» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
564 / 976
»»

AlesW ::

Zdravo,

Sem eden tistih "srečnežev" kateri mi je uspel nakup ARCBLOCK-a ICO.

Ker sem precej nov na tem področju, me zanima vaše mnenje o tem ICO. Glede na ocene in povpraševanje ima velik potencijal. Kako naprej?

Nikjer nisem zasledil na katero menjalnici se bo z njim trgovalo. Ali ve kdo kaj več?

Hvala za odgovore.

Lp

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Še nekaj za tiste ki pravijo, da crypto ne bo uspel... pred vami so to mnogi napovedovali za mnogo reči med njimi tudi...

Saj crypto je že uspel. Zaenkrat na področju igralništva in spletnih stav.

hovti980 ::

Zakaj ne vidim account balance (ETH) v myetherwallet??. Pod etherscan.io se pa vidi?
Če kdo ve?, hvala!

gruntfürmich ::

evo nekaj pametnega:

 BTC MTGOX+BITSTAMP WEEK MA20/100

BTC MTGOX+BITSTAMP WEEK MA20/100



dexterboy je izjavil:

Če se giblješ v visokih krogih, ne trpiš denarja, right?

right. vseeno pa žica za referral za spectrocoin...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

kiFni je izjavil:

VanGog je izjavil:



Kdo je bil, priznajte!!! ;)

Dons je bil pa pred Čad-om parkiran, je šu na prebranac ;((

To je tipična hipokrizija kripto marketa. Ljudje, ki se vozijo v Marcedesih in Ferrarijih ostalim svetujejo HODL, sami pa seveda ne razmišljajo kaj dosti ko je potrebno unovčiti dobičke in si privoščiti kakšno tuzemeljsko radost (avti, prostitutke, gucci torbice...).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Jacksmav ::

slovenska nevoščljivost...spet udarja v glavo...stopte že enkrat iz svojih okvirjev... :)

krneki0001 ::

Pa zakaj ta jajca od mercedesa A kažete? CLA je še vedno a klasa. CLA 180 pa je najcenejši 1.6 turbo bencinar. Jajca stanejo celih 35.000€ in verjetno si tukaj gor, na tem forumu, tak avto skoraj vsakdo, ki je zaposlen, lahko privošči tudi brez vlaganja v kriptovalute.

Aquafriend ::

Ni si mogu privoscit boljsi avto, ker hodla.

gruntfürmich ::

krneki0001 je izjavil:

CLA 180 pa je najcenejši 1.6 turbo bencinar...
te mlinčke imajo verjetno samo za na balkan. ker tu vedno zmanjka za gorivo in gume...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Te CLAje se kupuje za od kafane do kafane. Greš na kmete (10km izven LJ :P), babe vse vlažne ko vidijo CLAjko. V Bosni si pa itak Kralj s to Meco.
Hence, to tablico bi moglo met korenje na svojem uberwagnu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Nikoli nisem razumel navdušenosti ljudi nad avti... jaz za avto ne dam več kot 18k (novega) ne glede na to kolko keša bi mel na računu =)

Kako rečemo v naših krajih? Raje z Cliotom v gostilno kot pa z mercedesom na šiht!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

Aquafriend je izjavil:

Ni si mogu privoscit boljsi avto, ker hodla.

ko bo kupil lambota bo dal gor SODL :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Na koncu bo tip tablico prodal enmu HODLerju z lambotom za 200 jurjev:)) On hodla registrsko:D

4knative ::

Jaz si bom kupil 2 leti star Dacia Duster - odlično ohranjen. Pripravljen sem dat okoli 5 čukov za tega terenca v kolikor gre market cap čez 800mrd.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Machete ::

Raje Lado. Vsaj slovenski avto kupiš. Itak nas je z Rusi 150 milijonov in si moramo pomagati med sabo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Pri 2 triljona capa kupujem Meco S

jype ::

Moji bicikli se še dobr držijo, tko da nč ne kupujem, bom pa dal talbco HODL na kšnga, če bodo kdaj uvedl registracijo za bicikle.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nekikr ()

4knative ::

Vazelin je izjavil:

Pri 2 triljona capa kupujem Meco S

Pri dva trilijona pa začnem jest hrenovke in se vozim samo še s kolesom, da zajebem sistem in seveda plačam POP TV da bodo o tem govorili na 24ur.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

bonanno ::

a je bullish trend al bearish ?

dronyx ::

bonanno je izjavil:

a je bullish trend al bearish ?

