» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
10 / 13
»»

oo7 ::

Battlefield V Sells an Estimated 1.4 Million Units First Week at Retail - Sales

Breaking down the sales by platform, the game sold best on the PlayStation 4 with 834,164 units sold (59%), compared to 533,885 units sold on the Xbox One (38%) and 36,925 units sold on Windows PC (3%).


Here is how Battlefield V' first week sales compare to other games in the franchise:

Battlefield 3 - 4.68M
Battlefield 1 - 2.80M
Battlefield 4 - 2.72M
Battlefield: Hardline - 1.51M
Battlefield V - 1.40M
Battlefield: Bad Company 2 - 1.39M
Battlefield: Bad Company - 0.44M


http://www.vgchartz.com/article/435120/...

GeForce GTX ::

Ne morem dokončati zadnje misije s tankom zato, ker zamrzne igra.

Predator X ::

Imam malce BFV. DX12 ima neke drope, ampak CPU perf je amazing. Glede nato, da sm na R7 1700 3,8GHz in na RX 480 je tale proc dovolj za 144Hz. ZDej pa če bo AMD kej izdal bom pregledal drgač, bom pa skočil za RTX 2080/2070 za noro izkušno 1080P 144Hz+ ter FREESYNC.

KAVINSKY ::

oo7 je izjavil:

Here is how Battlefield V' first week sales compare to other games in the franchise:

Battlefield: Hardline - 1.51M
Battlefield V - 1.40M


Hardline je razvijal studijo, kateri je predhodno delal Dead Space franšizo. Zaradi slabe prodaje Hardline je EA studio zaprl in razvijalce odpustil. DICE je sicer kura, ki nese zlate jajca.

beemf ::

Ali ima kdo oz. ali bi delal BFV konstanto 144hz na 1440p monitorju z 1080ti?

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Tr0n ::

kitl76 ::

Novica na prvi strani pove vse.

Machete ::

Novica na prvi strani ne pove nič o igri. Samo o delnicah. Kupi, pa potem utemeljeno podaj kritiko.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

zakaj bi kdo kupoval to copy paste sranje?

Machete ::

Kakšna neumna vprašanja so to. Pa koliko ste stari, da take pišete. Folk še golfe menja, ko pridejo novi, pa ne bi gejm po 2. letih za 40 eur? Nove mape, novi izivi. Isto igranje, da. Ampak saj to hočemo in to plačamo. Pa zakaj folk hodi gledat že 3020. film o superjunakih? Zakaj jim ne potegne kar naekrat nema črnobela drama postavljena v čas rusko japonske vojne?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kitl76 ::

Sicer nisem kupil priznam vzel na travniku igral natanko 10 minut in brisal.

Machete ::

BF je MP igra.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GeForce GTX ::

Online me ne zanima. Rad bi dokončal igro ampak zamrzne igra pri zadnji misiji (The Last Tiger - misija s tanki). Ali ima še kdo isti problem?

Zgodovina sprememb…

odbitko ::

Osebno zelo uživam, veselim se tudi novega tides of war.. Malo mi je edino glupo, da ko prideš do lvl 50 nimaš več toliko prihodka company pointsov, torej si dejansko nemoreš privoščit več skinov

Tr0n ::

scipascapa je izjavil:

zakaj bi kdo kupoval to copy paste sranje?

Ker ni copy paste in ima po dolgem casu en izmed boljsih multiplayerjev v BF zgodovini. :)

Machete ::

Ampak ojdipovksi debili bojo raje lajali, ker ker ženske.. weeee wee. Zgolj za to, da lahko stresajo svoje komplekse po forumih, v resnici pa nimajo za špil, ker mama ni dala žepnine.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Šiško ste to vi?
Kajni west je fenomenalen, ker se proda veliko kopij.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Machete ::

Ne vem ali je to novo, ali sem samo prvič odkril..
Če bindaš fire mode, na npr. stranski (za palec) miškin gumb, deluje na dolg ali kratek klik. Malo daljši klik zamenja fire mode, hiter pa zamenja na pištolo. Kul finta.

