» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
276 / 976
»»

Lenivec D ::

sumi666 je izjavil:

Neo ima januarja natrpan urnik 6 dogodkov ...
http://coinmarketcal.com/?form%5Bmonth%...
A bi jih še dokupil ... nazadne ko sem kupil neo je bil nasledni dan ico ban na kitajskem ... :S cena šla v poden isto k moje razploženje ...

Jaz sem ravno tisti teden pred banom skoraj 1/3 portfolia spravil v kitajske coine, potem pa bil REKT, ko je vse crashalo.

Talk about bad timing, ha ha. :D So pa do sedaj cene že več kot recoverale.

Vazelin ::

se spomnim NEO za 13 USD na china ban dan:D

Lenivec D ::

Vazelin je izjavil:

iconomi končno gas?:)

Pri takšnem grafu je bilo zgolj vprašanje časa. Bi moral bit res kak hud scam okoli ICONOMIja, da ga ne bi bilo, pa še takrat je včasih. :)

Rok Woot ::

Vazelin je izjavil:

se spomnim NEO za 13 USD na china ban dan:D


Ste jih nakupili takrat? :)

Jaz imam trenutno buz order na 61 za NEO ...

Kje je sedaj ta gtr, ki me je obtozil, da nevem kaj je shortanje in da nisem zares shortal?

Kar se pa pokra tice, pa lahko kako odigramo s corey steelom ce hoce .)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

sumi666 ::

Sej neki Neo tov imam tko da bom raj se kak drug kovanček kupil .... Kak lisk me mika , v letu 2018 bo trgal gate ....

Lenivec D ::

Jaz holdam NEO še iz časa, ko je bil AntShares. Ampak žal sem šel noter po prvem boomu, tako da BTC cena ni bilo dosti nižja, kot je sedaj, mogoče pol toliko. USD je pa bilo nekje 5.

OK projekt, samo se mi je pred meseci zdel veliko boljši. Zaenkrat me niso prepričali.

Vazelin ::

kateri coin imaš trenutno ogledan?

btw. jaz sem za dolgoročni hold (tokrat pa res:D) kupil nekaj Unify (kot mogoče shitcoin ki lahko dosti naraste), mam še nekaj DubaiCoin, Nebl, Iconomi vse skupaj nekaj jurjev. Ostalo še malo BTC. Ne vem no, dvomim da bi npr. DBIX kar crknil

Mislim da bom z novim letom nehal day tradeati ker je vprašljiv output:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Lenivec D ::

Dva, ki še nista resno jumpnila v zadnjih tednih, sta pa definitivno ZELO DOLGOROČNA coina:
- OmiseGo, ampak ima že velik cap, hkrati so ljudje malce skeptični do Ethereuma sedajle, OmiseGo je pa na Ethereumu
- InvestFeed, ki ima res dober dolgoročni potencial. Sem že pisal tu o njem. Pričakujem vsaj x10, če ne x100, ampak lahko traja dolgo časa. Če bo končna platforma (ki že deluje) dosegla potencial, je zlahka lahko x100, ob slabi izvedbi pa x10. Je pa problem, ker mi ekipa ni najbolj všeč. Manjka jim res sposoben človek (beri: pravi genij, kot je recimo Vitalik). Pri kriptu je tak človek nujen, če hočeš res dobre stvari izvajat.

Blazz ::

za omisego je novica , k pa ne vem a bo vplivala kej na supply :)

https://twitter.com/bitfinex/status/947...

Vazelin ::

sem dodal IFT nekaj malega na moj cryptopia account:) Tega accounta se ne bom tikal dolgo časa, niti ga ne bom odpiral. Vse skup nekaj stotakov. Razporeditev:
DubaiCoin(DBIX) 0.02440300 (BTC)
investFeed(IFT) 0.01025890 (BTC)
Neblio(NEBL) 0.04811185 (BTC)
Unify(UNIFY) 0.01750002 (BTC)

Stanje pogledam drugo leto ob tem času. Novoletna zaobljuba:D Če bom kaj dokupoval na cryptopia se bom izogibal vpogledu stanja.

