001 je izjavil:

Jaz sem bil zato, da jih grejo nemci iskat z letali in si jih pripeljejo v nemčijo.
Ti si bil za to, da jih na meji streljajo:



A to je kak tvoj sorodnik? Zelo ti je podoben, pa zelo podobno mnenje ima kot ti.

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

gus5 je izjavil:

Praksa in teorija dokazujeta, da migranti prispevajo k večji rasti BDP in blaginje. Več nas bo - domorodcev in migrantov -, bolje bo.

Ta teorija bi mogoče držala v državi, kjer ni predpisanega minimalnega plačila in je dovoljeno izkoriščanje delovne sile. Ta praksa pa zagotovo ne deluje v zahodnih državah, kjer je treba plačevati davke in prispevke. Potem migrant kar na enkrat postane predrag za delodajalca. Pa sej Nemčija je to že ugotovila. So že sanjali o nižanju urne postavke, da bodo tudi migrantje "konkurenčni" na trgu. Oz. če ni Nemčija celo uvedla subvencioniranje plače migrantom. Očitno niso zaminivi za delodajalce če mora država take radikalne ukrepe sprejemat in sofinancirat plače, ker jih podjetja ne želijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

jype ::

krneki0001 je izjavil:

Nebi rekel
Ja, jasno. Če bi se zavedal, da haluciniraš, bi bil pametno tiho.

krneki0001 je izjavil:

Nebi rekel, merklova je odprla meje za begunce leta 2015 in izjavila "refugees welcome". Ampak ni jih hotela pa pripeljat z letali. So morali pešačit do nemčije.
Lahko ponoviš še tisočkrat, pa bo še vedno narobe.

krneki0001 je izjavil:

A to je kak tvoj sorodnik? Zelo ti je podoben, pa zelo podobno mnenje ima kot ti.
Monitor maš pokvarjen.

xmetallic je izjavil:

Ta teorija bi mogoče držala
Ta teorija dolgoročno vedno drži. Kratkoročno desničarji včasih zamočijo fiskalno politiko, pa potem nič ne deluje tako, kot bi moralo.

BTW, prostih delovnih mest je še vedno več, kot je iskalcev zaposlitve - le da jih očitno ne želite zapolniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ta teorija dolgoročno vedno drži. Kratkoročno desničarji včasih zamočijo fiskalno politiko, pa potem nič ne deluje tako, kot bi moralo.

BTW, prostih delovnih mest je še vedno več, kot je iskalcev zaposlitve - le da jih očitno ne želite zapolniti.

Prosta delovna mesta ti ne nucajo če ni ustrezno izobražene delovne sile. Nepismena, neizobražena oseba, ki niti nemškega/angleškega jezika ne zna pač ni kandidat za v farmacevtsko podjetje. Lahk gre pa pometat ceste, sam to pa oni ne bi delal. Sej niso prišli v dojč da bodo ceste pometali pa to.

Ker vidim da "obvladaš" fiskalno politiko nam boš zagotovo znal povedati kdaj se bodo Nemčiji finančno obrestovale migracije? V tem stoletju zagotovo ne. Do takrat se bo pa zgodilo še mnogo terorističnih incidentov in posilstev, ropov lekarn in napadov na zdravniško osebje, še posebej ženske. Trenutno so nekaj deset milijard evrov v minusu. Pozitivna ničla ni na vidiku.

jype ::

xmetallic je izjavil:

sam to pa oni ne bi delal
Kdo, natanko, tega ne bi počel? Ti? Vemo, ja. Begunci in migranti z veseljem poprimejo za tako delo, jih lahko vsak dan vidiš v praktično vseh velemestih v EU.

xmetallic je izjavil:

Ker vidim da "obvladaš" fiskalno politiko nam boš zagotovo znal povedati kdaj se bodo Nemčiji finančno obrestovale migracije?
Se ji že: Rast DBP se je v letu 2015 okrepila in še narašča bolj strmo kot je prej.

xmetallic je izjavil:

Trenutno so nekaj deset milijard evrov v minusu.
Če zanemariš spoštovanje človekovih pravic, vedno lahko pobiješ reveže in imaš državo samih bogatašev, to drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Massacra ::

slotechar je izjavil:

Res je. Vendar se nikoli ni tako uvazala ljudi iz najbolj primitivnih okolij tretjega sveta in porabljala toliksen procent za financiranje stevilnih brezdelnezev in visji procent najvecjih odpadnikov, ki so zbezali zaradi stevilnih kriminalnih dejanj. Za tretji svet niso dovolj dobri. To je nacrtovano narest evropo sibkejso in gonilni stroj evrope nemciji narest oslabljeno. Zato pa tak politucen wilkomen podprt z strici iz sence.