btw. res zanimiva drobtinca je fizika zastave (videl v squad conquest), če je nekje blizu zastave eksplozija, zaplapola v skladu z valom zračnega pritiska. Ali pa jata ptic, ki jo vojak splaši in se s tem izda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

virusZz ::

Kljub vsem težava in bugom je meni igra še vedno svetovna. Je nekaj motečih stvari, vendar prevlada igralnost in ostali bombončki.
virusZz

fireX88 ::

Machete je izjavil:

Ne vem ali je to novo, ali sem samo prvič odkril..
Če bindaš fire mode, na npr. stranski (za palec) miškin gumb, deluje na dolg ali kratek klik. Malo daljši klik zamenja fire mode, hiter pa zamenja na pištolo. Kul finta.

btw. res zanimiva drobtinca je fizika zastave (videl v squad conquest), če je nekje blizu zastave eksplozija, zaplapola v skladu z valom zračnega pritiska. Ali pa jata ptic, ki jo vojak splaši in se s tem izda.


verjetno je tudi to odvisno od miške, kako zazna pritisk.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

MostWanted ::

virusZz je izjavil:

Kljub vsem težava in bugom je meni igra še vedno svetovna. Je nekaj motečih stvari, vendar prevlada igralnost in ostali bombončki.


tudi jaz tako mislim ;)

odbitko ::

Največje poslastice še pridejo, ko pride v igro še Rusija, Amerika in z njimi vse te mape, orožja, vozila... DICE niso do zdaj še nikoli izdal igre ki bi bla prve pol leta brez miljon buggov in teh stvari... jo pa nekako na koncu vedno spolirajo do potankosti ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: odbitko ()

Predator X ::


Machete ::

Vreme sicer ni novo, je pa epsko, ko začne sneženi vihar npr.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Evolve ::

a so audio v tem špilu popravil?

ker sedaj je res epic

virusZz ::

Ma sej audio je bil skoz vrhunski...sploh preletavanje letal je res epic.
Vihar pa je tudi mene fasciniral, ko sem prvič igral tiso mapo v hribih...čist občutek dobiš, da te zebe :D
virusZz

odbitko ::

V novem updejtu so dodali nekaj stvari ja, npr ful glasne korake in pa to sireno od stuka bomberja... Te kar preleti srh

Machete ::

Odstranili so glasovne komande med oživljanjem. Škoda, ker sem ta čas ko sem dobival morfij v žilo izkoristil za 'Thank you'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

woooot

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TineTaker ::

Je morda kakšen slovenski klan za to igro?

meho7 ::

In folk uziva ko igra ta online garbage?

Machete ::

Ja. Zelo. Vsak dan bolj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

odbitko ::

Današji patch odpravil kar nekaj bugov... DICE končno v pravo smer

Leaker49 ::

Opažam da battlefield v pa fallout 76 redno updejtajo. Kaj pričakujejo da bo te špile še kdo nabavil?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Leaker49 ::

The Anti-Cheat System Is Broken in Battlefield V


Rogue-9 on YouTube has released a video that details the cheating that is going on in Battlefield V. He detected the cheaters in the video by entering matches as a spectator and recording video footage of the aimbots and wall hacks in use. He predicts that Battlefield V will be completely unplayable in a few months.

Battlefield 5 has had probably the roughest start it could possibly have had. No proper marketing, an insulting political crusade and then a rushed launch of an unfinished game. But now, to add insult to injury, it appears that the cheating communities have discovered that BFV is significantly compromised at this point and I am seeing suspicious players pretty much every day. Here are some of the guys I have spectated and if this rise in brazen cheating continues, BFV will be unplayable within the next couple of months.


PS: snežinkice sedaj hitro predlagajte izbris, ker vsi vemo da so slabe novice o BFV krive da je BFV slab.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

KAVINSKY ::

Saj včasih je bilo isto - z to razliko, da so admini lahko moderirali igro. Ob koncih tedna si imel precej dela. Je pa bilo konkretno manj v BF kot pa na CoD serverjih. Zdaj sploh obstajajo privatni serverji?

