» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
279 / 976
»»

Bolivar ::

najbolj dat 1k v shitcoin in upat da čez čas mcafe izbere tvojga xd tko se je pr men zgodil z reddcoin.

Vazelin ::

jaz verge pretvarjam v btc. who gives a fuck

Rok Woot ::

gtr naj si prvo prebere kaj je shortanje ...

Spenc ::

Vazelin je izjavil:

jaz verge pretvarjam v btc. who gives a fuck


Good move! Mislim da je Verge za nekaj časa doomed. Jst sm šel ven zaradi pomankanja karšnihkoli informacij iz strani devoloperja in njihov PR je bolj kot ne ničen. Potem je pa še vsa drama ki se je dogajala zadnji teden, ne hvala, ne rabim še dodatnega stresa v tem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spenc ()

PrihajaNodi ::

Pametno z xvg. Sicer pa ze leze dol.

Dark000 ::

Ja, jaz sem zjutraj namesto v btc, xvg pretvoril v omg. Trenutno zgleda kot good move.

Ajnstajn` ::

Kripto je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


HO, HO, HO moti te, ker je "centraliziran" ker si to nekje pobral in zdaj ponavljaš kot papagaj in dodajaš še svoje neumnosti medtem, ko te verjetno ne moti, da so nekateri coini "v rokah" rudarskih monopolov. Zraven pa še pišeš temeljne neresnice o tem kako je par procentov v obtoku...38,5% ni par procentov. Manjka ti konkretna konsistenca. Si sploh prebral o tem na kakšen način bo XRP decentraliziran?


Držiš XRP in drugim pišeš...

nebivedu :: 27. sep 2017, 12:40
citiraj
#
Ripple je kontroliran kovanec. Ko bo narasel, bodo v obtok spustili nove miljone kovancev, da bodo ceno spet spustili pod 20 evro centov in pobrali dobiček, ti pa boš popušil.
Ko boš pogruntal, da ti bodo samo denar pobrali, bo prepozno. Še enkrat, tace stan od rippla, ker boš popušil. Preveč se jih je že opeklo z ripplom in ti se boš tudi.


"Lastnik lahko v trenutku proda XRP, sesuje v prah in pobere denar in spoka." Nisi FUDster, nisi Ripple hater...OK, ne vem kaj si.

IMHO, če bi ti res verjel v to kar sam pišeš drugim bi jih že zdavnaj prodal. Obstaja preprost izrek "put you money where your mouth is".

Z vsakim prispevkom potrjuješ, da o Ripplu in XRP nimaš pojma in da so večina tega kar napišeš insinuacije, izmišljotine, napačno razumevanje, namerno širjenje napačnih informacij itd. S kakšnim namenom to počneš ne vem, to sam najbolje veš.

Vsak posameznik bo preveril kaj je res in kaj ni tam kjer so dostopne informacije preden bo nasedel takemu "stručnjaku" za XRP in Ripple. Za konec se ponavljam. Nikoli nisem in ne bom nagovarjal kogarkoli, da kupi XRP. Obstaja še vsaj 20 zanimivih opcij, ki se jih lahko predstavi brez tega da se o kakšni opciji piše neresnice, neumnosti, izmišljotine itd.



Ga lahko prosim pustiš na miru?
Če bi ti zgubil oziroma ne dobil z ripplom kot on, kaj šele bi ti pisal :|
//

krneki0001 ::

pulstar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


Bullshit. Ponovno dokazuješ, da si izbral primeren Slotech vzdevek! Za vsaka dva nova validatorja Ripple ugasne enega svojega, tako da je omrežje vedno bolj decentralizirano. Če v tem trenutku Ripple podjetje propade, omrežje in blockchain brez težav deluje naprej.



