» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
278 / 976
»»

Rok Woot ::

Lahko tudi zelo pade, glede na to, da je bil veliko uporabljen za hitre prenose, kjer ga konkurenca tepta?

Ko/ce pride xrp na coinbase recimo, zna ze pasti, seveda sem amater, ti pa izkusen trejder, pac samo podajam mnenje in upam, da me prepricas kako imam narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

kiFni ::

samo ne zdaj kar skočit all in :) , lahko se še cena spusti prej

kingsix ::

Ta pump zaradi coinbase se meni zdi kar nekaj. Bedarija. Saj če kdo hoče ga lahko sedaj enako kupi na Kraken ali Bitstamp. Pomoje je to le pump whalov, da noobi nasedejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kiFni ::

Rok Woot je izjavil:

Lahko tudi zelo pade, glede na to, da je bil veliko uporabljen za hitre prenose, kjer ga konkurenca tepta?

Ko/ce pride xrp na coinbase recimo, zna ze pasti, seveda sem amater, ti pa izkusen trejder, pac samo podajam mnenje in upam, da me prepricas kako imam narobe.

ma klinc izkušen :) ni več kot je bilo včasih malce lažje predvidet trend.

Lenivec D ::

Rok Woot je izjavil:

Lahko tudi zelo pade, glede na to, da je bil veliko uporabljen za hitre prenose, kjer ga konkurenca tepta?

Ko/ce pride xrp na coinbase recimo, zna ze pasti, seveda sem amater, ti pa izkusen trejder, pac samo podajam mnenje in upam, da me prepricas kako imam narobe.

Yep, točno zato jaz nisem pristaš LTCja, ki je zame osebno na "nikogaršnji zemlji". Če kdo išče alternativo za Bitcoin, ker ta rabi tudi po eno uro za transaction, zakaj bi potem uporabil LTC, ki rabi minute, če pa obstajajo alternative, ki rabijo sekunde?

Vse minuse, ki jih ima Bitcoin, LTC zgolj malce zakrpa, popravi, medtem ko jih mnogi drugi coini ODPRAVIJO.

bonanno ::

Lenivec D je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Lahko tudi zelo pade, glede na to, da je bil veliko uporabljen za hitre prenose, kjer ga konkurenca tepta?

Ko/ce pride xrp na coinbase recimo, zna ze pasti, seveda sem amater, ti pa izkusen trejder, pac samo podajam mnenje in upam, da me prepricas kako imam narobe.

Yep, točno zato jaz nisem pristaš LTCja, ki je zame osebno na "nikogaršnji zemlji". Če kdo išče alternativo za Bitcoin, ker ta rabi tudi po eno uro za transaction, zakaj bi potem uporabil LTC, ki rabi minute, če pa obstajajo alternative, ki rabijo sekunde?

Vse minuse, ki jih ima Bitcoin, LTC zgolj malce zakrpa, popravi, medtem ko jih mnogi drugi coini ODPRAVIJO.



ma da nebi un bumbar Lee prodal svoje bi blo dosti bolje.

kiFni ::

zdele je itak zelo kočljiv trenutek, ker se ne da razbrati ali gor ali dol.
vsi so pričakovali prednovoletni kreš... pa ne zgleda tako.

Rok Woot ::

Lenivec D je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Lahko tudi zelo pade, glede na to, da je bil veliko uporabljen za hitre prenose, kjer ga konkurenca tepta?

Ko/ce pride xrp na coinbase recimo, zna ze pasti, seveda sem amater, ti pa izkusen trejder, pac samo podajam mnenje in upam, da me prepricas kako imam narobe.

Yep, točno zato jaz nisem pristaš LTCja, ki je zame osebno na "nikogaršnji zemlji". Če kdo išče alternativo za Bitcoin, ker ta rabi tudi po eno uro za transaction, zakaj bi potem uporabil LTC, ki rabi minute, če pa obstajajo alternative, ki rabijo sekunde?

Vse minuse, ki jih ima Bitcoin, LTC zgolj malce zakrpa, popravi, medtem ko jih mnogi drugi coini ODPRAVIJO.


