» »

Delo Tujina

Delo Tujina

Nocloud ::

Pozdravljeni!

Ve kdo mogoče za kakšno Slovensko podjetje, ki deluje v tujini (npr. Nemčija, Anglija, Nizozemska oz. kjerkoli v Evropi.)
Po izobrazbi sem inženir telekomunikacij, moja srednje šolska izobrazba pa je Elektrotehnik elektronike.

Imam veliko željo po nabiranju izkušenj v tujini.

Če ima kdo kakršnokoli informacijo mi naj prosim javi.

Lep dan.

Invictus ::

Pojdi na kako stran nemške agencije, pa si tam najdi delo.

Bo bolje plačano, pa manjša možnost za nateg...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RockyS ::

Invictus to pa ne bo držalo.
Tudi v avstriji in nemčiji je plačilna nedisciplina na vrhuncu v teh panogah. Tujih delavcev ne prijavljajo, ko jih odpustijo nimajo nobenih pravic, ker v bistvu sploh niso bili zaposleni. O dodatku za napotitev na delo v tujino ni govora itd..

Vse je odvisno od podjetja pri katerem si. Država v kateri opravljaš delo oz. si zaposlen ti samo po sebi ne zagotavlja ničesar.

Posploševati kako boš na severu bolje plačan in manj nategnjen ne moreš, vsaj v teh panogah ne.

Govorim iz prve roke.

next3steps ::

V Mariboru je nekaj takih organizacij, ki posredujejo delavce v tujino - zanesljivih.

Mr.B ::

RockyS je izjavil:

Invictus to pa ne bo držalo.
Tudi v avstriji in nemčiji je plačilna nedisciplina na vrhuncu v teh panogah. Tujih delavcev ne prijavljajo, ko jih odpustijo nimajo nobenih pravic, ker v bistvu sploh niso bili zaposleni. O dodatku za napotitev na delo v tujino ni govora itd..

Vse je odvisno od podjetja pri katerem si. Država v kateri opravljaš delo oz. si zaposlen ti samo po sebi ne zagotavlja ničesar.

Posploševati kako boš na severu bolje plačan in manj nategnjen ne moreš, vsaj v teh panogah ne.

Govorim iz prve roke.

Si msilil za kvazi posrednike pa to. Avstriji, no ko dobiš zdravstveno izkaznico, vedi da si v sistemu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

RockyS ::

Ne, za gradbena podjetja, ki zaposlujejo balkance (za njih je tudi slovenija balkan). Z gradbeništvom mislim gradnje, fasade, elektro, vodovod itd. .

Ja, ko dobiš. To pa lahko traja, delodajalec najde vse možne izgovore zakaj še nisi prejel te izkaznice. In eni v upanju da so iskreni temu tudi nasedejo. Sploh če je prva plača tak kot mora bit se hitro spozabiš na "malenkosti".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

Mr.B ::

RockyS je izjavil:

Ne, za gradbena podjetja, ki zaposlujejo balkance (za njih je tudi slovenija balkan). Z gradbeništvom mislim gradnje, fasade, elektro, vodovod itd. .

Ja, ko dobiš. To pa lahko traja, delodajalec najde vse možne izgovore zakaj še nisi prejel te izkaznice. In eni v upanju da so iskreni temu tudi nasedejo. Sploh če je prva plača tak kot mora bit se hitro spozabiš na "malenkosti".

Hm. No veliko srece pri takem delodajalcu. Slovenci so ne samo doma tudi v tujini naivni...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

@RockyS

Če ne veš kako se pravilno zaposliš v eni državi, pokliči tam na zavod za zaposlovanje. In poguglaj.

Da si tako butast in naiven da greš tja na lepo besedo, hmm...

Čeprav sem jaz šel. Sam pri meni gre za visoko strokovna dela, kjer bi lahko nateg mene naredil več škode kot koristi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

jype ::

je izjavil:

Imam veliko željo po nabiranju izkušenj v tujini.
Kaj bi pa rad počel? S tvojo izobrazbo lahko dobiš službo od Rusije do ZDA, pa nazaj preko južne poloble, če le nimaš dveh levih rok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sluzbena pot - nadure (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
549461 (3441) Mato989
»

Terensko delo v tujini [Plačilo]

Oddelek: Loža
312960 (2294) damirj79
»

Prevoz na delo in iz dela, malica

Oddelek: Loža
237509 (6246) St235

Več podobnih tem