» »

letgo vs bolha oglasniki

letgo vs bolha oglasniki

1 2
3
4

dottor ::

Kar objavljajte tel. št. na bolhi in letgoju, pol pa imamo teme na forumu: Nekdo me stalo kliče iz te številke; pa tiste ki jokajo da so dobili astronomske položnice za telefon.
Če ne znaš napisat kaj prodajaš v opis in dat 3 slike zraven mi ne boš znal niti po telefonu povedat. Tako je moje mnenje.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

GRT ::

dottor je izjavil:

Kar objavljajte tel. št. na bolhi in letgoju, pol pa imamo teme na forumu: Nekdo me stalo kliče iz te številke; pa tiste ki jokajo da so dobili astronomske položnice za telefon.
Če ne znaš napisat kaj prodajaš v opis in dat 3 slike zraven mi ne boš znal niti po telefonu povedat. Tako je moje mnenje.

Točno to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

The Player ::

ne uporabljam let go, ampak FB bolšjak deluje na podoben sistem (sklepam). Objaviš oglas in potem ljudje blizu tvoje lokacije te kontaktirajo preko ZSja.

Problem je ta, da tako neresnih ljudi še nisem nikjer zasledil. Od večina oglsov, ki jih imam na FBju, mi je uspelo samo enega prodati, ostali, ki so me kontaktirali nisem prišel dlje od stavka:"ali je izdelek še na voljo?", ki ti ga itak FB sam generira.

Saul Goodman ::

jaz moram zarad teh zahtev po telefonskih furat burner phone kot en dealer. ni šans, da svojo main cifro delim po internetu kot piškotke.

JH84 ::

Bolha je še vedno daleč najboljša za prodajo, kupil in prodal že dosti stvrai, imaš pa seveda tu in tam kakšnega pacienta, temu se ne da izogniti...
Morda sem staromoden, ampak tudi dizajn je še vedno najbolj uporaben in pregleden, itak je trend v zadnjih letih da gre preglednost korake nazaj, važno da je vse načečkano.

dottor ::

Jaz sem že kar nekaj zasev kupil an obeh (tako bolhi kot letgo), največ uspehov s prodajo pa imel na bolhi. Na letgoju ponavadi dobivaš vprašanja za katera so odgovori v opisu alpa v fotografijah, alpa po prvem odpisu ti ne pišejo več.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

The Player ::

bolha je v redu, ker si je ustvarila ime in zaradi svojega uspeha je tam veliko ljudi. Hkrati pa se bolha iz leta v leto slabša, ker odstranjuje "featur-je", ki so potrebni za normalno uporabo, zato, da te prisili v plačljivo alternativo.

Npr. včasih si lahko vse pretećene oglase po 30 dneh naenkrat aktiviral. Sedaj moraš vsak oglas aktivirati enega po enega za kar gre ogromno časa in klikov, zraven ti pa ponudi možnost, da ti ga vrže na 1. mesto. Potem se ti bolj splača zbrisati oglas in ga na novo objaviti. Tako ubiješ 2 muhi na en mah, ker spraviš oglas spet na 1. mesto in ga spet aktiviraš.

aja, pa kaj se dogaja z njihovimi slikami. Sedaj se slike v oglasu sploh ne pojavljajo več al pa jih sploh ne naloži in ti javi napako. Se to samo meni dogaja, al je njihov servis na podnu?

GRT ::

The Player je izjavil:


aja, pa kaj se dogaja z njihovimi slikami. Sedaj se slike v oglasu sploh ne pojavljajo več al pa jih sploh ne naloži in ti javi napako. Se to samo meni dogaja, al je njihov servis na podnu?

To se dogaja vsem. Predvsem je pa težava v raznoraznih adblockerjih.

dottor ::

The Player je izjavil:

aja, pa kaj se dogaja z njihovimi slikami. Sedaj se slike v oglasu sploh ne pojavljajo več al pa jih sploh ne naloži in ti javi napako. Se to samo meni dogaja, al je njihov servis na podnu?

