» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
566 / 976
»»

1pioneer ::

Jaz sem v biznsu oddajanja od nekje 2003, tako da ti lahko rečem da vse ostalo je megla proti temu. Skladi so en dan plus en dan minus, sploh ko hočeš ven jemat. Isto ti je forex, kripto, delnice. Tudi če se lotiš svojega biznisa ti to vzame vsaj 10 ur na dan in je mnogo hujše kot če ti najemnik nagaja.

Dandanes imaš raznorazne platforme, ki ti krijejo tudi do 1 miljona če se kaj zgodi, zaščitiš se z kavcijo vnaprej, tako da če ti ne plača oz. kaj uniči trgaš od tega itd.

V glavnem, vsak naj počne kaj želi, moje izkušnje zaenkrat kažejo da je nepremičnina dobra naložba. Noben pa ni rekel da moram nepremičnino kupiti v Sloveniji, imaš druge lokacije, kjer dobiš lahko tudi po 15-20% na leto in z manj vložka kot v Sloveniji.

Vazelin ::

fak a sedaj bo pa debata o tem kaj s kripto denarjem tule lol;(

kakob ::

Mato989 je izjavil:


Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Je.

deleted ::

Vsak, ki je kaj profitiral v kriptu in ima povrh tega še malo soli v glavi, je večji del tega profita preselil v realno ekonomijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deleted ()

Vazelin ::

Jaz mislim, da vrh še ni prišel. Sledil jypu. Samo poglejte, kako je uturil gospodinjam ripple po 3USD al kolko imam v spominu. skoraj je zadel vrh :D ko bo jype prodajal svojo zalogo bitkojnov, takrat je čas za cashout:D

Mato989 ::

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Je.


Se veselim da deliš z mano, v kaj lahko vložim, z praktično 0 rizika (pustmo propad Svetovnega gospodarstva, WW3 ipd scenarije) da dobim letno izplačano vsaj 5% donosa in lahko dam notri 150.000€ in tudi vzamem ven 150.000€ seveda...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kakob ::

Mato989 je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Je.


Se veselim da deliš z mano, v kaj lahko vložim, z praktično 0 rizika (pustmo propad Svetovnega gospodarstva, WW3 ipd scenarije) da dobim letno izplačano vsaj 5% donosa in lahko dam notri 150.000€ in tudi vzamem ven 150.000€ seveda...


Nije žvaka za seljaka.

Mato989 ::

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Je.


Se veselim da deliš z mano, v kaj lahko vložim, z praktično 0 rizika (pustmo propad Svetovnega gospodarstva, WW3 ipd scenarije) da dobim letno izplačano vsaj 5% donosa in lahko dam notri 150.000€ in tudi vzamem ven 150.000€ seveda...


Nije žvaka za seljaka.


Torej ni, se mi je zdelo... :)

Hvala za potrditev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kakob ::

Mato989 je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000EUR pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Je.


Se veselim da deliš z mano, v kaj lahko vložim, z praktično 0 rizika (pustmo propad Svetovnega gospodarstva, WW3 ipd scenarije) da dobim letno izplačano vsaj 5% donosa in lahko dam notri 150.000EUR in tudi vzamem ven 150.000EUR seveda...


Nije žvaka za seljaka.


Torej ni, se mi je zdelo... :)

Hvala za potrditev.


Jah, je. Pa 150k bi bilo mogoče malo premalo da bi lahko vstopil v take kroge.

Če ti še ni jasno, socialni kapital je pomemben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kontra ::

Vazelin je izjavil:

fak a sedaj bo pa debata o tem kaj s kripto denarjem tule lol;(



ja eni o tem lahko debatirajo. jaz pač ne ker kripto denarja še ni hehe. zaenkrat še minus
tečnoba

kiFni ::

Take usklajenosti bitstamp, kraken in coinbase v ceni btc, ltc, eth pa še nisem videl. Še ko je je bil btc pod jurja je bilo tudi 100$ razlike.
Nekaj se kuha...?

crypto ::

Glej cene na btc-alpha :)

krneki0001 ::

Mato989 je izjavil:

No jaz se sicer osebno ne bi šel zajebavat z nepremičninami... razen če bi našel kje kake najemnike ki bi jih mel not 20 let za ok najemnino...pa da bi jim zaupal.

Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Sicer ne za 150k ampak za recimo 400k. Kupiš prestižno štirisobno stanovanje in ga oddajaš eliti za 2000€ na mesec. Elita plačuje. Ker če ne, to objaviš in je to za njih sramota, ker pomeni, da nimajo več denarja, pa jih ostali začnejo izločat.
Tako da je to kar varen donos, brez da se moraš ukvarjat s slabimi najemniki.

