» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
266 / 976
»»

K0l1br1 ::

stara mama je izjavil:

to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.
Zna biti.

Rok Woot ::

Kripto je izjavil:

stara mama je izjavil:

Da da, navadno ljudstvo bo outsmartalo banke in na koncu bodo banke od nas kupovale XRP... Ha ha ha
Daj ne hecajte se in se raje postavite na realna tla, to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.


Najbolj zabavno je brat komentarje "stručnjakov" za XRP, se nasmejiš :)


Malo samokritike prosim, mogoče ima prav. Spomni se borznih posrednikov v zlatih časih.

Premišljujem, če bi prestavil iz rippla v verge ... Kakšno mnenje?

Tarzan ::

Ripple pa spet prestavil v šesto brzino. Se na 0.00015 BTC nov sell wall nakazuje, tako kot prej pri 0,0001 BTC. Tistega je prešel brez večjega napora, kaj bo pa zdaj?

clintona, ali si tako nastrojen samo ker ne hodlaš, ali imaš kak objektiven razlog? Razen FUD ofc.

K0l1br1 ::

clinton386 je izjavil:

Tudi jaz mislim, da bo padel kot vsakič na manj kot do dna...
Zadnjega pol leta ni nikoli padel do dna, temveč tradicionalno do 0.2, s par primeri ko je prilezel tudi na 0.16 za kratek čas.

Horejšio ::

Šit koin party, let it be :)

Vazelin ::

Danes se počutim kot:


:D

lol xrp 2.21 na market cap

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Kripto ::

K0l1br1 je izjavil:

stara mama je izjavil:

to bo taka pušiona, da se jo še dolgo ne bo pozabilo.
Zna biti.


Jaz se spomnim kako je padel kot opeka za 10, 20, 30% (julij-sept 2017). Zrasel za dva centa in padel za dva centa kot opeka, zrasel za 4 cente in padel za 4 cene. Mislim, da je prešel v popolnoma drugačno fazo to kar gledamo zadnja dva tedna. Seveda bo šel tudi dol tako kot vsak kovanec, ampak ne tako kot se je obnašal v določenem obdobju. Morda se motim.

clinton386 ::

Tarzan je izjavil:

Ripple pa spet prestavil v šesto brzino. Se na 0.00015 BTC nov sell wall nakazuje, tako kot prej pri 0,0001 BTC. Tistega je prešel brez večjega napora, kaj bo pa zdaj?

clintona, ali si tako nastrojen samo ker ne hodlaš, ali imaš kak objektiven razlog? Razen FUD ofc.


Sem malo karikiral, nisem nič jezen ker ne hodlam, bi itak že trikrat vmes prodal.
Enostavno ne verjamem v ripple,pomoje gre za čisto manipulacijo whaleov, kar naenkrat je top, prej je bil pa pol leta kr neki.
Zakaj ga noben ni kupil ful če je tako dober projekt?

Tarzan ::

Mislim, da so si ga nekateri kar nabavili. Mi je blo pa v začetni fazi zadnje rasti čudno, ker je bil promet mizeren napram prejšnjim P'n'D, ko so mu višali ceno. V bistvu je šele zdaj nekje na takih vsotah, kot pri večjih pumpih, je pa res da tale traja malo dlje. Na kratek časovni interval trgovanje še zdaj ni tako skoncentrirano, kot je bilo pri pumpih v preteklosti, vsaj če sem prav pogledal zjutraj. Zdaj, možnosti sta dve, ali ne gre za klasičen ripple pump and dump, ali pa se faza intenzivnega črpanja šele pripravlja.

Vazelin ::

ravno browsam za random shitcoinom, katerega market cap je pod 5mio USD in v katerega bom fliknil 100USD in za katerega verjamem, da bo naredil x100

fukich ::

@Vazelin nam lahko zaupaš kateri coin? :D

Buggy ::

mene pa bolj zanima kam bo trenuten XRP hype folk migriral, ko bo ripple pokazal se drugo stran obraza.

Koko007 ::

kaj menite o XRP, glede na to da je v zadnjem dnevu zrasel za 51%, kupi zdaj, ali se bliža padec ter kupim takrat? Vem da je vse relativno, samo težko je za pričakovat da bo tako rasel še naprej.

chavlji ::

Ripple je klasičen balon...

miskoslo ::

fukich je izjavil:

@Vazelin nam lahko zaupaš kateri coin? :D


Vazelin dej povej, ti maš nos. Mi ti bomo coin samo pumpali :)
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

Kripto ::

K0l1br1 je izjavil:

clinton386 je izjavil:

Tudi jaz mislim, da bo padel kot vsakič na manj kot do dna...
Zadnjega pol leta ni nikoli padel do dna, temveč tradicionalno do 0.2, s par primeri ko je prilezel tudi na 0.16 za kratek čas.


