» »

(Ne)dostava izdelka z Amazona v Slovenijo

(Ne)dostava izdelka z Amazona v Slovenijo

AmaranthK ::

Pozdravljeni,

zanima me, kaj vse sploh lahko naročimo z Amazona v Slovenijo. Rada bi naročila jojobino olje (za obraz in lase), ki je odlično ocenjeno in ima na ameriškem ter angleškem Amazonu razumljivo ceno (13 dolarjev in 11 funtov), vendar mi je na angleškem Amazonu napisalo: "Sorry, we can't deliver this item to Slovenia.", če daš "learn more" izveš, da lahko naročiš knjige in kakšno stvar, ki se tiče elektronike ali igre. Na nemški strani so cene ameriških produktov, ki se tičejo "skincare" neverjetno precenjeni, od 10-15 €, sicer je pa vseeno, ker jih prav tako ne morejo dostaviti v Slovenijo. Če ima kdo izkušnje, punco, ki je karkoli podobnega že naročala, me zanima kako je z originalnim, ameriškim Amazonom - ali oni dostavljajo k nam take stvari ali ne.

Hvala za odgovore.

Invictus ::

Ne dostavljajo. Pika. Sploh ni vredno debate ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AmaranthK ::

Okej, gracias. ;)

jan_g ::

Odvisno od artikla do artikla. So nam dostavili že vse možno od verižic do krtač za lase (večinoma z nemškega, deloma pa tudi angleškega Amazona), po drugi strani pa marsikaterega artikla ni bilo možno kupiti, ker niso dostavljali v Slovenijo. Včasih je tudi tako, da en prodajalec dostavi, drugi pa ne (pri artiklih, ki se prodajajo prek partnerskih trgovin). Priznam pa, da stvari kot so olja in podobno za osebno higieno še nikoli nismo poskušali kupiti prek Amazona.

AmaranthK ::

Mhm..ker recimo na ameriškem Amazonu mi ne napiše direktno, da ne pošiljajo v Slovenijo, medtem, ko mi na drugih straneh takoj. Sicer se mi zdi malo neumno, da tudi z evropskih strani Amazona ne moreš dobiti določenega izdelka, ampak oh well, če ne gre, ne gre. :)

LapD ::

Preračunaj, če se ti mogoče izplača servis kot je Cheaper & More.
web&motion designer

AmaranthK ::

Bom pogledala, hvala!:)

jernejl ::

Če nisi predaleč stran od meje, lahko naročiš poštno ležeče v sosednjo državo, npr. na avstrijsko pošto blizu meje, in potem paket tam osebno prevzameš.

Phantomeye ::

Pa treba je vedeti sledeče: Amazon je na grobo sestavljen iz dveh delov; iz lastne trgovine - prodaja izdelkov, ki jih tržijo direktno. Potem imaš pa cel kup trgovin, ki uporabljajo Amazon kot posrednika za prodajo lastnih produkltov. Sicer obstajajo določeni kriteriji kvalitete in pravila, ki se jih morajo trgovine držat, obstajajo pa tudi pravila, ki so volja trgovine same. Torej komu pošiljajo, kakšna je poštnina, itd.

Zgodovina sprememb…

Red_Mamba ::

povej kaj rabis in ti jaz narocim. konec mesca moram z avtom v slo.
sem potem 3 tedne doma in bom tudi v Lj. kjer lahko prevames robo

placas jo pa lahko meni na TRR ali pa na paypal, jaz bom pa placal s svojo kreditno.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

HighBane ::

Kot je že bilo rečeno imaš Amazon in še veliko trgovin, ki delujejo znotraj Amazona in te po mojih izkušnjah manj pogosto dostavljajo v Slovenijo. Ponavadi enak izdelek ponuja več trgovin (pokaže ti najcenejšo) in treba poiskat trgovino, ki pošilja v Slovenijo. Ponavadi je Amazon najboljša opcija za to. EDIT: hmm sem pogledal in izgleda, da samo ena trgovino to ponuja na nemškem amazonu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

joze67 ::

Men gre pa ful na živce, ko se mi po pošti dobrikajo, "čuj, joze67, celo noč - kaj, nekaj noči - smo garali in gledali naš inventar in vse in evo, tole smo našli, ugodno, prav zate: X, Y, Z" in potem greš, in glej, X ... sorry, cannot deliver to Slovenia. Y ... sorry. Z ... sorry. Mar bi spali vse te noči pa mi dali mir.