Pol ni slabo mnenje za cloveka, ki teden nazaj, ni vedel kaj je ltc :)

Ajnstajn` ::

kingsix je izjavil:

Ta pump zaradi coinbase se meni zdi kar nekaj. Bedarija. Saj če kdo hoče ga lahko sedaj enako kupi na Kraken ali Bitstamp. Pomoje je to le pump whalov, da noobi nasedejo.


seveda je bedarija, ampak koga briga če je, glavno da zaslužimo.
poglej, kaj je coinbase naredil ostalim coinom ko so prišli tja in to prav čisto vsakemu!
//

K0l1br1 ::

Točno kaj pri cripto pa izven crypto sveta sploh ni bedarija? Iti se purizem med posameznimi kojni, medtem ko nas t.i. normalna skupnost po strani gleda, ko imamo neke čudne računalnike z dvema napajalnikoma, švoh procesorjem, več zelo zmogljivimi grafikami, visokim računom za elektriko, pri tem pa gledamo grafe valut, ki ne obstajajo..... a to pa ni bedarija?

krneki0001 ::

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.

Jerry000 ::

Koliko vas je takih ki boste hodl XVG se naprej? Al mate namen prodat takoj po novem letu?

hamez66 ::

Včasih se je dalo z ripplom sem pa tja pošiljati eure in usd. Potem so ukinili stran rippletrade in od takrat se niti iz bitstampa ne da več direktno pošiljati v teh valutah. A kdo ve, če obstaja kakšna stran, kjer se to še da? Ali je to zdaj samo še za "institucije"?

kiFni ::

lahko se pošilja z gatehuba... preveri če še

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Rok Woot ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.


Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


Ok, prosim napisi se tu, kdaj bodo na vrhu, hvala.

hamez66 ::

Nja, moral bi napisat še "poleg Gatehuba" :) Iz gatehuba se da, ja.

Ajnstajn` ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


Saj to, xrp je navečji med coini, ki so centralizirani, zato ga moreš met malo za vsak slučaj.
//

hovti980 ::

RPX tudi danes lepo raste.

pulstar ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


Bullshit. Ponovno dokazuješ, da si izbral primeren Slotech vzdevek! Za vsaka dva nova validatorja Ripple ugasne enega svojega, tako da je omrežje vedno bolj decentralizirano. Če v tem trenutku Ripple podjetje propade, omrežje in blockchain brez težav deluje naprej.

Sc0ut ::

Kdo racuna na to, da znajo btc in mogoce alti orng zrast po novem letu, ker se za USA zacne na novo davek obracat? Zdaj so vsi dumpali da se dobicki ne stejejo v davek. Pomoje bo sla pot preko btc v alte, ce gre samo v btc alti nasrkajo.

Cist tak, teoreticno, mi pa ne gre iz glave. Poleg tega so prve cme pogodbe bile na 20000 usd.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

vudumx ::

Za foro sem malo gledal stare poste v tej temi. Sami poznavalci, ki mlatijo po XRP ko malenkost pade. Ko raste pa bistro tiho... :)

Treba kdaj kaj prebrat, ne samo slikice gledat in po forumih skakat.

Bolivar ::

a je še kdo mnenja da bitcoin cash nima prihodnosti? ker glede na to kakšen prevarant je roger ver... potem pač sklepam da prevarant pač ne more neki pametnega ustvart? enkrat blefer vedno blefer.

boolsheat ::

XRP je v praksi decentraliziran bolj kot npr. BTC...

gtr ::

Ker vem, da vas zanima:
Dear all,

2017 is comming to the end. We could easily say that it was CRYPTO year. We have learned a lot and we are entering ready and motivated in 2018.

In mean time we have closed a deal with amazing project named ALTCOIN.io (new decentralized exchange which will enter on the market in the end of January / beginning of February). Altcoin offers amazing user experience and a lot of new technology, so we decided that we will start our exchange mission with them.

As u allready know from the beginning of our project, we are focused on results and usability of our token. Speculations and pump & dump schemes are not part of our plan.