To boš seveda moral podkrepiti z dokazi (vsaj linki).

Najbrž pa ne gledaš nemške televizije. No, prejšnji teden je bila zvečer na ARD pogovorna oddaja (z znano nemško TV voditeljico). Sirec, ki je bil v studiju je odgovarjal tako voditeljici, kot ostalim. RAZUMEL JE POPOLNOMA VSE, KAR SO GA V NEMŠČINI VPRAŠALI IN ODGOVORIL NA VSE BREZ POSEBEJ ZAZNANIH JEZIKOVNIH ZADREG.

Ženo in hči pa je pustil na sirsko-turški meji pri Pašmergah (Kurdih) zaradi varnosti.

Trenutno v Nemčiji opravlja delo 2 nivoja niže od svoje izobrazbe.

In kak počneš kaj ti? SERJEŠ PO FORUMU IN ŠIRIŠ KSENOFOBIJO! Gniloba.

xmetallic je izjavil:

gus5 je izjavil:

Praksa in teorija dokazujeta, da migranti prispevajo k večji rasti BDP in blaginje. Več nas bo - domorodcev in migrantov -, bolje bo.

Ta teorija bi mogoče držala v državi, kjer ni predpisanega minimalnega plačila in je dovoljeno izkoriščanje delovne sile. Ta praksa pa zagotovo ne deluje v zahodnih državah, kjer je treba plačevati davke in prispevke. Potem migrant kar na enkrat postane predrag za delodajalca. Pa sej Nemčija je to že ugotovila. So že sanjali o nižanju urne postavke, da bodo tudi migrantje "konkurenčni" na trgu. Oz. če ni Nemčija celo uvedla subvencioniranje plače migrantom. Očitno niso zaminivi za delodajalce če mora država take radikalne ukrepe sprejemat in sofinancirat plače, ker jih podjetja ne želijo.


Ti si seveda prvovrstni bebec, ker nekaj trdiš, z dokazom pa tega ne potrdiš.

Že pred 2 leti: http://www.delo.si/mnenja/blogi/begunci...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

jype ::

http://www.bbc.com/news/world-asia-4172...

How gauche for the best president ever.

krneki0001 ::

Massacra je izjavil:

slotechar je izjavil:

Res je. Vendar se nikoli ni tako uvazala ljudi iz najbolj primitivnih okolij tretjega sveta in porabljala toliksen procent za financiranje stevilnih brezdelnezev in visji procent najvecjih odpadnikov, ki so zbezali zaradi stevilnih kriminalnih dejanj. Za tretji svet niso dovolj dobri. To je nacrtovano narest evropo sibkejso in gonilni stroj evrope nemciji narest oslabljeno. Zato pa tak politucen wilkomen podprt z strici iz sence.


To boš seveda moral podkrepiti z dokazi (vsaj linki).

Najbrž pa ne gledaš nemške televizije. No, prejšnji teden je bila zvečer na ARD pogovorna oddaja (z znano nemško TV voditeljico). Sirec, ki je bil v studiju je odgovarjal tako voditeljici, kot ostalim. RAZUMEL JE POPOLNOMA VSE, KAR SO GA V NEMŠČINI VPRAŠALI IN ODGOVORIL NA VSE BREZ POSEBEJ ZAZNANIH JEZIKOVNIH ZADREG.

Ženo in hči pa je pustil na sirsko-turški meji pri Pašmergah (Kurdih) zaradi varnosti.

Trenutno v Nemčiji opravlja delo 2 nivoja niže od svoje izobrazbe.


Vau, enega si našel. Prišlo jih je 1.5 milijona. Kaj pa ostali?

Vedno se najde par takih, ki bi z veseljem delali. In take ni problem sprejeti in jim ponudit tudi subvencionirano plačo, stanovanje,... Ker taki doprinesejo državi. Ampak ponavadi jim celo tega ni treba, ker se že sami znajdejo in vedo kaj bi počeli.

