» »

Je dinokomp še odprt?

Je dinokomp še odprt?

andrejravnak ::

Zdravo, pred 3-4imi meseci sem nabavil novo ohišje za računalnik pri dinokompu, pred mesecem dni sem jim napisal mail in se pozanimal kdaj imajo čas in v dveh tednih nisem dobil odgovora, sem prejšnji teden in danes klical in nikoli ni odgovora. Na spletni strani piše samo za dopust, ki naj bi bil končan pred več kot mesecem dni.

Sprašujem kr pri njih kupujem že 5+ let in ker sam nočem tega menjavat da kaj ne zjebem, oni pa očitno ne delajo več zdaj nevem kam drugam naj grem.

konspirator ::

Mlacom, funtech, tech trade center, edigital.si, mimovrste, enaa, nakupovanje.net od Slo.
--

Zgodovina sprememb…

andrejravnak ::

konspirator je izjavil:

Mlacom, funtech, tech trade center, edigital.si, mimovrste, enaa, nakupovanje.net od Slo.


Hvala za odgovor, vendar me zanima za servis računalnika, ne nakupa novih stvari
Sem z MB

ST-777 ::

andrejravnak je izjavil:

... me zanima za servis računalnika Sem z MB
Tudi v MB so računalniški servisi, eden od njih: http://www.biro-net.si/index.html#o-nas

Baja ::

vprašaj malo frende, ziher kdo pozna koga da ti to premontira za kakšen pir.

andrejravnak ::

Baja je izjavil:

vprašaj malo frende, ziher kdo pozna koga da ti to premontira za kakšen pir.


Plačati mi ni problem, zanima me pač za dinokomp kaj je z njim, kr sem do zdaj vedno pri njih vse kupil in so mi zrihtali kot je treba. Če kdo zna zrihtat kot je treba, piši na PM, drugače me pa še vedno zanima če kdo ve kaj je z dinokompom za zdaj in za prihodnjič ko bom kaj rabil.

smacker ::

Glede na to da gre bolj za "one man band" preprodajo komponent iz tujih trgovin, je človek morda dopust podaljšal v bolniško.

MostWanted ::

a tja na vrata pa ne bi šel?? ka je to dandans, za vsak drek se piše pa sprašuje po internetu. prebogi? razvajeni?

svinja ::

MostWanted je izjavil:

a tja na vrata pa ne bi šel?? ka je to dandans, za vsak drek se piše pa sprašuje po internetu. prebogi? razvajeni?


Normalno, da raje iz kavča napišem na forum, kot pa da bi se vozil tja, WTF?

shadeX ::

MostWanted je izjavil:

a tja na vrata pa ne bi šel?? ka je to dandans, za vsak drek se piše pa sprašuje po internetu. prebogi? razvajeni?


Kaj pa če bi vprašal to na forum in dobil odgovor. In naslednja oseba, ki jo bo to zanimalo bo lahko odgovor razbrala takoj iz obstoječe teme. Prav tako bo delavec dinokompa lažje delal, ker mu ne bo potrebno stalno odgovarjati na klice tipa "a vi še obstajate".

andrejravnak ::

Sem dobil klic, še vedno dela vendar je bolj na terenu v primeru da koga zanima

MostWanted je izjavil:

a tja na vrata pa ne bi šel?? ka je to dandans, za vsak drek se piše pa sprašuje po internetu. prebogi? razvajeni?


Ja daj prinesi mi en pir do kavča pa noge mi zmasiraj prosim.

IL_DIAVOLO ::

Pismo no...zapelji se malo po mestu in bos zagotovo nasel kako luknjo kjer popravljajo racunalnike.

njyngs ::

andrejravnak ::

Da končam to temo, ker očitno je polovica nepismenih in nezna brat. Temo sem odprl, v primeru da kdo ve kaj je z dinokompom. Za servis da nevem kam drugam naj grem sem odgovoril ker ste priporočevali druge trgovine, kar nisem iskal. Dinokomp je še vedno odprt, pred njihovim klicem sem se zmenil z že eno drugo trgovino.