1.) moj nick nima nič s slo-techom. Tak nick imam že od nekdaj, pa če bi vedel zakaj, bi zaprl svoj kljun in se nebi več oglašal zaradi nicka.
2.) ko bodo pobrali ves dobiček in ti bodo ostali samo še brezvezni in ničvredni kovanci, boš povedal svoje
3.) Če podjetje propade? Zakaj bi? Saj vas je dovolj tepcev, ki boste XRP-je holdali dolgo časa.

cungalungaa ::

Do kam gre OMG? :D

bonanno ::

končno se je omg mal prebudil, pol leta ze gnili na 10.. upam da potegne sej do 50 usd... why not?

boolsheat ::

Dark000 je izjavil:

Ja, jaz sem zjutraj namesto v btc, xvg pretvoril v omg. Trenutno zgleda kot good move.



OMG je OK. Nekaj profita iz XRP sem tudi sam dal v OMG. OMG in XRP sta po filozofiji nekako vsak na svojem polu, ampak prihodnost imata po moje oba.

eo1234 ::

ne se kregat na novo leto :) osebno spoštujem vse, ki ste si naredili + iz kriptovalut in ste pripravljeni izkušnje deliti tukaj na forumu. seveda upamo, da bomo vsi nekaj imeli od tega.

krneki0001 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Ga lahko prosim pustiš na miru?
Če bi ti zgubil oziroma ne dobil z ripplom kot on, kaj šele bi ti pisal :|


Daleč od tega, da bi na XRP kaj izgubil. Že aprila sem pokasiral x 14 od vložka.

Ampak ko vidiš da vse leze gor, v XRP pa ne in to par mesecev zapored, ker so vsak mesec dali nekaj procentov novih kovancev v obtok, potem veš, da je nekaj narobe. In o tem govorim.

Samo eni so tako prepričani v svoj prav o XRP, da bodo za vsak moj post skakali do stropa in pljuvali, ker drugega ne znajo. XRP je šitkojn in to največji med vsemi.

bonanno ::

a mi lahko kdo priblizno preračuna do kam znasta prilezeti cena za ta 2 coina, na podlagi market capa

https://www.worldcoinindex.com/coin/dra...

https://www.worldcoinindex.com/coin/qua...

4knative ::

nebivedu naredil si napako ko si prodal. Praviš da si aprila naredil x14, decembra bi tako naredil x100 v kratkem pa morda x200, x300, morda xPenzija?

chavlji ::

Omg gre kamor spada. Je pa dolgo kolebal...
Vsi shitcoini so pumpali pred njim. Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: chavlji ()

Kripto ::

Ajnstajn` je izjavil:

Kripto je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


HO, HO, HO moti te, ker je "centraliziran" ker si to nekje pobral in zdaj ponavljaš kot papagaj in dodajaš še svoje neumnosti medtem, ko te verjetno ne moti, da so nekateri coini "v rokah" rudarskih monopolov. Zraven pa še pišeš temeljne neresnice o tem kako je par procentov v obtoku...38,5% ni par procentov. Manjka ti konkretna konsistenca. Si sploh prebral o tem na kakšen način bo XRP decentraliziran?


Držiš XRP in drugim pišeš...

nebivedu :: 27. sep 2017, 12:40
citiraj
#
Ripple je kontroliran kovanec. Ko bo narasel, bodo v obtok spustili nove miljone kovancev, da bodo ceno spet spustili pod 20 evro centov in pobrali dobiček, ti pa boš popušil.
Ko boš pogruntal, da ti bodo samo denar pobrali, bo prepozno. Še enkrat, tace stan od rippla, ker boš popušil. Preveč se jih je že opeklo z ripplom in ti se boš tudi.


"Lastnik lahko v trenutku proda XRP, sesuje v prah in pobere denar in spoka." Nisi FUDster, nisi Ripple hater...OK, ne vem kaj si.

IMHO, če bi ti res verjel v to kar sam pišeš drugim bi jih že zdavnaj prodal. Obstaja preprost izrek "put you money where your mouth is".

Z vsakim prispevkom potrjuješ, da o Ripplu in XRP nimaš pojma in da so večina tega kar napišeš insinuacije, izmišljotine, napačno razumevanje, namerno širjenje napačnih informacij itd. S kakšnim namenom to počneš ne vem, to sam najbolje veš.

