» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
543 / 976
»»

Frankv ::

Horejšio ::

Ta nov bik v ogradi. Pozor :)

Vazelin ::

Enostavno ni več juica

kody ::

Kaksen bik
To mrtvi konj nekaj trza

Kripto ::

Tu gor je samo še cviljenje in jamranje...aja pa zraven je še nekaj FUDa in shillanja, to je to.

Gemblerka ::

A to kej pomeni ko je BTC že kar nekaj časa nad 7000 $? :D

4knative ::

desmill je izjavil:

RatedR je izjavil:

ProdriveR je izjavil:

Ko je bila ravno zgoraj debata, kje in kaj lahko vse kupiš s kriptovalutami. Sej tudi pri nas že lahko kupiš (rabljen) avto z njimi... :)
http://1a-avto.si/domov.html

Moram rečt da me kar malo pomiri, ko vidim da uvajajo takšna plačila, da si lahko dejansko kej nabaviš :D

In vedno več je tega.

Kaj res? Jaz sem do zdaj mislil, da je to samo virtualni denar... Hvala, za to krasno informacijo. Za alzo sem že slišal, za one tadruge preprodajalce rabljenih vozil, ki sprejemajo bitcoine in nudijo dobre kredite pa še ne.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Horejšio ::

Evo tole je pa natančna napoved: https://www.shrani.net/SJ7

Vazelin ::

Horejšio je izjavil:

Evo tole je pa natančna napoved: https://www.shrani.net/SJ7

pomoje bo bolj un cryptosaurus TA :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

kaj je sedaj s tethrom. so postrgal in napolnili sefe z dolarji ali ne?

bambam20 ::

4knative je izjavil:

desmill je izjavil:

RatedR je izjavil:

ProdriveR je izjavil:

Ko je bila ravno zgoraj debata, kje in kaj lahko vse kupiš s kriptovalutami. Sej tudi pri nas že lahko kupiš (rabljen) avto z njimi... :)
http://1a-avto.si/domov.html

Moram rečt da me kar malo pomiri, ko vidim da uvajajo takšna plačila, da si lahko dejansko kej nabaviš :D

In vedno več je tega.

Kaj res? Jaz sem do zdaj mislil, da je to samo virtualni denar... Hvala, za to krasno informacijo. Za alzo sem že slišal, za one tadruge preprodajalce rabljenih vozil, ki sprejemajo bitcoine in nudijo dobre kredite pa še ne.



1A so tisti lopovi, ki prodajajo avte z zbitimi kilometri. Eni ste res loleki svetovni. Še v medijih je bilo,kako je kupil BMW-ja X5 sprevertenimi kilometri.

Gemblerka ::

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Aquafriend ::

Se vedno me ta bitcoin volumen jebe. Sel bi not all in. Ce bi bil bilj ziher. Volumen still kinda sucks. Zdej smo biti ali ne biti. Grey cona. Lahk gre gor. Lahk gre pa tudi dol. Jebes to. Rad bi bil bolj ziher. Cakam na razplet. Raj satoshi v roki kot bitcoin na strehi.

Vazelin ::

problem je, da ko bomo ziher bo BTC ravno nekje 15k :D potem pa klasiče jok v stilu lej 6 jurjev je bil majkemi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ProdriveR ::

bambam20 je izjavil:

4knative je izjavil:

desmill je izjavil:

RatedR je izjavil:

ProdriveR je izjavil:

Ko je bila ravno zgoraj debata, kje in kaj lahko vse kupiš s kriptovalutami. Sej tudi pri nas že lahko kupiš (rabljen) avto z njimi... :)
http://1a-avto.si/domov.html

Moram rečt da me kar malo pomiri, ko vidim da uvajajo takšna plačila, da si lahko dejansko kej nabaviš :D

In vedno več je tega.

Kaj res? Jaz sem do zdaj mislil, da je to samo virtualni denar... Hvala, za to krasno informacijo. Za alzo sem že slišal, za one tadruge preprodajalce rabljenih vozil, ki sprejemajo bitcoine in nudijo dobre kredite pa še ne.



1A so tisti lopovi, ki prodajajo avte z zbitimi kilometri. Eni ste res loleki svetovni. Še v medijih je bilo,kako je kupil BMW-ja X5 sprevertenimi kilometri.


Sej se ne gre debata tuki, kolk so pošteni pa kolk ne. Govora je samo v tem,da se LAHKO tudi pri nas kupi rabljene avtomobili s kriptovalutami.

run2 ::

Google Trends, "hodl", zadnjih 7 dni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: run2 ()

krneki ::

Aquafriend je izjavil:

Se vedno me ta bitcoin volumen jebe. Sel bi not all in. Ce bi bil bilj ziher. Volumen still kinda sucks. Zdej smo biti ali ne biti. Grey cona. Lahk gre gor. Lahk gre pa tudi dol. Jebes to. Rad bi bil bolj ziher. Cakam na razplet. Raj satoshi v roki kot bitcoin na strehi.