Mato989 ::

krneki0001 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No jaz se sicer osebno ne bi šel zajebavat z nepremičninami... razen če bi našel kje kake najemnike ki bi jih mel not 20 let za ok najemnino...pa da bi jim zaupal.

Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Sicer ne za 150k ampak za recimo 400k. Kupiš prestižno štirisobno stanovanje in ga oddajaš eliti za 2000€ na mesec. Elita plačuje. Ker če ne, to objaviš in je to za njih sramota, ker pomeni, da nimajo več denarja, pa jih ostali začnejo izločat.
Tako da je to kar varen donos, brez da se moraš ukvarjat s slabimi najemniki.


Za 400k€ mam jaz za skor 40 let 1.000 na mesec... in mi je gladko vseeno za vsak flet dejansko... je manj dela =) Ali po domače povedano, če bi mel 400k€ na banki zdaj, bi šel pri 40-45tih v penzijo... več kot 85 jih ne bom dočakal, s starostno pokojnino bi pa raztegnil še zadnjih pogojnih 5 let =) pa še malo fuša to kar rad delam pa je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

krneki0001 ::

Ne, nimaš pogojev. Sem tud jaz tako razmišljal, pa ti povem, da ne gre tako zlahka. 1000€ na mesec je občutno premalo.
O tem lahko tukaj, lahko na privat, ampak nekje 1650€ na mesec mora biti denarja na osebo, da lahko partnerja z enim otrokom živita normalno, brez obremenitev. In da si lahko privoščita večino zadev (ne vsega kar bi si želela).

sarma832 ::

Mato989 je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Smurf je izjavil:

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.


Ja res je da je overvalued in to mi je bedno :x

Ampak noben blockchain ni uporaben(tudi EOS še ni, ampak naj bi pa bil junija). Naštejte mi 1 uporaben blockchain.

Na EOSu so transakcije zastonj kar je POGOJ za uspeh. EOS je narejen za komercialno uporabo kolikor sem gledal. Omogoča ustvarjanje aplikacij kot je steemit.

Ethereum, Neo, Stratis, Quantum, vsi ostali so neuporabni za komercialno rabo ker potrebuješ feeje. Nihče ne bo plačeval feejev, zato da se lahko registrira.


EOS edini, ki izgleda da bo uporaben. Sam bi se sicer najraje ustrelil v koleno, ker mi je spizdil izpred nosa pred parimi mesci :'(
Trenutno sicer kolebam ker se mi zdi overvalued, samo vseeno mislim da je možno, da bo vreden še veliko več...

Jaz si upam staviti, da bodo cez 1 leto imele aplikacije narejene na NEO blockchainu bistveno visjo vrednost od tistih narejenih na EOSu (verjetno jo imajo ze sedaj) in se ne strinjam, da more imeti blockchain 0 fee za uspesnost. Trenutno se je politika za NEO izkazala za vredu, ker so na ta nacin s filtrirali shitty aplikacije. Glede na hiter porast ICOtov na NEO platformi tudi kaze na to, da ocitno je marsikdo pripravljen placevati te feeje. Za Stratis in Quantum se stirnjam, da zaenkrat nista konkurencna.


Katere aplikacije pa delujejo preko NEOta? Edini use-case za ETH so trenutno ICOji. Dvomim da je na NEOtu kaj uporabnega.

Cilj EOSa naj bi bile aplikacije oz. spletne strani, tako kot je steemit.

Sicer ni feejev, ampak je pa potrebno zakleniti tokene. Npr če želiš 1% resusov, moraš imeti 1% vseh EOS tokenov. Vsaka aplikacija dvigne vrednost EOSu tako da verjetno bodo drugi posodili svoje tokene, če bo to potrebno. Poleg tega bo Brock Pierce menda tudi "doniral" svoj 1 biljon$ za inkubator.

EOS je mišljen za širšo uporabo, tako kot steemit. Npr če pozabiš geslo lahko recoveraš z starim geslom in 2FA-jem. Kr bodo vedno bugi v kodi naj bi bili tudi načini da se denar vrne brez hard forkov, tudi v primeru kraje mislim da je nekako zavarovano.
Developerji imajo na voljo database,... Uporabljal se bo c++.