Machete ::

Ni privat serverjev. Vse je tako kot si narediš, kakor v življenju. Če te čiter vrže iz tira, pač te. Mene ne gane in ga še bolj z veseljem provam pospravit. Hej še bolj zabavno je, ko se cel squad spravi nanj.. Enim so na smučišču narinjeni kupi za umret grozni, jah jih vzamem za ekstra fun in jih jezdim. Tele modre besede si zapomnite, ker je življenje stalno zabavno, če znaš situacije tako dojeti, vzeti. :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gojzer44 ::

Uf, za to rabiš živce...Jaz jih nimam in pogosto padem v slabšo ekipo ko jo nato po 2 minutah zapustim da ne polomim še ene miške. :( Ta špil mi še posebej pije, potem pa še tile bugi in konstantno chitanje. zame zagotovo zadnja BF igra. Na momente zabavno, več ali manj pa pitje živcev.
Aja pa balance....to je šele v ku..u. Na eni strani 25 od 32 igralcev z 50 levelom, na drugi strani pa 3-je....Je že kr jasno da ni niti najmanjše šanse za zmago in še igra živčno ubija ker ne moreš ni mrdnit. Zakaj enostavno pred igro ne razmečejo level-je po nekem seštevku. Čist simpl pa bolj pravično.

KAVINSKY ::

To je še en stari problem. Včasih si lahko kot admin na roke prerazporedil igralce na začetku runde, oz člane klana prestavil v drugo ekipo, katera je izgubljala.

oo7 ::

Electronic Arts stock suffers largest drop in more than a decade after earnings miss

'Battlefield V' sold a million fewer copies in debut quarter than EA expected

https://www.marketwatch.com/story/elect...

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

Electronic Arts stock suffers largest drop in more than a decade after earnings miss

'Battlefield V' sold a million fewer copies in debut quarter than EA expected

https://www.marketwatch.com/story/elect...


počasi se bodo naučili...če ne bo že prepozno..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ahac ::

fireX88 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Electronic Arts stock suffers largest drop in more than a decade after earnings miss

'Battlefield V' sold a million fewer copies in debut quarter than EA expected

https://www.marketwatch.com/story/elect...


počasi se bodo naučili...če ne bo že prepozno..

Naučili se bodo, da mora špil ob izidu imet battle royale. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

KAVINSKY ::

oo7 je izjavil:

'Battlefield V' sold a million fewer copies in debut quarter than EA expected


Treba je poudariti, da so že tedne po izidu prodajali igro z 50% popusta.

Ni pa to nobena katastrofa, saj imajo še vedno profit.

ProGo ::

Za delničarje je velik proble,m če imaš s prodajo x milj. profita namesto xx ali xxx.

gojzer44 ::

Mam filing da je že free....kaka chiterska golazen je na serverjih! Mislim da bom kr nehal z igranjem. Žalostno da folk že po treh mesecih preneha. Res kot nekateri pravijo "peace of shit"!

LunKi ::

Verjetno je najbolj ziher na konzolah ampam jaz se vedno zazenem samo Bf5 kot edini mp game. Vceraj ravno probal novo grand operation/rush mapo (panzerstorm rework). Norisnica, 3x Tiger + 2x Light tanks...norisnica in bolj channeled mapa. Men je top in ne vem kaj bi folk rad, contenta je itak ze vec kot normalen mp game.

Tisti, ki igrate me lahko dodate: LundenBergus

Tisti, ki igrate me lahko dodate: LundenBergus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LunKi ()

ahac ::

Battlefield V -- Official Firestorm Reveal Trailer (Battle Royale)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

LunKi ::

Se komu freezne med igro? Popolnoma freezne, ne da crasha. Pred graphics updati in windows updati...kaksnim bf updatom je vse delalo bp ? Fak ce mam pa probleme z bf-ji je pa to da freezajo al pa crashajo odkar ne igram na konzolah vec.

Predator X ::

LunKi je izjavil:

Se komu freezne med igro? Popolnoma freezne, ne da crasha. Pred graphics updati in windows updati...kaksnim bf updatom je vse delalo bp ? Fak ce mam pa probleme z bf-ji je pa to da freezajo al pa crashajo odkar ne igram na konzolah vec.


Mas sistem stabilen?
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276218 (40249) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323553 (5867) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14

Več podobnih tem