» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
4 / 50
»»

Tinaamalaa ::

andromedar je izjavil:

Tinaamalaa je izjavil:

Pred kaksnimi tremi meseci sem narocila paket gold extra trojka, pa nikjer ne najdem podatkov (uporabnisko ime in geslo), dobila sem samo pogodbo. To si sam kreiras kje ali jih moram poklicat?


Imaš kreirano uporabniško ime/geslo za 'Moj Telemach'? Če nimaš, idi na moj.telemach.si in si ga kreiraj (potrebovala boš podatke iz pogodbe). S tem uporabniškim imenom/geslom se nato prijaviš v EON. Ampak itak je brezveze, ker je EON bolj tako...ša-la-la (po mojih izkušnjah).

Ja sem sla kr na telemach po kopijo racuna, ker sem priloge ze vrgla vstran. Sem kreirala racun in deluje super, vbistvu mi pride kr prav, ker sem povezala en TV na laptop z hdmi, tako lahko se v spalnici gledam, ne samo v dnevni :)
Sicer pa imam tudi netflix :)

XS!D3 ::

Redman je izjavil:

A kdo ve ali se uporaba eona ma smart tv šteje kot ena od aktiviranih naprav ali je to dodatna?

EON za SmartTV je ločena storitev od "mobilnega" EONa, tako da se šteje posebaj med SmartTV naprave.

thaman ::

Uspelo mi je namestiti aplikacijo EON na smart tv. Očitno sta res dve aplikaciji, kot je ugotovil že nekdo pred mano. Aplikacija za smart tv je dostopna na naslovu https://play.google.com/store/apps/deta... . Sedaj pa imam težavo kje vpisati to aktivacijsko kodo. Na strani od telemacha je navedeno, da naj bi kodo vnesel na portalu moj telemach->televizija->eon. Kjer pa ne najdem ničesar ...mislim ta njihova stran je itak katastrofa, preusmerja te iz ene strani na drugo hkrati pa ti ne ponudi nobene koristne informacije :)

Torej, prosil bi, če mi lahko nekdo pove kje lahko vnesem to aktivacijsko kodo, ki jo izpiše smart tv ob namestitvi aplikacije. Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thaman ()

YdoIPonU ::

A ve kdo zakaj meni najde samo ene 20 kanalov? Nimam ne pop tv, ne a kanal, eurosporta in se milijon ostalih? Se kdo?

XS!D3 ::

thaman je izjavil:

Uspelo mi je namestiti aplikacijo EON na smart tv. Očitno sta res dve aplikaciji, kot je ugotovil že nekdo pred mano. Aplikacija za smart tv je dostopna na naslovu https://play.google.com/store/apps/deta... . Sedaj pa imam težavo kje vpisati to aktivacijsko kodo. Na strani od telemacha je navedeno, da naj bi kodo vnesel na portalu moj telemach->televizija->eon. Kjer pa ne najdem ničesar ...mislim ta njihova stran je itak katastrofa, preusmerja te iz ene strani na drugo hkrati pa ti ne ponudi nobene koristne informacije :)

Torej, prosil bi, če mi lahko nekdo pove kje lahko vnesem to aktivacijsko kodo, ki jo izpiše smart tv ob namestitvi aplikacije. Hvala


Če imaš enega od paketov, ki imajo vključen EON na SmartTV, bi moral imet na portalu moj Telemach pod TELEVIZIJA -> EON najprej razdelek "PREGLED PRIJAVLJENIH NAPRAV", to je za "mobilni" EON in potem še spodaj razdelek "Aktivacija EON Smart TV aplikacije", kamor vneseš aktivacijsko kodo in potrdiš. No spodaj pod tem je potem še "PREGLED PRIJAVLJENIH NAPRAV SMART TV-A", kjer vidiš prijavljene SmartTV naprave. Prvi dan je bil res naval in je portal delal precej počasi in občasno vrgel kak error, tako da sem moral parkrat refreshat stran, da sem prišel do aktivacije. Zdaj ko sem probal, sem prišel do aktivacije takoj, kaj več pa ne morem probat, ker imam TV že aktiviran.

