» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
588 / 976
»»

hodler ::

Kaj pa naj naredi drugega kot da holda, kdor je kupil BTC na vrhu? Dokler ne proda, ni na izgubi :)

perci ::

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Vazelin ::

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Bitconnect moon soon:D

dronyx ::

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Glede na to, da so vsi vložili samo toliko, kolikor so bili pripravljeni izgubiti verjetno ni neke slabe volje.

tonis ::

dronyx je izjavil:

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Glede na to, da so vsi vložili samo toliko, kolikor so bili pripravljeni izgubiti verjetno ni neke slabe volje.


Je, ker še nismo zaslužili toliko kot smo hoteli.

perci ::

dronyx je izjavil:

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Glede na to, da so vsi vložili samo toliko, kolikor so bili pripravljeni izgubiti verjetno ni neke slabe volje.

To je men itak vedno smešno, ko folk to svetuje. Kdo od nas je pripravljen izgubiti denar (kakršenkoli)? Kaj je denar, ki ga lahko pogrešiš?

Mato989 ::

perci je izjavil:

dronyx je izjavil:

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Glede na to, da so vsi vložili samo toliko, kolikor so bili pripravljeni izgubiti verjetno ni neke slabe volje.

To je men itak vedno smešno, ko folk to svetuje. Kdo od nas je pripravljen izgubiti denar (kakršenkoli)? Kaj je denar, ki ga lahko pogrešiš?


ko kupi nekdo srečko za loto, kako je s tem? Je pripravljen denar izgubit ali ne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tonis ::

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.

lambda ::

perci je izjavil:

dronyx je izjavil:

perci je izjavil:

A bejž, pol se vlagatelji v bitconnect nimajo za kaj sekirat?

Glede na to, da so vsi vložili samo toliko, kolikor so bili pripravljeni izgubiti verjetno ni neke slabe volje.

To je men itak vedno smešno, ko folk to svetuje. Kdo od nas je pripravljen izgubiti denar (kakršenkoli)? Kaj je denar, ki ga lahko pogrešiš?

Ja, temu bi lahko kvečjemu reklo "omejiti investicijo na največ takšno količino denarja, da izguba nima bistvenega vpliva na finančno varnost posameznika"

gruntfürmich ::

krneki0001 je izjavil:

Nimam niti 0.0000001BTC...

ne verjamem. na borzah skoraj vedno ostane min 0.00001 BTC :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

lambda je izjavil:

Ja, temu bi lahko kvečjemu reklo "omejiti investicijo na največ takšno količino denarja, da izguba nima bistvenega vpliva na finančno varnost posameznika"

Pa verjetno za stanovanje ali pokojnino ne bi bil pripravljen varčevati v nečem, kar je visoko rizično, kot je trenutno kripto market.

Mato989 ::

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

lambda ::

dronyx je izjavil:

lambda je izjavil:

Ja, temu bi lahko kvečjemu reklo "omejiti investicijo na največ takšno količino denarja, da izguba nima bistvenega vpliva na finančno varnost posameznika"

Pa verjetno za stanovanje ali pokojnino ne bi bil pripravljen varčevati v nečem, kar je visoko rizično, kot je trenutno kripto market.

Nekaj % imajo ljudje pogosto v visoko rizičnih zadevah.

-valvoline- ::

Dtrader ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)

Pa fotra kej povabiš na kosilo? :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

korenje3 ::

izgleda da se mojih 5/6 napovedi spreminja v 6/6... zaradi povprečenja grafa sem sicer narobe risal premico, sam ok, bilo je pričakovati.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Kr_enn ::

Nam lahko na kratko obnoviš napovedi oz. ne vem o čem govoriš.

krneki0001 ::

Sej tudi on ne ve. :))

sumi666 ::

Kje kak pameten razlog za ta zadni padec , ali samo korekcija po rasti od odboja 6000 usd ... če se bo tale rdečica nadeljevala še par dni bomo šli res na 4000 usd ... :S

sonicboom ::

Ma lejte, jaz verjetno ne bom sploh vec nazaj cashoutal v fiat. In vedno vec nas je takih, ki ne gremo vec nazaj.
Eno plastiko mogoce, tenx, ali pa monaco (ceprav ta je baje scam, ampak zgleda pa solid), revolut za dnevno porabo.
Skromno sem zivel prej, skromno bom zivel naprej.

juroz ::

krneki0001 je izjavil:

Sej tudi on ne ve. :))


napovedi v smislu 50% da gre gor in 50% da gre dol.
wow, such knowledge, much brain.

