» »

Internet

Internet

Energ ::

Zanima me, kako priti do 'solidnega' interneta brez kabla, saj ni povezan do hiše. Imam Telekomov hišni internet na USB, njegova hitrost znaša 4/2Mbps. Rad bi nekaj solidniga usaj kaksen 1MB ce je mozno.

Bakunin ::

Energ ::

Ja tle pa dobiš 200GB podatkov in ko to porabiš gre hitrost na 2/1

XS!D3 ::

Imaš več opcij:
-A1 domači net moraš vzet v kombinaciji s TV, če želiš neomejen prenos - 10/3Mb/s za 24,99€/mesec+9,99€/mesec (TV) (oziroma 19,99 + 9,99€, če se vežeš)
-Telekom TopSolo Brezžični - 10/2 Mb/s za 30,95€ na mesec (oziroma 24,95€/mesec prvih 12 mesec, če se vežeš za 24mesec... efektivno 27,95€/mesec v teh dveh letih z vezavo)
-Telemach Hišni Internet - 8/2 Mb/s za 20€/mesec (oziroma 16€/mesec, če imaš že kakšne druge njihove fiksne storitve npr. na drugi lokaciji)

konspirator ::

A1 Neskončni net
4/2 mbit za 17 eur brez data cappa.
https://www.a1.si/mobilni-internet/naro...

Hitrosti so DO.
--

Zgodovina sprememb…

ronaldo ::

Na A1 neskoncni net lahko uporabis dodatni vsaj 10% popust, napisi sms na 4333 UJEMI , in bos videl koliko popusta dobis. Jaz imam kodo za 10% popust, tako da bi narocnina bila samo 13.99 za neomejen internet 4/2mm. Imam tudi kodo za 20% ki jo bom zase uporabil ce mi slucajno kdo drug ne da kaksno vecjo :)

Slipi ::

Internet. Upam, da je pravilno izbrana tema.
Namreč ko želim pogledati filmček na 24ur, po kliku na puščico za začetek predvajanja posnetka ne naredi razen spremembe puščice v znak za stop, nič. Zdaj me zanima, ali na 24ur uporabljajo že html5 predvajanje ali zakaj se prav noben posnetek noče predvajati. Ko berem komentarje, eni lahko predvajajo posnetke. Kaj naj naredim, da si lahko posnetek ogledam? Enako ne predvaja v IE11, uporabljam pa brskalnik Crome, zadnjo verzijo z vsemi nadgradnjami.
Imam WIN10 Home, vse nadgradnje.

Hvala lepa za odgovor.

smacker ::

Temo si sfalil ko beckham penal :))

Majo html5, probaj adblock izklopit ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

Slipi ::

Hvala za nasvet.
Izklopil, ne predvaja. Medtem ko na drugih portalih in youtube, normalno predvaja vsak filmček.

smacker ::

Poglej v kotih brskalnika, navadno se izpiše opozorilo če manjka kak vtičnik za predvajanje vsebine na strani. Ali pa probaš flash player naložit: https://get.adobe.com/flashplayer/

vinkop ::

24 kur ne uporablja html5 in take strani so pri meni blokirane v firewallu....obiskujem samo strani katere imajo html5 spedenan...zakaj za vraga bi si nalagal flash player na racunalnik? to je ze zastarel protokol....

Slipi ::

Hvala za nasvete. Od danes dalje se samostojno predvajajo videi. Zgleda, da so tam nekaj uredili, tako, da še klikniti ni treba naj se video začne predvajati, se ta že predvaja samo, da odpre določeno spletno stran z videom. Kaj so naredili, me niti ne zanima, v brskalniku pa imam vklopljen Sto Ads. Vam pa hvala za čas in priporočila za rešitev.

juve91 ::

Eno vprasanje. Imam dva profila na racunalniku. A gre kako narihtat, da bi na enem profilu internet delal, na drugem pa ne? Da mi potem nonstop nebi bilo potrebno povezavo onemogociti

kmegli ::

juve91 je izjavil:

Eno vprasanje. Imam dva profila na racunalniku. A gre kako narihtat, da bi na enem profilu internet delal, na drugem pa ne? Da mi potem nonstop nebi bilo potrebno povezavo onemogociti


Link


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zelo počasen internet

Oddelek: Omrežja in internet
171967 (1619) nsa_ag3nt
»

A1 TV AS LTE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
21052253 (27592) brez-imenko
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6624122 (16941) Lonsarg
»

A1 Si - mobilni operater

Oddelek: Omrežja in internet
4013960 (10177) radmannsdorf
»

Internet ponudnik - samo internet brez dodatkov

Oddelek: Omrežja in internet
51849 (1502) hireljust

Več podobnih tem