» »

Katero navigacijo?

Katero navigacijo?

IL_DIAVOLO ::

Zdravo,

katero navigacijo za v avto mi priporocate in po moznosti primerno stojalo. Ne poznam cen, ne najcenejsa in ne najdrazja. Nakup v slo.


Lp

r3dkv1c4 ::

Potem kupi tistega, ki je v ponudbi ravno med najdražjim in najcenejšim.;)

drugače moj glas gre za model 50 lmt....ni potrebe za več, če pač potrebuješ zgolj, da te vodi.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

spyker123 ::

Jaz osebno imam garmin nuvi 3490LMT, ampak je katerikoli garmin dovolj dober za navadne smrtnike. Niti ni slabo, če imaš pametni telefon z veliko diagonalo in gor navigacijo, čeprav po mojem mnenju to ni dobro za telefon, ker se zelo segreje oz postane vroč po nekajurnem navigiranju..ne vem, stvar okusa in financ, meni je boljše imeti ločeno napravo za navigacijo in jo lahko vedno pustiš na nosilcu v avtu. Imaš pa tudi druge firme, ki so prav tako dobre, pač gledaš malo na funkcije in ceno..

TOP ::

Imaš GSM gor pokni eno navigacjo in gas 100X bolše kot pa bilo kateri garmin vsaj meni osebno,tudi lepše ti izriše vse.

IL DIAVOLO ::

Ja, saj navigacija na telefonu je zakon, samo kaj ko se baterija sprazni v šusu. Se dajo nabaviti kakšni polnilci na 12V napajanje?

DeeJay ::

IL DIAVOLO je izjavil:

Ja, saj navigacija na telefonu je zakon, samo kaj ko se baterija sprazni v šusu. Se dajo nabaviti kakšni polnilci na 12V napajanje?


Ti to resno sprašuješ al trolaš?
Polnilcev za 12V maš prbližn 16 miljonov.
Najbolš neki tazga, in da podpira vsaj 2A na izhod.

IL DIAVOLO ::

Resno sprašujem haha :))

klinker ::

Seveda se dajo, no.
Kupis polnilec in nosilec za zracno rezo, tako ti v teh toplejsih dneh ventilacija v avtu se hladi telefon ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtopolnilec za telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
284107 (2206) Stari maček
»

Avto brez navigacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8816980 (13322) Mavrik
»

Garmin- Medion

Oddelek: Pomoč in nasveti
153409 (1951) Ssandra88
»

Solarni polnilec NASVET

Oddelek: Pomoč in nasveti
133102 (2602) Pyr0Beast
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294619 (3380) rzidar1

Več podobnih tem