Vmes pa preberem mastering shitcoins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Rok Woot ::

Se bo treba pri cryptopiji registrirat al kje to kupujete? Kot pravim sem nov. Uporabljam samo bittrex, me malo moti ker nima fiat valut sicer ... Kot pravim res pa trejdam sele dober teden ...

Vazelin ::

jaz najraj uporabljam bitrex. za fiat kraken

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

iconomi končno gas?:)

Pri takšnem grafu je bilo zgolj vprašanje časa. Bi moral bit res kak hud scam okoli ICONOMIja, da ga ne bi bilo, pa še takrat je včasih. :)

jp graf ima ICN odličen.
itak je ogromno folka vključno z mano kar že obupalo.
imaš potem še bag holderje ala perci:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Drevesce ::

Se ne morem odločiti v kateri coin bi vrgel še kakšen stotak ali dva. Izbire so Unify, Wabi, IOTA, OMG.

Kakšni so kaj predictions za leto 2018?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Lenivec D ::

Blazz je izjavil:

za omisego je novica , k pa ne vem a bo vplivala kej na supply :)

https://twitter.com/bitfinex/status/947...

Verjetno reklamna poteza, da se naredi čim večji community.

Dobro ekipo imajo, izkušeno že od prej, pa še direktno povezavo imajo z Vitalikom. Mislim, da so celo njegov najljubši token.


P.s.: Ubiq je tudi zanimiv. Podobni projekti so na milijardnih capih, Ubiq "zgolj" 200mil. Ima mnogo pristašev med altcoin experti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lenivec D ()

Blazz ::

We Keep on Telling you Guys Don't Underestimate ETH
Till 19th Jan it will Move Up

There is Hard-FORK Going to Happen on ETH (Ethereum) called EtherZero

Happening Approx on 19th Jan 2018 Between 19:00-21:00 at Block Height 4936270

As Per This FORK News, Each #ETH Holders will Get the Same Amount of ETZ aka EtherZero

ETH Price will Go Up Bcoz of This Big News You can Buy A Bag of ETH and Hold until 19th Jan

Lenivec D ::

Cena bo verjetno šla gor tudi brez tega. Vprašanje koliko bo fork sploh vplival. ETH je namreč skoraj edini večji coin, ki res temelji na enem človeku, s forki se ga pa izgubi.

CoreySteel ::

Vazelin je izjavil:

jaz najraj uporabljam bitrex. za fiat kraken

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

iconomi končno gas?:)

Pri takšnem grafu je bilo zgolj vprašanje časa. Bi moral bit res kak hud scam okoli ICONOMIja, da ga ne bi bilo, pa še takrat je včasih. :)

jp graf ima ICN odličen.
itak je ogromno folka vključno z mano kar že obupalo.
imaš potem še bag holderje ala perci:D

Tudi folk ki tukaj na forumu govori hold, ne zna holdat. Po enmu tednu že švicajo, če se nikamor ne premakne. Tko ne bo nikoli penzije :P
Twitter: @CoreySteel_

Vazelin ::

iconomi 2.75.:D
pa še graf je svinjsko dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gregor P ::

CoreySteel je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jaz najraj uporabljam bitrex. za fiat kraken

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

iconomi končno gas?:)

Pri takšnem grafu je bilo zgolj vprašanje časa. Bi moral bit res kak hud scam okoli ICONOMIja, da ga ne bi bilo, pa še takrat je včasih. :)

jp graf ima ICN odličen.
itak je ogromno folka vključno z mano kar že obupalo.
imaš potem še bag holderje ala perci:D

Tudi folk ki tukaj na forumu govori hold, ne zna holdat. Po enmu tednu že švicajo, če se nikamor ne premakne. Tko ne bo nikoli penzije :P

... v tem kratkem času "minutnem hodl/sell ST panike" se (vsaj meni) rdeče številke komajda poznjajo na enormnem dobičku, kaj šele da bi bilo blizu "glavnice" ... morda bi morali uvesti kakšen kotiček za hipna sporočila, da se nam ostalim ne bi bilo treba prebijati čez ene 5 strani paničarjenja dnevno8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Ajnstajn` ::

To prebijanje skozi temo je res kar težko, ko se kar dosti pospema v parih urah.

