» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
590 / 976
»»

dronyx ::

80ris je izjavil:

Mal navzdol zavijuga, je že vse glasno :)

Verjetno jih je veliko upalo, da bo šlo iz 6K direktno na 20K in potem morda že poletja do obljubljenih 60K za BTC. Samo očitno je predviden še en krajši postanek na 10K.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Ajnstajn` ()

Dtrader ::

Nebomgabiksa je izjavil:

Fiat -> ETH. When?
Zdaj je na 800$ (650 EUR).

Do maja 2017 je bil pod 100$, potem do konca leta 2017 okoli 300$.
Potem pa dip v začetku meseca na 580$...

Kaj pravi vaša kava, kugla, amortizer... ???

Jaz bom malo počakal, če se bo obdržalo 3 dni na isti ravni bom porinil not fiat.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

hodler ::

Dtrader je izjavil:

Nebomgabiksa je izjavil:

Fiat -> ETH. When?
Zdaj je na 800$ (650 EUR).

Do maja 2017 je bil pod 100$, potem do konca leta 2017 okoli 300$.
Potem pa dip v začetku meseca na 580$...

Kaj pravi vaša kava, kugla, amortizer... ???

Jaz bom malo počakal, če se bo obdržalo 3 dni na isti ravni bom porinil not fiat.



Glede na hiter odboj 7.2., boš s to strategijo zamudil priliko

Nebomgabiksa ::

hodler je izjavil:

Glede na hiter odboj 7.2., boš s to strategijo zamudil priliko
To je tud moje razmišljanje... ker pa se mi ne mudi je vprašanje ali bo ETH še kdaj videl 500~600 USD.

nitro2 ::

DeeJay ::

 TA

TA

K0l1br1 ::

Ponavadi je takrat, ko pride valvoline&CO na sceno, dan do dva do stopenj, iz katerih je "zgrmelo" dol.

kripivaluta2 ::

DeeJay je izjavil:

 TA

TA



Ahahah. Pa veš kaj je zanimivo pri vseh teh youtube mojstrih bitcoina, ki analizirajo. Nakoncu vsakega posnetka so še bolj zmedeni kot na začetku. Nimajo pojma a bo moon AF al bo podn AF. :D

Drevesce ::

https://medium.com/@runeevensen/coss-io...

Nov UI na slikah deluje zelo lep.

- "This is also part of the process with switching to a smart-contract deposit infrastructure that will eliminate wrong deposits for all ERC20/ERC223 tokens. It will also speed up deposit and withdrawal time.
- Snapshot and fee split will all be given on the same day now, so no more waiting 2-3 days, and it will be shifted to Monday
- Due to upgrades at point #1 and #2, coss will be able to reduce fee split from the current 0.002ETH to 0.001ETH.
- Fiat still on time (most likely the "end of march")

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Aquafriend ::

kripivaluta2 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

 TA

TA



Ahahah. Pa veš kaj je zanimivo pri vseh teh youtube mojstrih bitcoina, ki analizirajo. Nakoncu vsakega posnetka so še bolj zmedeni kot na začetku. Nimajo pojma a bo moon AF al bo podn AF. :D

Ni res, ce pogledas dobe4ever je predvcerisnem pravilno napovedala padec. Vpras druge, ki so naroceni na premium skupino.

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

BTC je šel iz 6000 na 12000 praktično brez korekcije, ali ste pričakovali da bo šlo samo gor?

Drevesce ::

Aquafriend ::

Da se zasluzit tudi ko btc pada. Shortate, margin trading on kraken. Ampak previdno s tem, to je za bolj izkusene

Zgodovina sprememb…

kriptopujsek ::

Market pada zaradi manipulacije.
In v tem primeru noben graf, nobena analiza ne pomaga.

profdoktor ::

Kako to da je Bitcoin izgubil 20% vrednosti praktično čez noč in praktično brez kakšnih slabih novic oz. fuda?

kriptopujsek ::

Vprašanje
A je že kdo pošiljal na huobi eth.
Jaz sem včeraj pa se je očitno nekaj zataknilo
po 20 urah še ni prišlo.
a ma kdo iskušnje ?

IL_DIAVOLO ::

Kaj ce ne bi zganjali panike ob vsakem dropu?

Zgodovina sprememb…

hodler ::

kriptopujsek je izjavil:

Vprašanje
A je že kdo pošiljal na huobi eth.
Jaz sem včeraj pa se je očitno nekaj zataknilo
po 20 urah še ni prišlo.
a ma kdo iskušnje ?


morda huobi ne podpira ETH smart contract?
Kontaktiraj support.

Aquafriend ::

profdoktor je izjavil:

Kako to da je Bitcoin izgubil 20% vrednosti praktično čez noč in praktično brez kakšnih slabih novic oz. fuda?

zato, ker je prisel do vrha downtrend kanala in se je odbil navzdol, je rast od 6k do 11.800 skoraj 100% rasti, more bit mal tudi korekcije, ne more samo rast

Zgodovina sprememb…

kripivaluta2 ::

profdoktor je izjavil:

Kako to da je Bitcoin izgubil 20% vrednosti praktično čez noč in praktično brez kakšnih slabih novic oz. fuda?


