» »

tv2go na OREO, Android 8.0.0, T-2

tv2go na OREO, Android 8.0.0, T-2

2f4u ::

Družba,

imam drug telefon, Nexus 5x + Android Oreo.

Ne dela mi tv2go. Javi mi neko napako "ups..." ampak nikjer ne najdem kako in kaj.
Kje je finta? Sem tudi naložil tist OpenGL ES pa vseeno ni zalaufalo.

Na PCju dela.

shotalick ::

Si poizkusil z njihovo pomočjo za uporabnike, ter jih vprašal, če imajo kaj problemov z mobilnimi napravami, ki imajo OS Android Oreo?

Pa tudi napako si opisal malce šepajoče, "ups".....

Zgodovina sprememb…

2f4u ::

shotalick je izjavil:

Si poizkusil z njihovo pomočjo za uporabnike, ter jih vprašal, če imajo kaj problemov z mobilnimi napravami, ki imajo OS Android Oreo?

Pa tudi napako si opisal malce šepajoče, "ups".....


JP, poslal mail; na klic pa nekje sem obupal po 5min muske. Prepozna uporabnika, določim program, rečem al za nazaj ali v živo, pokaže se tisto okno +15 -15... pol pa... napiše "ups,.. prišlo je do napake. Poskusi kasneje.". To vajo sem probal že večkrat zadnje dni. Probal na WiFi in 4G.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

Sami ::

Ravno opazil, da tudi meni na Nexus 5X (Android 8.0) ne deluje, ko želim predvajat željeni kanal se izpiše "Oops! An error has occurred. Please try again later.", bodo morali updateat app.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

2f4u ::

Sami je izjavil:

Ravno opazil, da tudi meni na Nexus 5X (Android 8.0) ne deluje, ko želim predvajat željeni kanal se izpiše "Oops! An error has occurred. Please try again later.", bodo morali updateat app.

Včeraj zvečer sem naredil update. TV2go ga ni na spisku obnovljenih. Ne dela.
Sem pa dobil odziv T-2, ena od možnosti, ni še preverjena... dovoljeno je predvajanje na en konto maximalno na 3napravah. Ta bonus sem z novim telefonom definitivno pokuril. Napišem tukaj rezultat...

Sami ::

dovoljeno je predvajanje na en konto maximalno na 3napravah. Ta bonus sem z novim telefonom definitivno pokuril. Napišem tukaj rezultat...


Na Androidu 8.0 tole ni razlog, saj je moj account samo na dveh napravah, na Nexus 9 (7.1.1) pa deluje bp.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

2f4u ::

V info; na 8.0.0. tv2go ne dela. Update napovedan ampak datum se ni znan.
Dobil info iz t2...

Mejte se....

Jp, dela; sem naredil update in vse je ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Android Oreo je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6619202 (12544) FTad
»

Po petih mesecih najnovejšega Androida še vedno le za vzorec

Oddelek: Novice / Android
4912634 (8829) McClane
»

Android 8.1 je tu

Oddelek: Novice / Android
4117244 (13919) Invictus
»

Hrošč v Androidu 8.0 zaradi ikon terja ponastavitev telefona

Oddelek: Novice / Android
3710636 (6979) mauriciofabi

Več podobnih tem