Manično-depresivno.

Mato989 ::

Jeben BTC a ni šlo počakat s tem 24ur od včeraj do danes... glih mam 1.500 fiata! Presneto :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kr_enn ::

Mato989 je izjavil:

Jeben BTC a ni šlo počakat s tem 24ur od včeraj do danes... glih mam 1.500 fiata! Presneto :D


Boš mel še veliko priložnosti :) Verjetno bomo skakli med 8K - 9K naslednjih nekaj dni...

Machete ::

Imel sem 'viška' 180 gringo dolarjev. Vrgel sem jih v ETH. Koliko očenašov dobim za to, sedaj ko sem si olajšal dušo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nekikr ::

jype je izjavil:

Moji bicikli se še dobr držijo, tko da nč ne kupujem, bom pa dal talbco HODL na kšnga, če bodo kdaj uvedl registracijo za bicikle.

Eh, po pomoti stistnil predlagaj izbris. Hotel sem napisati, da to že zdaj rabiš, če kupiš takega na baterijo :)

1pioneer ::

Avto razen kak redek oldtimer je čista izguba. Od dneva nakupa izgublja na ceni, pa naj bo mercedes ali clio... Raje daš v nekaj, kar ti nosi pasivni prihodek...

nekikr ::

Da si potem kupiš nekaj drugega, kar samo izgublja na vrednosti? Ali dejansko misliš, da je idealno življenje, da si do bridke smrti stric skopušnik?

Jerry000 ::

Maš miljon na računu, voziš se pa z Clio ali biciklom - car. :)
Ok mogoče pretiravam z Clio, za dolge ture verjetno ni ampak sam si neb kupval dragiv avtu, tako kot Mato reku. Na šiht pa s biciklam pa je :)

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Jeben BTC a ni šlo počakat s tem 24ur od včeraj do danes... glih mam 1.500 fiata! Presneto :D

Gre za par procentov gor in takoj FOMO. Če nisi ravno dnevni trgovec boš v roku 14 dni lahko BTC kupil spet po 6000 USD. Samo ena slaba novica in gre dol za 30%. No panic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gruntfürmich ::

če je kdo pregorel: http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti...

Mato989 je izjavil:

Jeben BTC a ni šlo počakat s tem 24ur od včeraj do danes... glih mam 1.500 fiata! Presneto :D
ni vseeno ali kupiš pri 7800 ali 8800, ko pa bo itq zrastel za 100×?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

če je kdo pregorel: http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti...

Mato989 je izjavil:

Jeben BTC a ni šlo počakat s tem 24ur od včeraj do danes... glih mam 1.500 fiata! Presneto :D
ni vseeno ali kupiš pri 7800 ali 8800, ko pa bo itq zrastel za 100×?


Ne, ker ga rabim naslednji teden, za vložek v nekaj v realnem svetu :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

4knative ::

Fak no kam spet to vse skup leti v nebo, jaoooooo.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Ne, ker ga rabim naslednji teden, za vložek v nekaj v realnem svetu :P
ajoj, naslednji teden bi že imel 500 € profita... čemu panika?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?

Ruleta.

Jerry000 ::

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?

Ruleta.

V kripto

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?

Ruleta.

V kripto

1.) Sestavis casovni stroj
2.) pocakas 2 tedna, vidis kaj gre gor za x6
3.) se vrnes na danasnji dan in poinvestiras

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne, ker ga rabim naslednji teden, za vložek v nekaj v realnem svetu :P
ajoj, naslednji teden bi že imel 500 € profita... čemu panika?


Kje ti vidiš paniko? ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

1pioneer ::

nekikr je izjavil:

Da si potem kupiš nekaj drugega, kar samo izgublja na vrednosti? Ali dejansko misliš, da je idealno življenje, da si do bridke smrti stric skopušnik?


Ne ampak če nisi vložil vsaj 10k v kripto v 2015-17 potem imaš bolj švoh profit in če boš ta svoj zadnji denar vložil v pleh potem je to največja neumnost...