V kolikor tega nimaš, preveri, če tvoj paket sploh vključuje EON na SmartTV. Trenutno mislim, da imajo Gold Trojka Extra, Gold Trojka Premium, Gold Trojka Extra Optika in Gold Trojka Premium Optika. Ostali cenejši paketi in pa tisti, ki niso več v ponudbi, mislim, da nimajo. Če imaš enega od teh paketov in nimaš možnosti aktivacije, pa ti po mojem ostane samo še klic na tehnično pomoč.

YdoIPonU je izjavil:

A ve kdo zakaj meni najde samo ene 20 kanalov? Nimam ne pop tv, ne a kanal, eurosporta in se milijon ostalih? Se kdo?

Uporabljaš EON preko fiksnih ali mobilnih storitev? Preko fiksnih bi moral imet celotno shemo, kot jo imaš tudi sicer na TV, medtem ko je shema, ki ti pripada ob mobilnih paketih VEČ, nekoliko bolj okrnjena (med drugim ni POP TV-ja, A KANALa, itd.). V kolikor maš oboje, pazi, da EON uporabljaš preko računa, kamor imaš prijavljene fiksne storitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XS!D3 ()

YdoIPonU ::

Mam oboje ja, sam mi ni jasn kje se prijavim na eon preko fiksnih storitev...kam je treba to it?

XS!D3 ::

YdoIPonU je izjavil:

Mam oboje ja, sam mi ni jasn kje se prijavim na eon preko fiksnih storitev...kam je treba to it?

Pri registraciji za moj telemach moreš izbrat mobilne/fiksne, drugače pa mislim da lahko na obstoječem računu v portalu povežeš desno zgoraj -> Upravljanje naročniških razmerij. Ne vem pa, kako je potem z dostopi za EON, ko združuješ, ker imam trenutno ločen račun za mobilne in fiksne.

pviran3 ::

Kekec je izjavil:

ant je izjavil:

Poskusi s to povezavo Android TV:
https://play.google.com/store/apps/deta...

Prijavi se v store prek neta in izberi gumb Naloži pa ti bo app naložilo v tv.

Ne vem pa če app najdeš na storu prek tvja.

Kater tv pa imaš?


Zanimivo zdaj mi ga je pa upelo namestiti, tvoj link ima na koncu .tv.

Imam philips 55pus7150
tnx

Ko pridem pa domov pa preverim če deluje.



Testirano deluje na philipsu pus7150.
Namestil preko linka zgoraj, app se je namestil v tv
Na tvju zagnal app, izpiše se koda
Na telemach straneh kodo vnesem noter in tv pokaže listo programov

App sicer dela počasi, (tako kot cel televizor), vendar slika se zalaufa in lepo laufa. Vmesnik je enostaven in pregleden. Zelo všečno...
Dela tudi za 7 dni za nazaj, glede na hitri pregled programov na uč, da so na voljo vsi programi, tudi HD.

Zaenkrat brez pripomb, za telemach standarde dela noro dobro :)

Torrent ::

Meni to še vedno ne dela na nobenem računalniku:

Vidim samo črno sliko in dobim napako v developer options: vGET https://tmsi-lj-br-h1-3.ug.cdn.united.c... 403 (Forbidden)

403 (Forbidden) kot da nimam dostopa, čeprav sem uspešno prijavljen v eon tv, z istim geslom kot v D3GO, ki je delal BP.

Ima mogoče kdo kako idejo?

stara mama ::

4knative je izjavil:

Telemach kot telemach, šalabajzerji. Sem že mislil, da so se kaj popravili. Zadeva ne deluje kot bi bilo potrebno, support ne dviga telefonov, na emaile odgovarjajo enkrat na teden. Grozno. In oni bi se šli ponudnika širokopasovnih storitev?

And then there's this asshole...

