» »

Glass (2019)

Glass (2019)

«
1
2

oo7 ::

Film izide 18 januarja 2019



IMDB: http://www.imdb.com/title/tt6823368/

Film bo režiseral M. Night Shyamalan, ki že posnel film Unbreakable (2000) in film Split (2016)


Film Glass bo povezal oba filma Unbrekable in Split. V filmu Glass bodo igrali Bruce Willis, Samuel L jackson in James McAvoy.


Film Unbrekable z leta 2000 trailer



Film Split z leta 2016 trailer



Se pravi film Glass bo Unbrekable 2 in Split 2 ;)



Ste že gledali oba filma Unbrekable in Split ?

oo7 ::

Tale je bila huda scena iz film Split

SPOILER če še kdo ni gledal filma split



James McAvoy je fenomenalen igralec 8-)

oo7 ::

Hud poster :)





Ste že pogledali filma Unbreakable (2000) in Split (2016) ?

Film Glass bo povezal skupaj oba filma.

MostWanted ::

gledal oba filma,svetovna, split pa sploh, konec malo nerazumn, se spremeni v pošast. sem že malo pozabil ka je blo.

oo7 ::

MostWanted je izjavil:

gledal oba filma,svetovna, split pa sploh, konec malo nerazumn, se spremeni v pošast. sem že malo pozabil ka je blo.



Spoiler !!!

Kevin ima 23 indidtet od tega dve Patricia in Dennis, ki sta čisto zlo, ki verjameta, da 24 inditeta bo spremenila Kevina v pošast. Po moje je bila ta 24 inditeta ključ, da je Kevin odklenil svoje spsobnosti pošasti kar mu je dalo moč, neranljivost... podobno kot Bruce v filmu nezlomljivi.

James Mcavoj je res dober igralec.

oo7 ::

Glass - Trailer Friday (Beast) (HD)




V petek cel trailer.

oo7 ::

Glass - Trailer Friday (David Dunn)

oo7 ::

Glass - Trailer Tomorrow (Mr. Glass)



Še teaser za zadnji terji glavni lik v filmu.

Jutri trailer.

oo7 ::

Končno je tukaj trailer :D

Glass - Official Trailer [HD]





Tole bo hud film. Unbreakble in Split sta bila zakon. Pa še trije zelo dobri igralci.

MostWanted ::

jp komi čakam 8-)

Izi ::

Hm, Bruce Willis (David) je tudi v norišnici. Kdaj so ga pa ujeli?
To torej ni povezava med Unbreakable in Split ampak se kot je videti časovno dogaja po obeh filmih.
Čeprav je naslov Glass, bo to kot kaže film o vseh treh "junakih". Glass, David in Beast.

Glavno vprašanje je sedaj ali bodo "Bad Guyi" skupaj proti ljudem ali pa se bodo spopadli med seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Dvomim, da bo "hud" film, ampak zgleda fun.

Nikec3 ::

Zanimiv koncept, a zaradi režiserja ne pričakujem kaj veliko.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Izi je izjavil:

Hm, Bruce Willis (David) je tudi v norišnici. Kdaj so ga pa ujeli?
To torej ni povezava med Unbreakable in Split ampak se kot je videti časovno dogaja po obeh filmih.
Čeprav je naslov Glass, bo to kot kaže film o vseh treh "junakih". Glass, David in Beast.

Glavno vprašanje je sedaj ali bodo "Bad Guyi" skupaj proti ljudem ali pa se bodo spopadli med seboj.




V norišnici naj bi bili tisti, ki mislijo, da so super heroji vsak tako pravi zdravnica.
Film se dogaja po obeh filmih Unbreakble in Split. Tudi na koncu filma Split pokaže Davida, ko v tistem baru gleda poročila o tistih ugrablenih deklicah.
Ja film bo o vseh treh Glass, Beast in David.

Jaz mislim, da se bodo spopadli med seboj in sicer David vs Glass/Beast. David naj bi bil superheroj ostala dva zlikovca. Glass je pameten in glede na to, da je ves polomljen mislim, da bo všeč Beastu - broken are more evolved to je rekel tisti punci in jo je pustil živeti.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Glass je pameten in glede na to, da je ves polomljen mislim, da bo všeč Beastu - broken are more evolved to je rekel tisti punci in jo je pustil živeti.

