» »

U.S. Robotics modem - max48kbps

U.S. Robotics modem - max48kbps

Xgeneration ::

Zanima me, s kolikšno hitrostjo se vam povezuje zgoraj omenjeni modem?

Dan nazaj se mi je dobra stara Motorola SM56 PCI (vedno se mi je konektala z 52kbps) v računalniku dobesedno zažgala. Ko sem jo vzel ven je bil modemski procesor črn.
Šel sem v trgovino, kupil LG netdragona, pa se mi je konektal na 44kbps. Takoj sem ga nesel nazaj v trgovino in ga zamenjal za US Robotics-a. Dobil sem ga v plastični prozorni škatli brez drajverjev - WINXP ga sam prepozna. Vse je OK. Povezuje se mi največ z 48kbps, večinoma pa s 46,6kbps.

A je kaj narobe z gonilniki? Motorola se mi je povezovala včasih celo s 54,6kbps.

Tekla je skoraj kot ISDN. A lahko s kakimi gonilniki USR modem prepričam, da bo šel hitreje?

Hvala :D

Yoda Master ::

Xgeneration imam enak modem in enako dezavo, mislim, da se mi je enkrat odkar imam ta modem povezal z 50,6, drugače pa vedno s 46,4.

Zheegec ::

Moj Conexant V92 se je včasih povezoval z 52Kbps, sedaj komaj z 46,6Kbps. Se ne sekiram ker grem kmalu na ADSL
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Xgeneration ::

tut js sem že na adsl mislu preklopit

pa še 6 mesecev pri nas se bo možen

sem 4km iz centra in s tem od vozlišča

Zheegec ::

Pri meni na SIOLu pravijo da ADSL do oktobra ne bo možen, na Telekomu so mi pa rekli, da so pred 3 dnevi vklopili DSLAM pri nas ;))
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BoBi ::

Poišči si na netu firmware za U.S. Robotics. Imam tak modem na ISA in se mi je lih tako konektal s podobno hitrostjo, ko sem pa dal drug firmware pa se vedno 50,6. To najdeš na neki ruski strani, na uradni strani tega nisem dobil.

Xgeneration ::

Hvala, bom poskusil.

Če ima še kdo kak predlog naj ga mirno pove. :))

HerrBaron ::

Meni je Externi sportster delal 33.600, pa sem na eni ruski strani najdel firmware za vse modele US-roboticse. Po tistem se mi je vedno povezoval vsaj 52.200 :))
Strani se ne spomnim točno, vem pa da je v angleščini, pisano v latinici. Našel sem jo na google-u.
Rekel sem da bom link spravil pa sem kišto formatiral(pozabu backup narest):(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dial-up - padla hitrost povezave - pomoc

Oddelek: Pomoč in nasveti
91136 (964) A. Smith
»

kupujem modem za XP-je

Oddelek: Kaj kupiti
171221 (949) Smorny
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181459 (1251) Koci
»

arnes ali volja?

Oddelek: Omrežja in internet
181393 (1128) |GrEgOr|
»

Hitrost

Oddelek: Omrežja in internet
91291 (1062) McSpike

Več podobnih tem