Problem so delomrzneži, debili, morilci, požigalci,..., ki so že v svoji državi bili to. Večina je takih, da jim je familja porinila denar v roke in jih poslala na pot. Zanje (za familjo) je bila to win-win situacija. Znebili so se debila, pa če bo prišel v evropo, bo pa mogoče še malo od sociale pošiljal dol, al pa celo kakega gor vzel.

Zgodovina sprememb…

xmetallic ::

Massacra je izjavil:


Ti si seveda prvovrstni bebec, ker nekaj trdiš, z dokazom pa tega ne potrdiš.

Že pred 2 leti: http://www.delo.si/mnenja/blogi/begunci...

Begunci so v povprečju mlajši in bolj zdravi od prebivalcev držav, kamor se zatečejo


Pogledal sem datum nastanka članka in tale uvodni stavek, in zaprl stran. Očitna propaganda. Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil. Ta isti debil verjetno trdi, da imajo v pakistanu, afganistanu, eritreji, etiopiji in maroku boljše zdravstvo kot ga imajo zahodne države. Čudno, da so v Nemčiji pri migrantih zaznali bolezni, ki jih v Evropi že desetletja ne poznamo več. Če so pa tako zdravi no... Opozorilo, da migrantje s seboj nosijo takšne in drugačne okužbe je bilo tudi izdano. But then again, propaganda must go on.

Datum. Uvoz se je pričel v septembru leta 2015, tale "ekspert" pa novembra 2015 že piše da gospodarstvo zaradi migrantov cveti. LOL. Sej še do Nemčije niso prišli do takrat. Propaganda.press

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Heavy ::

xmetallic je izjavil:

Datum. Uvoz se je pričel v septembru leta 2015, tale "ekspert" pa novembra 2015 že piše da gospodarstvo zaradi migrantov cveti. LOL. Sej še do Nemčije niso prišli do takrat. Propaganda.press



Mešaš pojme. Migrantje so označeni z pojmom begunci. Gospodarstvo cveti zaradi naših izseljencev (v večini izobraen kader, kateri gre z na delo v Nemčijo).
#TeamFelix

xmetallic ::

Heavy je izjavil:

Mešaš pojme. Migrantje so označeni z pojmom begunci. Gospodarstvo cveti zaradi naših izseljencev (v večini izobraen kader, kateri gre z na delo v Nemčijo).

V članku se omenja "begunce". Na hitro sem preletel članek. Nanaša se na migrante iz tretjih držav, celo slika je zraven. propaganda.press

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

pegasus ::

xmetallic je izjavil:

Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil.
Očitno ne razumeš, kako deluje imunski sistem. Vsi, ki že od rojstva živimo v steriliziranem okolju, smo zelo nezdravi in podvrženi vsem mogočim alergijam in sorodnim autoimunim boleznim. Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.

krneki0001 ::

pegasus je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil.
Očitno ne razumeš, kako deluje imunski sistem. Vsi, ki že od rojstva živimo v steriliziranem okolju, smo zelo nezdravi in podvrženi vsem mogočim alergijam in sorodnim autoimunim boleznim. Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.


Ne, samo bolj so odporni na svinjarijo. Bolezni jih ravno tako podrejo kot nas.

pecorin ::

krneki0001 je izjavil:

pegasus je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil.
Očitno ne razumeš, kako deluje imunski sistem. Vsi, ki že od rojstva živimo v steriliziranem okolju, smo zelo nezdravi in podvrženi vsem mogočim alergijam in sorodnim autoimunim boleznim. Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.


Ne, samo bolj so odporni na svinjarijo. Bolezni jih ravno tako podrejo kot nas.


Verjetno se sploh ne zavedaš kakšne nesmisle pišeš.

Heavy ::

pegasus je izjavil:

Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.


Ne ga srat! :))

Ne vem iz kje tebi, da je naše okolje sterilno. Od trdih delcev, do rakotvornih snovi, škropiv, hormonov in antibiotikov, bakterij in virusov. Z prometom se bolezni še lažje širijo (in mutirajo) iz celine na celino in med državami.