Veliko tu vas vidim, da stavite na NEO?
Zanima me, zakaj mislite da neo ma velke šanse? Ste že uporabljali NEO za v kak ICO? Jaz sem in sem imel precej slabe izkušnje. Neo omrežje je svetlobna leta za ETH. Joinal sem v ico in to je bil pravi poraz.
-Slab wallet
-Slab pregled nad omrežjem
-pošiljaš lahko samo cel kos
-katastrofalen pregled nad smart contracti
-za joinanje v ico nekako ni najbolša izbira ker nimaš nekegea "gweija" s katerim bi lahko določal hitrost in si bolj odvisen od sreče

Tale Neo mi bolj zgleda kot BTC, za nič ni uporaben a vsi ga nabavljajo ker nekoč mogoče kaj bo.
Tudi če ga kitajska nekako posvoji kot edini coin za icoje (kar ga verjetno ne bo) bo problem ker v ameriki je to 200% security zaradi generiranja GASa.
Nevem, rad bi da me tu nekdo pripriča drugače.
//

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Pubeci kaj je kaj novega, 6 strani se.mi ne da brat :). Kako kaj XVG holderji? Pa ICN sem videl da ste nekaj omenjali

slotechar ::

.

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

CoreySteel je izjavil:

Vazelin je izjavil:

jaz najraj uporabljam bitrex. za fiat kraken

Lenivec D je izjavil:

Vazelin je izjavil:

iconomi končno gas?:)

Pri takšnem grafu je bilo zgolj vprašanje časa. Bi moral bit res kak hud scam okoli ICONOMIja, da ga ne bi bilo, pa še takrat je včasih. :)

jp graf ima ICN odličen.
itak je ogromno folka vključno z mano kar že obupalo.
imaš potem še bag holderje ala perci:D

Tudi folk ki tukaj na forumu govori hold, ne zna holdat. Po enmu tednu že švicajo, če se nikamor ne premakne. Tko ne bo nikoli penzije :P

No dej napis, od kdaj ti holdas oz si holdal tistih par kBTC :)

lp Angelique69, ce se me spomnis, sicer sem malo visje igral .)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Vazelin ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci kaj je kaj novega, 6 strani se.mi ne da brat :). Kako kaj XVG holderji? Pa ICN sem videl da ste nekaj omenjali

Iconomi je mel manjši bump. Nisi veliko zamudil. Zgleda se je že ustalilo. Bi pa imo znal še kaj dodati sploh če bo market zdrav. Morda počasi do ath?:)

To je to za ta denar.:D

Vazelin ::

 wuf wuf

wuf wuf

Drevesce ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci kaj je kaj novega, 6 strani se.mi ne da brat :). Kako kaj XVG holderji? Pa ICN sem videl da ste nekaj omenjali


Kot kaže bomo letos malo pred polnočjo v rokah držali telefon namesto alkohola :))
Upam, da ko se zbudim bo wraith že up and running.

Vazelin ::

koliko pa je target za XVG če wraith uspe? Že sedaj je 2mlrd capa:D

iconomi8-)

Drevesce ::

Osebno bi bil super zadovoljen če bi tja do poletja prišel na 1,5-2$. Po eni strani imajo zanimiv produkt po drugi pa se mi zdi, da je interes ob takem dvigu kot je bil padel.

XP pa 80% gor sedaj pa se lahko tepem po glavi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

rađo ::

janezvalva ::

Tale ICO tala kojne:
100 zastonj Vitrocoin, samo za vpis na njihovo ICO stran.
Nobenih dodatnih pogojev.

https://www.vitrocoin.com/register?ref=...

slišim, da ima kojn velik potencial. kdo bi vedu...

