» »

Windows 10 - prehod v sleep ne glede na nastavitve

Windows 10 - prehod v sleep ne glede na nastavitve

skidoo600 ::

Pozdravljeni,

mi lahko kdo prosim pove, kako pripravit ta neumen Windows 10, da ne bo hodil v spanje non-stop? Ja, sem nastavil na "never", ampak ne upošteva. Čez 2 uri gre v spanje tudi če mi programi exportajo zadeve.

Hvala in lp

Han ::

skidoo600 ::

Ja pa sej pravim, da to mi je jasno. Kljub temu, da je nastavljeno tako gre v sleep.

CitroX ::

Ni osamljen primer.
Včasih že po dveh treh minutah ...
Jaz sem preinštaliral (ne zaradi tega), pa se je uredilo.
Drugače nisem uspel urediti.

Han ::

Čez en teden izide Fall Creators Update. Takrat izvedi svežo namestitev...

skidoo600 ::

Tudi jaz sem že formatiral, pa je isto..

@han misliš da ne bo update rešil zadeve? Računalnik uporabljamo za firmo in si ne moremo privoščit kar naprej svežih namestitev..

Lonsarg ::

Tale lepi UI za štelat sleep/hibernation je par layerjev višje od dejanskega configa.

Si preveril kaj imaš pod settingsih, če klikneš advanced in vse vrstice preveriš (prva slika)?

Han ::

Pred posodobitvijo naredi sliko diska z npr. Acronis TrueImage, da se izogneš morebitnim težavam, ki jih lahko prinese update. Če bo še vedno hodil spat, izvedi svežo namestitev in izklopi resnično vse na temo spanja in hibernacije. Aktiven naj bo "high performance" profil. V kolikor se bo še vedno izklapljal, naloži nazaj klonirano namestitev...

kmegli ::

Lahko še poskusiš tole, pri nas v firmi smo imeli podobne težave:

Here is the solution that worked out for me:

1. Click on the windows icon
2. Type regedit
3. Right-click on regedit icon, click Run as administrator
4. Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Power\PowerSettings\238C9FA8-0AAD-41ED-83F4-97BE242C8F20\7bc4a2f9-d8fc-4469-b07b-33eb785aaca0
5. Double click on Attributes
6. Enter number 2.
7. Go to Advanced power settings (click on Windows button, write power options, click on Power Options, in the selected plan click on the Change plan settings, click on the Change advanced power settings).
8. Click on the Change settings that are currently unavailable
9. Click Sleep, then System unattended sleep timeout, then change these settings from 2 Minutes to 20 for example.
That's it!




Finally found the solution,just in time too because I swear I was about to go insane.

Right click on desktop > Power and sleep > Additional power settings > Choose when to turn off the display > Change advanced power settings > Restore plan defaults

I don't know why but this completely got rid of the issue and I was then able to make the settings whatever I wanted.

nightrage ::

A si prijavljen v kakšno domeno in ti to upravlja skrbnik domene?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik se reboota namesto na bi se zbudil iz spanja, Win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
5939 (798) fujtajksel
»

Samodejno prižiganje prenosnega računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
121387 (1107) xine
»

neaktiviran gumb sleep

Oddelek: Pomoč in nasveti
5549 (450) ma_rija
»

Kako v Win2k premakniti mapo Documents and Settings?

Oddelek: Operacijski sistemi
61758 (1724) Mercier
»

Windows XP ne ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
91860 (1688) hubahaba

Več podobnih tem