Yusef ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)



Zadel boš za flet ali dva, ko si daš kaj na TRR. Dotlej si ista ovca kot jaz, ko v 3 letih nisem dal na TRR niti enega €. :D

gruntfürmich ::

sonicboom je izjavil:

Ma lejte, jaz verjetno ne bom sploh vec nazaj cashoutal v fiat. In vedno vec nas je takih, ki ne gremo vec nazaj.
le glejte da bo temu res tako!
da ne bo čez 2 leti panika in izgovor da je brezveze, brez prihodnosti...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

Yusef je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)



Zadel boš za flet ali dva, ko si daš kaj na TRR. Dotlej si ista ovca kot jaz, ko v 3 letih nisem dal na TRR niti enega €. :D


Sem že dal za pol opremljene garsonjere ven decembra lani =) ampak ja generalno gledano se strinjam s tabo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

janig ::

sonicboom je izjavil:

Ma lejte, jaz verjetno ne bom sploh vec nazaj cashoutal v fiat. In vedno vec nas je takih, ki ne gremo vec nazaj.
Eno plastiko mogoce, tenx, ali pa monaco (ceprav ta je baje scam, ampak zgleda pa solid), revolut za dnevno porabo.
Skromno sem zivel prej, skromno bom zivel naprej.

Leta 2010, ko so si geeki med sabo posiljali bitcoine je bilo pametno kupit in hodlat.
Zdaj ko pol sveta hodla, kaj je pametno naredit?

Mato989 ::

janig je izjavil:

sonicboom je izjavil:

Ma lejte, jaz verjetno ne bom sploh vec nazaj cashoutal v fiat. In vedno vec nas je takih, ki ne gremo vec nazaj.
Eno plastiko mogoce, tenx, ali pa monaco (ceprav ta je baje scam, ampak zgleda pa solid), revolut za dnevno porabo.
Skromno sem zivel prej, skromno bom zivel naprej.

Leta 2010, ko so si geeki med sabo posiljali bitcoine je bilo pametno kupit in hodlat.
Zdaj ko pol sveta hodla, kaj je pametno naredit?



Daj ti meni podatke kje pol sveta hodla... niti 100.000 ljudi nima omembe vredne kolicine btcja =) Trada jih pa tam okol 40 mil +/- par milijonov =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

Mogoče je mislil na altcoine ali pa shicoine.

janig ::

Vecina ima HODL taktiko. Verjetno se na RTVSLO so rekli, da ni pametno trejdat ampak samo hodlat

kiFni ::

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)

Lahko se zgodi da boš imel kmal samo za pol fleta...

Matejjjjj ::

Folk se je opekel. Ne bo ga nazaj. Večina ki jih poznam se je od zadeve že nekako distancirala, pozabila nanjo. Enako kot pri balkanskih oz. slovenskih delnicah. Ljudje so se hudo opekli in dokler ne pride nova generacija lahkovernežev tečajev kljub ne vem kako uspešnim zgodbam ne moreš več premakniti.

Dtrader ::

Mislim, da nis(m)o vsi isti. Sem se tudi jaz delno opekel, ampak dobra šola za naprej. Imam namen še vlagat, ker bo trg zagotovo rastel. Me pa preseneča podatek, da jih trguje samo okoli 40 mio. Vsekakor pa verjetno ni dobro samo hodlat, ampak 1x na teden pogledat grafe pa nastavit limite za buy/sell.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Yusef ::

Mato989 je izjavil:

Yusef je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)



Zadel boš za flet ali dva, ko si daš kaj na TRR. Dotlej si ista ovca kot jaz, ko v 3 letih nisem dal na TRR niti enega €. :D


Sem že dal za pol opremljene garsonjere ven decembra lani =) ampak ja generalno gledano se strinjam s tabo...



Haha :)

Na vsake toliko časa pogledam cene pa se sprašujem kdaj nas čaka pomlad? December 2017 pa upam, da se v manjši meri ponovi aprila/maja. Kaj mislite sotrpini?

Mato989 ::

kiFni je izjavil:

Mato989 je izjavil:

tonis je izjavil:

Pri lotu že vnaprej veš da boš izgubil in zato "vlagaš" manj.