Človek božji, zadeva dela šele par dni, ni to tak projekt ki bi ga za hobi vrgel skupaj v enem vikendu.
Počak na kak update, če se ti tako mudi gledat TVbrainwash, če ne pa pejd nazaj na D3GO, kakor si bil prej navajen.
Če si pa tako nezadovoljen z njimi jih pa odjavi, al v čem je problem? Ker mamica plačuje naročnino?
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

frudi ::

Linko je izjavil:

ima kdo na PCju samo črno sliko?

A imaš nameščen kak blocker avtomatskega predvajanja video posnetkov? Pri meni je bil 'kriv' Disable HTML5 Autoplay extension; ko sem nastavil, da na eon.tv ne blokira predvajanja, je začelo delat normalno.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

4knative ::

stara mama je izjavil:

4knative je izjavil:

Telemach kot telemach, šalabajzerji. Sem že mislil, da so se kaj popravili. Zadeva ne deluje kot bi bilo potrebno, support ne dviga telefonov, na emaile odgovarjajo enkrat na teden. Grozno. In oni bi se šli ponudnika širokopasovnih storitev?

And then there's this asshole...

Človek božji, zadeva dela šele par dni, ni to tak projekt ki bi ga za hobi vrgel skupaj v enem vikendu.
Počak na kak update, če se ti tako mudi gledat TVbrainwash, če ne pa pejd nazaj na D3GO, kakor si bil prej navajen.
Če si pa tako nezadovoljen z njimi jih pa odjavi, al v čem je problem? Ker mamica plačuje naročnino?


Ni to beta, to je final verzija in telemach je spet dokazal da je daleč najslabši ponudnik v Sloveniji. Še vedno mi niso odpisali in telefona ne dvigujejo. Nič ne dela. Cene imajo na pol znižane za eno leto ob vezavi na dve leti. Drugo leto preplačaš toliko, da se mi je kar milo storilo. Pozor, nateguni.

stara mama ::

Resno, zakaj pa ne odjaviš?
Ekologija™ in Trajnost™

Phantom20 ::

Je morda kdo že kdo kaj testiral s Chromecastom? Jaz sem preizskusil s Chromecastom 1. generacije...dokler je SD vsebina, špila v nulo, pri HD kanalih pa nastaja rahel zamik slike in zvoka, oz. vsesplošno rahlo šteka.
Razmišljam da je morda kriva 1. generacija, če je kdo kaj probaval bi bil vesel vsake informacije.

Btw....že vemo odgovor če se .apk da namestiti na Fire Stick?

XS!D3 ::

Phantom20 je izjavil:

Je morda kdo že kdo kaj testiral s Chromecastom? Jaz sem preizskusil s Chromecastom 1. generacije...dokler je SD vsebina, špila v nulo, pri HD kanalih pa nastaja rahel zamik slike in zvoka, oz. vsesplošno rahlo šteka.
Razmišljam da je morda kriva 1. generacija, če je kdo kaj probaval bi bil vesel vsake informacije.

Btw....že vemo odgovor če se .apk da namestiti na Fire Stick?

Jaz sem testiral predvajanje iz iPhone 6 na Sony TV, ki ima vgrajen Chromecast, in je zadeva delovala BP. Testiral sem itak samo HD, ker SD je bolj žalost na 65". Je pa sedaj na TVju itak EON za SmartTV, tako da Chromecast bolj malo uporabljam, pride pa vrjetno precej prav, če imaš samo Chromecast dongle. Dejansko je včasih celo hitreje na telefonu poiskat oddajo za nazaj, kot z dalincem na TV.

Druge chromecast naprave nimam, da bi primerjal, sem pa probal predvajat tudi iz dveh različnih iPadov in ravno tako ni bilo težav, čeprav naprava iz katere Chromecastaš vrjetno ni tako pomembna, ker stream itak leti direktno na TV oziroma Chromecast dongle.