LeQuack ::

AmaranthK je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me, kaj vse sploh lahko naročimo z Amazona v Slovenijo. Rada bi naročila jojobino olje (za obraz in lase), ki je odlično ocenjeno in ima na ameriškem ter angleškem Amazonu razumljivo ceno (13 dolarjev in 11 funtov), vendar mi je na angleškem Amazonu napisalo: "Sorry, we can't deliver this item to Slovenia.", če daš "learn more" izveš, da lahko naročiš knjige in kakšno stvar, ki se tiče elektronike ali igre. Na nemški strani so cene ameriških produktov, ki se tičejo "skincare" neverjetno precenjeni, od 10-15 EUR, sicer je pa vseeno, ker jih prav tako ne morejo dostaviti v Slovenijo. Če ima kdo izkušnje, punco, ki je karkoli podobnega že naročala, me zanima kako je z originalnim, ameriškim Amazonom - ali oni dostavljajo k nam take stvari ali ne.

Hvala za odgovore.


Tole olje dostavijo v Slovenijo, ko sem dal v košarico mi je naračunalo poštnino 3 EUR.
http://www.amazon.de/gp/product/B008ETO...
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

ZaphodBB ::

Tole olje dostavijo v Slovenijo, ko sem dal v košarico mi je naračunalo poštnino 3 EUR.

Če ti je zračunalo poštnino, še ne pomeni da artikel dostavljajo. Da nečesa ne bodo dostavili lahko izveš šele pri checkoutu, ko že potrjuješ plačilo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

LeQuack ::

ZaphodBB je izjavil:

Tole olje dostavijo v Slovenijo, ko sem dal v košarico mi je naračunalo poštnino 3 EUR.

Če ti je zračunalo poštnino, še ne pomeni da artikel dostavljajo. Da nečesa ne bodo dostavili lahko izveš šele pri checkoutu, ko že potrjuješ plačilo.


Sem že tokrat naročeval pri Amazon, da mi je to jasno. No v glavnem, dostavljajo tudi v Slovenijo.
Quack !

amacar ::

ZaphodBB je izjavil:

Tole olje dostavijo v Slovenijo, ko sem dal v košarico mi je naračunalo poštnino 3 EUR.

Če ti je zračunalo poštnino, še ne pomeni da artikel dostavljajo. Da nečesa ne bodo dostavili lahko izveš šele pri checkoutu, ko že potrjuješ plačilo.

3.1€ poštnine, za dostavo ne rabiš čakati do checkouta, lahko preveriš že prej.

Dr_M ::

joze67 je izjavil:

Men gre pa ful na živce, ko se mi po pošti dobrikajo, "čuj, joze67, celo noč - kaj, nekaj noči - smo garali in gledali naš inventar in vse in evo, tole smo našli, ugodno, prav zate: X, Y, Z" in potem greš, in glej, X ... sorry, cannot deliver to Slovenia. Y ... sorry. Z ... sorry. Mar bi spali vse te noči pa mi dali mir.


Evo to, zaradi tega kupujem na amazonu res minimalno. Veliko itak ne morem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Furbo ::

Zanimivo, jaz imam 2 acc na Amazonu in z nobenega ne dobivam reklam. Kdo ve, morda sem se namesto brezveznih čustvenih izpadov poslužil nastavitev?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ZaphodBB ::


3.1€ poštnine, za dostavo ne rabiš čakati do checkouta, lahko preveriš že prej.