Vazelin ::

xrp down, stellar down, btc up, ltc up.

return of the king?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

slotechar ::

Xvg da niti ta zadn mozn dan q4 2017 se vedno nima uradno wraith. Cena skocila na podlagi snapshota na redditu. Tist ki je objavu prav da bo wraith zunaj v 48 urah. Kar je ze 2018. Zgleda da se ni pripravljen.

Zgodovina sprememb…

K0K0 ::

Če ni fake news bo šla cena še 2 dni gor. Pol pa spet dol, ker spet ne bo wraitha :)

slotechar ::

Obljubili so wraith v q4 2017. Dans je tazadn dan

K0K0 ::

Ja sam folk je tup in bo nasedel :)
Jaz tokrat ne bom šel not, ker se mi zdi da je xvg scam.

Kakšen se vam zdi xspec ?

Mato989 ::

Kripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Xrapid, ki je del Ripplenet laufa samo z XRP, brez tega ne gre. O katerih par procentih v obtoku pišeš? Cca 38% kovancev je na trgu. 55% jih je na escrow accountu in teh 55% je namenjenih za banke, podjetja itd. Razloži ta del konkretno, da bo razumljivo.


Ja Xrapid laufa samo na XRPju, dokler Devi ne nardijo Xrapid copy paste ki dela na XRP2 ki ga imajo samo banke recimo... nič jim to namreč ne preprečuje :)

Treba je razumet, da Ripple podjetju ni v interesu pumpat samega kovanca, ampak PRODAT produkt Xrapid, oz. Ripplenet... Če bodo banke rekle, damo tok in tok denarja za Ripplenet z takimi pogoji je to to... verjemte da bodo Ripplovi vodje to sprejeli... XRP je za njih promocijski kovanec za podjetje, da so na zemljevidu za zastojn reklamo.

Hype in FOMO pa pumpata XRP že od 0,25EUR

Glede tistih 55% ki so namenjeni za banke in podjetja, pa prosim če daš kak kredibilen pisni vir kakega lastnika ali direktorja Ripple podjetja... ne pa halucinacij forumašev in ostalih hyperjev.


To kar ti pišeš so insinuacije brez kakršnihkoli dokazov in natolcevanja kar je popolnoma pričakovano in me ne preseneča, označeno s kratico FUD. To kar ti pišeš si lahko vsak izmisli in potem lajna svoje kako bo Ripple s promocijskim kovancem itd. Dokazov in dejstev pa nikjer ne predložiš o tem kar pišeš. Od mene pa pričakuješ, da ti najdem pisne vire lastnikov, direktorjev... o tem komu in čemu je namenjenih 55% kovancev. Nisi resen.
Ripple je obdržal cca 6% XRP pri sebi, ki imajo zdaj vrednost cca 12 milijard USD na trgu. Ripple ne potrebuje kovanca za reklamo. Ripple pride na Bloomberg, CNBC itd. brez da bi bilo treba omenit XRP.


Ti samo uporabi zdravo logiko, in pomisli če bi ti kot banka uporabljal zadevo kjer pošlješ milijardo drugi banki in ko tista banka to dobi je tisto vredno 1,2 milijarde ali pa celo 0,8milijarde

Odgovor je preprost, to je vse kar potrebuješ o tem, da razumeš zakaj se to ne bo dogajalo :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

cezplotnik ::

K0l1br1 je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Mimogrede, Ripple (s 150 zaposlenimi) ima market cap 85 mrd, toliko kot nemškig gigant Bayer (s 115 TISOČ zaposlenimi). Se vam zdi kaj narobe?
Napačna je primerjava.


Čez eno leto bom tole zopet nalimal. Pa da vidimo potem napačno primerjavo.

Vedno, ko greš nasproti trgu in občutku množice vlagateljev, zmagaš! Sem velik zagovornik kriptovalut. Ko bodo po njih vsi pljuvali in objokovali svoje izgube, bom začel kupovati za drobiž - takrat bo pravi, realni vzpon kritpovalut na krilih njihove uporabne vrednosti. Vedno je tako. Nikoli ni drugače. Niti tokrat.