Bolezni zaradi izobilja in načina življenja pa so druga stvar.
#TeamFelix

krneki0001 ::

pecorin je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

pegasus je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil.
Očitno ne razumeš, kako deluje imunski sistem. Vsi, ki že od rojstva živimo v steriliziranem okolju, smo zelo nezdravi in podvrženi vsem mogočim alergijam in sorodnim autoimunim boleznim. Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.


Ne, samo bolj so odporni na svinjarijo. Bolezni jih ravno tako podrejo kot nas.


Verjetno se sploh ne zavedaš kakšne nesmisle pišeš.


Če si ti alergičen na vsako stvar, ne pomeni, da smo ostali tudi. Sterilno okolje si pa sami delate, ko se morate 3x na dan tuširat, ko mora biti tvoje življenje eno samo čiščenje in pucanje,....
Včasih je veljalo, da mora otrok pojest 7 šajtrg svinjarije, da bo zdrav, danes pa če ga 3x na dan ne preoblečeš, že skoraj kličejo socialno. Pa tudi alergij pri nas doma skoraj ne poznamo. Me je pediatrinja nadirala, zakaj otrok pri 9 mesecih je jagode, da so vsi otroci alergični na jagode in da je to nevarno, da bo umrla,.... Pri nas je namreč tamala shodila in ko smo bili na vrtu, je pobirala in jedla jagode. In jagode še danes je, živa.

pegasus ::

Bottom line - moderna medicina uspešno tlači palice v kolesje evolucije, medtem ko v "nerazvitih" deželah evolucija še vedno kvalitetno opravlja svojo vlogo.

ZaphodBB ::

pegasus je izjavil:

Bottom line - moderna medicina uspešno tlači palice v kolesje evolucije, medtem ko v "nerazvitih" deželah evolucija še vedno kvalitetno opravlja svojo vlogo.

Evolucija ne deluje tako kot si ti domišljaš.

pecorin ::

krneki0001 je izjavil:

pecorin je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

pegasus je izjavil:

xmetallic je izjavil:

Da so migrantje iz raznih vukojebin bolj zdravi od Evropejcev, ki malo da ne od rojstva živimo v steriliziranem okolju lahko izjavi samo debil.
Očitno ne razumeš, kako deluje imunski sistem. Vsi, ki že od rojstva živimo v steriliziranem okolju, smo zelo nezdravi in podvrženi vsem mogočim alergijam in sorodnim autoimunim boleznim. Ostali, ki se že od rojstva valjajo v dreku in preživijo, so mnogo bolj zdravi od nas.


Ne, samo bolj so odporni na svinjarijo. Bolezni jih ravno tako podrejo kot nas.


Verjetno se sploh ne zavedaš kakšne nesmisle pišeš.


Če si ti alergičen na vsako stvar, ne pomeni, da smo ostali tudi. Sterilno okolje si pa sami delate, ko se morate 3x na dan tuširat, ko mora biti tvoje življenje eno samo čiščenje in pucanje,....
Včasih je veljalo, da mora otrok pojest 7 šajtrg svinjarije, da bo zdrav, danes pa če ga 3x na dan ne preoblečeš, že skoraj kličejo socialno. Pa tudi alergij pri nas doma skoraj ne poznamo. Me je pediatrinja nadirala, zakaj otrok pri 9 mesecih je jagode, da so vsi otroci alergični na jagode in da je to nevarno, da bo umrla,.... Pri nas je namreč tamala shodila in ko smo bili na vrtu, je pobirala in jedla jagode. In jagode še danes je, živa.


Lepo, da si se vsaj delno popravil.

kingsix ::



Rofl.

Trump supporterji....dajte si zapisat kaj ta troll pove in pojdite nato to prebrat. Morda bo prišlo do kakšne realizacije...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

VaeVictis ::

A predsednik Trump še ni impeachean, kakor smo od nekaterih poslušali že kar nekaj časa nazaj!?

Kaj je sedaj z ruskimi povezavami?

A so sedaj te ruske povezave povezane s Trump-om ali s Clintoni-i?!

c3p0 ::

Zdaj, ko prihaja na dan prava narava teh ruskih povezav, se o tem ne govori več, ni vljudno.

Cervantes ::

Jih je pa moral Vladimir nekje zye*bat, da je Hilly postala tako toksična.
««
5 / 36
»»