"Broken", ki ga omenja Beast leti na duševno zlomljenost in ne na talesno.
Tista punca je bila duševno polomljena, ker jo je stric seksualno zlorabljal, zato je bila Beastu všeč. Čim bolj si duševno zmešan bolj čisto srce imaš in bolj je Beast navdušen nad teboj.
Glass je pa telesno polomljen, duševno pa je daleč najpametnejši od vseh treh "junakov", zato dvomim, da bo Beast ravno navdušen nad njim.
Pa tista "broken" punca bo tudi v filmu in verjetno ne bo samo stranska vloga. V trailerju jo vidimo ob Beastu in delujeta zelo prijatelsko :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glass je pameten in glede na to, da je ves polomljen mislim, da bo všeč Beastu - broken are more evolved to je rekel tisti punci in jo je pustil živeti.

"Broken", ki ga omenja Beast leti na duševno zlomljenost in ne na talesno.
Tista punca je bila duševno polomljena, ker jo je stric seksualno zlorabljal, zato je bila Beastu všeč. Čim bolj si duševno zmešan bolj čisto srce imaš in bolj je Beast navdušen nad teboj.
Glass je pa telesno polomljen, duševno pa je daleč najpametnejši od vseh treh "junakov", zato dvomim, da bo Beast ravno navdušen nad njim.
Pa tista "broken" punca bo tudi v filmu in verjetno ne bo samo stranska vloga. V trailerju jo vidimo ob Beastu in delujeta zelo prijatelsko :D



Šele, ko je Beast videl njene brazgotine se je umiril. Saj tudi Glass duševno trpi glede na svoje stanje kolikor se spomnim. Moram še enkrat po dolgem času pogledati Unbreakble.
V trailerju reče Kevin ali katera osebnost je bila, da v njegovo dobro upa, da ga bo Beast maral.
Mogoče bo ta punca umirila Beasta medtem, ko bo Glass delal ravno nasprotno.

James McAvoy v filmu Split na IMDB vloge Dennis / Patricia / Hedwig / The Beast / Kevin Wendell Crumb / Barry / Orwell / Jade in v filmu Glass Kevin Wendell Crumb / The Beast / Patricia / Dennis / Hedwig / Barry / Jade / Orwell / Heinrich / Norma :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Glass Trailer #2 (2019) | Movieclips Trailers



Beast 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:


Ste že gledali oba filma Unbrekable in Split ?



Seveda. Split je bil zelo ok in napet film :). Gledu v kinu in odšel iz njega povsem zadovoljen. Nisem pa si mislil, da se bodo vsi trije glavni katerji združili v tretjem filmu.

Tole bo mogoče po dolgem času Willisova znova spodobna vloga.

oo7 ::

Kot kaže bodo z tistimi lučmi menjali osebnosti pri Kevinu.

oo7 ::

Glass - In Theaters January 18 (TV Spot - Superhuman)

oo7 ::

GLASS Final Trailer (2019) James McAvoy, Bruce Willis Horror Movie

MostWanted ::

jej tole bo zakon8-)

oo7 ::

Po moje tudi pa še zelo odbra igralska zasedba ;)

MostWanted ::

ka pa misliš, james mcavoy kateri ima še celih 50let kariere, bruce willis stari maček, da ne omenjam madrfakerja samuela 8-)

oo7 ::

Zaenkrat bolj slabe kritike :8) - https://www.rottentomatoes.com/m/glass_...

Vazelin ::

John Wick 3 movie of the year:D

D3m ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat bolj slabe kritike :8) - https://www.rottentomatoes.com/m/glass_...


Pusti kritike. Kaj pa vejo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:



Pusti kritike. Kaj pa vejo.


Tudi to je res ;)

bambam20 ::

Tok slab film ne more bit.

D3m ::

Če so dali slabo oceno pomeni da je film dober.

Kar na Last Jedi se spomnite.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Če so dali slabo oceno pomeni da je film dober.

Kar na Last Jedi se spomnite.


Ja saj se vidi pri last Jedi razlika med oceno kritikov in oceno občinstva. Nekaj ne gre skupaj.

