» »

Aktivne zapestnice

Aktivne zapestnice

venkeesh ::

Zdravo :)

Namen imam kupiti aktivno zapestnico v rangu do 150 EUR. Prosil bi, če bi mi tisti, ki se bolj spoznate priporočali kje naročiti zapestnico (tujina/slo) in kak nasvet med katerimi izbirati?

Hvala za pomoč! :)
  • spremenilo: venkeesh ()

Markus386 ::

Kaj bi pa rad, da ti taka zapestnica dela sploh? Od tega je odvisna tudi cena in izbira

venkeesh ::

Markus386 je izjavil:

Kaj bi pa rad, da ti taka zapestnica dela sploh? Od tega je odvisna tudi cena in izbira

Bolj, kot ne za štetje korakov, spremljanje aktivnosti (hoja, tek,...). In da zapestnica ne rabi biti povezana s telefonom in da je vsaj blizu točnih podatkov ter da lahko kasneje pogledaš svojo aktivnost na spletu na svojem računu (tako kot ima Garmin).

jype ::

Fitbit, ane.

venkeesh ::

jype je izjavil:

Fitbit, ane.

Na primer pri tej rabim povezavo s telefonom samo takrat, ko želim sinhronizirati podatke iz zapestnice na telefon in ne vedno, če prav razumem?

Ajrina ::

Če te zanima, imam dobro ohranjeno Alto črne barve, ki je več ne uporabljam in samo stoji v predalu (https://www.fitbit.com/eu/alta). Je v bistvu Flex z mini zaslonom.
Fitbit lahko sinhroniziraš preko telefona ali preko njihovega usb ključka. Jaz sem le-tega imela vedno v računalniku in ko sem bila v bližini, se je sinhronizirala sama.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google kupil Fitbit (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5415687 (10816) winterriver
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252474 (1536) Kvinta
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163409 (2737) Machete
»

Samsungov drugi zapestni poizkus: Gear Fit 2

Oddelek: Novice / Android
3213235 (10580) BigWhale
»

Lenovo s pametno zapestnico

Oddelek: Novice / Android
116509 (4777) smash

Več podobnih tem