Tema se lahko zaklene

NubCake ::

Jaz mislim, da je ta človek oz. podjetje skrajno neresno, če še posluje sploh. Je kdo prišel v stik z njimi? Meni ne odgovarja na mail, ne na klice, ne NIČ. Izdelek sem poslal na garancijo že 2 in pol mesca nazaj in še NOBENEGA odgovora, sploh ne morem prit v stik z njimi + fizično ne gre več do njih, ker so jim vdrli v poslopje v Limbuš-u in so tam zaprli, v Rušah pa baje ne moreš do njih, ker imajo varovano oz. so na takšni lokaciji, kjer "navaden" človek ne more noter... Torej, kako naj pridem do njih oz. v stik z njimi?

andrejravnak je izjavil:

Da končam to temo, ker očitno je polovica nepismenih in nezna brat. Temo sem odprl, v primeru da kdo ve kaj je z dinokompom. Za servis da nevem kam drugam naj grem sem odgovoril ker ste priporočevali druge trgovine, kar nisem iskal. Dinokomp je še vedno odprt, pred njihovim klicem sem se zmenil z že eno drugo trgovino.

Tema se lahko zaklene


si ugotovil kaj novega oz. prišel v stik z podjetjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

dc10 ::

... ja če drugače ne bo šlo, pa pojdi z inšpekcijo, njih bodo sigurno spustili noter, sicer bodo imeli velike težave....

ZloTech ::

Meni se je javil samo ko sem imel denar za robo in nikoli več. Prodal je slabše komponente kakor je bilo dogovorjeno. Razliko pa je pobasal v žep. Ni način kako se iti prodajo tole.

ziga1990 ::

ma prvi računalnik sem kupil pri dinokompu in tam ne kupim več dokler jim daš denar je ok ko se gre pa za garancijo pa komplicirajo na polno.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Seljak ::

To je zelo velik nategun! Sem kupil grafično pri njem, ki bi naj imela letno podaljšano garancijo, ampak pizdun je nabavil grafično v Nemčiji z krajšo garancijsko dobo. Torej, če prav je na škatli pisalo, da ima 3 letnotovarniško garancijo sem jaz lahko uveljavljal le redno dvo letno. No, to sem izvedel še le po poteku redne garancije, ko mi je grafična odpovedala. Skratka polno problemov in na koncu sem kratko potegnil jaz. Da ne omenjam dostave. Ima dve vrsti dostave: Navadno in ekstra. Obe sta enaki, le ona ta boljša in dražja je pripeljana na sedežu, ta prva in cenejša možnost pa v prtljažniku. Tip se dela norca in prav je da pogrne!
Nikoli več ne kupim pri njemu.

ziga1990 ::

^^ mene je provociral da nemorem garancije uveljavit ker nisem 5 let hranil embalaže od RAM-ov ki so imeli doživljensko garancijo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

hojnikb ::

uveljavljaj garancijo direktno na servisu.
#brezpodpisa

Seljak ::

Jaz sem želel uveljavljati garancijo direkt preko Asus-a ampak so mi rekli, da za mojo grafično ne velja podaljšana, ker je on kupil komplet grafičnih z krajšo garancijsko dobo.

ziga1990 ti pa bi lahko uveljavljal tako kot je svetoval hojnikb

ziga1990 ::

^^ saj je popustil ko sem ga vprašal kaj bom sedaj hranil embalažo 5 let +
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

njyngs ::

Katere trgovine pri nas so še sploh zaupanja vredne? Mlacom je še ok?

Baja ::

jaz sem v MB zelo zadovoljen z tehnox.si

Han ::

Naj bi še bil, sicer pa npr. Funtech, Eltus Plus (nakupovanje.net), Mimovrste, EnaA, Anni, Tech Trade, Acord (PCplus), Comshop, Altstore... Kot vidiš, jih je še veliko.

Matjes ::

andrejravnak je izjavil:

Zdravo, pred 3-4imi meseci sem nabavil novo ohišje za računalnik pri dinokompu, pred mesecem dni sem jim napisal mail in se pozanimal kdaj imajo čas in v dveh tednih nisem dobil odgovora, sem prejšnji teden in danes klical in nikoli ni odgovora. Na spletni strani piše samo za dopust, ki naj bi bil končan pred več kot mesecem dni.

Sprašujem kr pri njih kupujem že 5+ let in ker sam nočem tega menjavat da kaj ne zjebem, oni pa očitno ne delajo več zdaj nevem kam drugam naj grem.


