» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
565 / 976
»»

gruntfürmich ::

1pioneer je izjavil:

...raje kupim par nepremičnin in oddajam in dobim nekje 5-15% na letni ravni nazaj in sem finančno neodvisen in lahko delam svoje projekte...

vprašanje če obstaja večja neumnost...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sarma832 ::

Smurf je izjavil:

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.


Ja res je da je overvalued in to mi je bedno :x

Ampak noben blockchain ni uporaben(tudi EOS še ni, ampak naj bi pa bil junija). Naštejte mi 1 uporaben blockchain.

Na EOSu so transakcije zastonj kar je POGOJ za uspeh. EOS je narejen za komercialno uporabo kolikor sem gledal. Omogoča ustvarjanje aplikacij kot je steemit.

Ethereum, Neo, Stratis, Quantum, vsi ostali so neuporabni za komercialno rabo ker potrebuješ feeje. Nihče ne bo plačeval feejev, zato da se lahko registrira.


EOS edini, ki izgleda da bo uporaben. Sam bi se sicer najraje ustrelil v koleno, ker mi je spizdil izpred nosa pred parimi mesci :'(
Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

Jerry000 ::

GregiB je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Lahko pa da sem narobe zastavil vprašanje, se opravičujem.

Torej, kater coin špekulirate da bi mogoče lahko imel rast v naslednjem tednu ali dveh?


Špekulacije o takšnem dvigu, če bi bile vsaj malo vredne, bi bile (diskontirano, seveda) že zdavnaj vračunane v ceno. Zato je odgovor na tvoje vprašanje.... vsi... nobeden.... in vse vmes...

Se zavedam. Mi je pa MakZ77 podal čisto lep odgovor na podlagi katerega se lahko še sam potem malo pozanimam in pogledam ter odločim. To sem rabil. Vem da noben nima kugle, ampak po špekulacijah, govorih itd pa trenutno več veste kot jaz ker ne spremljam veliko (HODL).

Smurf ::

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.


Ja res je da je overvalued in to mi je bedno :x

Ampak noben blockchain ni uporaben(tudi EOS še ni, ampak naj bi pa bil junija). Naštejte mi 1 uporaben blockchain.

Na EOSu so transakcije zastonj kar je POGOJ za uspeh. EOS je narejen za komercialno uporabo kolikor sem gledal. Omogoča ustvarjanje aplikacij kot je steemit.

Ethereum, Neo, Stratis, Quantum, vsi ostali so neuporabni za komercialno rabo ker potrebuješ feeje. Nihče ne bo plačeval feejev, zato da se lahko registrira.


EOS edini, ki izgleda da bo uporaben. Sam bi se sicer najraje ustrelil v koleno, ker mi je spizdil izpred nosa pred parimi mesci :'(
Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Jaz si upam staviti, da bodo cez 1 leto imele aplikacije narejene na NEO blockchainu bistveno visjo vrednost od tistih narejenih na EOSu (verjetno jo imajo ze sedaj) in se ne strinjam, da more imeti blockchain 0 fee za uspesnost. Trenutno se je politika za NEO izkazala za vredu, ker so na ta nacin s filtrirali shitty aplikacije. Glede na hiter porast ICOtov na NEO platformi tudi kaze na to, da ocitno je marsikdo pripravljen placevati te feeje. Za Stratis in Quantum se stirnjam, da zaenkrat nista konkurencna.

Nebomgabiksa ::

sarma832 je izjavil:

Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Former Child Actor Brock Pierce Vows To Give Away $1B From His Crypto Fortune

Drugače pa se transakcije VEDNO plačujejo - vprašanje je samo kdo jih plača.
UPN, Mastercard, Paypal... there is no such thing as free lunch.

 medium.com

medium.com

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Verjetnost da bodo podjetja na desni strani čez 5 let še med nami je < 10%.
Verjetnost da bodo podjetja na levi strani čez 5 let še med nami je > 90%.