Vsak posameznik bo preveril kaj je res in kaj ni tam kjer so dostopne informacije preden bo nasedel takemu "stručnjaku" za XRP in Ripple. Za konec se ponavljam. Nikoli nisem in ne bom nagovarjal kogarkoli, da kupi XRP. Obstaja še vsaj 20 zanimivih opcij, ki se jih lahko predstavi brez tega da se o kakšni opciji piše neresnice, neumnosti, izmišljotine itd.



Ga lahko prosim pustiš na miru?
Če bi ti zgubil oziroma ne dobil z ripplom kot on, kaj šele bi ti pisal :|


Če si prebral je pri ceni 0.20 EUR nekomu podal odgovor pred tremi meseci... Ko bo narasel, bodo v obtok spustili nove miljone kovancev, da bodo ceno spet spustili pod 20 evro centov in pobrali dobiček, ti pa boš popušil. Že takrat je bilo 38% kovancev v obtoku, včeraj je napisal par procentov...
Potem pa danes nekomu odgovarja, da bo prodal ko bo XRP na vrhu...LOL vmes pa natrese kup enega FUD, BS, neumnosti itd. Če ga je kupil pri 0.20 takrat ali še višje bi ga zdaj prodal z lepim profitom, na enem izmed vrhov v zadnjih dveh tednih LOL

Ne skrbi zanj, ga bom pustil pri miru in se ne mislim ukvarjat z njim. Vsak, ki je pismen in dojemljiv je že dojel za kaj gre. Kaj naj si misli nekdo, ki je nov tu gor in mu nekdo servira take informacije?

ramiz?! ::

Tilen je izjavil:

Prodal NGC in kupil TRX po 0.03x USDT.

A to maš kej za daljše obdobje nakup al kratkoročno?
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

Ste končno spoznal da je bolje fuknit v shitcoin ki še ni bil totalno napumpan v zadnjih dveh mescih?:))

Tilen ::

ramiz?! je izjavil:

Tilen je izjavil:

Prodal NGC in kupil TRX po 0.03x USDT.

A to maš kej za daljše obdobje nakup al kratkoročno?


Bom videl. Kupil samo za 500 USDT in še to samo zato, ker je preživel McAfee razprodajo in ker je bila cena pod takratno objavo. Zame je vse to vredno nič. Samo preverjam kako deluje kriptosvet in čakam na novo leto. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krneki0001 ::

Kripto, misliš da si vse znanje požrl, ker si 3 mesece nazaj začel vlagat v kriptovalute?

slotechar ::

Mozno da bo dalec v prihodnosti prisel cas ko bos lahko igral igrce samo ce imas dolocene gaming kovance. Ali pa vsaj dobil kaksne ugodnosti. Da zmanjsajo piratstvo. Pa ne samo igrce. Vse. Online kupovanje, storitve, forumi, lajki, oglasi...vse bo slo na blockchain scasoma. Tako kaze. Nadgradnja interneta 2.0

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto, misliš da si vse znanje požrl, ker si 3 mesece nazaj začel vlagat v kriptovalute?


Ne sprašuj neumnosti LOL

4knative ::

BTC ni čez 50k usd, XRP ni čez 10 usd. Novo leto je tu in zgleda da bo treba pljunit v roke in zavihat rokave. Nič ne bo s penzije, jebiga. :)):D:)

krneki0001 ::

4knative je izjavil:

nebivedu naredil si napako ko si prodal. Praviš da si aprila naredil x14, decembra bi tako naredil x100 v kratkem pa morda x200, x300, morda xPenzija?


Zakaj misliš, da je napaka?
6 mesecev je XRP stal na 16 centov. V šestih mesecih si samo z BTC naredil x4. Z NEO pa parkrat toliko. Neo sem kupoval, ko je bil še ANT. V vsem času je šel gor x10000

Vazelin ::

A ti si tudpoleg jypa ze penzjon?

