» »

Pomoč pri dodajanju naslova na amazonu

Pomoč pri dodajanju naslova na amazonu

qlabfgerka ::

Torej imam nekaj vprašanj z izpolnjevanjem naslova na amazonu. Tukaj je kako izgleda: https://gyazo.com/66d84405f27af56c85111...
Vprašanje imam za City. Ker ne živim v nobenem mestu, temveč na vasi, katero mesto naj napišem? Občina v kateri živim (kar je kraj), pošta (kar je tudi kraj, vendar ni enak kot občina) ali najbližje mesto - torej če je poštna 1xxx - Ljubljana, 2xxx - Maribor.

Pri postal code napišem le poštno številko ali tudi kraj? Pri mestu in poštni številki tudi ne sprejema šumnikov, kar jih občina in tudi pošta imata.

Furbo ::

City = pošta
Koda je seveda samo poštna številka

Ne piši šumnikov, ampak CSZ...

aja, država je pa Slovenija 3:)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

qlabfgerka ::

Furbo je izjavil:

City = pošta
Koda je seveda samo poštna številka

Ne piši šumnikov, ampak CSZ...

aja, država je pa Slovenija 3:)


Hvala za pomoč :)

Več kot poštnine (kot piše na amazon.fr za slovenijo) in cene artikla mi nebo zaračunano, če naročim iz francije?

State / Province / Region pa je podravska, pomurska itd.?

Zgodovina sprememb…

FX6300B ::

znotraj EU ni carine... tako da nebi smelo biti
May the force be with you!

amacar ::

Vazno je, od kod se artikel posilja.

Furbo ::

qlabfgerka je izjavil:

City = pošta
Več kot poštnine (kot piše na amazon.fr za slovenijo) in cene artikla mi nebo zaračunano, če naročim iz francije?

Ponavadi vidiš poštnino za slovenijo šele ko daš v košarico, ne klikaj prehitro naprej,naprej,naprej, ko zaključuješ naročilo.
Lahko si tudi izračunaš poštnino, ko dodaš kaj v košarico, imaš desno zgoraj 'Estimate VAT, postage and packaging'

Drugače se pa s tem username/password lahko prijavljaš v vse amazone (amazon.de , amazon.it ...) in malo primerjaš cene.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

qlabfgerka ::

amacar je izjavil:

Vazno je, od kod se artikel posilja.


Glede na to da sem na amazon.fr predvidevam da se pošilja iz francije, vidim pa nikjer da bi kje pisalo da se pošilja od drugod.


amacar je izjavil:

Ponavadi vidiš poštnino za slovenijo šele ko daš v košarico, ne klikaj prehitro naprej,naprej,naprej, ko zaključuješ naročilo.
Lahko si tudi izračunaš poštnino, ko dodaš kaj v košarico, imaš desno zgoraj 'Estimate VAT, postage and packaging'

Drugače se pa s tem username/password lahko prijavljaš v vse amazone (amazon.de , amazon.it ...) in malo primerjaš cene.


Sem že pregledal po vseh ostalih amazonih in so dražji, razen ameriški, kjer je cena dosti nižja (209$ namesto 241€), ampak predvidevam da bi zaradi carine in davkov na koncu bilo nekje isto.
Imam pa še vprašanje če je "State / Province / Region" podravska regija, pomurska regija itd.?

Artikel, če koga zanima je ta:
https://www.amazon.fr/Asus-ZenWatch-Sma...

Če sem prav videl ko sem dodal v košarico in šel nekaj korakov naprej bi končna cena naj bila 246€.

Miha 333 ::

"State / Province / Region" pri nas ni del naslova, zato pusti prazno. Če ne gre, vpiši "-" ali "N/A" ali "none". Najbolje čim manj, ker bo to na paketu napisano zraven kraja.

Furbo ::

Jaz vedno napišem Slovenia, pa je. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black Friday 2018: Dobre Kupčije (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16428106 (12526) TheBlueOne
»

Amazon popust

Oddelek: Loža
6979 (711) KTr1sk
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822513 (11253) jacksy
»

(Ne)dostava izdelka z Amazona v Slovenijo

Oddelek: Loža
287092 (3185) Yohan del Sud

Več podobnih tem