Pozabili ste, da blockchain ni patentiran in lahko tudi katero od podjetij vrednih tam v rangu pol celotnega marketcapa 1500 kovancev naredi kaj v tej smeri. Znanja imajo veliko več kot kakšni študenti, ki kodirajo v teh instant ICO projektih...
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Smurf ::

Sploh pa tista podjetja na desni niso nadomestek podjetij levo. Kvecjemu delajo na tehnologiji, ki lahko pomaga tistim na levi strani. Ce bosta facebook ali google imela kaksno korist od blockchaina lahko komot naredita tudi svojega ce je potrebno (za razliko tistih na desni strani imajo bistveno visjo armado sposobnih programerjev).

crypto ::

A je kdo nabavu ucash?:)

boolsheat ::

Tisti na levi so centralizirani, tisti na desni pa ne.

Vprašanje, če imajo tisti na levi kakšne želje po svoji decentralizaciji... Vprašanje, če se sploh lahko decentralizirajo (stock market?). Skratka, v filozofiji delovanja je velika razlika...

4knative ::

Potrebo po decentralizaciji imajo ICOti, ki zberejo za take butaste projekte 20mio v minuti.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

wechta ::

4knative je izjavil:

Potrebo po decentralizaciji imajo ICOti, ki zberejo za take butaste projekte 20mio v minuti.


Če ne veš zakaj je decentralizaciji dobra se res nima smisla pogovarjat.. Preberi prej kakšno knjigo na to temo: https://www.safaribooksonline.com/libra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wechta ()

4knative ::

S tabo se nimam kaj pogovarjat, ker vsak dan zalepiš vsaj 5 refov za razne butaste ICOte. Lambo soon?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

wechta ::

Super argument! :D Debata zaključena!

Gemblerka ::

Fantje, ki se malo bolj spoznate... Je res, da bo BTC rastel še kak teden potem pa konkretno dumpal na 5k?

nekikr ::

Ni res. Rastel bo do predvidoma 3. Marca, nekje med 15 in 16 bo začel padati in padel na cca. 3200.

4knative ::

Letos naj bi bil BTC povprečno 4000 eur +-500 eur. Če to drži potem bo verjetno rabil še kak padec ali dva.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Jacksmav ::

baje da naj bi bil konkretn skok pred G20...potem pa dol...k kamn... :)

kript ::

Gemblerka je izjavil:

Fantje, ki se malo bolj spoznate... Je res, da bo BTC rastel še kak teden potem pa konkretno dumpal na 5k?

Tega nihče ne ve (vsaj tukaj gor ne). Sicer pa je BTC v down trendu in ne raste.

Gemblerka ::

Jacksmav je izjavil:

baje da naj bi bil konkretn skok pred G20...potem pa dol...k kamn... :)


Kdaj bo pa to?

Razmišljam, da bi prodala pa kupila potem ceneje. Me je pa strah, da prodam in potem ne pade :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gemblerka ()

Jacksmav ::

od 17.3-18.3...če se ne motim...https://www.g20.org/en/calendar

Vazelin ::

Ko gemblerk proda jaz kupim:)

Drevesce ::

nekikr je izjavil:

Ni res. Rastel bo do predvidoma 3. Marca, nekje med 15 in 16 bo začel padati in padel na cca. 3200.


Vem, da je sarkazem ampak imagine, da ti dejansko uspe zadeti 8-)

Vazelin ::

Jacksmav je izjavil:

baje da naj bi bil konkretn skok pred G20...potem pa dol...k kamn... :)

In kaj bo takrat? Prepoved kripta?

Drevesce ::

Vazelin je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

baje da naj bi bil konkretn skok pred G20...potem pa dol...k kamn... :)

In kaj bo takrat? Prepoved kripta?


Tudi sam mislim, da bojo samo malo mešali meglo. Še največ "škode" bi znali narediti kakšni Nemci,Francozi,Rusi in Kitajci.

Je pa res, da ponavadi na kripto market vpliva že ena FUD novica, pa če tudi je hkrati objavljenih 10 pozitivnih.

"Deputy Prime Minister of Belgium Looking to Adopt Blockchain for #digitalbelgium "

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Ko gemblerk proda jaz kupim:)

Ko ti prodaš pa tudi javi, ker bi se rad na hitro dupliral. :)
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

mojanina ::

Katera valuta pride na Coinase marca?
Vedeževalci?

Jacksmav ::

XRP.. :)

Gemblerka ::

Vazelin je izjavil:

Jacksmav je izjavil:

baje da naj bi bil konkretn skok pred G20...potem pa dol...k kamn... :)

In kaj bo takrat? Prepoved kripta?