Večkrat pa uporabljam EON (prej pa D3GO) preko AirPlaya, ker imam v eni sobi na projektorj priklopljen samo AppleTV in TV gledam (če že) izključno na ta način.

clip ::

Phantom20 je izjavil:

Je morda kdo že kdo kaj testiral s Chromecastom? Jaz sem preizskusil s Chromecastom 1. generacije...dokler je SD vsebina, špila v nulo, pri HD kanalih pa nastaja rahel zamik slike in zvoka, oz. vsesplošno rahlo šteka.
Razmišljam da je morda kriva 1. generacija, če je kdo kaj probaval bi bil vesel vsake informacije.

Btw....že vemo odgovor če se .apk da namestiti na Fire Stick?



Tudi jaz imam na Chromecastu 1 zamik zvoka s sliko.Škoda.Drugače bi bilo kar uporabno.
Na Fire stick sem uspešno namestil apk, vendar se zadeva zaustavi že na izbiri jezika in ne gre naprej.
Pozdrav od Clipa

4knative ::

stara mama je izjavil:

Resno, zakaj pa ne odjaviš?


Nimam te možnosti, ker sem zasvojen z resničnosnimi šovi, Usodnim vinom in španskimi telenovelami.

Torrent ::

frudi je izjavil:

Linko je izjavil:

ima kdo na PCju samo črno sliko?

A imaš nameščen kak blocker avtomatskega predvajanja video posnetkov? Pri meni je bil 'kriv' Disable HTML5 Autoplay extension; ko sem nastavil, da na eon.tv ne blokira predvajanja, je začelo delat normalno.


Frudi, hvala za trud, edino kar mam je adblocker in VPN ampak sem oba disablal. Probal sem tud v internet explorerju, ki ga ne uporabljam in je default. Sem napisal mail na Telemach, ampak ne bom zadrževal daha. :D

Ja zdaj pa dela. Kr samo je začelo delat. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Torrent ()

boldy ::

Zdravo
Ali se še komu pojavlja, da ti vsakič, ko se prijaviš iz istega računalnika v EON, vzame eno prijavo. Imam 2 računalnika (1 je v LJ, drugi v CE), na enem je win7, na drugem win10 in se dogaja enako. Klical znanstvenike na Telemachu (čakal 20 min) in mi reče, da vidijo, da se prijavljam iz iste naprave in imam vsa mesta zasedena, ampak pri njih je vse ok. Da mora biti mogoče kaj na brskalniku narobe nastavitve. Mu povem, da je enako na vseh brskalnikih in nimajo vsi iste nastavitve. Malo utihne in izdavi"Pri nas je vse ok". Ko ga vprašam ali imam edini problem pove da jih je kar nekaj. Kako je pri vas?

mailer ::

Ja, meni se to dogaja, da vsako prijavo šteje kot novo napravo pa čeprav na istem računalniku. Zadevo se sicer da rešit tako, da odstraniš naprave v "moj telemach" ampak je zoprno. Mogoče se da zadevo rešit če poimenuješ naprave. Imam tudi vklopljeno, da mi v firefoxu gesel in piškotkov ne shranjuje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

amacar ::

Ravno tu je problem, da ne shranjujete piskotkov oz brisete data. Ker v localstorage oz cookie shrani nastavitve. Problem je torej pri uporabniku.

boldy ::

kaj moram nastavit, da ne briše piškotkov v chrome?

KuntaKinte ::

še komu začne kockat po kakšnih 10,15 minutah,vedno bolj,dokler ne postane negledljivo?

Godf4ther ::

Če kdo naštudira kako to spraviti na Samsung TV 2014 - 2016 se priporočam ...

XS!D3 ::

Godf4ther je izjavil:

Če kdo naštudira kako to spraviti na Samsung TV 2014 - 2016 se priporočam ...

Na Samsungu iz 2016 sem samo odprl app store, poiskal EON, ga namestil in aktiviral preko portala. Na starejših pa kolikor vem, ni podprto.

ameba ::

Zdravo.

Se uspe morda komu registrirat na računalniku?

#000000 ::

ne

boldy ::

Mi je uspelo, da mi ob vsaki prijavi na računalnik ne vzame prijavo. V Chrome odstranil sem Adblock in v Nastavitvah pod Nastavitve vsebine/Piškotki/Dovoli dodal https://eon.tv in je sedaj ok.