Nekateri radi pretiravajo in napišejo, da je padel do dna :) Ja tradicionalno je šel za 2 centa gor in padel kot opeka, za 4 cente gor in padel kot opeka...potem pa stagniral in takega imamo v spominu. Še poleti ga je udarilo dol za nekaj časa na 0,125 EUR in enkrat celo na 0,115 EUR za kratek čas.

fukich ::

mene pa zanima kdaj prodat XRP? počakat na manjši padec? počakat da pride potencialno na coinbase?

bonanno ::

zakaj mi noče na cryptopia z Ltc kupiti DGB , tm pod balance ga vidim ltc, potem pa ko grem pod LTC/DGB buy.. mi tam stoji 0.000..

clinton386 ::

Buggy je izjavil:

mene pa bolj zanima kam bo trenuten XRP hype folk migriral, ko bo ripple pokazal se drugo stran obraza.


Pomoje v BCH.

PrihajaNodi ::

Koko007 ::

fukich je izjavil:

mene pa zanima kdaj prodat XRP? počakat na manjši padec? počakat da pride potencialno na coinbase?

Ripple je coin ki ga moreš holdat, če boš z njim trgoval sem pa tja boš tako kot pol našega kripto folka, ko je to jesen ripple mel tak bull market pa samo padal in ko je prišel pod 20c so vsi noreli pa ga pod zgubo prodajali. Poglej kje pa je ripple sedaj.

stara mama ::

Kripto je izjavil:


Najbolj zabavno je brat komentarje "stručnjakov" za XRP, se nasmejiš :)


A res misliš, da bojo banke uporabljale javen chain?
Ekologija™ in Trajnost™

D3m0r4l1z3d ::

bonanno je izjavil:

zakaj mi noče na cryptopia z Ltc kupiti DGB , tm pod balance ga vidim ltc, potem pa ko grem pod LTC/DGB buy.. mi tam stoji 0.000..

ni še LTC potrjena transakcija
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Kripto ::

stara mama je izjavil:

Kripto je izjavil:


Najbolj zabavno je brat komentarje "stručnjakov" za XRP, se nasmejiš :)


A res misliš, da bojo banke uporabljale javen chain?


Javen je samo določen del.

Tarzan ::

IQ veverička, meni se je zgodilo, da sem jih nabavil in razširil portfelj na Bitstampu. Ja, butelj sem hotel razpršiti portfelj.. No v glavnem, takrat je padel za kakih 30% in sem hodlal. Prodal sem jih pred kratkim, in to s precej lepim plusom. Na žalost sem ga prej še pokronal in izgubil nekaj s fiatom, nekaj z LTC in kasneje ker sem predolgo holdal BTC, ko je strmoglavljal. Ko je začel BTC strmoglavljati sem dal pa vse v Ripple. Ki je spet grdo padal do pred kratkim. Zdaj sem pa nekje na x2 (BTC).

kingsix ::

To je zdaj pač pump and dump. Ni niti enega razloga za to rast. Pa preden skušaš napisat razloge kot odgovor na ta post... Ponavljam: ni razlogov za to rast.

Bolivar ::

kingsix je izjavil:

To je zdaj pač pump and dump. Ni niti enega razloga za to rast. Pa preden skušaš napisat razloge kot odgovor na ta post... Ponavljam: ni razlogov za to rast.


https://www.ft.com/content/2f595696-ecb...

clinton386 ::

Tarzan je izjavil:

IQ veverička, meni se je zgodilo, da sem jih nabavil in razširil portfelj na Bitstampu. Ja, butelj sem hotel razpršiti portfelj.. No v glavnem, takrat je padel za kakih 30% in sem hodlal. Prodal sem jih pred kratkim, in to s precej lepim plusom. Na žalost sem ga prej še pokronal in izgubil nekaj s fiatom, nekaj z LTC in kasneje ker sem predolgo holdal BTC, ko je strmoglavljal. Ko je začel BTC strmoglavljati sem dal pa vse v Ripple. Ki je spet grdo padal do pred kratkim. Zdaj sem pa nekje na x2 (BTC).


Ja to je jeba, če bi pa od začetka hodlal bi bilo pa koliko x (v BTC)?
Na drugem forumu jih je nekdo spomladi prodal 200 000 za drobiž...., to šele boli.

janig ::

Koko007 je izjavil:

fukich je izjavil:

mene pa zanima kdaj prodat XRP? počakat na manjši padec? počakat da pride potencialno na coinbase?

Ripple je coin ki ga moreš holdat, če boš z njim trgoval sem pa tja boš tako kot pol našega kripto folka, ko je to jesen ripple mel tak bull market pa samo padal in ko je prišel pod 20c so vsi noreli pa ga pod zgubo prodajali. Poglej kje pa je ripple sedaj.

Hehe ... ce vsi hodlamo ripple, v cem je potem poanta rippla? Da bomo vsi bogati?

fukich ::

enakega mnenja sem janig

Koko007 ::

kingsix je izjavil:

To je zdaj pač pump and dump. Ni niti enega razloga za to rast. Pa preden skušaš napisat razloge kot odgovor na ta post... Ponavljam: ni razlogov za to rast.

