» »

Mindfactory pomoč

Mindfactory pomoč

Toxix95 ::

Poceni stran, ampak če se ne razume nemško si v pizdi Lise Ann. Druga stvar me zanima, ker želim naročit izdelke v skupni vrednosti 2500eur. Ali se je mogoče kaj spremenilo glede dostave v Slovenijo ? Ker mislim, da piše, da je mogoče naročat samo po Nemčiji. Neke obroke mi hočejo vsilit, da je končni znesek 3000eur, pederčine, jaz pa bi rad plačal z gotovino naenkrat, pač nakazal bi. Se opravičujem za grde besede, ampak zunaj je vroče in še pritisk mi dviguje, ker Njemački pebje neznajo prevest strani v internacionalni jezik Angleščina, tako kot computer universe. Prosim za pomoč.
  • predlagal izbris: starboi ()

robba22 ::

Tole temo si poglej:
MindFactory mnenje

Toxix95 ::

Še vedno ne vidim odgovora. Vem, da so pošiljali v Slovenijo, zato sprašujem, če so kaj spremenili, ali so čakali, da jaz hočem nekaj naročit, da me lahko zafukajo. Plus tega, tema je iz leta 2013. Zanimajo me izkušnje izpred kratkim s kakšnim kupcem iz Slovenije. Pa hočejo mi vsilit neke obroke. Da jim jebem vse po spisku. Ker pa je poceni, se splača živce šparat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

MadMax ::

Ne vidiš ker nočeš videt oz. vidiš le kar ti paše, to je začetek teme 2013.
Da bi pa pogledal zadnjo in morda nato predzadnjo (in tako naprej) stran linkane teme, ti pa ne diši. Raje bi čistopis serviran na zlatem pladnju...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Toxix95 ::

MadMax je izjavil:

Ne vidiš ker nočeš videt oz. vidiš le kar ti paše, to je začetek teme 2013.
Da bi pa pogledal zadnjo in morda nato predzadnjo (in tako naprej) stran linkane teme, ti pa ne diši. Raje bi čistopis serviran na zlatem pladnju...


Ja, imaš prav. So spremenili, da dostava v Slovenijo ni mogoča. Se da mogoče kako drugače ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

MadMax ::

Da se.
Kakih 15÷20eur dodatka, pa je.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Toxix95 ::

MadMax je izjavil:

Da se.
Kakih 15÷20eur dodatka, pa je.


Kako pa ? Prosim za pomoč, ker je najceneje tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

smacker ::

Toxix95 ::

Vpišem naslov, na katerem moje naročilo poberejo ? In mi ga nato dostavijo ? Ali kako gre to.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

konspirator ::

Tudi angleško ne znaš, da sprašuješ ?
Saj imajo na strani lepo razloženo v štirih korakih.

https://www.mailboxde.com/
How It Works In 4 Steps
--

shintaro ::

komedija

RejZoR ::

Kako pa je v primeru reklamacij, ko bo na računu napisan naslov posrednika in ne tvoj naslov? So kakšne komplikacije s tem?

Pa za zneske nad 500€ vidim, da moraš zavarovat paket. Če prav zastopim to zrihta Mailboxde, pač moraš izbrat višji "paket", ki ima zavarovanje nad 500€ in je to to?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

B-Stard ::

Naslov posrednika je samo za pošiljanje, račun je pisan na tvoj "original" naslov

RejZoR ::

Oh, right, sem čist pozabil, da imaš vedno opcijo naslov za račun in naslov za pošiljanje. Ko tolk časa vedno v obeh uporabljaš isto kar pozabiš, da opcija obstaja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako naročit nekaj iz spletne trgovine v Nemčiji katera ne pošilja k nam?

Oddelek: Loža
122092 (1033) bajar
»

Nemčija spletne trgovine

Oddelek: Pomoč in nasveti
73345 (1914) bluefish
»

nakup Makita orodja v tujini

Oddelek: Loža
123685 (2082) marvin42
»

Kako kupiti Lenovo računalnik iz uradne strani?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81251 (961) pirx
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8435839 (18959) AgiZ

Več podobnih tem