As promised we will deliver BUYBACK FUNCTION in January 2018,we will also do our best to deliver our platform for investing in other TOKENS SALES with guarantee in February 2018, and for the end of powerfull start, we will deliver LOAN FUNCTION in March 2018.


We get a lot of questions regarding our token and how to buy it. We want to keep our promises so we will start offering 1.000.000 ATRIX tokens per month. That means we will realest 1.000.000 ATRIX tokens every month for next 44 months. At the end of the month all unsold tokens will be burned.

Starting price in January will be 2.20 USD per token. New tokens will be available to buy only on our page - www.atrix.io. In January we will also announce all our wallet addresses where you will be able to check all our transactions.

Current buyback price is 1.60 USD and we will do our best to increase it with our services. 80% of all income from our services will constantly go into our reserve fund. We will also do some changes on website design so all of u will be able to see current status of our prices and tokens.

U can expect additional email in next days where we will explain more details about ATRIX plans for 2018.

We wish u crazy night today and all best to u and your families. STAY STRONG and enjoy in 2018.

ATRIX TEAM

K0l1br1 ::

No, za Lambota jim bo sigurno ostalo.

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.

Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


HO, HO, HO moti te, ker je "centraliziran" ker si to nekje pobral in zdaj ponavljaš kot papagaj in dodajaš še svoje neumnosti medtem, ko te verjetno ne moti, da so nekateri coini "v rokah" rudarskih monopolov. Zraven pa še pišeš temeljne neresnice o tem kako je par procentov v obtoku...38,5% ni par procentov. Manjka ti konkretna konsistenca. Si sploh prebral o tem na kakšen način bo XRP decentraliziran?


Držiš XRP in drugim pišeš...

nebivedu :: 27. sep 2017, 12:40
citiraj
#
Ripple je kontroliran kovanec. Ko bo narasel, bodo v obtok spustili nove miljone kovancev, da bodo ceno spet spustili pod 20 evro centov in pobrali dobiček, ti pa boš popušil.
Ko boš pogruntal, da ti bodo samo denar pobrali, bo prepozno. Še enkrat, tace stan od rippla, ker boš popušil. Preveč se jih je že opeklo z ripplom in ti se boš tudi.


"Lastnik lahko v trenutku proda XRP, sesuje v prah in pobere denar in spoka." Nisi FUDster, nisi Ripple hater...OK, ne vem kaj si.

IMHO, če bi ti res verjel v to kar sam pišeš drugim bi jih že zdavnaj prodal. Obstaja preprost izrek "put you money where your mouth is".

Z vsakim prispevkom potrjuješ, da o Ripplu in XRP nimaš pojma in da so večina tega kar napišeš insinuacije, izmišljotine, napačno razumevanje, namerno širjenje napačnih informacij itd. S kakšnim namenom to počneš ne vem, to sam najbolje veš.

Vsak posameznik bo preveril kaj je res in kaj ni tam kjer so dostopne informacije preden bo nasedel takemu "stručnjaku" za XRP in Ripple. Za konec se ponavljam. Nikoli nisem in ne bom nagovarjal kogarkoli, da kupi XRP. Obstaja še vsaj 20 zanimivih opcij, ki se jih lahko predstavi brez tega da se o kakšni opciji piše neresnice, neumnosti, izmišljotine itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Bolivar ::

kje je pa đule od atrixa? nic vec ne pise.

K0l1br1 ::

Bolivar je izjavil:

kje je pa đule od atrixa? nic vec ne pise.

Ti tudi ne bi, če bi moral lambota furati po Ljubljani, a ne de?

boolsheat ::

Lepo napisano... Prav Smešno je ko folk trola proti Ripplu in zagovarja shitcoine, ki so ugrabljeni in centralizirani od minerjev in/ali developerjev...

Kakorkoli se obrača zadeva, XRP je edina uporabna crypto valuta v prakai že sedaj...

oracle ::

V bistvu kripto scena je zlo podobna poker sceni. Oboje je gembl, pr obeh začetniki velik bolj pušijo kot dobijo in pr obeh se da z znanjem in izkušnjami zboljšat svoj rezultat.