To se tud jaz čudim zakaj je tako zrasel?:| No če pada ga jaz pol tudi nekaj nabavim8-)

K0l1br1 ::

janig je izjavil:

Hehe ... ce vsi hodlamo ripple,
Saj jih ne vsi. Nekateri jih, večina pa se ga nekako izogiba.

kingsix ::

Bolivar je izjavil:

kingsix je izjavil:

To je zdaj pač pump and dump. Ni niti enega razloga za to rast. Pa preden skušaš napisat razloge kot odgovor na ta post... Ponavljam: ni razlogov za to rast.


https://www.ft.com/content/2f595696-ecb...


Vsak, ki zna brat ve, da XRP nebo imel nič od tega. Očitno je v kripto veliko nepismenih noobov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Vazelin ::

Fantje, kaj pravite na UNIFY? :D
Market Cap
$1,899,209 USD
Volume (24h)
$19,475 USD

Debata na bitcoin talk ima 125(!) strani. Coin ima dost PRO ime. Kaj točno dela? Who gives a fuck.

Jaz bom vrgel 100eur na Cryptopii:P

Bolivar ::

janig je izjavil:

Koko007 je izjavil:

fukich je izjavil:

mene pa zanima kdaj prodat XRP? počakat na manjši padec? počakat da pride potencialno na coinbase?

Ripple je coin ki ga moreš holdat, če boš z njim trgoval sem pa tja boš tako kot pol našega kripto folka, ko je to jesen ripple mel tak bull market pa samo padal in ko je prišel pod 20c so vsi noreli pa ga pod zgubo prodajali. Poglej kje pa je ripple sedaj.

Hehe ... ce vsi hodlamo ripple, v cem je potem poanta rippla? Da bomo vsi bogati?


hehe problem je v tem, da vsi na hodlajo, to je lahko bil samo nasvet... ker malo kateri človek ki je kupil po več sto, tisoč bitcoinom leta 2011 jih ima še danes...

Vazelin ::

še pol ure in market cap BTC gre pod 40%

janig ::

Fora je v tem, da za neko resno uporabo bodo morale banke kontrolirat ceno in supply. Drugace bomo vsi hodlali ripple in cena bo samo rasla. Kot, da bi sedaj cena eura rasla. Vsi bi ga hodlali :)

twingo99 ::

Kaj kupiti do 01.01.2018?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twingo99 ()

Vazelin ::

RIP btc 40% dominance:'(

oracle ::

Meni pa sedaj nekaj ni jasno. Vse povprek kupujete shitcoine in pričakujete rast, potem pa en XRP poleti v nebo ste pa vsi začudeni. Že eno leto ni logike na kripto sceni. Če bi logika bila, bi imel BTC še vedno 95% in to pri ceni 500 $.

Tarzan ::

janig je izjavil:

Fora je v tem, da za neko resno uporabo bodo morale banke kontrolirat ceno in supply. Drugace bomo vsi hodlali ripple in cena bo samo rasla. Kot, da bi sedaj cena eura rasla. Vsi bi ga hodlali :)

Če vsi hodlajo, firma, ki je za Ripplom svoje odprodaja.

Vazelin ::

Me zanima kaj bodo naredili azijci :D

bonanno ::

Vazelin je izjavil:

Me zanima kaj bodo naredili azijci :D


dokupili

Bolivar ::

kle na tej sceni itak ni logike mnogo šitkojnev ni prišlo dlje od belegapapirja ampak folk vseeno vlaga. in potem je ripple pušiona;((

Lenivec D ::

Fantje (in dekleta?), spomladi je Ripplov mega-pump nekako začel mega-altcoin bubble, tako da se lepo pripnite. :)

Ko se pump ustavi, bo mnogo tega denarja šlo v druge coine, hkrati bodo vsi iskali "naslednji Ripple".

Vazelin ::

Tudi 40% korekcija je sledila Ripplovemu vzponu maja:))

Lenivec D ::

Dolgoročno je bila pa skoraj 95% (vs. BTC). :D

Vazelin ::

kva je to za en shit, da ne morem že cel dan withdrawat iz krakna. sem tier 3 in ni šans. wtf>:D

Bolivar ::

Lenivec D je izjavil:

Fantje (in dekleta?), spomladi je Ripplov mega-pump nekako začel mega-altcoin bubble, tako da se lepo pripnite. :)

Ko se pump ustavi, bo mnogo tega denarja šlo v druge coine, hkrati bodo vsi iskali "naslednji Ripple".


pa naj bo roller coaster... to je pač nekaj normalnega, ker kar gre gor mora tudi dol a na dolgi bo pozitivno. vsaj upam.

Blazz ::

ath glede na btc je ripple itak še 50% pod.... tko da :)
««
266 / 976
»»