Ali pa spet kakšna bullish izjava kravatarja in bo šlo samo še gor 8-)

Vazelin ::

mojanina je izjavil:

Katera valuta pride na Coinase marca?
Vedeževalci?

Canya coin. X500 material :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

mojanina ::

Napovedi so da se bo Quantstamp lepo povzpel v višave.

Vazelin ::

In kdo je dal te napovedi? Quantstamp HODLers?:D

vrunc ::

Vazelin je izjavil:

mojanina je izjavil:

Katera valuta pride na Coinase marca?
Vedeževalci?

Canya coin. X500 material :p


Po čem sklepaš, da je CAN x500 kovanec?

4knative ::

CAN Currency HODLers išči na youtube v letu 2020-2021. No, takrat bo namesto youtube že tako ali tako blockchain decentraliziran tube s pametno pogodbo. Kaj bo na posnetku? Vozili se bodo avti v rangu od 500k do 1,5mio EUR.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

mojanina ::

Vazelin je izjavil:

In kdo je dal te napovedi? Quantstamp HODLers?:D


Malo si poguglaj in poglej projekte in kaj so ze naredili do sedaj.

Jacksmav ::

nabavli si lambote pa vile...zdaj pa se večina smeji...no eni so zaposlili druge, da delajo namesto njih... :)

80% ico itak ne uspe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Vazelin ::

meni je smešno ko ico zbere milijone, npr. insurepal od volka in rakovca. potem je pa škoda keša za proper borzo:))

volume insurepal je na ravni obskjurnih shitcoinov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Vazelin je izjavil:

meni je smešno ko ico zbere milijone, npr. insurepal od volka in rakovca. potem je pa škoda keša za proper borzo:))

volume insurepal je na ravni obskjurnih shitcoinov

IPL ti lepo raste. Koliko ETH si notri pustil?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

sarma832 ::

Smurf je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.


Ja res je da je overvalued in to mi je bedno :x

Ampak noben blockchain ni uporaben(tudi EOS še ni, ampak naj bi pa bil junija). Naštejte mi 1 uporaben blockchain.

Na EOSu so transakcije zastonj kar je POGOJ za uspeh. EOS je narejen za komercialno uporabo kolikor sem gledal. Omogoča ustvarjanje aplikacij kot je steemit.

Ethereum, Neo, Stratis, Quantum, vsi ostali so neuporabni za komercialno rabo ker potrebuješ feeje. Nihče ne bo plačeval feejev, zato da se lahko registrira.


EOS edini, ki izgleda da bo uporaben. Sam bi se sicer najraje ustrelil v koleno, ker mi je spizdil izpred nosa pred parimi mesci :'(
Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Jaz si upam staviti, da bodo cez 1 leto imele aplikacije narejene na NEO blockchainu bistveno visjo vrednost od tistih narejenih na EOSu (verjetno jo imajo ze sedaj) in se ne strinjam, da more imeti blockchain 0 fee za uspesnost. Trenutno se je politika za NEO izkazala za vredu, ker so na ta nacin s filtrirali shitty aplikacije. Glede na hiter porast ICOtov na NEO platformi tudi kaze na to, da ocitno je marsikdo pripravljen placevati te feeje. Za Stratis in Quantum se stirnjam, da zaenkrat nista konkurencna.


Katere aplikacije pa delujejo preko NEOta? Edini use-case za ETH so trenutno ICOji. Dvomim da je na NEOtu kaj uporabnega.

Cilj EOSa naj bi bile aplikacije oz. spletne strani, tako kot je steemit.

Sicer ni feejev, ampak je pa potrebno zakleniti tokene. Npr če želiš 1% resusov, moraš imeti 1% vseh EOS tokenov. Vsaka aplikacija dvigne vrednost EOSu tako da verjetno bodo drugi posodili svoje tokene, če bo to potrebno. Poleg tega bo Brock Pierce menda tudi "doniral" svoj 1 biljon$ za inkubator.

EOS je mišljen za širšo uporabo, tako kot steemit. Npr če pozabiš geslo lahko recoveraš z starim geslom in 2FA-jem. Kr bodo vedno bugi v kodi naj bi bili tudi načini da se denar vrne brez hard forkov, tudi v primeru kraje mislim da je nekako zavarovano.
Developerji imajo na voljo database,... Uporabljal se bo c++.