Kralj se je prebudil . 137008-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

krneki0001 ::

4knative je izjavil:

BTC ni čez 50k usd, XRP ni čez 10 usd. Novo leto je tu in zgleda da bo treba pljunit v roke in zavihat rokave. Nič ne bo s penzije, jebiga. :)):D:)


Jaz sem že marca rekel, da bo BTC ob koncu leta med 5 in 15k evrov. Presenetil me je pa NEO, ker sem mislil, da bo vsaj 20 dolarjev, pa je skoraj 4x večji. Bo pa naslednje leto leto NEO-ta in bo konec leta 2018 vsaj 200 dolarjev, če ne kar konkretno več. (xrp pa ne bo nikjer več na zemljevidih. Bo ostal tam kot je dogecoin - pozabljen)

D3m0r4l1z3d ::

The King is dead. Long live the King.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

krneki0001 ::

Vazelin je izjavil:

A ti si tudpoleg jypa ze penzjon?



V penzionu je dolgočasno. Je bolje še kaj delat zraven, da ne postaneš zaseden in len.

D3m0r4l1z3d ::

Kripto je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kripto, misliš da si vse znanje požrl, ker si 3 mesece nazaj začel vlagat v kriptovalute?


Ne sprašuj neumnosti LOL

Ne se kregat. We are all rich.

slotechar je izjavil:

Mozno da bo dalec v prihodnosti prisel cas ko bos lahko igral igrce samo ce imas dolocene gaming kovance. Ali pa vsaj dobil kaksne ugodnosti. Da zmanjsajo piratstvo. Pa ne samo igrce. Vse. Online kupovanje, storitve, forumi, lajki, oglasi...vse bo slo na blockchain scasoma. Tako kaze. Nadgradnja interneta 2.0

Kateri bo univerzalen, ker Crytek ima svojega, verjetno bo veliko teh gaming kovancev.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Končno prbujenje btcja. Dajmo fantje hitro nazaj iz ripla v kinga preložit sredstva:))

D3m0r4l1z3d ::

Vazelin je izjavil:

Končno prbujenje btcja. Dajmo fantje hitro nazaj iz ripla v kinga preložit sredstva:))

Ni smešno.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

Ripl bag holder?:D

4knative ::

Meni je Ripl fajn ker je centraliziran in ker ga lahko vedno naprintajo - šibnejo v obtok. Zelo domači filing, kot z EUR, USD, GBP itd.

Vazelin ::

Btc 14ica8-)

D3m0r4l1z3d ::

Vazelin je izjavil:

Ripl bag holder?:D

Ko bi bil vsaj. Noben ni pri 0.000x opozarjal na ta kojn, bi ga takrat 1mil nabavil

Pa XVG tudi, mogoče pa je zdaj KIN to
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

bonanno ::

ripple ne daj se, bitcoin je old, fat man :)

Sc0ut ::

Btc more prebit 13800.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Vazelin ::

Novoletno darilo bi blo:
Btc 20k
Iconomi 1mlrd capa

Jerry000 ::

XVG letos pa jutri še hodl :). Ker itq bom bolj malo pred PCjem...tako da mi ne preostane drugega

Vazelin je izjavil:

Novoletno darilo bi blo:
Btc 20k
Iconomi 1mlrd capa

Kar je dobru nej slabu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Vazelin ::

Btc tako se raste o ja8-)
Do vecera 17k i hope so

Vprašanje samo kdaj bo začel btc jesti spet shitcoine

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m0r4l1z3d ::

Jerry000 je izjavil:

XVG letos pa jutri še hodl :). Ker itq bom bolj malo pred PCjem...tako da mi ne preostane drugega

Vazelin je izjavil:

Novoletno darilo bi blo:
Btc 20k
Iconomi 1mlrd capa

Kar je dobru nej slabu

Dolenjc, my brother man. Imaš še kaj poleg ZCL za priporočiti.