Kot sem rekel, sem pa navajen takih besed.

krneki0001 ::

Kripto je izjavil:

Xrapid, ki je del Ripplenet laufa samo z XRP, brez tega ne gre. O katerih par procentih v obtoku pišeš? Cca 38% kovancev je na trgu. 55% jih je na escrow accountu in teh 55% je namenjenih za banke, podjetja itd. Razloži ta del konkretno, da bo razumljivo.

Kdo in kdaj je komu pobral denar in pustil ničvredne kovance? Napiši konkretno, da bomo vedeli za kaj gre.


38% kovancev je na trgu, ostali pa niso namenjeni bankam, ampak jih bodo vnovčili, ko boste tukaj dovolj napumpali teh 38% in vam bodo takrat pobrali vse. To so naredili malo več kot pol leta nazaj, ko je bilo samo 12% kovancev v obtoku, pa so na hitro še 12% porinili not in je xrp padel konkretno.

Banke XRP ne bodo uporabljale. Ni jim v interesu. Če bi, bi ga že zdavnaj. Banke namreč delajo blockchain v sodelovanju z IBM-om in bo uveden zelo hitro, ne pa z eno firmico, ki deluje na hype in ima kovanec, kjer je večina pri lastniku, in del pri bivšem lastniku, ki lahko to vnovči kadarkoli.

zelenobeli ::

Sj vem da zadnjih 100 strani ni drugega kot xrp in xvg, kar gre tudi meni že malo na k...., ampak neki me zanima. Ta wraith naj bi bil se letos. To pomeni, da je lahko po našem časovnem pasu ali po......

Baja ::

kakorkoli pogledaš, zmanjkuje časa. današnji dvig pa se bo verjetno izkazo kot exit pump.

zelenobeli ::

Ma u pm, res dilema a nej bom pohlepen in pocakam kaj se bo zgodil a nej vzamem gun plus k ga mam

Pol je pa se to. Tud ce se zgodi letos, ok bo pump, samo tezko ce bo tam ostalo, vsak bo prodajal, kar ponovno pomeni tudi dump. Naj me kdo popravi ce misli drugace

Zgodovina sprememb…

Baja ::

ja, dobro misliš. buy the rumuors, sell the news. v večini primerov je držalo.

Samuel ::

zelenobeli je izjavil:

vsak bo prodajal, kar ponovno pomeni tudi dump.


Vedno, ko nekdo nekaj proda, na drugi strani nekdo kupi.

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

Dark000 ::

Sam sem raje prodal xvg, in z lepim profitom kupil omg za long term. Can't win 'em all.

Kripto ::

krneki0001 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Xrapid, ki je del Ripplenet laufa samo z XRP, brez tega ne gre. O katerih par procentih v obtoku pišeš? Cca 38% kovancev je na trgu. 55% jih je na escrow accountu in teh 55% je namenjenih za banke, podjetja itd. Razloži ta del konkretno, da bo razumljivo.

Kdo in kdaj je komu pobral denar in pustil ničvredne kovance? Napiši konkretno, da bomo vedeli za kaj gre.


38% kovancev je na trgu, ostali pa niso namenjeni bankam, ampak jih bodo vnovčili, ko boste tukaj dovolj napumpali teh 38% in vam bodo takrat pobrali vse. To so naredili malo več kot pol leta nazaj, ko je bilo samo 12% kovancev v obtoku, pa so na hitro še 12% porinili not in je xrp padel konkretno.

Banke XRP ne bodo uporabljale. Ni jim v interesu. Če bi, bi ga že zdavnaj. Banke namreč delajo blockchain v sodelovanju z IBM-om in bo uveden zelo hitro, ne pa z eno firmico, ki deluje na hype in ima kovanec, kjer je večina pri lastniku, in del pri bivšem lastniku, ki lahko to vnovči kadarkoli.