Zaradi črtkarjev ;)

b-marko ::

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b-marko ()

tonis ::

kriptopujsek je izjavil:

Market pada zaradi manipulacije.
In v tem primeru noben graf, nobena analiza ne pomaga.


Ja, zaradi manipulacije. Ampak kiti ne sedijo pri računalniku in buljijo v ekran kdaj bodo kupili in prodali. Prodajajo boti. Boti pa delajo po matematiki. Če ne bi bilo tako, bi pa trg res šel "random". Zdaj pa je preračunan tako, da nas boti čim bolj oberejo - kupi zgoraj, prodaj spodaj.

In analiza s pomočjo indikatorjev lahko predvidi v katero smer nas vozijo boti. Za tiste, ki imajo portfelj sestavljen iz različnih kovancev, je sigurno bolj profitabilno, da prodajo pred padcem - tudi če jim bo vmes en kovanec potegnil gor, bodo ostali naredili več minusa.

Tisti, ki pa verujejo v en ali dva kovanca, pa naj pač hodlajo.

janezvalva ::

jaz samo thether gledam. če gre v rdeče, bo bull če pa v zeleno pa bo bear...

gruntfürmich ::

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni?.

To pa vedo samo hodl verniki...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Goody ::

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.


Če si ti tak car da vseskozi veš kdaj in do kam bo padlo/zraslo seveda stalno kupuj in prodajaj. Boš naredil miljone. Če pa nimaš pojma, ali pa samo misliš da imaš, ker ti je ene parkrat približno ratalo, pa raje ne, ker boš na dolgi rok zelo verjetno spušil vložek. No tudi HODL varianta je le malo bolj "varna"...

IL_DIAVOLO ::

Mene pa zanima, koliko folk mesečno investira v coinse? :)

nurmaln ::

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.


No če si ga prodal pred eno uro ga zdaj ne moreš ponovno kupiti po isti ceni. Kaj sedaj?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

korenje3 ::

dejstvo da btc pada je zato ker so venezuelci uradni šli s svojo kriptovaluto na trg, prav tako iranci. venezuelci bodo pobrali ameriški trg, iranci pa bližnji vzhod...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hovti980 ()

Mato989 ::

nurmaln je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.


No če si ga prodal pred eno uro ga zdaj ne moreš ponovno kupiti po isti ceni. Kaj sedaj?


Saj to ravno... jaz sem lani kupil LTC po 33€, potem je šel gor na 7x€ sem prodal, sem mislil kako bo padlo (prej mi je 5x uspelo da sem prodal in nižje kupil par LTCjev gratis) no potem sem prodal 100 komadov LTC po 72€ se mi zdi in čez 1 teden je šlo gor proti 300€... jaz sem pa čakal korekcijo da kupim ceneje... saj profita je blo cca. 120% ampak vseeno? Taka taktika se ti prej al slej maščuje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Red_Mamba ::

Mato989 je izjavil:

nurmaln je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.


No če si ga prodal pred eno uro ga zdaj ne moreš ponovno kupiti po isti ceni. Kaj sedaj?


Saj to ravno... jaz sem lani kupil LTC po 33€, potem je šel gor na 7x€ sem prodal, sem mislil kako bo padlo (prej mi je 5x uspelo da sem prodal in nižje kupil par LTCjev gratis) no potem sem prodal 100 komadov LTC po 72€ se mi zdi in čez 1 teden je šlo gor proti 300€... jaz sem pa čakal korekcijo da kupim ceneje... saj profita je blo cca. 120% ampak vseeno? Taka taktika se ti prej al slej maščuje.


zato pa hodl dokler ne pride do 1000EUR 8-)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Aquafriend ::

valvoline, a ti ful spremljas crypto tecaj, ko vedno priletis ob padcih? Zanimivo da vedno ves kdaj pade, spremljas ceprav ne holdas nic?

b-marko ::

Mato989 je izjavil:

nurmaln je izjavil:

b-marko je izjavil:

Ok eno vprasanje, kupil sem ltc malo po tem ko je bilo dosezeno 'dno' seveda naredu profit. Sedaj pa ko pada se pa bliza mojem vlozku ki sem ga dal notri in ga ne zelim ogrozit sem dal v fiat..evo tuki nastopi vprasanje cemu HODL, ce ga lahko ponovno kupim po tej ceni? Kar tudi nameravam, samo z profitom, ki sem ga naredil. Razumem pa te, ki ste kupili pri veliko nizji ceni da HODLATE...in pa tiste, ki ste kupili na vrhu in sedaj hocte splezat na zeleno vejo.


No če si ga prodal pred eno uro ga zdaj ne moreš ponovno kupiti po isti ceni. Kaj sedaj?