Vazelin je izjavil:

Btc tako se raste o ja8-)
Do vecera 17k i hope so

Vprašanje samo kdaj bo začel btc jesti spet shitcoine

BTC, ETH, LTC je hold material. Ostalo pa lucky strikes.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

BTC, ETH, LTC je hold material. TO je res varna naložba ampak ne moreš pa pričakovati donose x 10 x 50 ...
Kralj se prebuja , kdo bi si mislil da bo tako na večer novega leta dan :)
A niste pisali po forumu nasvete da mate informacije kao da bo btc strmoglavil na 8 , 9k usd ... Ne kaže ravno tako da le ni kak revček poslušal nasveta pa prodal zdaj si pa nohte grize ... :S

krneki0001 ::

BTC je že začel počasi jesti coine.
LTC ni hold material.

BTC, ETH, XMR, NEO so kovanci za hold.

sumi666 ::

krneki0001 je izjavil:

BTC je že začel počasi jesti coine.
LTC ni hold material.

BTC, ETH, XMR, NEO so kovanci za hold.


Držim vse razen monera ....potem se bom lahko konec leta 2018 počas upokojil :P

Ajnstajn` ::

Kripto je izjavil:



Če si prebral je pri ceni 0.20 EUR nekomu podal odgovor pred tremi meseci... Ko bo narasel, bodo v obtok spustili nove miljone kovancev, da bodo ceno spet spustili pod 20 evro centov in pobrali dobiček, ti pa boš popušil. Že takrat je bilo 38% kovancev v obtoku, včeraj je napisal par procentov...
Potem pa danes nekomu odgovarja, da bo prodal ko bo XRP na vrhu...LOL vmes pa natrese kup enega FUD, BS, neumnosti itd. Če ga je kupil pri 0.20 takrat ali še višje bi ga zdaj prodal z lepim profitom, na enem izmed vrhov v zadnjih dveh tednih LOL

Ne skrbi zanj, ga bom pustil pri miru in se ne mislim ukvarjat z njim. Vsak, ki je pismen in dojemljiv je že dojel za kaj gre. Kaj naj si misli nekdo, ki je nov tu gor in mu nekdo servira take informacije?


a jebi ga, pred 7 mesci je pa napisal, da bo xrp 1$ na koncu tega leta, pa so se tudi vsi norčevali iz tega. Očitno še sam ni verjel. Jaz ga razumem ker sem bil v čisto podobni situaciji kot on, le da sem zdržal dlje, mesece in mesece pa gledal izgube.
Pa dobro, ena stvar, pri katerem se pa lahko vsi strinjamo je, XRP coin je svinski in res moreš delat s pametjo da se pri njem ne opečeš.
//

D3m0r4l1z3d ::

krneki0001 je izjavil:

BTC je že začel počasi jesti coine.
LTC ni hold material.

BTC, ETH, XMR, NEO so kovanci za hold.

Zakaj ltc ni hold?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

sumi666 ::

Zakaj ltc ni hold? tudi meni ni to jasno , zdaj če je Charlie Lee prodal ves svoj delež ni več za hold očitno ...
a niso bile špekulacije da je Lee prodal svoj delež v LTC ju ker bojo objavili eno močno partnerstvo , pa so partnerji zahtevali da Lee proda svoj delež preden pride do podpisa ... A ni bil Amazon v igri če se prov spomnim ... Če bi do tega res prišlo LTC moon !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sumi666 ()

4knative ::

Ajnstajn` je izjavil:

XRP coin je svinski in res moreš delat s pametjo da se pri njem ne opečeš.


Kaj dosti pameti ne rabiš pri špekulacijah. Se je dostikrat izkazalo da so pametni prodali, norci holdali in slednji so imeli prav. Bilo je tudi že obratno, ampak ni pa nujno da ima nek genijalec ali kakšen superultra poznavalec kripto sveta vedno prav. Pač igra na srečo, bistvo igre je priti do čimveč denarja, dvomim pa da koga veseli pot po kateri hodi igralec da pride do cilja v tej igri. Skratka čimprej čimveč in hitro v penzijo, da se rešiš. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Drevesce ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()
««
279 / 976
»»