To sme tudi jaz opazu, morem vedno par krat refreshat stran da jih prikaže pravilno.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

plastika8 ::

To glede prikazovanja slik se tudi meni dogaja. Pisal na bolho odgovorili da ni težava na njihovi strani ampak na mojem brskalniku. Ne dela pa v nobenem brskalniku.

brez-imenko ::

Tole s prodajo se moram pa nekako strinjat, mi je prej ratalo kaj prodati preko bolhe kot pa letgo, prevzaprav preko slednjega še nisem nič prodal in se tudi ne mislim več nadalnje ubadat s tem.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

errhec ::

LETGO se poslavlja, je še kakšna alternativa?

Ob obisku strani je to obvestilo:
Žal letgo ne sprejema več novih oglasov in v državi Slovenija po tem mesecu ne bo več na voljo.
dd

hojnikb ::

Wait, what ?
#brezpodpisa

Scorpy84 ::

Fb, bolha... na fb pa ne objavi st., kot so zgoraj rekli precej neresnih. Ampak tam mobiteli, zvocniki in podobne zadeve, grejo za med. Kaksni drugi aparati, pa bolha.

hojnikb ::

letgo je bil od začetka super, je dejansko delal ok (lokacija itd...). Zdaj daš pa current lokacijo in ti kaže kr neke oglase (sploh ne od tvoje lokacije) pa notifikejšni sploh niso delal zadnjo leto..
#brezpodpisa

eriCartman ::

Men dela normalno...

hojnikb ::

men na iphone ze lep cas ne delajo vec notifikejsni
#brezpodpisa

bambam20 ::

plastika8 je izjavil:

To glede prikazovanja slik se tudi meni dogaja. Pisal na bolho odgovorili da ni težava na njihovi strani ampak na mojem brskalniku. Ne dela pa v nobenem brskalniku.



Zanimivo, da se zgovarjajo na brskalnike.

shadeX ::

Ob tej novici na bolhi verjetno odpirajo šampanjce.

PrimozBG ::

Oba sta dobra.
Letgo , za prodajo telefona ne plačaš ni :) Pri bolhi pa.
A bolha ima še APP?

Kleemen ::

Letgo bo v Slo samo še ta mesec kot kaže, tako da objava oglasov ni več možna.

hojnikb ::

bolha blokira nekatere funkcije (afaik tudi slike) ce imas adblocker on.
#brezpodpisa

The Player ::

hojnikb je izjavil:

bolha blokira nekatere funkcije (afaik tudi slike) ce imas adblocker on.


na bolhi imam zaradi tega razloga adblock izklopljen, ker, če je le ta prisoten, se dogajajo čudne reči (npr. ti noče objaviti glasa oz. te vrže ponovno na začetek).

ampak...imam tudi brskalnik brez adblocka, pa ni nič bolje, saj se težava z neprikazovanjem slik pojavlja tudi tam.

drugače, kar se tiče let go-ja, je še zmeraj na voljo Facebook market, ki deluje na podoben način (ponudi ti ponudbe blizu tvoje lokacije), s to razliko, da so ljudje tam bolj neresni. Na koncu ugotoviš, da je bolha najboljš, ker je tam velika baza kupcev in se jim niti ni treba, kaj veliko truditi, ker imajo dobesedno že monopol.

morosito ::

Vracam se na to temo
Zelo zal za letgo odhaja iz slovenije (tako kot mladi slovenci)
Ocitno to je drzava ki vsak lahko nateguje ostale in nihce nic vsi vajeni hlapci glavo dol in placaj.

Bolha uvedla placljive oglase torej ce hoces prodat telefon moras za oglas obvezno placati, drugace ne gre.

Bomo po letgo vsi uporabljali oglasi.si ?

Drugace jaz ful zadnje case uporabljam subito.it ki zivim ob mejiin mi je top...vse zastonj. Edino sranje ki moras imet italijanski ip za objavljat oglase. Prodaja pa se res hitro in po polni ceni vse.

Saul Goodman ::

morosito, dej ne otresaj. letgo odhaja, ker ti zanjga nisi nič vreden in ker je s tvojim zastonjskim prodajanjem premalo zaslužil. tako kot odhaja še iz nekaj trgov okoliških držav. so pač profitno podjetje in verjetno režejo stran rakasta tkiva, ki ne prinašajo denarja. odhajajo ravno zato, ker nisi kot hlapec dal glave dol in plačal.

so pa očitno med bolj popularnimi trenutno fb grupe / marketplace.