Je pa skalabilen na račun tega, da je 21 nodov in to bodo verjetno visoko zmogljivi serverji. Koliko je to censorship-resistant sicer vprašanje ampak dan larimer pravi, da je bolj decentralizirano kot npr. Bitcoin ali Ethereum, ker tam se rudari v poolih in 3je pooli skupaj imajo več kot 51% rudarske moči.

ETH ali katerikoli drug blockchain ni uporaben, zahteven za programiranje, neskalabilno, bad user experience... Kolikor jaz zastopim je namen EOSa, da lahko "vsak" izdela svojo aplikacijo kot je npr Steemit in infrastruktura naj bi to omogočala.
Na Ethereumu za vsako transakcijo plačaš fee, ni neke rešitve za database,... skratka trenutno uporabno le za ICOje

Preveč podrobno ne poznam ampak kot izgleda, bo to prva uporabna rešitev, ki bo dejansko omogočala aplikacije, ki bodo uporabne.

E pa res, tudi igrice naj bi bile ena izmed možnih uporab...to bi lahko bilo super.


Bistveno je boldano! Dejstvo je bolj to, da z izjemo btcja in ethereuma pa morda še NEOta noben drug blockchain še ni izkusil vsaj P od pravega navala ljudi da bi ga "real life" testirali kako skalabilen je... BTC; ETH in NEO se lahko vsaj pohvalijo da so se temu približali.

Ma pa recimo NEO dev competitione torej nekaj mora imet, če developerji tekmujejo in NEO je "sponsor" oz. organizator.

EOS je teoretično bombastična ideja, ki ima lepo šanso za uspeh, ampak je pa definitivno overvalued glede na to kaj lahko pokaže danes... edino dejstvo ki o EOSu je, je to, da zadeva nima niti mainneta zaenkrat... torej je lahko rečemo kar Alpha, niti ne beta faza =)


Imajo že testnet. In Dan Larimer je naredil bitshares in steem, ki skupaj sprocesirata več transakcij dnevno kot ETH+BTC. Brock Pierce mislim da je CEO podjetja za EOSom in tudi eden izmed glavnih akterjev na področju. Bil prvi VC investor v Ethereum med drugim.

boolsheat je izjavil:

Mene bolj kot EOS prepriča Cardano, cel projekt je zastavljen konkretno boljše...

Bomo pa videli kaj bo z RSK.

Intervju je vredno poslušati v vsakem primeru:
https://m.youtube.com/watch?v=DKCSSZXm9...

Tema je tudi Danu in EOS.


Ja Cardano je super, vsaj tega sem malo pobral ko je prišel na Bittrex. Problem je da ime velik supply in z tem je "cheap", stane < 1$ in so noobi široma sveta navalili med pumpom. Ko sem videl na 24ur kako so govorili in hvalili da imajo ADA(in dogecoin med drugim) sem se ga znebil, ker ko tam pišejo o tem, veš da je (lokalni) vrh.

Sicer pa nevem kakšen je najboljši pristop temu, ko pa so valuacije že tako visoke in večina jih tako niti ne ve kaj so kupili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

kiFni ::

Ali se pa naprej ukvarjaš s kripto valutami. A pol se vam bo pa kar svet ustavu al kaj?. Iščeš nove priložnožsti in prej ali slej lahko trofneš nekaj ki bo 100x v nekaj mesecih.... če si v dolečenemm času dosegel svoj cilj, ga lahko še večkrat. Porabiš nekaj ur na dan, vseeno manj kot v službi ali svojem biznisu. Samo ne pol vsega nazaj not zmetat :)

sarma832 ::

Včasih si kupil stanovanje in ga oddajal, v teh časih kupiš masternode in stakaš :))

No, sicer pa če bo to dejansko delujoč biznis model ko zlata mrzlica ugasnila bomo pa videli.

Sem ravno videl zadnjič nekje, mislim da je nek startup zbral približno 20M$ in z zbranim kapitalom naj bi kupili DASHa za 17 masternodov, z katerimi bodo stakali in dobili nekje 10% letno.


Sicer pa cene nepremičnin bodo verjetno vedno rasle + zanimivo bo videti kaj bo prinesel blockchain. Likvidnost nelikvidnemu trgu.

tonis ::

xxx

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

1pioneer ::

krneki0001 je izjavil:


Sicer ne za 150k ampak za recimo 400k. Kupiš prestižno štirisobno stanovanje in ga oddajaš eliti za 2000€ na mesec. Elita plačuje. Ker če ne, to objaviš in je to za njih sramota, ker pomeni, da nimajo več denarja, pa jih ostali začnejo izločat.
Tako da je to kar varen donos, brez da se moraš ukvarjat s slabimi najemniki.