Res? Moj foter je v svoji 40 letni delovni dobi vsak teden vplačal kako kombinacijo včasih tudi 5... pa si izračunaj =) Jaz sem pa v kripto dal 1x, jaz sem v plusu on pa v minusu... skratka, bullshit... če vsak teden kupiš eurojackpot pa 1 slovenski loto je to kaj? Okol 4€ na teden? 16€ na mesec in 192€ na leto... pa pomnožiš s 40 let... pa pridemo nekje skoraj na cifro ki sem jo rezkiral lani konec spomladi v kripto jaz... s tem da moj foter je 2x zadel za kosilo ali dve, jaz pa za flet ali dva =)

Lahko se zgodi da boš imel kmal samo za pol fleta...


Nima veze... zgubit več ne morem, lahko samo manj dobim =) to me sploh ne skrbi, jaz delam obračune junija in novembra =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Yusef ::

Matejjjjj je izjavil:

Folk se je opekel. Ne bo ga nazaj. Večina ki jih poznam se je od zadeve že nekako distancirala, pozabila nanjo. Enako kot pri balkanskih oz. slovenskih delnicah. Ljudje so se hudo opekli in dokler ne pride nova generacija lahkovernežev tečajev kljub ne vem kako uspešnim zgodbam ne moreš več premakniti.


Če si bedak, da kupuješ, ko je trg šel v parabolo si pač bedak. Za kupovat je bilo na začetku februarja. In folk se opeče povsod v delnicah do nepremičnin pa te stvari nikamor ne bodo izginile. Tudi naše beloved kriptovalute ne.

Malo manj glejte grafe, uživajte in na vsake toliko časa poglejte cene. Edino tisti, ki trejdate.

Mato989 ::

Dtrader je izjavil:

Mislim, da nis(m)o vsi isti. Sem se tudi jaz delno opekel, ampak dobra šola za naprej. Imam namen še vlagat, ker bo trg zagotovo rastel. Me pa preseneča podatek, da jih trguje samo okoli 40 mio. Vsekakor pa verjetno ni dobro samo hodlat, ampak 1x na teden pogledat grafe pa nastavit limite za buy/sell.


Podatek seveda đe zdaleč da je točen ampak dajva pogledat... Binance ima 6mil userjev... pa je med večjimi če ne največji zraven coinbase, Okexa ipd... večina tistih ki je na binance/okex/coinbase/kraken je tudi na bitstampu, kucoinu ipd... kar pomeni če sešteješ userbase top 5-7 exchangov dobiš nekje približno sliko celotnega userbasa, pa če dodamo še nekaj primerkov ki so bogu za hrbtom pridemo skupaj na okol 40mil...

Povpračen trader je registriran na več menjalnicah.

Od kje komurkoli misel da se s tem ukvarja nekaj 100mil ljudi ali "pol sveta" mi ni jasno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kripivaluta2 ::

Res ne razumem hodlanja pri trgovanja? Kaj je to kakšna nova beseda za nateg? Ena izmed najslabših odločitev je to, da vstopiš recimo z 1000€ in potem hodlaš, ter še spremljaš vsak cene bitcoina. Živčni zlom zagotovljen. Ena od opcij je ta, da pozabiš na bitcoin za 10 let in prideš pogledat takrat nazaj, ampak še verjetno nekega velikega profita ne bo.

Dtrader ::

Zakaj živčen zlom, če pa daš nekaj kar lahko pogrešiš? Me prav zanima, kako bo počutje pri vlaganju denarja in da ga potem pozabiš za 10 let...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Yusef ::

Hodlaš 3 do 5 let ali pa do določenega zastavljenega cilja potlej pa naj gre v maloro ali pa ne.

kripivaluta2 ::

Yusef je izjavil:

Hodlaš 3 do 5 let ali pa do določenega zastavljenega cilja potlej pa naj gre v maloro ali pa ne.



Že to je prva napaka trgovanja. Da brezglavo vstopiš v market po priporočilu nekoga drugega ali zaradi medijev in potem čakaš 5 let.

profdoktor ::

Zdaj ko ima kripto že vsak tretji in imajo vsi isto "hold" strategijo bo vedno težje. Stari mački bodo medtem počasi vnovčevali dobičke. Kdor pravi, da nekaterih ne zanima fiat, laže. Samo fiat je pomemben in zato je vsak kriptožeton vezan na dolar in ne na sodček nafte, zlato palico ali super tehnologijo.

