» »

Brezplačna pomoč pri izdelavi splenih strani

Brezplačna pomoč pri izdelavi splenih strani

SlyCrespo ::

Trenutno imam časa na pretek, zato ponujam brezplačno pomoč pri izdelavi spletnih strani. Če kdorkoli potrebuje pomoč pri grafičnem oblikovanju, HTML, Joomli, Opencart-u, PrestaShop-u, postavitvi torrent trackerjev, izdelavi bannerjev itd.., me naj kontaktira na skype: slycrespo

dreta ::

Plemenito. Bravo!

butec ::

Izdelal sem spletno stran bellatour.si
O sami izdelavi nisem vedel nič (prebral par vodičev).
Uporabil sem KompoZer.
Kak nasvet dobrodošel. :)

harvey ::

butec je izjavil:

Izdelal sem spletno stran bellatour.si
O sami izdelavi nisem vedel nič (prebral par vodičev).
Uporabil sem KompoZer.
Kak nasvet dobrodošel. :)


Zato pa je izdelek temu primeren :), če je to delal osnovnošolec, vse pohvale, vendar to nekako ni domet ali standard predstavitve nekega podjetja. Je boljše, da strani nima ali pa zgolj, da ostane prisoten na FB strani.

Drugače pa:
1. popraviti obliko/grafiko
2. prestaviti na bolj sodobno varianto (responsive), ker se do večino strani dostopa z mobilnimi napravami (telefoni, tablice...)
3. ker je vsebine precej, in mimo grede ne vem, zakaj je potrebno imeti pri linkih, da se odpirajo v novem oknu, je smiseln bolj enostaven način urejanja vsebina kot s KompoZerjem. Preskop na kakšen WP, bo precej boljši končni izplen in pa olajšano urejanje.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

toma168 ::

Pozdravljeni!

Imam vprašanje glede spletnih strani oziroma rabim pomoč. Spletna stran je bila izdelana v wordpressu in sem jo iz enega naslova prestavil na drug naslov. Vse deluje pravilno razen spletne trgovine, ko dodaja uporabnik izdelke v košarico jih najprej doda, nato pa, ko kliknem na košarico je prazna. Če sem vpisan kot admin trgovina deluje pravilno prav tako košarica.
Hvala za odgovor.

Lp

Netrunner ::

dreta je izjavil:

Plemenito. Bravo!

+1

@SlyCrespo => S katerimi CMS-ji / Frameworki pa imaš izkušnje?

mojster_joni ::

Maš kake izkušnje s prestashopom + bitcoin plačili (ampak brez da se zanašaš na kakega zunanjega ponudnika za procesiranje plačil oziroma poganjaš full bitcoin node.... lepo da daš par 100/1000 naslovov in potem za vsako stranko da novega in ko je transakcija potrjena naročilo označi kot plačano... bonus točke če sam rukne electrum za nove naslove ko jih začne primanjkovat)? Oziroma a obstaja kak free plugin, ki počne to in ni poln bugov?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezplačni program za izdelavo spletne strani

Oddelek: Programska oprema
4620653 (8359) m!cho
»

Mozilla in Google obnovila sodelovanje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
185547 (4023) trnvpeti
»

Iščem spletno aplikacijo

Oddelek: Izdelava spletišč
142413 (2086) Gandalfar
»

Kateri program za izdelavo spl.strani (enostaven)?

Oddelek: Izdelava spletišč
353290 (2351) tomaz321
»

Oblikovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
91258 (1072) bluefish

Več podobnih tem