Elita si sama kupi tako nepremičnino, zakaj bi dajala 2k na mesec. Ne rečem če se kak biznismen priseli začasno, ker ima 1-3 mesece nadzora nad projektom, samo kar je več pa si kupijo.

Nepremičnine daš lahko v upravljanje podjetju, ki se ukvarja z oddajanjem. Zmeniš se za nek fiksen prihodek, vse kar je nad tem poberejo oni. Win-win, oni majo profit ti maš profit brez skrbi...

krneki0001 ::

1pioneer je izjavil:

Elita si sama kupi tako nepremičnino, zakaj bi dajala 2k na mesec. Ne rečem če se kak biznismen priseli začasno, ker ima 1-3 mesece nadzora nad projektom, samo kar je več pa si kupijo.

Nič več si ne kupijo. To so počeli včasih, ko so povsod kupili po eno stanovanje, potem so bili pa v vsakem po par tednov na leto. Danes pa za visoke denarje najamejo, so 3 mesece notri, plačajo za po leta in potem gredo.
Še posebej v tujini ni več nakupov, ampak samo še najemi. Ker lahko to vse vržeš v stroške.


1pioneer je izjavil:


Nepremičnine daš lahko v upravljanje podjetju, ki se ukvarja z oddajanjem. Zmeniš se za nek fiksen prihodek, vse kar je nad tem poberejo oni. Win-win, oni majo profit ti maš profit brez skrbi...


Seveda. Tudi to je rešitev.

sarma832 ::

1pioneer je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


Sicer ne za 150k ampak za recimo 400k. Kupiš prestižno štirisobno stanovanje in ga oddajaš eliti za 2000€ na mesec. Elita plačuje. Ker če ne, to objaviš in je to za njih sramota, ker pomeni, da nimajo več denarja, pa jih ostali začnejo izločat.
Tako da je to kar varen donos, brez da se moraš ukvarjat s slabimi najemniki.


Elita si sama kupi tako nepremičnino, zakaj bi dajala 2k na mesec. Ne rečem če se kak biznismen priseli začasno, ker ima 1-3 mesece nadzora nad projektom, samo kar je več pa si kupijo.

Nepremičnine daš lahko v upravljanje podjetju, ki se ukvarja z oddajanjem. Zmeniš se za nek fiksen prihodek, vse kar je nad tem poberejo oni. Win-win, oni majo profit ti maš profit brez skrbi...


mmm nevem če je temu tako. Nepremičnina je parkiran kapital od katere ne dobivaš ničesar razen stroškov v kolikor živiš v njej :|

Aquafriend ::

Cene stanovanj so v bistvu kar nekaj let nizale, ob nastopu recesije. Sele relativno kratek cas spet narascajo.

4knative ::

Stanovanja so se kupovala 5 let nazaj. Zdaj boste počasi zadeli vrh, kot gospodinje in frizerke v decembru. Nekdo mora na vrhu tudi kupovat, drugače trg propade.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

1pioneer ::

sarma832 je izjavil:


mmm nevem če je temu tako. Nepremičnina je parkiran kapital od katere ne dobivaš ničesar razen stroškov v kolikor živiš v njej :|


Govora je o oddajanju nepremičnin za dobiček, ne da živiš v njej :)
Dolgoročno 20+ let je vseeno ali je danes vrh cen na nepremičnine, gre se za pasiven prihodek, ki ti nadomesti plačo. Poleg tega so nepremičnine v tujini bistveno bolj ugodne in bolj dobičkonosne kot v Sloveniji. Nekaj pa definitivno držiš v "kešu" in čakaš če se pojavi kaj dobrega na trgu ali če bo nova kriza kupiš po razprodajni ceni...

Da ne pozabimo, da lahko tudi če je nepremičnina nelikvidna na njo vzameš hipoteko in z denarjem potem vlagaš v nekaj drugega če želiš. Fiksni prihodki so pa potem namenjeni pokrivanju hipoteke...

Aquafriend ::

Kdo ze cel dan pumpa btc. A se je tether vrnil?

galu ::

Na TV je veliko govora o zadnjem reverse h&s...

 ... just saying

... just saying



Sam bom raje počakal na konkreten preboj.
Tako to gre.

kiFni ::

4knative je izjavil:

Stanovanja so se kupovala 5 let nazaj. Zdaj boste počasi zadeli vrh, kot gospodinje in frizerke v decembru. Nekdo mora na vrhu tudi kupovat, drugače trg propade.