#000000 ::

haha mene zdej ne spusti niti na temo.telemach to bo še veselo :)

XS!D3 ::

#000000 je izjavil:

haha mene zdej ne spusti niti na temo.telemach to bo še veselo :)

Na kakšno temo? Meni še vedno EON deluje povsod (Mac, PC, iPhone, iPad, TV) tako kot že od prvega dne.

#000000 ::

Meni ni nikol delal, nikjer ne na iOS ne na PC ne na android tablici, na tv pa sploh nisem niti probaval, ker ne dela. Enostavno flikne app erorr na netu se pa prijavit ne moreš, zdej se ne morem prijavit niti na moj telemach, da bi poskusil spremenit geslo, napiše da je geslo ali usernamv v buli :)

Fsegula62 ::




Kroži, kroži kroži, še komu?
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

misek ::

Fsegula62 je izjavil:

Kroži, kroži kroži, še komu?
Meni tudi. Ampak samo nekaj sekund, nato pa že predvaja. In do sedaj je vedno bilo tako :)

Godf4ther ::

1x REFRESH pa je šlo naprej ...

robib ::

Danes je bilo na športKlub-ih in popTv-ju na sporedu 11 tekem "Fudbal, Liga šampiona: Liverpul - Sevilja".

To je pa res izven kategorije uporabnosti plus primerno za kakšno mastno globo!

Excavator ::

Nikjer ne najdem informacije katere vsebine se lahko gledajo samo z mobilno telefonijo(še več).
Ve kdo?

clip ::

KuntaKinte je izjavil:

še komu začne kockat po kakšnih 10,15 minutah,vedno bolj,dokler ne postane negledljivo?

Ja točno to počne tudi pri meni.
Pozdrav od Clipa

XS!D3 ::

KuntaKinte je izjavil:

še komu začne kockat po kakšnih 10,15 minutah,vedno bolj,dokler ne postane negledljivo?

Imamo EON prižgan tudi včasih tudi po cel dan pa do zdaj še ni nič štekalo.

Pri punci doma imajo trenutno TV samo na WiFi in včasih WiFi zafrkava, ker je preveč motenj na 2.4Ghz in enostavno postane mrežana na trenutke neuporabna. Takrat se slika pač ustavi.

Čudno mi pa je, da bi slika lahko sploh kocala, glede na to da gre stream preko HTTPS. Torej chunk, ki se prenaša mora prej ko slej prit na drugo stran, tak kot more bit. Če se izgubi, ga bo TCP retransmittal, če se okvari bo zavržen in ravno tako v končni fazi retransmittan. Če je preveč izgub, se slika jasno ustavi, dokler se uspešno ne prenesejo novi kosi. Lahko se zmanjša kvaliteta (preklopi na nižji bitrate) zaradi premajhne pasovne širine, ni pa jasno, od kje bi prišle kocke. Edino možnost vidim, da bi bil že vir okvarjen (npr. težava pri sprejemu iz satelita), ampak to bi potem vsi videli istočasno, ne ravno po 10-15min gledanja. Daj prilepi kakšno sliko, da vidimo, kako izgledajo te kocke.

KuntaKinte ::

dottor ::

Največje število naprav, ki jih lahko povežete s storitvijo EON je: 0


Imam GOLD Trojko. Kje je trik?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sergio ::

KuntaKinte: Kater OS, kater browser, katera verzija?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

KuntaKinte ::

opera 47,win7

M.B. ::

Včasih je definitivno vir okvarjen. Sem sam določene stvari gledal pa je kaki 2 sekundi zakockalo. Sem lahko xkrat nazaj prevrtaval pa je identično se zgodlo.