Je pa skalabilen na račun tega, da je 21 nodov in to bodo verjetno visoko zmogljivi serverji. Koliko je to censorship-resistant sicer vprašanje ampak dan larimer pravi, da je bolj decentralizirano kot npr. Bitcoin ali Ethereum, ker tam se rudari v poolih in 3je pooli skupaj imajo več kot 51% rudarske moči.

ETH ali katerikoli drug blockchain ni uporaben, zahteven za programiranje, neskalabilno, bad user experience... Kolikor jaz zastopim je namen EOSa, da lahko "vsak" izdela svojo aplikacijo kot je npr Steemit in infrastruktura naj bi to omogočala.
Na Ethereumu za vsako transakcijo plačaš fee, ni neke rešitve za database,... skratka trenutno uporabno le za ICOje

Preveč podrobno ne poznam ampak kot izgleda, bo to prva uporabna rešitev, ki bo dejansko omogočala aplikacije, ki bodo uporabne.

E pa res, tudi igrice naj bi bile ena izmed možnih uporab...to bi lahko bilo super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

Mato989 ::

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.


Ja res je da je overvalued in to mi je bedno :x

Ampak noben blockchain ni uporaben(tudi EOS še ni, ampak naj bi pa bil junija). Naštejte mi 1 uporaben blockchain.

Na EOSu so transakcije zastonj kar je POGOJ za uspeh. EOS je narejen za komercialno uporabo kolikor sem gledal. Omogoča ustvarjanje aplikacij kot je steemit.

Ethereum, Neo, Stratis, Quantum, vsi ostali so neuporabni za komercialno rabo ker potrebuješ feeje. Nihče ne bo plačeval feejev, zato da se lahko registrira.


EOS edini, ki izgleda da bo uporaben. Sam bi se sicer najraje ustrelil v koleno, ker mi je spizdil izpred nosa pred parimi mesci :'(
Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Jaz si upam staviti, da bodo cez 1 leto imele aplikacije narejene na NEO blockchainu bistveno visjo vrednost od tistih narejenih na EOSu (verjetno jo imajo ze sedaj) in se ne strinjam, da more imeti blockchain 0 fee za uspesnost. Trenutno se je politika za NEO izkazala za vredu, ker so na ta nacin s filtrirali shitty aplikacije. Glede na hiter porast ICOtov na NEO platformi tudi kaze na to, da ocitno je marsikdo pripravljen placevati te feeje. Za Stratis in Quantum se stirnjam, da zaenkrat nista konkurencna.


Katere aplikacije pa delujejo preko NEOta? Edini use-case za ETH so trenutno ICOji. Dvomim da je na NEOtu kaj uporabnega.

Cilj EOSa naj bi bile aplikacije oz. spletne strani, tako kot je steemit.

Sicer ni feejev, ampak je pa potrebno zakleniti tokene. Npr če želiš 1% resusov, moraš imeti 1% vseh EOS tokenov. Vsaka aplikacija dvigne vrednost EOSu tako da verjetno bodo drugi posodili svoje tokene, če bo to potrebno. Poleg tega bo Brock Pierce menda tudi "doniral" svoj 1 biljon$ za inkubator.

EOS je mišljen za širšo uporabo, tako kot steemit. Npr če pozabiš geslo lahko recoveraš z starim geslom in 2FA-jem. Kr bodo vedno bugi v kodi naj bi bili tudi načini da se denar vrne brez hard forkov, tudi v primeru kraje mislim da je nekako zavarovano.
Developerji imajo na voljo database,... Uporabljal se bo c++.

Je pa skalabilen na račun tega, da je 21 nodov in to bodo verjetno visoko zmogljivi serverji. Koliko je to censorship-resistant sicer vprašanje ampak dan larimer pravi, da je bolj decentralizirano kot npr. Bitcoin ali Ethereum, ker tam se rudari v poolih in 3je pooli skupaj imajo več kot 51% rudarske moči.