Saj to ravno... jaz sem lani kupil LTC po 33€, potem je šel gor na 7x€ sem prodal, sem mislil kako bo padlo (prej mi je 5x uspelo da sem prodal in nižje kupil par LTCjev gratis) no potem sem prodal 100 komadov LTC po 72€ se mi zdi in čez 1 teden je šlo gor proti 300€... jaz sem pa čakal korekcijo da kupim ceneje... saj profita je blo cca. 120% ampak vseeno? Taka taktika se ti prej al slej maščuje.


Hvala za konkreten odgovor.

1pioneer ::

Aquafriend je izjavil:

valvoline, a ti ful spremljas crypto tecaj, ko vedno priletis ob padcih? Zanimivo da vedno ves kdaj pade, spremljas ceprav ne holdas nic?

Sej si daš lahko alarm, maš platforme ala coinigy ko te opozori na mobitelu, ko pride do cene, kjer si nastavil opozorila.

Aquafriend ::

Ja, ampak fora je da valvoline je proti kupovanju crypto ampak zacuda vedno ve kdaj pade in ocitno spremlja. Zakaj spremlja ce ne kupuje

Horejšio ::

ETH lepo nabira. Mogoče je trenutek za alte ?

Jacksmav ::

Horejšio ::

Sej je dobra prezentacija. Sam a mi zna kdo razložit, zakaj naj bi trg deloval ravno po algoritmu matematika iz 12 stoletja ?

kripivaluta2 ::

Horejšio je izjavil:

Sej je dobra prezentacija. Sam a mi zna kdo razložit, zakaj naj bi trg deloval ravno po algoritmu matematika iz 12 stoletja ?



Zato ker večina še vedno uporablja te algoritme iz 12. stol. Zato pa se trg ravna po tem. Ko boš ti izumil boljši algoritem, se bomo ravnali pa po tvojem. Se zavedaš, da nekateri še vedno gredo fizično na borzo trgovat in ne samo sedijo pred računalnikom in gledajo youtube analize. How retro is even that??

Aquafriend ::

Horejšio je izjavil:

Sej je dobra prezentacija. Sam a mi zna kdo razložit, zakaj naj bi trg deloval ravno po algoritmu matematika iz 12 stoletja ?

zato ker je 1+1 iz 12. stoletja se vedno = 2

kripivaluta2 ::

 speculation

speculation

Aquafriend ::

haha parodija, posmehovanje graficarjev,

Aquafriend ::

Narocil sem se na bisnis insider tako da bom vse clane , ki so se narocili pri signalih obvescal zdaj iz 2 virov, dobe4ever in bisnis insider, ki ima tudi dost informacij iz kripto podrocja bitcoin futures

Zgodovina sprememb…

Dtrader ::

Katero menjalnica je za vas boljša; Kucoin ali Binance?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

papasmrk ::

Dtrader je izjavil:

Katero menjalnica je za vas boljša; Kucoin ali Binance?

Meni je Binance.
Za komentiranje se moraš prijaviti

Vazelin ::

Dtrader je izjavil:

Katero menjalnica je za vas boljša; Kucoin ali Binance?

Kukon ma večkrat avte za nagradno igro

Somm ::

Dobro jutro fantje :D da se spet mal oglasim predn začnejo moji sosdje spet na pouno kupovt in predn začne rast.. ne prodajite nč un k je pa prej omenju valute venezuele pa irana pa govori neumnosti od tega nebo nč ti lahko povem iz prve roke :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Somm ()

korenje3 ::

"iz prve roke" :))))

žal tvoja roka nič ne pomeni.
pač si kupil kriptovalute in zdej prodajaš drugim da ne smejo prodajat.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

korenje3 ::

Napovedati je možno samo v % verjetnosti. Ponavadi to dela skupina trejderjev ki dajo napovedi in potem če je 80% ali več istih, se odločijo v to smer. To da je na plečih samo enega ni zanesljivo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Mato989 ::

korenje3 je izjavil:

Napovedati je možno samo v % verjetnosti. Ponavadi to dela skupina trejderjev ki dajo napovedi in potem če je 80% ali več istih, se odločijo v to smer. To da je na plečih samo enega ni zanesljivo.


Mhm... torej ti napoveš pri ceni 8.000$ da bo padlo, gre gor na 10.000$, potem pa dol na 6500$ in potem prideš da si kao imel prav, ampak dejansko nisi, ker je prvo zrastlo. In zdaj če bo šlo gor na 12.000$, kaj bo potem, spet ponovitev zgodbe izpred dni.

Pri koliko tisoč $ si pisal da je 85% za padec? Spomni nas prosim, in koliko je cena zdaj!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Ponavljam, pri koliko tisočakih si napovedal padec?
Koliko je cena zdaj?

Valvoline je recimo pisal o padcu na 1.000$ ali manj pri 6.000$ od takrat je v tem trenutku +3.800$ bilo pa je tudi +skoraj 6.000$.

Kako je pri tebi?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
590 / 976
»»