Zgodovina sprememb…

Bye ::

Saul Goodman je izjavil:

morosito, dej ne otresaj. letgo odhaja, ker ti zanjga nisi nič vreden in ker je s tvojim zastonjskim prodajanjem premalo zaslužil. tako kot odhaja še iz nekaj trgov okoliških držav. so pač profitno podjetje in verjetno režejo stran rakasta tkiva, ki ne prinašajo denarja. odhajajo ravno zato, ker nisi kot hlapec dal glave dol in plačal.

so pa očitno med bolj popularnimi trenutno fb grupe / marketplace.


A ne premorejo kakšnih kompetentnih zaposlenih, ki bi pred vstopom na tako majhne trge preverili, če se jim sploh splača? Samo zgago so naredili.

morosito je izjavil:

Vracam se na to temo
Zelo zal za letgo odhaja iz slovenije (tako kot mladi slovenci)
Ocitno to je drzava ki vsak lahko nateguje ostale in nihce nic vsi vajeni hlapci glavo dol in placaj.

Bolha uvedla placljive oglase torej ce hoces prodat telefon moras za oglas obvezno placati, drugace ne gre.
Tale je njihova najboljša cvetka, ja. Za telefon plačaš, za avto pa ne.

Bomo po letgo vsi uporabljali oglasi.si ?

Drugace jaz ful zadnje case uporabljam subito.it ki zivim ob mejiin mi je top...vse zastonj. Edino sranje ki moras imet italijanski ip za objavljat oglase. Prodaja pa se res hitro in po polni ceni vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

darkolord ::

Bye je izjavil:

A ne premorejo kakšnih kompetentnih zaposlenih, ki bi pred vstopom na tako majhne trge preverili, če se jim sploh splača? Samo zgago so naredili.
Kako enostavno, ane.

Bye ::

Seveda je. Če želiš. In če si resno podjetje. Apple verjetno ne bo odpiral raziskovalnega centra v kokoški, a ne? Ne rabi bit znanstvenik za logične zaključke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

dottor ::

Sem malo pogledal tale subito.it pa sme že našel nekaj, in grem v ponedeljek ko službi v Trst prevzet :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Saul Goodman ::

Bye je izjavil:

Seveda je. Če želiš. In če si resno podjetje. Apple verjetno ne bo odpiral raziskovalnega centra v kokoški, a ne? Ne rabi bit znanstvenik za logične zaključke.


a si ti malo zaostal? greš pogledat kolk servisov je google že štartal in ugasnil, vključno z enim, ki ga zagotovo vsi poznamo, google+? a google tudi nima nobenih kompetentnih ljudi zaposlenih, da bi jim povedal, da obstaja že facebook in twitter?

ali pa microsoft, omfg kako grejo lahko naredit windows phone in ga v parih letih ukinejo, ravno ko se je folk navadil na razmeroma soliden aparat? fuckin nespoti, ane, škoda ker tebe ne najemejo za zunanjega svetovalca, da bi jih česa naučil.

Bye ::

Saul Goodman je izjavil:

Bye je izjavil:

Seveda je. Če želiš. In če si resno podjetje. Apple verjetno ne bo odpiral raziskovalnega centra v kokoški, a ne? Ne rabi bit znanstvenik za logične zaključke.


a si ti malo zaostal? greš pogledat kolk servisov je google že štartal in ugasnil, vključno z enim, ki ga zagotovo vsi poznamo, google+? a google tudi nima nobenih kompetentnih ljudi zaposlenih, da bi jim povedal, da obstaja že facebook in twitter?

ali pa microsoft, omfg kako grejo lahko naredit windows phone in ga v parih letih ukinejo, ravno ko se je folk navadil na razmeroma soliden aparat? fuckin nespoti, ane, škoda ker tebe ne najemejo za zunanjega svetovalca, da bi jih česa naučil.

A si ti iz Trbovelj ali Idrije, da tako retardirano pišeš?

opeter ::

Bye je izjavil:

A ne premorejo kakšnih kompetentnih zaposlenih, ki bi pred vstopom na tako majhne trge preverili, če se jim sploh splača? Samo zgago so naredili.