Zaenkrat v 90% dela vse. Edino scrolanje po videih včasih dela zelo čudno. Npr si na 1:12. Pa bi rad za 9 minut naprej prevrtel, ker so reklame. Pa te na 0:15 vrže neke druge oddaje.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

hafo123 ::

Sedaj sem na H96pro + (android 7.1) naložil posodobljen EON in vse deluje bp.

boldy ::

mailer je izjavil:

Ja, meni se to dogaja, da vsako prijavo šteje kot novo napravo pa čeprav na istem računalniku. Zadevo se sicer da rešit tako, da odstraniš naprave v "moj telemach" ampak je zoprno. Mogoče se da zadevo rešit če poimenuješ naprave. Imam tudi vklopljeno, da mi v firefoxu gesel in piškotkov ne shranjuje.


Problem brisanja na Moj Telemach nastane, ker lahko zbrišeš 2 napravi na mesec. Mesec ima pa vsaj 30 dni in če gledaš vsak dan in vsakič zazna eno novo napravo ne gre čez. Sem dodal v Chrome https//eon.tv, da mi ne zbriše piškotov, pa mi še zmeraj vsakič doda novo napravo. Ima kdo kako rešitev? Na Telemachovi podpori je nimajo. Kako imate tisti, ki vam ne dodaja nove naprave nastavljeno v chromu?

XS!D3 ::

boldy je izjavil:


Problem brisanja na Moj Telemach nastane, ker lahko zbrišeš 2 napravi na mesec. Mesec ima pa vsaj 30 dni in če gledaš vsak dan in vsakič zazna eno novo napravo ne gre čez. Sem dodal v Chrome https//eon.tv, da mi ne zbriše piškotov, pa mi še zmeraj vsakič doda novo napravo. Ima kdo kako rešitev? Na Telemachovi podpori je nimajo. Kako imate tisti, ki vam ne dodaja nove naprave nastavljeno v chromu?

Poglej, kaj se dogaja s HTML5 local storegeom, to je edino kar je važno (brisanje piškotov načeloma ni problematično). Je pa res, da brisanje local storagea ponavadi pade pod brisanje poškitov in ostalih podatkov. Jaz nisem v noben brskalniku nič dodatno nastavljal in nikjer nimam problemov s tem. Če pa že brišeš, bi se pa po mojem moralo dati nastaviti tudi ustrezne izjeme (spet odvisno od brskalnika, kako točno...).

XS!D3 ::

Sem šel ravnokar probat v Chromeu, pobrisal najprej vse in v Settings -> Advanced -> Content settings ... -> Cookies nastavil Keep local data only until you quit your browser. V tem primeru se ob zaprtju brskalniku lepo pobrišejo piškotki in local storage, kar pomeni, da ob naslednjem obisku brskalnik dobi nov deviceID in je prepoznan kot nova naprava.

Potem sem šel še enkrat pod Settings -> Advanced -> Content settings ... -> Cookies in pod Allow dodal domeno eon.tv. Sedaj se za eon piškotki in local storage ne brišejo več, tako da EON ob naslednjem obisku brskalnik še vedno prepozna kot enako napravo. Očitno se da :)

boldy ::

Imam dodan eon.tv v Allow. Izklopil sem tudi Keep local data only until you quit your browser. Samo
zdaj ne morem pogledati ali mi je zopet dodal, ker jim ne dela strženik.

XS!D3 ::

boldy je izjavil:

Imam dodan eon.tv v Allow. Izklopil sem tudi Keep local data only until you quit your browser. Samo
zdaj ne morem pogledati ali mi je zopet dodal, ker jim ne dela strženik.

Če si izklopil Keep local data only until you quit your browser, itak ne bi smelo brisati za nobeno stran in niti izjeme ne rabiš.

Drugače pa lahko enostavno preveriš pod More tools -> Developer tools -> Application -> Storage -> Local storage -> https://eon.tv, če ti deviceId ostaja enak, potem bo vse ok.

boldy ::

Vse naštimano tako kot je zgoraj navedeno, pa je še vedno isto. Ne vem več kaj naredit.
««
4 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959056 (941) Ulixes
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348106 (999) viharnik72
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23933484 (1894) Han
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341137844 (9635) zitrus
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311075 (5467) Daniel

Več podobnih tem