V začetku oktobra sem na naslov dinokompa poslal grafično kartico v okvari z namenom uveljavljanja garancije. Od takrat naprej jih vsakodnevno kličem, vendar ni odgovora.
Poslal sem tudi več emailov, odgovora pa od nikoder. Ko sem se odpeljal na naslov kateri je naveden na spletni strani pa sem izvedel, da na tem naslovu že več let ne deluje Dinokomp.
Trenutno naj bi se nahajal nekje v Limbušu... Ima kdo informacijo kje lahko človeka najdem?
Hvala in lp

Saššššo ::

Moja situacija je identična. Poslal grafično kartico na DINOKOMP servis septembra, kot priporočeno pošto in nobenega odgovora od takrat. Pred enim mesecem sem oddal prijavo na tržni inšpektorat in poleg automatskega sporočila, da je moja prijava sprejeta še nisem dobil odgovora.

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Kontaktiraj ga z drugega maila/telefona, da bi kupil robe za dva jurja. Če se za tisto ne bo oglasil, potem ne dela več.

Samael ::

Seljak je izjavil:

Ima dve vrsti dostave: Navadno in ekstra. Obe sta enaki, le ona ta boljša in dražja je pripeljana na sedežu, ta prva in cenejša možnost pa v prtljažniku.

Haha, tole me je od srca nasmejalo :) Torej plačaš 1st class, ki se vozi na sedežu in economy class, ki se vozi v prtljažniku. Nobel! :)

Seljak ::

Res je, ker sem osebno prevzel robo, ki jo je pripeljal direktor firme osebno. Morda je to tisti bonus, ki ga plačaš:))

smacker je izjavil:

Kontaktiraj ga z drugega maila/telefona, da bi kupil robe za dva jurja. Če se za tisto ne bo oglasil, potem ne dela več.

Sem že sam poskusil nekaj kupiti in sem klical, ampak odgovora pa ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

irie9987 ::

Škoda da nisem že prej zasledila te teme, ker ne bi nikoli nič pri njih naročila. Ta firma je katastrofa, od njih nobenega odgovora, opozorilo vsem naj ne naročajo pri njih. Vrnila sem smartwatch ker ni delal in od njih ne duha ne sluha, nihče se ne oglasi na telefon, na mail...:(

Sledi prijava na inšpektorat tudi z moje strani...

heero ::

A ve gdo kaj ce se dela ta trgovina prejšnji teden sem naročil grafično sem jih klical na tel nedosegljivi že nekaj dni .

starboi ::

heero je izjavil:

A ve gdo kaj ce se dela ta trgovina prejšnji teden sem naročil grafično sem jih klical na tel nedosegljivi že nekaj dni .


Si si prebral kakšen prispevek v tej temi ? Storniraj naročilo in išči grafično na drugem mestu.

Kurzweil ::

Drugače pa ja, Dino komp je legendaren, se spomnim, ko sem se parkrat oglasil pri njemi doma (garaža), nekoč je veljal v mnogo primerov za najcenejšega v Sloveniji, nasplošno pa je bil med cenejšimi in si je vzel čas za vsakega. Če se veda zanemarimo, da je kdaj imela roba vonj po cigaretih in ja tudi sam lahko potrdim, da ena od preteklih grafičnih se je tudi meni pripeljala na sovoznikovem mestu in sicer sam šef, tudi sicer sem imel to čast, da sem lahko z njim skadil cigaret ob prevzemu, možakar je res malce "balkanski" ampak po svoje pravi kavbojc. Kaj pa se sedaj dogaja z njim oz. trgovino Dinokomp pa nimam pojma, kakšne 2-3 tedne nazaj sem pisal za eno ohišje in na mail še vedno ni odgovora. Bo moral kakšen Mariborčan povedat, če je trgovina v MB še odprta, mislim da v Leclerku (kakor koli se pač napiše). Kolikor tule vidim računa nima blokiranega... :D

Tilen ::

V Leclercu se je hitro zaprlo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Seljak ::

Že dolgo ga ni v Leclercu.

Blazz ::

pomoje so propadl... na njihovi strani ne prodajajo več izdelkov...

M.B. ::

Glede na poslovne rezultate je bil rezultat 2016 prvič negativen. Promet pa je vsako leto manjši.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M.B. ()

filip007 ::

Jaz sem dva nazaj naročil nekaj na eigre.si, očitno vklop reklam na Slo-Tech deluje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132313 (71853) kuglvinkl
»

Dinokomp izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9215890 (8431) x4en0n
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12819322 (11856) Rakunish
»

DEMISE d.o.o. oz. DEMISE-PC d.o.o (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8018356 (14171) RejZoR

Več podobnih tem