Seveda grejo gor, ker se hvalite tukaj kok ste zaslužili in prodajajlci berejo pa navijo cene... :)
Cene res rastejo spremljam nepremičnine dva meseca in v oglasih napremičnine.net jih dvigujejo. 10%+ od novega leta do danes.

4knative ::

1pioneer je izjavil:

sarma832 je izjavil:


mmm nevem če je temu tako. Nepremičnina je parkiran kapital od katere ne dobivaš ničesar razen stroškov v kolikor živiš v njej :|


Govora je o oddajanju nepremičnin za dobiček, ne da živiš v njej :)
Dolgoročno 20+ let je vseeno ali je danes vrh cen na nepremičnine, gre se za pasiven prihodek, ki ti nadomesti plačo. Poleg tega so nepremičnine v tujini bistveno bolj ugodne in bolj dobičkonosne kot v Sloveniji. Nekaj pa definitivno držiš v "kešu" in čakaš če se pojavi kaj dobrega na trgu ali če bo nova kriza kupiš po razprodajni ceni...

Da ne pozabimo, da lahko tudi če je nepremičnina nelikvidna na njo vzameš hipoteko in z denarjem potem vlagaš v nekaj drugega če želiš. Fiksni prihodki so pa potem namenjeni pokrivanju hipoteke...


Rabiš 5-10 najemnin da ti nadomesti plačo. No, nevem kakšne imate kaj plače, v ITju so kar ok plače tako da predvidevam da imate od 1500 eur neto naprej. Poznam kar nekaj ljudi, ki delajo v IT v Avstriji, 2500 eur neto in 14 izplačil letno ni nobena redkost. Težko boš to notri dobil z oddajanjem stanovanj, žal.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Somm ::

krneki0001 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No jaz se sicer osebno ne bi šel zajebavat z nepremičninami... razen če bi našel kje kake najemnike ki bi jih mel not 20 let za ok najemnino...pa da bi jim zaupal.

Žal v tem trenutku ni nobene dobre VARNE izbire kam "parkirat" recimo 150.000€ pa da bi lahko rekel da boš imel 5%+ donos letno... Namreč toliko imo želim, da pokrijem inflacijo in hranim dolgoročno.


Sicer ne za 150k ampak za recimo 400k. Kupiš prestižno štirisobno stanovanje in ga oddajaš eliti za 2000€ na mesec. Elita plačuje. Ker če ne, to objaviš in je to za njih sramota, ker pomeni, da nimajo več denarja, pa jih ostali začnejo izločat.
Tako da je to kar varen donos, brez da se moraš ukvarjat s slabimi najemniki.


Če ne plačajo in objaviš to... te bo udarl po žepu in boš brez stanovanja na koncu k bo padla tožba hehe zelo zrelo razmišljanje morm rečt :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

Matejjjjj ::

poskusi naskoka na olimp. 9000$. patetika, panične prodaje tik pod 9000$

1pioneer ::

Hja v Sloveniji in v Z. EU bo kar držalo to ja. Če pa pogledaš kako V. EU npr. Češka, Poljska pa potem še izven EU recimo Ukrajina tam si dobil po 10x dobiček če si dal v 2014, ko so se špilali CIA revolucijo :) Tudi Turčija, Rusija in Belorusija pa sploh, kjer niti davka nimaš na kripto je dekret sprejet za 5 let in lahko direkt kripto v gotovino zamenjaš in kupuješ kar češ. No tam imaš pa vsaj 15%-25% donos na nepremičnino. Najlepše pa je da tudi ko je kriza najemnina ostaja dokaj ista in z leti jo dviguješ gor sorazmerno z inflacijo... Je pa res, da je to za tiste ki smo vlagali pred 2017. Če si takrat vložil kake 10k si sedaj že lahko privoščiš teh 5-10 stanovanj...