Izi ::

Rotten Tomatoes ima mnogo premalo glasov, da bi lahko karkoli pomenili. Samo 36 mnenj. Od 36 kritikov jih 13 meni da je film dober in 23 da je film slab.
Na IMDb zaenkrat kaže v redu. 183 glasov ocena 8,6 IMDb - Glass (2019)
Prebral sem nekaj mnenj in kot kaže je problematičen predvsem konec filma, ki je marsikomu nerazumljiv.

Tr0n ::

Ouch, this looks bad. Skoda.

Vazelin ::

Precej hud filmski januar.;)
- Glass
- Vice
- Climax
- The Mule
- Serenity

Isotropic ::

vice je baje dokaj slab

Vazelin ::

Jutri začne igrat Glass.

Egidij88 ::

Rating že kar lepo padel...

Vazelin ::

Je snežinkice zmotil konec?;)

Jaz sem bil s filmom zadovoljen. Sicer ni klasika, je pa 7.5 material imo BP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

Konec?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Cruz ::

Meni je bil film super(tudi 3. dejanje), ne deluje pa dobro kot stand-alone film. Če nisi gledal prva dva dela, boš verjetno razočaran. Zame super konec trilogije, je pa res, da sem Shyamalan fan.

Tudi box office zgleda dobro. Shyamalan je sam financiral film(20 mil. je film stal). Prav tako je odigral eno majhno vlogo v trgovini, kar ni presenečenje. :)

P.S. Don't be critics' slaves and think for yourself.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Vazelin ::

Meni se zdi super zaključek trilogije. :)

Cruz ::

Vazelin je izjavil:

Meni se zdi super zaključek trilogije. :)


Se strinjam, najbolj me je zmotilo samo

nespoštovanje inteligence gledalcev takrat, ko nam psihiatrinja razloži kaj se je zgodilo. Povsem nepotrebno. Ampak v takšnih časih živimo I guess.

Tisti secret society twist bo za nekatere deloval prisiljeno, ampak that's Shyamalan for ya. Če bi jih že prej pokazal, bi posumili, da je nekaj za tem. On tega nima rad. :)

One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Se pravi film Glass zaključi triologijo ali so pustili kaj prostora za nadaljevanje ?

Cruz ::

oo7 je izjavil:

Se pravi film Glass zaključi triologijo ali so pustili kaj prostora za nadaljevanje ?


V odgovoru se skriva spoiler, tako da ne bom odgovoril. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Se pravi film Glass zaključi triologijo ali so pustili kaj prostora za nadaljevanje ?


Si si sam odgovoril na vprašanje.

oo7 ::

Za Glass bi se že lahko reklo, da je Box office uspeh

Budget 20 mio $
Box office 162 mio $

bambam20 ::

Zgodbovno pa razočara.

oo7 ::

Glass Blu-ray bo vseboval alternativni začetek filma in 12 izbrisanih scen.

2 april 2019

Mato989 ::

SMo pogledali v kinu, nisem gledal prejšnjih delov in mi je bil film solidno dober... tako da za mene osebno material tam med 7,5-8/10 =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Cruz ::

oo7 je izjavil:

Za Glass bi se že lahko reklo, da je Box office uspeh

Budget 20 mio $
Box office 162 mio $

Yep, trenutno je na $240 mio. S tem, da pri Blumhouse Productions ponavadi igralcem ponudijo delež od gross-a namesto enkratne plače.

Sem pa tudi nekje bral, da sta Jackson in Willis uživala v karakterju, ko so snemali Unbreakable in sta večkrat spraševala Night-a, če bo kdaj nadaljevanje, tako da sta mogoče spustila ceno. :)

Konec je bil super narejen, če gledamo s finančnega vidika. Koga zanima bolj finančni vidik delanja filmov, mu priporočam, da prečekira Blumhouse Productions. Super poslovni model. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Dark Tower (2017) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5915750 (1410) oo7
»

Transformers franšiza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14526348 (2513) brett
»

The Revenant (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5719824 (6025) oo7
»

X-Men: Apocalypse

Oddelek: Sedem umetnosti
305047 (3722) abyssus
»

X-Men: Days of Future Past

Oddelek: Sedem umetnosti
163410 (2617) oo7

Več podobnih tem