» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
265 / 976
»»

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

Dbix moj omiljen shitcoin že na 16mio capa:)
imam jih 20. 5 sem se jih losal. Tudi ostale sem hotel, pa seje ustrašil in šel gor.

Vazelin ::

kiFni je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Dbix moj omiljen shitcoin že na 16mio capa:)

Pol jih moreš met velik..?

Za čuka eur cca. Ne dovolj. Ampak obdobje akumulacije je blo več mescev

Horejšio ::

Fura kdo srečo na Binance ? Je pol manj provizije kot Bittrex. Nimam še računa sicer tam...

Denc ::

pa XVG bo baje tud prek 50$ prsu v 2018 :D

Bolivar ::

jst sm itak mnenja da anonimni coini nimajo prihodnosti. katera velika firma se bi pa blamirala z monerom naprimer ki se velik uporablja na darknetu itd...

kiFni ::

Dbix se dogovarja z whattomine da ga dodajo. Čeprav nevem ali je dobro ali slabo. Bolj bo prepoznaven pa tudi več dumpan.time will tell

Vazelin ::

Op ripple padu za 0.02 usd

Rok Woot ::

Bolivar je izjavil:

jst sm itak mnenja da anonimni coini nimajo prihodnosti. katera velika firma se bi pa blamirala z monerom naprimer ki se velik uporablja na darknetu itd...


Se strinjam, pa problem pranja denarja?

Vazelin je izjavil:

Op ripple padu za 0.02 usd

Eh škoda, ko nisem prodal, bi sedaj dokupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

Op ripple padu za 0.02 usd

Nacionalna Garda že ogreva stroje

Vazelin ::

Kakšna svinjska korekcij bo v kratkem

D3m0r4l1z3d ::

super, jih bomo dokupili potem
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

4knative ::

Že parkrat sem imel prst na prodaji Ripla. Nazadnje mi je štrom ven ruknilo pred prodajo enkrat poleti in sem dojel da je to znak iz onostranstva. Samo moraš dojeti znake, in prisluhnit.

kiFni ::

A bomo čez eno leto vrednotili vrednost blockfolia v xrp in ne več v btc...

Horejšio ::

Pri WAVE smo. Do kam ga odnese ?

Bolivar ::

Se strinjam, pa problem pranja denarja?


ma pranje denarja bo vedno ampak firme bodo zaupale podjetju ki ima vse črno na belem. ne pa nekim produktom k se ne ve kdo je v ozadju itd... pač moje mnenje.

Vazelin ::

Danes je res epski dan za alte. neblo, ripl, neos, stelar

#thuglife #savage

Bolivar ::

Vazelin je izjavil:

Danes je res epski dan za alte. neblo, ripl, neos, stelar

#thuglife #savage


mislm da boš v prihodnosti riplu reku main :p

krenpac ::

Sm zabrisal pol LTCja v DBIX... lepo prosim, da me opomnete, če bo vrednost tega shitcoina kdaj občutno narasla...:), če ne bo, pač ne bo, se ne bom prav dosti sekiral, tudi če gre na nulo... se pa drgač coin sliši super, Dubai pa to :))

Frankv ::

Vazelin ::

krenpac je izjavil:

Sm zabrisal pol LTCja v DBIX... lepo prosim, da me opomnete, če bo vrednost tega shitcoina kdaj občutno narasla...:), če ne bo, pač ne bo, se ne bom prav dosti sekiral, tudi če gre na nulo... se pa drgač coin sliši super, Dubai pa to :))

S profitom boš lahko letel v dubaj in šel na safari s kamelo

krenpac ::

Vazelin je izjavil:

krenpac je izjavil:

Sm zabrisal pol LTCja v DBIX... lepo prosim, da me opomnete, če bo vrednost tega shitcoina kdaj občutno narasla...:), če ne bo, pač ne bo, se ne bom prav dosti sekiral, tudi če gre na nulo... se pa drgač coin sliši super, Dubai pa to :))

S profitom boš lahko letel v dubaj in šel na safari s kamelo

:))

Vazelin ::

Omg dubai že čez 17 mio

vrunc ::

Bolivar je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Danes je res epski dan za alte. neblo, ripl, neos, stelar

#thuglife #savage


mislm da boš v prihodnosti riplu reku main :p


Stellarja imam tudi sam nekaj, me mika da bi ga še nekaj dokupil....mislite da bo še kaj iz njega?

CoreySteel ::

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...
Twitter: @CoreySteel_

D3m0r4l1z3d ::

lol, kaj dela Dentacoin na 84. mestu?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

Thx graf izgled povabljiv z zadnje 3 mesce

Bolivar ::

CoreySteel je izjavil:

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


jst se vedno ravnam pa pravilu, da ne berem whitepapirja ampak pogledam face 'ustanoviteljev' in mi je takoj jasno do kam bo to nesl.

4knative ::

CoreySteel je izjavil:

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


A na konje se da stavit s tem šitkojnom?

Vazelin ::

4knative je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


A na konje se da stavit s tem šitkojnom?

