» »

Za gaming PC ali laptop?

Za gaming PC ali laptop?

PCjezakon!!! ::

Za gaming PC ali laptop? Kaj naj kupim? Cena okoli 1000€.

hojnikb ::

#brezpodpisa

rdecaluc ::

Spodoben gaming laptop se začne od 1200EUR navzgor. Desktop bo zmogljivejši za to ceno.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Kapitan Jack ::

Odvisno od potreb. V kolikor mislis potovati in spilat potem je prava izbira laptop, v kolikor imas doma prostor, mizo, monitor...potem je prava izbira pc.

Gejming leptopi so sranje, ker se enostavno pregrejejo in potem imas slabse performance v igrah. Imas seveda moznost kupiti tisto podlogo z ventilatorji, nevem pa kok je to dobr.

@rdecaluc
Da se kupit tud za jurja cisto dober gejming laptop.

PCjezakon!!! ::

Res bi rad mel laptopa ker ga lahko neseš vsepovsod... mam doma PC, delajo mi bolj enostavne igrice kot so CS:GO pa take, na laptopu pa tut nebi igral kaj več kot CS:GO in Overwatch. Gledal sem pa tegala: https://www.amazon.com/gp/product/B01MR...

rdecaluc ::

Če bi sam kupoval laptop ki gledal nekaj kar ima "Thunderbolt 3" priključek, ker preko tega lahko priklopiš zunanjo grafično če rabiš več moči.

Torej laptop z vsaj GTX 1060 in i7 za jurja? Dej link takoj kupim.
Est modus in rebus. ,typos

Curly ::

Tud za več denarja je "gaming laptop" problem, sam sem obupal nad iskanjem, 2k nebi dal, za 1200 se lahko pa na glavo postaviš že če hočeš več kot 128gb SSD, izbira je preprosto slaba. Gtx 1060 pa dobiš za koliko 1800? Sam potem je pa prenosnost že tako-tako. Naj mi kdo pokaze kaj bi se splačalo kupit, jaz nevem.
Če ni nujna prenosnost je PC super izbira, dobiš več kot rabis ze za 1000€, sploh ce imas ekran in ostalo opremo že doma, tudi staro ohisje je verjetno se dobro.

PCjezakon!!! ::

Prek amazona mislim kupit... Acer predator helios 300 (gtx 1060), Asus GL753ve (gtx 1050ti). Gledam sploh Asusa. Kaj pravte na tega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upgrade main workstationa

Oddelek: Kaj kupiti
404371 (3273) opeter
»

Best Budgest gaming computer - 600 EUR?

Oddelek: Kaj kupiti
101619 (1254) bajsibajsi
»

A sem dal preveč za to grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
645671 (3703) PoStrah
»

zabijanje casa

Oddelek: Kaj kupiti
212941 (2017) dukaric1991
»

Gaming pc budget 600Eur

Oddelek: Pomoč in nasveti
9921 (475) techuser

Več podobnih tem