» »

win 7 Home Premium 64 bit, slovenščina nijet

win 7 Home Premium 64 bit, slovenščina nijet

#000000 ::

Ma kolegu naložil ta sistem lepo vpisal kodo licence in so odkljenjeni, hudič pa nikakor ne potegne dol slovenskega jezika, čeprav je snel že preko giga in pol posodobitev te ga z jeziki nikakor ne prikaže, zdej ali je prioblam da ta verzija winsow nio podprta druge možnosti ne vidim ?

klinker ::

To moras v control panelu pod jezikovnimi nastavitvami ustimat

hojnikb ::

sam ultimate podpira menjav jezika
#brezpodpisa

klinker ::

hojnikb je izjavil:

sam ultimate podpira menjav jezika


Resno? Ker nisem preverjal tega.

Sicer pa si poberi dol slo iso pa se 1x postavi ce je res tako.

#000000 ::

ma ne grem še enkrat nalagat, winsi so licenčni zato morajo bit taki kot so, se pa matram z vistalizatorjem, mrbit rata. Drugač pa 32 bit gor sam je škoda, vem pa da prej je imel slo, samo verzijo sem pozabu pogledat preden sem brisal. thx

primozzzz ::

http://www.froggie.sk/

Edit: ups SI ravnokar napisal, da probavaš z vistalizatorjem =)
NI PODPISA

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Ja to rešitev probavam, ravno melje bomo vidl.

klinker ::

#000000 je izjavil:

ma ne grem še enkrat nalagat, winsi so licenčni zato morajo bit taki kot so, se pa matram z vistalizatorjem, mrbit rata. Drugač pa 32 bit gor sam je škoda, vem pa da prej je imel slo, samo verzijo sem pozabu pogledat preden sem brisal. thx


In kaj ima veze licenca z jezikom?
No, ce raje delas srnje z nekimi programi pa kar :P

hojnikb ::

če ti licenca ne pokriva jezika, potem ga pač nemorš dat gor. Oz ga lahko, sam nisi več pokrit
#brezpodpisa

#000000 ::

licenca podpira jezik 100% ker je ta sistem bil od začetka gor in je bil slovenski, pravi da ni nikoli nihče nič instaliral ipd. zato sem mnenja da je bilo legalno nameščena slovenščina, edino ne vem al je bil 32 ali 64 bit, mi je pa normalno sprejelo ključ na 64bit.

Evo še vedno melje, ene 40 minut



ne gre fak

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

gig ::

Naloži si Windows 10 Home in jih aktiviraj s ključem od 7-ke. Samo pazi da če je licenca 7 Home moraš instalirat 10 Home!
Gre skozi!

#000000 ::

Ja noče imet 10ke hoče 7ko, sem pa opazu da ključ prime na obe verziji 32 in 64 slovenščina pa je samo na 32 bitih. ojej

Modri dirkač ::

Seveda, ključ ne briga ali je 32 ali 64. Samo jezika ne bo možno spremeniti na pro verziji ...
Everybody lies!

Han ::

https://www.heidoc.net/joomla/

Malo boš moral počakat, da se pojavi še slovenščina...

klinker ::

hojnikb je izjavil:

če ti licenca ne pokriva jezika, potem ga pač nemorš dat gor. Oz ga lahko, sam nisi več pokrit


Tu si ga pa biksnu na polno.
Licenca je vezana izkljucno na verzijo. Jezik, 32 ali 64 bit ipd nema veze z licenco.

#000000 je izjavil:

Ja noče imet 10ke hoče 7ko, sem pa opazu da ključ prime na obe verziji 32 in 64 slovenščina pa je samo na 32 bitih. ojej


Ne bo drzalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

#000000 ::

Razloži prosim

aerie ::

hojnikb ::

Tu si ga pa biksnu na polno.
Licenca je vezana izkljucno na verzijo. Jezik, 32 ali 64 bit ipd nema veze z licenco.

Seveda ma vezo. Če maš ti nalepko za Win7 english pa gor pokneš slo verzijo, nisi več licenčno pokrit. Zakaj bi ti sicer microsoft onemogoču spreminjanje jezika ?

Jasno to seveda velja samo za 7ko, ki ni ultimate
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

klinker ::

Ni res.
Enaka koda preverjeno aktivira slo iso, ko je bil prej na laptopu ang predinstaliran.
Tudi preinstalled nemske sem ze aktiviral s slo iso.
V pogojih pa tudi nikjer ne pise da je licenca vezana na jezik.

#000000 je izjavil:

Razloži prosim


Da obstaja slo iso 64bit

Trenutno sem brez kiste, ce ne imam vse mozne isote na mojem disku, pa bi uploadal nekam 7 HP SLO 64bit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

hojnikb ::

aktivirana licenca se ne pomeni licencne pokritosti.

tudi z oem licenco lahk aktiviras random sestavljen pc (velikokrat veckrat) pa se to ne pomeni, da je stvar legalna oz. licencno pokrita.
#brezpodpisa

#000000 ::

evo točn sm vedu, imel je prednameščeno zadevo in zadnji (ki je drkal to jajco) kar mi je pozabil povedat, je zbrisal vse komplet, tako da nič od prednameščenega sistema :) nč dobil bo pro verzijo licenco naj pridobiva kasneje.

klinker ::

hojnikb je izjavil:

aktivirana licenca se ne pomeni licencne pokritosti.

tudi z oem licenco lahk aktiviras random sestavljen pc (velikokrat veckrat) pa se to ne pomeni, da je stvar legalna oz. licencno pokrita.


Pol mi pa najdi kje v pogojih to pise, da je licenca vezana na jezik.

#000000 je izjavil:

evo točn sm vedu, imel je prednameščeno zadevo in zadnji (ki je drkal to jajco) kar mi je pozabil povedat, je zbrisal vse komplet, tako da nič od prednameščenega sistema :) nč dobil bo pro verzijo licenco naj pridobiva kasneje.



Kupi na ebay za 3€ kodo, pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

#000000 ::

Ma ja sej sam če bi prej povedu bi bil že zdavni konc, tko bo pa scuzalo spet giga in pol updejtov in melelo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri win legalno kupiti

Oddelek: Pomoč in nasveti
122231 (1466) AlphaOne
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328143 (17386) GTX970
»

Poceni Win8

Oddelek: Kaj kupiti
448174 (6983) Mare2
»

Nalepka z licenco

Oddelek: Operacijski sistemi
182462 (1707) He-Man
»

Windows 7 Profesional

Oddelek: Operacijski sistemi
51269 (1179) skico

Več podobnih tem