» »

Optika v LJ s kratko čakalno dobo

Optika v LJ s kratko čakalno dobo

[D]emon ::

Okej, situacija je taka:

Imam napotnico za oftalmološki pregled, ker potrebujem nova očala. Katera od optik v Ljubljani bi imela čakalno dobo čim krajšo ? Neustrezna očala (stara cca. 5 let) in posledično moje težave z vidom me ovirajo pri iskanju zaposlitve.

Vsakršne informacije bi bil zelo vesel.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Magic1 ::

Se mi zdi, da te v Clarusu (BTC) kar hitro naročijo. Itak ponavadi poleti talajo brezplačne preglede.
Magic

...:TOMI:... ::

Na spletni strani ZZZS imaš čakalne dobe. Ne škodi, če pokličeš in vprašaš kako ordinacijo, če je kdo odpovedal ipd.
Tomi

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

Se mi zdi, da te v Clarusu (BTC) kar hitro naročijo. Itak ponavadi poleti talajo brezplačne preglede.



OP-ja zanima v kateri optiki ti oftalmolog izda naročilnico za očala, ker čakalne vrste v bolnici so pač zelo dolge in ne, kje je najhitreje na vrsti.

[D]emon ::

Sem po nasvetu poklical v Clarus, kjer bom dokaj hitro na vrsti. Hvala za nasvete. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Okej, situacija je taka:

Imam napotnico za oftalmološki pregled, ker potrebujem nova očala. Katera od optik v Ljubljani bi imela čakalno dobo čim krajšo ? Neustrezna očala (stara cca. 5 let) in posledično moje težave z vidom me ovirajo pri iskanju zaposlitve.

Vsakršne informacije bi bil zelo vesel.



Za optiko Art oz. njihove poslovalnice vem, da imajo urejeno, da opraviš pregled preko zdravstvene kartice.

[D]emon je izjavil:

Sem po nasvetu poklical v Clarus, kjer bom dokaj hitro na vrsti. Hvala za nasvete. :)



Pa ti v Clarusu okulist lahko izda naročilnico za nova očala ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Gandalfar ::

rupsi31: lahko ja

[D]emon ::

Ko sem poklical sem med drugim specificno vprasal tocno to. Lahko. :) Glede na to, da imam trenutna ocala ze cca 5 (ce ne se vec) let, in sem na 2 leti upravicen do novih, ki jih krije zavarovanje ... bom to tudi izkoristil. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Magic1 ::

Upravičen si do cca. 50€. Zdaj lahko vzameš za tak denar, ali pa doplačaš.
Magic

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

Upravičen si do cca. 50€. Zdaj lahko vzameš za tak denar, ali pa doplačaš.



Upravičen si glede na višino dioptije. Zneski so točno določeni in ni enotnega zneska.

Sam sem upravičen 199€ glede na višino dioptrije.

lp.

Magic1 ::

Je res, pri steklih je razlika, za okvir ti namenijo okoli 15EUR. Samo večina dobi okoli 50EUR. V glavnem ti častijo osnovni tip leč, za ostalo pa rabiš doplačt.
Smo imeli že temo o steklah in smo prišli do zaključka, da so evropska za en k***. Japonska so dosti boljša pa ne kaj bistveno dražja. Se pozna, če jih veliko nosiš. Samo jih nimajo povsod.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova očala in subvencija

Oddelek: Loža
91944 (1754) bastadu
»

Napačna dioptrija za očala

Oddelek: Loža
4710790 (9368) bambam20
»

Kam k okulistu? (s koncesijo)

Oddelek: Loža
106191 (1837) Beki89
»

Kam po sončna očala?

Oddelek: Loža
92906 (2687) blackbfm
»

Okulist

Oddelek: Loža
218397 (5239) ta-mau

Več podobnih tem