:)):))

CoreySteel ::

Bolivar je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


jst se vedno ravnam pa pravilu, da ne berem whitepapirja ampak pogledam face 'ustanoviteljev' in mi je takoj jasno do kam bo to nesl.

In kaj ti pravijo face? :)

4knative je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


A na konje se da stavit s tem šitkojnom?

Je za predlagat! :P
Twitter: @CoreySteel_

kiFni ::

Kdo proda 20000dbix ponujena cena 80000sat po komadu na bitcointalk forumu. Ne prodat kar naj dvigne volume na marketu.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

Vazelin ::

Še včeraj arabsk scam, danes zel zaželjen alt8-)

Bolivar ::

Če bi kdo malo zagemblal, pri NLC2 so zdaj *končno* resno zagrabil. Dodali so kupovanje z Viso/MasterCard, začeli z marketinško kampanijo, obljubljajo prihod na enega od večjih exchangov, prihaja NBA fantasy, itd...


jst se vedno ravnam pa pravilu, da ne berem whitepapirja ampak pogledam face 'ustanoviteljev' in mi je takoj jasno do kam bo to nesl.


In kaj ti pravijo face? :)


nisem nič gledal ampak povem tako na splošno ker whitepapir je pač propaganda, vlaga se v folk.

Vazelin ::

Nice neos spet raste8-)

kiFni ::

A vtorrent kdo sledi. Če ni scam bo eden od top.

D3m0r4l1z3d ::

BTC Dominance: 40.7%:'(
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Sc0ut ::

Doge, waves, neo.


Xvg pa with caution. Xvg whale zacel nekaj twitat.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

stara mama ::

https://slo-tech.com/forum/t702172/p562...
SHIFT!
Sem reku, sam mislim, da me noben ni poslušal. Takrat je bil 1.5EUR. Zdaj se vrti okrog 10EUR, v razmerju z BTC je pa šel x2.
Mogoče še pa ni prepozno.
https://twitter.com/HappyWithCrypto/sta...
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

bonanno ::

iz krakena sem eth nakazal na binance pred 15 min, in še zumeraj ni nakazan, a je to normalno?

stara mama ::

A ti mucke nagajajo? :))
Ekologija™ in Trajnost™

Vazelin ::

kaj a ripple gre na 2.5?:D

K0l1br1 ::

Vazelin je izjavil:

kaj a ripple gre na 2.5?:D

Še na 2 ni prišel. Kupi kupi, penzija za vogalom ;)

clinton386 ::

BMW forum:
"Uglavnem, nekje sem napisal da nimam steklene krogle, a moje mnenje je, da bo xrp v 2018 prilezel med 5-10 Eur. Prav tako menim, da bo Nr.1 Coin po marketcapu. ( če hočete pa over optimistično napoved pa: do 1.4.2018 nekje do 15 Eur, do konca leta 2018 pa malo pod 100 Eur). Vse odvisno od smart moneya o katerem sem že veliko govoril. Oni so playerji, mi smo samo kmeti na šahovnici.
Seveda lahko se motim in pade, če ga kdo hoče prodat po 0,2 Eur, kupim vse kar ima."

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

Da da, navadno ljudstvo bo outsmartalo banke in na koncu bodo banke od nas kupovale XRP... Ha ha ha
Daj ne hecajte se in se raje postavite na realna tla, to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.
Ekologija™ in Trajnost™

bonanno ::

stara mama je izjavil:

Da da, navadno ljudstvo bo outsmartalo banke in na koncu bodo banke od nas kupovale XRP... Ha ha ha
Daj ne hecajte se in se raje postavite na realna tla, to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.




evo ga Nosterdamus :) ker coin ti prelagaš?

clinton386 ::

Tudi jaz mislim, da bo padel kot vsakič na manj kot do dna...

stara mama ::

bonanno je izjavil:

evo ga Nosterdamus :) ker coin ti prelagaš?

Skoz dajem namige, če le znaš mal prebrat.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

stara mama je izjavil:

Da da, navadno ljudstvo bo outsmartalo banke in na koncu bodo banke od nas kupovale XRP... Ha ha ha
Daj ne hecajte se in se raje postavite na realna tla, to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.


Najbolj zabavno je brat komentarje "stručnjakov" za XRP, se nasmejiš :)

clinton386 je izjavil:

Tudi jaz mislim, da bo padel kot vsakič na manj kot do dna...


A bo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

clinton386 ::

Prosti pad.

run2 ::

Rok Woot je izjavil:

Kje je 2.01? Na bittrexu je 1.8, pa še to je $ ... Povej če boš ruknil not jurja :)

Kaj je z vergom? Vi verjamete, da bo wraight pred novim letom? Premišljujem, da bi kupil, sem nekaj že imel pa prodal.


Wraith bo naredu en hiter vzpon, ampak bo tud korekcija takoj zatem. Verjetno nekje okrog $0.30 se bo umirilo pa potem počasi naprej.

Komentarji, da bo 31. 12. šlo na $3 in tam ostalo, so podobno smešni kot tisti, ki trdijo, da je Verge končan.
««
265 / 976
»»