4knative ::

Somm lahko si srečen da nimaš nobenih skrbi z dolgoročnimi naložbami (nepremičnine pa take fore). Ti imaš Bankero. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Vazelin ::

all in v bankero, 4k

Somm ::

4knative je izjavil:

Somm lahko si srečen da nimaš nobenih skrbi z dolgoročnimi naložbami (nepremičnine pa take fore). Ti imaš Bankero. :D


Tako je imam Bankero in čez par mescov jo boš meu tudi ti :P Lep pozdrav in dobro jutro iz Azije :D
BANKERA ICO: https://spectrocoin.com/en/signup.html?referralId=21365570

4knative ::

Vazelin je izjavil:

all in v bankero, 4k

911 Carrera 4S?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Drevesce ::

Nam bo ratal pregurat teh 9k danes :|

Vazelin ::

Somm je izjavil:

4knative je izjavil:

Somm lahko si srečen da nimaš nobenih skrbi z dolgoročnimi naložbami (nepremičnine pa take fore). Ti imaš Bankero. :D


Tako je imam Bankero in čez par mescov jo boš meu tudi ti :P Lep pozdrav in dobro jutro iz Azije :D

what happens in Asia stays in Asia

gruntfürmich ::

Vazelin je izjavil:

Somm je izjavil:

4knative je izjavil:

Somm lahko si srečen da nimaš nobenih skrbi z dolgoročnimi naložbami (nepremičnine pa take fore). Ti imaš Bankero. :D


Tako je imam Bankero in čez par mescov jo boš meu tudi ti :P Lep pozdrav in dobro jutro iz Azije :D

what happens in Asia stays in Asia

tudi šivi na riti...8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dark000 ()

Smurf ::

sarma832 je izjavil:


Ja Cardano je super, vsaj tega sem malo pobral ko je prišel na Bittrex. Problem je da ime velik supply in z tem je "cheap", stane < 1$ in so noobi široma sveta navalili med pumpom. Ko sem videl na 24ur kako so govorili in hvalili da imajo ADA(in dogecoin med drugim) sem se ga znebil, ker ko tam pišejo o tem, veš da je (lokalni) vrh.

Sicer pa nevem kakšen je najboljši pristop temu, ko pa so valuacije že tako visoke in večina jih tako niti ne ve kaj so kupili.

Cardano pa je meni med vsemi se najbolj overvalued, ker je trenutno se najbolj abstrakten (sam koncept se sicer slisi zanimivo), hkrati pa kotira najvisje (poleg ethja). Price/performanca sta meni trenutno najboljsa NEO in NEBL.

kingsix ::

+1 za Smurfeka, razen glede NEO. =D

boolsheat ::

Koda hitro raste... Tako, da zadeva ni nič kaj bolj abstraktna kot EOS.

https://github.com/input-output-hk

tommorrow ::

Razen, da tega dnarja ne vidim vec - kaj se mi lahk zgodi, ce dam par deset eur v bankero? Sicer najbrz ne bom, ker povsod berem scam scam scam, get out, najbrz bo nekaj na tem :)

Samuel ::

Gemblerka je izjavil:

Fantje, ki se malo bolj spoznate... Je res, da bo BTC rastel še kak teden potem pa konkretno dumpal na 5k?


Tisti, ki kaj vemo o teh stvareh, vemo, da tega ne moremo vedeti...

Ne sprašuj takih vprašanj več v bodoče...

4knative je izjavil:

Nekdo mora na vrhu tudi kupovat, drugače trg propade.


Mešaš vzroke in posledice, kot kakšna povprečna gospodinja ali frizerka.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Vazelin ::

Lol 4k je nekdo primerjal s frizerko.:D

xabre ::

Kje pa je Nodi, a visi na enem drevesu al kaj?

Baja ::

išče naslednji /10

boolsheat ::

Ko je toliko govora o bankeri, kaj pa BABB, je kdo to raziskoval?
https://getbabb.com/

Glede Stellar - v IBM docsih piše pod Digital Asset Alternative - Stellar XLM (initially).

Long term se bodo losali XLM?

 ibm

ibm

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

2x potestirali 9000.... bye bye :P

nekikr ::

Drevesce je izjavil:

nekikr je izjavil:

Ni res. Rastel bo do predvidoma 3. Marca, nekje med 15 in 16 bo začel padati in padel na cca. 3200.


Vem, da je sarkazem ampak imagine, da ti dejansko uspe zadeti 8-)

Potem bom tako kot Mato in še nekaj podobnih tu, ki so nekajkrat v poplavi napovedi zadeli. Vsi se mi bodo klanjali, vsi me bodo spraševali kaj si mislim o tem in onem. Hipoma bom zrastel vsaj 25cm in prilimal še kakšen graf z nekaj črtami in zapisal, kam bo šlo, če bo šlo tja, seveda, če ne pa drugam.
Ampak realno imam pa doma kavni avtomat, ki je tako bedasto naravnan proti borznemu svetu, da ni nobene kavne usedline v skodelici in tako sem samo prepuščen naključnemu toku borznega dogajanja, brez točne informacije :)
««
566 / 976
»»