ETH ali katerikoli drug blockchain ni uporaben, zahteven za programiranje, neskalabilno, bad user experience... Kolikor jaz zastopim je namen EOSa, da lahko "vsak" izdela svojo aplikacijo kot je npr Steemit in infrastruktura naj bi to omogočala.
Na Ethereumu za vsako transakcijo plačaš fee, ni neke rešitve za database,... skratka trenutno uporabno le za ICOje

Preveč podrobno ne poznam ampak kot izgleda, bo to prva uporabna rešitev, ki bo dejansko omogočala aplikacije, ki bodo uporabne.

E pa res, tudi igrice naj bi bile ena izmed možnih uporab...to bi lahko bilo super.


Bistveno je boldano! Dejstvo je bolj to, da z izjemo btcja in ethereuma pa morda še NEOta noben drug blockchain še ni izkusil vsaj P od pravega navala ljudi da bi ga "real life" testirali kako skalabilen je... BTC; ETH in NEO se lahko vsaj pohvalijo da so se temu približali.

Ma pa recimo NEO dev competitione torej nekaj mora imet, če developerji tekmujejo in NEO je "sponsor" oz. organizator.

EOS je teoretično bombastična ideja, ki ima lepo šanso za uspeh, ampak je pa definitivno overvalued glede na to kaj lahko pokaže danes... edino dejstvo ki o EOSu je, je to, da zadeva nima niti mainneta zaenkrat... torej je lahko rečemo kar Alpha, niti ne beta faza =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

Gemblerka je izjavil:

Fantje, ki se malo bolj spoznate... Je res, da bo BTC rastel še kak teden potem pa konkretno dumpal na 5k?

je res. to pravijo oni pri koritu
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

boolsheat ::

Mene bolj kot EOS prepriča Cardano, cel projekt je zastavljen konkretno boljše...

Bomo pa videli kaj bo z RSK.

Intervju je vredno poslušati v vsakem primeru:
https://m.youtube.com/watch?v=DKCSSZXm9...

Tema je tudi Danu in EOS.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

"Well-informed people know it is impossible to transmit the voice over wires. Even if it were, it would be of no practical value."
- Boston Post, 1865


Samo zapomnite si, vedno ko slišite ali prebirate kakšnega pametnjakoviča kot je Paul Krugman ipd. si prvo preberite tole, vse o njegovi sposobnosti napovedovanja.

Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

krneki0001 ::

krugman je bil glavca 20 let nazaj, danes ga je sodobna tehnologija povozila, tako da je samo še bebec in nič drugega. Pač ekonomist, ki so mu šteti dnevi. Tajnikar je pa en izmed njegovih največjih oboževalcev. Pač tipčki, ki iz 50 let starih knjig učijo bedarije in še danes mislijo, da so pomembni.

1pioneer ::

gruntfürmich je izjavil:

1pioneer je izjavil:

...raje kupim par nepremičnin in oddajam in dobim nekje 5-15% na letni ravni nazaj in sem finančno neodvisen in lahko delam svoje projekte...

vprašanje če obstaja večja neumnost...

Zanimivo, dej povej kaj ti še nosi takorekoč garantiran, fiksen in konstanten prihodek vsak mesec brez velikega dela? Da čujemo od eksperta...

krneki0001 ::

Točno tako. Jaz sem tudi zato, da se kupi par stanovanj in se jih oddaja. Dobičke daš v stanovanja, ta pa ti potem vsak mesec nosijo realen denar na tvoj račun.

K0l1br1 ::

je ni garancije proti blesavim najemnikom

Vazelin ::

držite pozicije sedaj ko trg "stagnira" ali kaj dokupujete?

gruntfürmich ::

Če že greš v stanovanjski biznis, potem ne kupiš stanovanj ko so cene visoke, ali pač? In zafrkavanje z najemniki?
Najprej si pridobiš kapital z ultrašpekulativnim kazinojem, potem pa sam sebe jebeš v glavo...?

Ne bi znali več poiskati kakšne druge naložbe za obračat kapital, kot se zafrkavat z oddajanjem stanovanj?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

nevone ::

In zafrkavanje z najemniki?


Mnogi jih znajo kar dobro hendlat. To je povsem v redu dejavnost.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mato989 ::

No jaz se sicer osebno ne bi šel zajebavat z nepremičninami... razen če bi našel kje kake najemnike ki bi jih mel not 20 let za ok najemnino...pa da bi jim zaupal.

Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
565 / 976
»»