Sam sem dajal v 2016 in imam lep dobiček, ampak ne spet tak, da bi brezglavo kupil mercedes, raje kupim par nepremičnin in oddajam in dobim nekje 5-15% na letni ravni nazaj in sem finančno neodvisen in lahko delam svoje projekte... Šele ko si izven "rat race" si lahko začneš kupovat take stvari. Sicer pa vsak razmišlja po svoje, moj cilj je pač tak, da "osvobodim" svojo družino iz "prislinega" dela in mi je malo mar za nek pleh...

Jerry000 ::

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Smurf je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?

Ruleta.

V kripto

1.) Sestavis casovni stroj
2.) pocakas 2 tedna, vidis kaj gre gor za x6
3.) se vrnes na danasnji dan in poinvestiras

Glede na to da se tema imenuje špekulacija, sem pričakoval malo drugačen odgovor, saj špekulirate kajne? Lahko pa da sem narobe zastavil vprašanje, se opravičujem.

Torej, kater coin špekulirate da bi mogoče lahko imel rast v naslednjem tednu ali dveh?

Mato989 ::

1pioneer je izjavil:

nekikr je izjavil:

Da si potem kupiš nekaj drugega, kar samo izgublja na vrednosti? Ali dejansko misliš, da je idealno življenje, da si do bridke smrti stric skopušnik?


Ne ampak če nisi vložil vsaj 10k v kripto v 2015-17 potem imaš bolj švoh profit in če boš ta svoj zadnji denar vložil v pleh potem je to največja neumnost...

Sam sem dajal v 2016 in imam lep dobiček, ampak ne spet tak, da bi brezglavo kupil mercedes, raje kupim par nepremičnin in oddajam in dobim nekje 5-15% na letni ravni nazaj in sem finančno neodvisen in lahko delam svoje projekte... Šele ko si izven "rat race" si lahko začneš kupovat take stvari. Sicer pa vsak razmišlja po svoje, moj cilj je pač tak, da "osvobodim" svojo družino iz "prislinega" dela in mi je malo mar za nek pleh...


Tako je! "Pametni" si želijo pasivnega prihodka in dovolj denarja da 20+ let ne rabijo nič delat in imajo zagotovljeno ok življenje... dodatno še vedno lahko delaš, če želiš.

Ostali si želijo lambote, merđote ipd zadeve... :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Jerry000 je izjavil:


Torej, kater coin špekulirate da bi mogoče lahko imel rast v naslednjem tednu ali dveh?


ZCL bo forkan 28.2. To je edin pameten info, ki ga vem o šitcoinih. Za x5 x10 pa kot rečeno, bolje da greš v kazino ali na pošto po srečko. Vsak drugačen odgovor je BS.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Smurf ::

Jerry000 je izjavil:


Glede na to da se tema imenuje špekulacija, sem pričakoval malo drugačen odgovor, saj špekulirate kajne? Lahko pa da sem narobe zastavil vprašanje, se opravičujem.

Torej, kater coin špekulirate da bi mogoče lahko imel rast v naslednjem tednu ali dveh?

Ce bo ostal bitcoin stabilen, prakticno vsi. Ce bo padel, prakticno nobeden. x6 v 2 tednih pa lahko naredijo samo res obskurni shitcoini.

boolsheat ::

foreign exchange giant owned by Travelex billionaire Bavaguthu Shetty has adopted cryptocurrency Ripple for its international payments, the latest major financial player to lend its backing to blockchain technology.

UAE Exchange, one of the largest in the Middle East, has signed up to the San Francisco Bitcoin rival's RippleNet network for cross-border payments.

http://www.telegraph.co.uk/technology/2...

sarma832 ::

EOS izgleda da bo prvi delujoč blockchain namenjen komercialni uporabi.

Vsi ostali niso niti blizu. Še par let.

Je pa že kar visoko ocenjen. Smetana pobrana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

Mato989 ::

sarma832 je izjavil:

EOS izgleda da bo prvi delujoč blockchain namenjen komercialni uporabi.

Vsi ostali niso niti blizu. Še par let.