Dons je volumen rekorden 9 mrd. $ pri 7000$. Okoli ATH ie. 18.000$ je bil okoli 6 mrd. $.

Zeitgeist ::

WRITTEN TESTIMONY OF
J. CHRISTOPHER GIANCARLO
CHAIRMAN, COMMODITY FUTURES TRADING COMMISSION
BEFORE THE
SENATE BANKING COMMITTEE
WASHINGTON, D.C.
FEBRUARY 6, 2018

We are entering a new digital era in world financial markets. As we saw with the development of the Internet, we cannot put the technology genie back in the bottle. Virtual currencies mark a paradigm shift in how we think about payments, traditional financial processes, and engaging in economic activity. Ignoring these developments will not make them go away, nor is it a responsible regulatory response. The evolution of these assets, their volatility, and the interest they attract from a rising global millennial population demand serious examination.

With the proper balance of sound policy, regulatory oversight and private sector innovation, new technologies will allow American markets to evolve in responsible ways and continue to grow our economy and increase prosperity. This hearing is an important part of finding that balance.

Thank you for inviting me to participate.


BULLS INCOMING?!?!!!

4knative ::

Evo, sem šel allin in še sposodil sem si od sorodnikov. Zdaj pa samo hodl. 8-)
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Blazz ()

Vazelin ::

fora je v tem da lahko s temi pump and dumpi dupliraš isto kot prej s shitcoini, če si car:D

4knative ::

Vazelin je izjavil:

fora je v tem da lahko s temi pump and dumpi dupliraš isto kot prej s shitcoini, če si car:D

Če si car si kupil NEO danes pri 66 usd za komad in ga boš jutri prodal za 132 usd.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Horejšio ::

run2 je izjavil:

Google Trends, "hodl", zadnjih 7 dni



Mal sn ponosen na nas :)

Vazelin ::

Slovenci hodlajo
hence switzerland, not kosovo8-)

Qcube ::

A Avstrija SODL :D

 trends

trends

Vazelin ::

Gemblerka je izjavil:

Pa hitro v nakup... ;)

https://www.reddit.com/r/Tronix/comment...



cV vleče ko konj!

E-coin +3000% to je to:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

binez ::

Volumen je pa res ogromen danes.
https://ibb.co/jJBeTx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: binez ()

Jacksmav ::

svašta...upam, da spet ne pade... lol.. :)

Vazelin ::

da se ne bomo februarja tolki po glavi ko je bila taka šansa v teh dveh tedni:P

Blazz ::

zdele ameri zarad SEC novic kupujejo BTC, čakte na azijce, unim bo za SEC manj pomembno ...

krneki ::

Ma folk se klufta s po 50 BTC-ji na Bitfinexu :)

Matejjjjj ::

inverse head and shoulders?

4knative ::

Nekaj ste glasni? When Lambo?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Golden eye ::

Zdej bo šlo pa sam še gor :P

Qcube ::

Kupite ECoin an yobit za 5 in prodaje na coinexhange za 200. :)

Vazelin ::

evo 360mlrd. to je to dečki.
back in the game
raste like a pro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

Fantje, tole je patološko. Več bi zase naredili, če bi ta denar, ki smo ga vložili v kripto, zakurili.

desmill ::

Zdej Dacia ni več in... Že spet gledamo proti Porsche... Ajde pojdimo do lambota

Matejjjjj ::

temu se je skleglalo

Golden eye ::

desmill je izjavil:

Zdej Dacia ni več in... Že spet gledamo proti Porsche... Ajde pojdimo do lambota

Najmanj Audi....

Vazelin ::

cV že nad ico ceno

ok šlo je skor za 100mlrd gor cap. optimalno smo lahko do nedelje nazaj na 800tki:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Matejjjjj ::

to pospešuje...

Horejšio ::

Vsi so čakal na polet spacex http://www.spacex.com/webcast

aborko ::

Kje je pa oljček Valvoline, glas razuma tle gor?

TKY je pa že nad ICO usd ceno pri 0,04 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

kripivalutar ::

 ecoin

ecoin



WTF?

Vazelin ::

kripivalutar je izjavil:

 ecoin

ecoin



WTF?

volume je za en K:)

Aquafriend ::

Matejjjjj je izjavil:

temu se je skleglalo


Meni se zdi dober, le prevec vzhicen je ob novih zacetkih. Za bitcoin napoveduje konsolidacijo in se manjsi padec. Takrat nam priporoca da gremo not zares.

janig ::

Gremo noter zares? All in?

Matejjjjj ::

all in? nikoli...

Vazelin ::

kaj je sedaj to eno padanje;(
««
543 / 976
»»