» »

Težava z dostopom do kamere

Težava z dostopom do kamere

beni ::

Živjo,

imam težavo z dostopom do kamere.

V objektu je InnboxV50U, na katerega je s kablom povezan Belkin router, ki služi kot notranja mreža in Wifi AP.
Tudi na InnboxV50U je omogočen wifi in nanj je vezana samo kamera.

Pri direktni povezavi na WIFi na InnboxV50U se lahko dostopa do kamere, po kablu od zunaj pa ne.

Katera nastavitev mi ne omogoča dostopa ?

Tudi ping od zunaj ne deluje, se pa lahko dostopa do naprav v mreži Belkina preko TeamViewerja.

Upam, da sem napisal razumljivo ...

LP
Pojma nimam ...

ToniT ::

Moral boš nastaviti port forwarding na IP od kamere.

ne_kdo ::

če uporabljaš ponudnika T2 pozabi na to, da boš lahko od zunaj dostopal do kamere.

lp,

Invictus ::

Kupi si svoj router in daj Inbox v brige mode.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SeMiNeSanja ::

Poleg tega, kamero ni priporočljivo naresti direktno dostopno z interneta.
Sploh te kitajske cenene imajo kup bugov - verjetno pa si ne želiš, da te nekdo XY preko interneta opazuje, ne da bi to vedel, ali pa da kamera postane izvor spama.

Najbolje je, če imaš možnost vzpostaviti VPN povezavo do svojega omrežja, kar bo potem tudi rešilo ostale težave z dostopom do kamere.

Vsekakor začnite jemati IoT zadeve malo bolj resno, ne pa jih kar navešat na internet, ne da bi vsaj malo razmislili, če je to res tako zelo pametno početje.

SaXsIm ::

ne_kdo je izjavil:

če uporabljaš ponudnika T2 pozabi na to, da boš lahko od zunaj dostopal do kamere.

lp,


Kdaj je T-2 odstranil možnost nastavljanja nivojev varnosti iz horizonta?
SaXsIm

bosti1 ::

zdravo

Tudi sam uporabljam kamere preko Innbox v60u (ponudnih Telemach), seveda z notranjim sistemom za snemanje, pa me zanima kakšna je minimalna hitrost interneta, da dogajanje spremljam z mobitela v živo. Kamere so HD resolucije (720), 4 kosi, mobitel deluje na 4G omrežju, sumim da je težava na domačem internetu 6/450 Mbps/Kbps...slika šteka...

Andrejko ::

Lep pozdrav vsem. Kupil sem IP kamero znamke Canyon v Leclercu. Težava je, ker kamere nikakor ne morem povezat na wifi. Kljub navodilom, ki so zelo enostavna, ne gre. Imam Telekomovo omrežje, pri kolegu, ki ima drugega ponudnika, pa kamera dela brez težav. Ali moram mogoče kaj nastaviti na mojem ruterju?

Hvala za pomoč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priklop več televizij na telekomov modem

Oddelek: Omrežja in internet
287736 (4552) Vaseer
»

pomoč preden popizdim

Oddelek: Omrežja in internet
111137 (857) espacious

Hitrost povezave 200 Mbps (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
525162 (3876) Tilen
»

Switch

Oddelek: Omrežja in internet
345093 (4184) SeMiNeSanja
»

težava z dostopom do IP kamere prek dveh routerjev

Oddelek: Omrežja in internet
235913 (4419) nx6325

Več podobnih tem