In to mi ni všeč. Sedaj moram igrati to igro, namesto da bi investiral v nekaj kar obeta. To je odgovor na vprašanje "ali ima bitcoin cash prihodnost". Seveda jo ima v tej igri. Nima pa jo v realnem svetu.

S tem norim trejdanjem smo namesto anarhije ustvarili našega novega overlorda. Namesto bankam sedaj plačujemo menjalnicam/borzam. Brez njih je takoj game over.

Par let nazaj smo imeli paradnega konja, ki je grozil monetarnemu sistemu. Sedaj imamo namesto enega šampiona le en kup invalidov (v smislu upora proti sistemu).

Še malo, pa bo kripto scena samo še en inštrument wall streeta. Toliko o revoluciji, ki jo je začel Satoshi. Ampak to je odraz družbe. Ne vidimo dlje od potrošniških idealov.

Pa še malo bolj pozitiven zaključek sporočila: srečno in zdravo 2018. Naj vam/nam trejdi uspejo in saj veste, ne tvegat več, kot si lahko privoščite!

kingsix ::

Kako pa je uporabna? Kje jo uporabljajo in zakaj? Prosim za obrazložitev.

boolsheat je izjavil:

Lepo napisano... Prav Smešno je ko folk trola proti Ripplu in zagovarja shitcoine, ki so ugrabljeni in centralizirani od minerjev in/ali developerjev...

Kakorkoli se obrača zadeva, XRP je edina uporabna crypto valuta v prakai že sedaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

hamez66 ::

Pri pokru začetniki popušijo, v kripto je pa marsikateri začetnik s holdanjem kr enih coinov naredil precej več od nas, "izkušenih" traderjev, ki za trejdanje in spremljanje situacij porabimo precej več časa. Poznam nekoga, ki je od septembra z vložkom okoli 50k eur naredil okoli 250k, potem me je pa zdaj decembra spraševal, kako se verificirati in kako poslati coine iz bittrexa na bitstamp. Portfolio so mu pa sestavili njegovi kolegi. Za razliko od njih je coine držal in decembra pokasiral, kolegi so pa s trejdanjem delali minus, ker so visoko kupovali in nizko prodajali.. Pa če bi mu svetovali kakšen drug coin, bi naredil še precej več. :D

Tudi moja bejba nima pojma o coinih, pa je lepo pokasirala iz tistega, kar sem ji šenkal ... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

krefi ::

kam se splača trenutno vložiti denat ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

DeeJay ::

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto

Vazelin ::

verge bo treba spremljat. že malo pada.

bonanno je izjavil:

Dokupil sem dogecoina ker bi znal do 0.1 prilezt, prav tako Send coin in Qsp novi na trgu

wuf much money wow such coin wuf

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

OChack ::

kar se hitrosti transakcij tiče je za moje pojme najhitrejši NEO, me pa moti, da moramo prenašati samo cela števila
Int€l inside, IDIOT Outside

CoreySteel ::

Rok Woot je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jaz najraj uporabljam bitrex. za fiat kraken

jp graf ima ICN odličen.
itak je ogromno folka vključno z mano kar že obupalo.
imaš potem še bag holderje ala perci:D

Tudi folk ki tukaj na forumu govori hold, ne zna holdat. Po enmu tednu že švicajo, če se nikamor ne premakne. Tko ne bo nikoli penzije :P

No dej napis, od kdaj ti holdas oz si holdal tistih par kBTC :)

lp Angelique69, ce se me spomnis, sicer sem malo visje igral .)

Ne, ne spomnim se, sorry :)
Količina itak ni pomembna. Če včasih pri downswingih nisem trznil, tako tudi zdaj ne trznem ob rdečih številkah :)
Twitter: @CoreySteel_

krefi ::

DeeJay je izjavil:

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto


v katero trenutno priporocate ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Vazelin ::

gtr: kok si vložu v atrix?:D

run2 ::

krefi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto


v katero trenutno priporocate ?


