» »

X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

oo7 ::

Izid filma : MaJ 23, 2014


http://www.imdb.com/title/tt1877832/

Days of Future Past acts as a sequel to both 2006's X-Men: The Last Stand and 2011's X-Men: First Class, featuring cast members from both: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Halle Berry, Anna Paquin, Shawn Ashmore, Ellen Page, and Daniel Cudmore return from the X-Men: The Last Stand, while James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult and Lucas Till return from X-Men: First Class. Peter Dinklage, Omar Sy, Booboo Stewart, Fan Bingbing, Adan Canto, Evan Peters and Josh Helman round out the film's principal cast. Principal photography began in April 2013 in Montreal, Canada.[2] The film is being shot in 3D.

Čisto pravega trailerja še ni je pa viral Trailer.

X-MEN Days of Future Past VIRAL Trailer (2014)


Pa še en nov obraz v filmu x-men
  • zavarovalo slike: gzibret ()

opeter ::

Sentinels! Yeah, končno :)



Fan filmček:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

X-MEN: DAYS OF FUTURE PAST - Official Trailer

Nikec3 ::

Uau, to pa dejansko izgleda izjemno. Neverjetna igralska zasedba, film pa se promovira kot najbolj resen x-man film do zdaj. Komaj čakam. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jest10 ::

Ne no, že spet časovni preskoki.

Tr0n ::

oo7 ::

Kaj ima ta video kar resolucijo 4k to vidim prvič.
Kaj to je še hujš kot Hd ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Res je, eden prvih 4k video posnetkov, kar sem jih videl. Problem je, da nimam ekrana, ki bi to lahko prikazal (2160 pik v vertikalo).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

X-Men: Days of Future Past

Nikec3 ::

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

http://www.rottentomatoes.com/m/x_men_d...

Tudi tukaj kaže solidno.


Super:)

Nikec3 ::

Končno sem ga pogledal. Nimam pripomb, rezultat je izjemen X-Men film, ki ima perfektno kombinacijo drame, akcije in humorja. Velikokrat grem v kino s prevelikimi pričakovanji, tokrat se to ni zgodilo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 je izjavil:

Končno sem ga pogledal. Nimam pripomb, rezultat je izjemen X-Men film, ki ima perfektno kombinacijo drame, akcije in humorja. Velikokrat grem v kino s prevelikimi pričakovanji, tokrat se to ni zgodilo.


Potem mora biti pa res dober če nimaš pripombe:) se pravi, da je boljši kot x men 2?

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Končno sem ga pogledal. Nimam pripomb, rezultat je izjemen X-Men film, ki ima perfektno kombinacijo drame, akcije in humorja. Velikokrat grem v kino s prevelikimi pričakovanji, tokrat se to ni zgodilo.


Potem mora biti pa res dober če nimaš pripombe:) se pravi, da je boljši kot x men 2?

Po mojem najboljši v seriji, je pa res, da meni do sedaj noben X-Men film ni bil nek presežek, gledal sem bolj kot ne zaradi zanimivih karakterjev. :)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Nikec3 eno vprašanje imam zate, ker si že gledal ta film ampak, če nisi gledal filma Wolverine(2013) potem ne beri naprej>:D


SPOILER - Wolverine 2013 in X-Men: Days of Future Past

SPOLER


Čeprav komaj čakam, da gledam film me samo ena stvar zelo zanima.
V filmu Wolverine(2013) je tudi zgodba postavljena v leto 2013 Srebrni samuraj Wolverinu odreže kremplje na obeh rokah. X-Men: Days of Future Past se dogaja v letu 2023 torej 10 let kasneje in me zanima če v tem času ima Wolverine koščene kremplje ali jih ima z Adamantiuma?

Nikec3 ::

V filmu Wolverine(2013) je tudi zgodba postavljena v leto 2013 Srebrni samuraj Wolverinu odreže kremplje na obeh rokah. X-Men: Days of Future Past se dogaja v letu 2023 torej 10 let kasneje in me zanima če v tem času ima Wolverine koščene kremplje ali jih ima z Adamantiuma?


Wolverine ima v letu 2023 kremplje iz Adamantiuma, v letu 1973 (mislim da je to prava letnica preteklosti) pa se zbudi s koščenimi.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Ravnokar pogledal film in je dober ampak nekatere stvari mi niso jasne:|






SPOILER!!!!!!!!!!!!



SPOILER



Torej so spremenili zgodovino in zdaj v bistvu se prejšnji x men filmi sploh niso zgodili razen za Wolverina in predvidevam za Profesor x, ki je rekel, da ga dolgo časa ni bilo?

Kakšen pomen ima, da na koncu filma, ko potegnejo Wolverina z vode, da je na tisti ladji Mystique v obliki Stikerja?
Striker je ustvaril weapon x s tem je tudi dal Wolverinu okostje in kremplje z Adamantiuma. Torej kaj zdaj to pomeni, da v tej realnosti Wolverine ne bo imel nikoli okostja z Adamantiuma?

Kaj se zgodi na koncu z Magnetom? Kje je tisti čas, ko se Wolverine zbudi v šoli in je vse v najlepšem redu še Jean Grey Beast in Cyclops so živi ampak kaj se je zgodilo z Magnetom?

V prvih treh filmih sta bila Magneto in Mystique največja zaveznika vprašanje kaj bosta v tej realnosti.

Zdaj naslednji film je x men Apocalypse in me prav zanima v katerem času se bo film dogajal. Zdaj bi predvideval, da bodo v tem filmu igrali tisti, ki so igrali v prvih treh x men filmih ampak na Imdb kaže mladi Profesor x in Magneto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7413970 (4480) oo7
»

X-Men: Dark Phoenix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6812777 (7066) yoco
»

X-Men: Apocalypse

Oddelek: Sedem umetnosti
305026 (3701) abyssus
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285587 (4556) Nikec3
»

The Wolverine

Oddelek: Sedem umetnosti
152597 (1909) oo7

Več podobnih tem