» »

VMware Player v14

VMware Player v14

MrStein ::

Uporablja kdo v14?

Trenutno imam v12, kjer me moti le to, da pri zagonu počaka sekundo-dve, preden se GUI pokaže.
V verziji 7 tega ni bilo.

OS: Windows
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RC37 ::

Jaz uporabljam vmware workstation 14, nobenih problemov. Je pa velik opcij kaj dela ta problem. Lahko tudi kakšna animacija dela probleme.

MrStein ::

Player in Workstation sta čist različna produkta. (vsaj kar se UI tiče, jedro je seveda enako)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

RC37 ::

Probaj si prvo počistit disk, defragmentacijo narest, izklopit animacije v windowsih, izklopit vizualne učinke itd. Potem pa napiši več podatkov, ker OS: Windows nič ne pomaga če ne vemo kera verzija ker jih je več ko 1.

Unilseptij ::

MrStein je izjavil:

Player in Workstation sta čist različna produkta. (vsaj kar se UI tiče, jedro je seveda enako)


Kje pa si dobil Player v14? Kolikor vem obstaja le Workstation 14.

Edit: OK, sem nasel... zunaj sele en teden :).

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

RC37 je izjavil:

Probaj si prvo počistit disk, defragmentacijo narest, izklopit animacije v windowsih, izklopit vizualne učinke itd. Potem pa napiši več podatkov, ker OS: Windows nič ne pomaga če ne vemo kera verzija ker jih je več ko 1.

v7 dela OK, minuto pozneje po nadgradnji v12 šteka.
Nima fragmentacija nič veze (saj je itak vse v cache).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

filip007 ::

Za katere sisteme pa uporabljate, jaz samo odprem drug disk z BIOS boot menujem in je gor Ubuntu.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

RC37 ::

By the way razlika med player in workstation je v tem, da player nima raznih "enterprise" funkcij (tj. razni cloudi, exporti itd. skratka to kar rabijo v firmah) in da vizualno malo zaostaja. Ključne funkcije so iste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC37 ()

misek ::

A Player omogoča izdelavo snapshota in vejitve? Meni osebno je to zelo pomembna funkcija zato uporabljam Workstation.

MrStein ::

Ne, vsaj pred v14 ni šlo. Dvomim, da so to uvedli zdaj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Sem namestil v14 in ima isti "premor" pri zagonu.
Sem dal nazaj v7 in ta spet dela hitro, brez omenjenega premora.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jonystar ::

A se lahko v tej verzijo naloži Mac OS? al pa v katerem drugem programu za virtualke.

Mavrik ::

Lahko se, samo uradno ni podprto (ali dovoljeno) na Windows/Linux platformi. Pogooglaj "VMWare macos patch" in boš našel patch ki bo odklenil macOS goste na Windows/Linux host platformi.
The truth is rarely pure and never simple.

RC37 ::

Jaz mam v vmware macOS, dela cist ok. Poglej na google, veliko navodil bos nasel. Rabis pa vmware unlocker (patch) samo da ga za verzijo 14 se ni tako da po nadgradnji pac cakas da ga nardijo. Lahko pa uporabis virtualbox (freeware) ker tam ni treba unlockerja.

Sicer pa "ni dovoljeno" ker ma apple pogoje uporabe da se lah macOS samo na applove naprave namesca in zato nocejo met pri vmware tezav pa rajse napisejo da "ni podprto" kot da dobijo tozbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC37 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VMware Workstation 8

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4210086 (8566) MrStein
»

Windows star 25 let! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7924883 (22063) pegasus
»

Paralelno poganjanje različnih OS na Intel Macih

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
73396 (2942) MrStein
»

Nova anketa: koliko ste odšteli za programsko opremo, ki jo poganjate na vašem primar (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
748009 (6163) TribesMan
»

VMware ponuja brezplačno virtualizacijo

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
214932 (3606) gensi

Več podobnih tem