Skoraj ne moreš falit. Samo ne obupat, ko gre prvič dol 20 %.

krefi ::

run2 je izjavil:

krefi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto


v katero trenutno priporocate ?


Skoraj ne moreš falit. Samo ne obupat, ko gre prvič dol 20 %.


kaj priporocate xrp, xvg?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Vazelin ::

run2 je izjavil:

krefi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto


v katero trenutno priporocate ?


Skoraj ne moreš falit. Samo ne obupat, ko gre prvič dol 20 %.

vsi rečejo HODL. ko gre za 10% dol se prestavi v drugo valuto. za naslednji hodl:)) fora je, da smo greedy ko piz*uni in mislimo kako bomo s prestavljanjem in "lovljenjem valov" zaslužili več. wrong

kiFni ::

KMD so dal na hitbtc

vrunc ::

hovti980 je izjavil:

RPX tudi danes lepo raste.


raste že dva tedna :), a si nabavil tudi DBC?

run2 ::

Vazelin je izjavil:

run2 je izjavil:

krefi je izjavil:

DeeJay je izjavil:

krefi je izjavil:

kam se splača trenutno vložiti denat ?

V crypto


v katero trenutno priporocate ?


Skoraj ne moreš falit. Samo ne obupat, ko gre prvič dol 20 %.

vsi rečejo HODL. ko gre za 10% dol se prestavi v drugo valuto. za naslednji hodl:)) fora je, da smo greedy ko piz*uni in mislimo kako bomo s prestavljanjem in "lovljenjem valov" zaslužili več. wrong


Ja. Jaz sem kar hitro vzel to lekcijo. Avgusta kupil 195k XVG in imel neko idejo, da moram met nad 200k in pol trejdal gor dol in kaj hitro pristal pri 115k. Od takrat samo hold plus nekaj malega dokupa, ko je šla vrednost dol.

Tilen ::

Prodal NGC in kupil TRX po 0.03x USDT.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vazelin ::

Ta Tezos bo penzija material?Vidim da je že nek tezos prelaunch na cmc

Kripto ::

Rok Woot je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.


Tudi meni ni jasno...razen tega, da obstajajo insinuacije, izmišljotine, napačna razumevanja, namerno širjenje napačnih informacij, FUDsterji, Ripple haters, XRP haters itd. in potem še taki, ki navijajo za kovance, ki jih posedujejo in laufajo pumpo na polno. Pri nas bi rekli "vsak berač svojo malho hvali", čez mejo bi uporabili stari rek "svaki ciga svoga konja hvali" itd.
Ostane samo upanje, da je večina toliko pametna, da sama preveri in zbere informacije in se pozanima kaj je res in kaj ni res. Nekateri bodo pač verjeli "forumskim avtoritetam" LOL


Zakaj se od XRP zahetva kaj? Kaj točno?

bitcoin in ostali naj bi bili decentralizirani, XRP ni! To pomeni, da če lastnik hoče, ga sesuje sam v trenutku in pobere denar pa spoka. Zato mu jaz ne zaupam. In ne gre za haterje, FUDsterje ali kaj podobnega, temveč samo za zdravo kmečko pamet, da lahko v trenutku vse izgubiš.


Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu. Vendar stalno spremljam kaj se dogaja na borzi.


Ok, prosim napisi se tu, kdaj bodo na vrhu, hvala.


Se boš načakal. A ne vidiš da je bull shit producer LOL "Imam XRP-je in jih bom prodal, ko bodo na vrhu." Na katerem vrhu? Vrhov je že bilo kar nekaj v zadnjih dveh tednih. Kaj pa če lastnik XRP sesuje v trenutku in pobere denar pa spoka?!?!
Takih in podobnih shitheadov je na tem forumu se mi zdi vsaj še pet LOL

Vazelin ::

jutri mcafe objavi shitcoin of the week right?:))

Vazelin ::

ima kdo ogledan dash? bil je že 1500usd coin, sedaj je jurja. mnenja?
««
278 / 976
»»