ProdriveR ::

Tole mi hecno, k nekateri pišete,da se je folk opekel in da ne gre več nazaj. Nazaj na kaj? Mislim,da (nas) je večina tukaj začela na konec prejšnjega/začetek tega leta. In kaj, folk kr takoj pričakuje,da bojo v mescu ali dveh naredili iz vložka 100 al 500EUR za lambota (al pa flet, karkol)? Jaz sem si nabavu, kar sem mislil, mrbit bom še kaj in potem spremljal kaj se bo dogajalo v naslednje pol leta ali leto. Če bom čez kako leto še vedno tle k sem, se bom začel mal spraševati ali je bila moja odločitev pravilna. Do takrat se mi pa zdi, da gre vse po pričakovanjih, seveda bi raje videl trend rasti kot padanja, ampak zaenkrat še zmer ne vidim neke panike. BTC je šel iz dobrih 6kEUR na 10kEUR v manj kot mesecu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProdriveR ()

Mato989 ::

Haha :)

Na vsake toliko časa pogledam cene pa se sprašujem kdaj nas čaka pomlad? December 2017 pa upam, da se v manjši meri ponovi aprila/maja. Kaj mislite sotrpini?


@Yusef

Jah, moram priznat da me je tale instant dump MIČKENO presenetil v smislu trenda... ampak vidim da se pobira... jaz sumim da bo spomladi pomlad... Vsak dan se breakout btcja zniža... in kmalu bo bull confirmation na 10.000USD... takrat bo pa samo še bull ali drop... zdaj se še lahko malo jajca gor dol... pri 10k pa ne bo več šlo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Haha :)

Na vsake toliko časa pogledam cene pa se sprašujem kdaj nas čaka pomlad? December 2017 pa upam, da se v manjši meri ponovi aprila/maja. Kaj mislite sotrpini?


@Yusef

Jah, moram priznat da me je tale instant dump MIČKENO presenetil v smislu trenda... ampak vidim da se pobira... jaz sumim da bo spomladi pomlad... Vsak dan se breakout btcja zniža... in kmalu bo bull confirmation na 10.000USD... takrat bo pa samo še bull ali drop... zdaj se še lahko malo jajca gor dol... pri 10k pa ne bo več šlo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

A smo v težkih urah? Ker nič ne gledam grafov. (Sem založil geotrikotnik).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

perci ::

od zgoraj poljubljamo 10k

-valvoline- ::

https://www.cnbc.com/2018/02/19/ethereu...

ProdriveR je izjavil:

Tole mi hecno, k nekateri pišete,da se je folk opekel in da ne gre več nazaj. Nazaj na kaj? Mislim,da (nas) je večina tukaj začela na konec prejšnjega/začetek tega leta. In kaj, folk kr takoj pričakuje,da bojo v mescu ali dveh naredili iz vložka 100 al 500EUR za lambota (al pa flet, karkol)? Jaz sem si nabavu, kar sem mislil, mrbit bom še kaj in potem spremljal kaj se bo dogajalo v naslednje pol leta ali leto. Če bom čez kako leto še vedno tle k sem, se bom začel mal spraševati ali je bila moja odločitev pravilna. Do takrat se mi pa zdi, da gre vse po pričakovanjih, seveda bi raje videl trend rasti kot padanja, ampak zaenkrat še zmer ne vidim neke panike. BTC je šel iz dobrih 6kEUR na 10kEUR v manj kot mesecu...

kaj pa ce si popusil in kupil btc pri 20k, kripl pri 4usd, nebl pri 50usd, trx pri 0.3 usd itn....?

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

-valvoline- je izjavil:

https://www.cnbc.com/2018/02/19/ethereu...


In kaj je tu novega/čudnega?

gruntfürmich ::

Yusef je izjavil:

Hodlaš 3 do 5 let ali pa do določenega zastavljenega cilja potlej pa naj gre v maloro ali pa ne.

večina vas bo holdala dokler se vam ne bo to čisto zagabilo ker bo stagniralo v podnu in prodala za 1/10 vloženega ali še manj.
potem pa se bo počasi začel nov, še večji cikel...
tako bo, nič bat da pa bo sedaj pa kaj drugače ker ste vi noter...

perci je izjavil:

od zgoraj poljubljamo 10k

shorts še kar narašča; očitno posvečeni vedo da še vedno prodajajo BTC-je z dobičkom...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

gruntfürmich je izjavil:

Yusef je izjavil:

Hodlaš 3 do 5 let ali pa do določenega zastavljenega cilja potlej pa naj gre v maloro ali pa ne.

večina vas bo holdala dokler se vam ne bo to čisto zagabilo ker bo stagniralo v podnu in prodala za 1/10 vloženega ali še manj.
potem pa se bo počasi začel nov, še večji cikel...
tako bo, nič bat da pa bo sedaj pa kaj drugače ker ste vi noter...

ne bo se, ker bo na voljo drzavni shitcoin.
««
588 / 976
»»