Ne vem, najprej si napisal da je par procentov v obtoku...Zdaj praviš, da je 38% na trgu. 38% ni par procentov tako, da zgodbo precej prilagajaš.
Vse kar pišeš zaudarja po FUD :) Pomembno je, da obstajajo različna mnenja...

run2 ::

Jerry000 je izjavil:

Pubeci kaj je kaj novega, 6 strani se.mi ne da brat :). Kako kaj XVG holderji? Pa ICN sem videl da ste nekaj omenjali


Odlično. +3800 % od mojega prvega nakupa.

Kripto ::

Mato989 je izjavil:

Kripto je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Xrapid, ki je del Ripplenet laufa samo z XRP, brez tega ne gre. O katerih par procentih v obtoku pišeš? Cca 38% kovancev je na trgu. 55% jih je na escrow accountu in teh 55% je namenjenih za banke, podjetja itd. Razloži ta del konkretno, da bo razumljivo.


Ja Xrapid laufa samo na XRPju, dokler Devi ne nardijo Xrapid copy paste ki dela na XRP2 ki ga imajo samo banke recimo... nič jim to namreč ne preprečuje :)

Treba je razumet, da Ripple podjetju ni v interesu pumpat samega kovanca, ampak PRODAT produkt Xrapid, oz. Ripplenet... Če bodo banke rekle, damo tok in tok denarja za Ripplenet z takimi pogoji je to to... verjemte da bodo Ripplovi vodje to sprejeli... XRP je za njih promocijski kovanec za podjetje, da so na zemljevidu za zastojn reklamo.

Hype in FOMO pa pumpata XRP že od 0,25EUR

Glede tistih 55% ki so namenjeni za banke in podjetja, pa prosim če daš kak kredibilen pisni vir kakega lastnika ali direktorja Ripple podjetja... ne pa halucinacij forumašev in ostalih hyperjev.


To kar ti pišeš so insinuacije brez kakršnihkoli dokazov in natolcevanja kar je popolnoma pričakovano in me ne preseneča, označeno s kratico FUD. To kar ti pišeš si lahko vsak izmisli in potem lajna svoje kako bo Ripple s promocijskim kovancem itd. Dokazov in dejstev pa nikjer ne predložiš o tem kar pišeš. Od mene pa pričakuješ, da ti najdem pisne vire lastnikov, direktorjev... o tem komu in čemu je namenjenih 55% kovancev. Nisi resen.
Ripple je obdržal cca 6% XRP pri sebi, ki imajo zdaj vrednost cca 12 milijard USD na trgu. Ripple ne potrebuje kovanca za reklamo. Ripple pride na Bloomberg, CNBC itd. brez da bi bilo treba omenit XRP.


Ti samo uporabi zdravo logiko, in pomisli če bi ti kot banka uporabljal zadevo kjer pošlješ milijardo drugi banki in ko tista banka to dobi je tisto vredno 1,2 milijarde ali pa celo 0,8milijarde

Odgovor je preprost, to je vse kar potrebuješ o tem, da razumeš zakaj se to ne bo dogajalo :)


XRP opravi transakcijo v 3 sekundah in ne v 3 urah ali več :)

vudumx ::

Mimogrede..će sp zadnje twitter novice realne, bo XRP v kratkem x2....seveda špekulacija :)
Še link:
https://streamable.com/teoww

Samuel ::

vudumx je izjavil:

Mimogrede..će sp zadnje twitter novice realne, bo XRP v kratkem x2....seveda špekulacija :)
Še link:
https://streamable.com/teoww


sell the news bo.. torej x/2.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

K0l1br1 ::

Kot vsak kripto tudi xrp poganjajo novice in podobno.... zakaj se od xrp zahteva neke lastnosti, ki se jih pri drugih crypto ne in so navadni šitkojni, pa mi ni jasno.

Nek konsenz je, da naj bi bil 8. januarja na coinbase....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()
««
276 / 976
»»