Je pa že kar visoko ocenjen. Smetana pobrana.


Lep EOS shill... daleč od tega da bi bil edini! Komercialna uporaba je pa vse kar se prodaja in kupuje btw =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smurf ::

EOS je eden bolj overvalued kriptovalut glede na ceno vs uporabnost.

1pioneer ::

AE bo imel mainnet letos, tako da EOS ni edini...

MakZ77 ::

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?


Morda ETC in prodaš malo pred hardforkom. To bo 5.3.2018 pri blockcainu 5500000. Hkrati bo airdrop novega kovanca Callisto. ETC:CLO = 1:1 za vse, ki bodo imel ETC v MEW ali drugi ETC wallet. Povpraševanje po ETC bo večje, zato se bo še posebej zadnje dni, oziroma zadnji dan cena dvignila, vendar bo tudi takoj po airdropu padla.
Cena ETC je danes 27$. Po špekulacijah se pričakuje dvig do 60$ morda do 80$. Nekateri napovedujejo tudi krepko prek 100$ pa tudi še več napovedujejo najbolj optimistični.
1 CLO naj bi bil vreden med 5$ in 10$... kolko in kako bo bomo pa še videli.

Sam imam strategijo, da spremljam rast ETC - posebej zadnji dan in v primeru zadovoljivega dviga prodam 20% pred forkom oziroma airdropom, da si povrnem vložek. Če bo ETC res šel v nebo po napovedih najbolj optimističnih, bom procent povečal in si kaj privoščil :). Po Hardforku pa čimprej iz MEW na borzo ter čim bolje prodat ETC. Morda pa bom kak procent ETC obdržal. Sam sem ga nabavil okoli 24$.
Kako in kaj z CLO pa bo pokazal čas..

Primer rasti ob airdropu: NXT je ob airdropu IGNIS iz 0,10$ prišel do 1,75$ in po airdropu zelo hitro padel..... zdaj sta oba okoli 0,20$ - 0,25$

Jerry000 ::

MakZ77 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...kam bi lahko vložil 100€ da bi na hitro dobil ven ene 500 ali 600€ ( v roku 1-2 tednov)?


Morda ETC in prodaš malo pred hardforkom. To bo 5.3.2018 pri blockcainu 5500000. Hkrati bo airdrop novega kovanca Callisto. ETC:CLO = 1:1 za vse, ki bodo imel ETC v MEW ali drugi ETC wallet. Povpraševanje po ETC bo večje, zato se bo še posebej zadnje dni, oziroma zadnji dan cena dvignila, vendar bo tudi takoj po airdropu padla.
Cena ETC je danes 27$. Po špekulacijah se pričakuje dvig do 60$ morda do 80$. Nekateri napovedujejo tudi krepko prek 100$ pa tudi še več napovedujejo najbolj optimistični.
1 CLO naj bi bil vreden med 5$ in 10$... kolko in kako bo bomo pa še videli.

Sam imam strategijo, da spremljam rast ETC - posebej zadnji dan in v primeru zadovoljivega dviga prodam 20% pred forkom oziroma airdropom, da si povrnem vložek. Če bo ETC res šel v nebo po napovedih najbolj optimističnih, bom procent povečal in si kaj privoščil :). Po Hardforku pa čimprej iz MEW na borzo ter čim bolje prodat ETC. Morda pa bom kak procent ETC obdržal. Sam sem ga nabavil okoli 24$.
Kako in kaj z CLO pa bo pokazal čas..

Primer rasti ob airdropu: NXT je ob airdropu IGNIS iz 0,10$ prišel do 1,75$ in po airdropu zelo hitro padel..... zdaj sta oba okoli 0,20$ - 0,25$

Hvala za info.

GregiB ::

Jerry000 je izjavil:

Lahko pa da sem narobe zastavil vprašanje, se opravičujem.

Torej, kater coin špekulirate da bi mogoče lahko imel rast v naslednjem tednu ali dveh?


Špekulacije o takšnem dvigu, če bi bile vsaj malo vredne, bi bile (diskontirano, seveda) že zdavnaj vračunane v ceno. Zato je odgovor na tvoje vprašanje.... vsi... nobeden.... in vse vmes...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!
««
564 / 976
»»