Aja? Kako? Jaz sem dejansko imel primere, ko mi je pred checkoutom zatrjeval, da ni problema - na checkoutu pa: "Sorry we can't deliver this product to Slovenia!"
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

amacar ::

amacar je izjavil:

V slikah po korakih:







fujtajksel ::

ZaphodBB je izjavil:


3.1€ poštnine, za dostavo ne rabiš čakati do checkouta, lahko preveriš že prej.

Aja? Kako? Jaz sem dejansko imel primere, ko mi je pred checkoutom zatrjeval, da ni problema - na checkoutu pa: "Sorry we can't deliver this product to Slovenia!"


Jst tud. Sicer se da večinoma pogledat (posebej) kolk je poštnina, ampak je mučno in nepregledno. Smešno da se grejo nekega velikega internetnega trgovca, poštnine ti pa ne znajo sproti pokazat.

ZaphodBB ::

@Amacar, hvala bom probal naslednjič, ko bom kaj kupoval.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Fritz ::

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=...

Meni se ne da več zafrkavat z amazonom in njihovimi 'omejitvami'.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Ganon ::

Tudi, če napiše, da ne pošiljajo v Slovenijo, se po navadi da zmeniti s prodajalcem, da ti to omogoči.

joze67 ::

@furbo, mene ne motijo reklame, ampak to, da mi pošljejo personalizirano, a neuporabno.

Alamar ::

joze67 je izjavil:

@furbo, mene ne motijo reklame, ampak to, da mi pošljejo personalizirano, a neuporabno.
V čem je problem? Enostavno se odjaviš od njihovih reklamnih sporočil.

Ganon je izjavil:

Tudi, če napiše, da ne pošiljajo v Slovenijo, se po navadi da zmeniti s prodajalcem, da ti to omogoči.
To ja, vendar seveda ne v primeru, ko gre direktno iz amazonove ponudbe.

fujtajksel je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


3.1€ poštnine, za dostavo ne rabiš čakati do checkouta, lahko preveriš že prej.

Aja? Kako? Jaz sem dejansko imel primere, ko mi je pred checkoutom zatrjeval, da ni problema - na checkoutu pa: "Sorry we can't deliver this product to Slovenia!"


Jst tud. Sicer se da večinoma pogledat (posebej) kolk je poštnina, ampak je mučno in nepregledno. Smešno da se grejo nekega velikega internetnega trgovca, poštnine ti pa ne znajo sproti pokazat.
En post nad tabo ti je slikovno pokazal, kako preveriš poštnino z dvema klikoma. Nič mučno, nič nepregledno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

fujtajksel ::

Alamar je izjavil:


fujtajksel je izjavil:

Jst tud. Sicer se da večinoma pogledat (posebej) kolk je poštnina, ampak je mučno in nepregledno. Smešno da se grejo nekega velikega internetnega trgovca, poštnine ti pa ne znajo sproti pokazat.
En post nad tabo ti je slikovno pokazal, kako preveriš poštnino z dvema klikoma. Nič mučno, nič nepregledno.


Od kdaj pa je to? Vem da sem enkrat iskal pa nič našel. Medtem ko npr Ebay že zelo dolgo izpisuje poštnino, samo državo moraš izbrat, in tudi zna sortirat zadetke iskanja po ceni s poštnino vred.

Alamar ::

Ne vem točno od kdaj, vendar par let že sigurno.

Yohan del Sud ::

Invictus je izjavil:

Ne dostavljajo. Pika. Sploh ni vredno debate ...


Vse se da, če je volja. Eni naredijo celo biznis iz tega ... "IzAnglije ..."

Zame je delovalo. Sem naročil iPhone preko njih (dobil tedne prej kot je bil tu na voljo) in ga prodal potem dražje, kot me je stal (rabil za teste) ...

Očitno se nekaj širijo sedaj ... Se menda kličejo cheaper&more ... ok ...
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811364 (1575) Samael
»

Nakupovanje preko Amazon

Oddelek: Pomoč in nasveti
71901 (1667) tripsy
»

naročanje prek amazona.UK

Oddelek: Pomoč in nasveti
51458 (1390) mcgeek

Več podobnih tem