Kakšno zgago? Balkanci pa niso navajeni plačat, torej takšna firma tukaj nima prihodnosti ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bye ::

Zakaj bi folk plačeval za oglase? Je treba ponuditi kaj dodane vrednosti za te štose. Kar denar naj se da, a ne. S takšno mentaliteto seveda nimajo prihodnosti. Zgagarji pač.

morosito ::

Bolha je placljiv za idoče izdelke.
Npr. Telefon ne mores vec prodajat brez da bi placal oglas

Ne mi govorit o svobodi in podjetja..to ni opravicilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: morosito ()

morosito ::

Placljivi oglasi na bolhi poglejte ce mi ne verjamete

http://www.bolha.com/koristno/oglasevan...

Cena za 14/30 dni.

Scorpy84 ::

morosito je izjavil:

Placljivi oglasi na bolhi poglejte ce mi ne verjamete

http://www.bolha.com/koristno/oglasevan...

Cena za 14/30 dni.


Itak so si pod to rubriko, jamo skopali. Na fb za salo prodas telefon in to po ceni ki jo zelis, ker je zanimanje vecje kot na bolhi. Ce ti nekdo ceno zbija, pa sam reces, da je zanimanje za tel. kokr ces, bo nehal ali kupil za to ceno.

estons ::

Kaj je zdaj, a Letgo se zapre al ne? Spletna stran in app še vedno delata.

brez-imenko ::

Meni se zdi samo dober prvoaprilski nateg. Sem šel sedaj pogledat stran in folk še veselo objavlja sveže oglase in tudi sam lahko vse popravljam ali dodajam.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Daliborg ::

zanimivo danes mi Letgo nič ni napisal da se zapira in da ni mogoče več objavljati.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Saul Goodman ::

verjetn je že tolk zjeban, da jim je tud opozorilo o umiku iz trga crkn'lo.

Daliborg ::

Možno, ampak vidim da so prisotni novi oglasi (objavljeno včeraj, danes...)
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

jericho ::

Jap, tud jaz sem včeraj oddal en oglas in enega obnovil in ni nič jambral.

sirotka ::

Očitno so si premislili, kul app, ker je simpl, sem že dosti zadev kupil gor. FB bi pa za prodajo moral naredit ločeno aplikacijo, podobno kot so naredil s sporočili.

Machete ::

when slo ebay
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

sirotka je izjavil:

Očitno so si premislili


Ali še bolj verjeten scenarij, so to načrtovali. Je padlo kar nekaj reklame na ta racun :)

sirotka ::

shadeX je izjavil:

sirotka je izjavil:

Očitno so si premislili


Ali še bolj verjeten scenarij, so to načrtovali. Je padlo kar nekaj reklame na ta racun :)


Možno ja, da so mal zastonjsko povečal obisk:)

Mene pri bolhi strašmo motijo že same kategorije, ne moreš izbrat več opcij, ddr4 je prišel komaj pred kratkim.

Daliborg ::

Machete je izjavil:

when slo ebay

+1
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

brez-imenko ::

Šel danes pogleda predal vsiljene pošte notri pa email objavljen pred 8 urami in KAJ:

Pozdravljeni,

Radi bi z Vami delili veselo novico. Kljub vsemu, letgo v Sloveniji nadaljuje in lahko objavljate oglase kot prej. Si želite, da bi letgo še naprej ostal v Sloveniji? Pomagajte nam tako, da na platformi aktivno kupujete in prodajate. Uporaba letgo aplikacije in spletne strani letgo.si je hitra in enostavna.


Jakub Kováč
Direktor za Srednjo Evropo
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

morosito ::

Je bila fora za 1. April da bi vsi govorili o tem...

Saul Goodman ::

verjetno so dobili nekaj feedbacka, mogoče celo načrtovali, defenitivno pa je bil marsikdo razočaran, da se mora vrniti nazaj na bolho. vsekakor je dobrodošla konkurenca in očitno je, da bolha potrebuje za konkurenco eno oreng tujo firmo, ne pa par slovenskih programerjev, ki so se odločili narediti novi bolha-killer. sicer je z njihovimi portali načeloma vse ok, ampak rabiš nekaj časa denar metat v vrečo brez dna, preden se ti uspe umestit v naš market. letgo je to, recimo, še kar uspelo. je bil pa verjetno kar velik račun.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034273 (9245) fikus_
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910027 (6385) 2dark
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217259 (2014) lukamagic
»

Kako prepoznati kopijo iphona?

Oddelek: Mobilne tehnologije
273235 (2132) tim13

Več podobnih tem