» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
2 / 976
»»

S4ul3 ::

Zato, ker ti niso jasne osnove igre.

Nihče od nas ne bo zmagal v igri trejdanja, ker tekmuješ proti algorimom, ki so od tebe "pametnejši", brez čustev in neprimerno hitrejši. Spisani so bili pa s strani verjetno enih najbolj brihtnih ljudi v IT (oz še kaj več).

Na dolgi rok lahko zmagaš edino tako, da v nekaj vložiš, počakaš dlje časa in ko/če se tista delnica dvigne ti exit-aš. The only way ;)

K0l1br1 ::

Kupuj, ko pade, in prodaj, ko raste... bo bolje. Vmes pa pusti na miru.

superpika ::

sumi666 je izjavil:

Pismo zakaj mam filing da kar koli naredim se obrne vedno proti meni ... če kupim PADE ko prodam pa NARASTE .... wtf ...

Business opportunities are like buses, there's always another one coming.

S4ul3 ::

superpika je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Pismo zakaj mam filing da kar koli naredim se obrne vedno proti meni ... če kupim PADE ko prodam pa NARASTE .... wtf ...

Business opportunities are like buses, there's always another one coming.


True true, trik je samo v tem, da se med 338 avtobusi usedeš na edinega pravega ;)

sumi666 ::

Jaz mam tako srečo da v žaklu kjer bi blo 100 pičk pa en kurac bi kurca zagrabu :D :D :D

Looooooka ::

S4ul3 je izjavil:

superpika je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Pismo zakaj mam filing da kar koli naredim se obrne vedno proti meni ... če kupim PADE ko prodam pa NARASTE .... wtf ...

Business opportunities are like buses, there's always another one coming.


True true, trik je samo v tem, da se med 338 avtobusi usedeš na edinega pravega ;)

Ker nimaš potrpljenja. Jaz ne prodam pa tudi če je treba čakat cel mesec.

S4ul3 ::

Looooooka je izjavil:

S4ul3 je izjavil:

superpika je izjavil:

sumi666 je izjavil:

Pismo zakaj mam filing da kar koli naredim se obrne vedno proti meni ... če kupim PADE ko prodam pa NARASTE .... wtf ...

Business opportunities are like buses, there's always another one coming.


True true, trik je samo v tem, da se med 338 avtobusi usedeš na edinega pravega ;)

Ker nimaš potrpljenja. Jaz ne prodam pa tudi če je treba čakat cel mesec.


Če padeš v trejdanje imaš isti problem kot hazarderji. Tudi če dobiš ti pohlep in želja po "še" ne pustita, da exita-š. Na koncu boš izgubil vse.

Looooooka ::

Če padeš v trejdanje imaš isti problem kot hazarderji. Tudi če dobiš ti pohlep in želja po "še" ne pustita, da exita-š. Na koncu boš izgubil vse.

Ah mora prvo dovolj izgubiti, da vidi, da je živčnost tisto, kar dela minus.
pa da živčnost ustvarja tudi to, da se, ko prodaš z dobičkom žreš, ker "si zgubil profit, ker si prehitro prodal" namesto, da bi se zavedal, da si ustvairl plus brez dela.

S4ul3 ::

Looooooka je izjavil:

Če padeš v trejdanje imaš isti problem kot hazarderji. Tudi če dobiš ti pohlep in želja po "še" ne pustita, da exita-š. Na koncu boš izgubil vse.

Ah mora prvo dovolj izgubiti, da vidi, da je živčnost tisto, kar dela minus.
pa da živčnost ustvarja tudi to, da se, ko prodaš z dobičkom žreš, ker "si zgubil profit, ker si prehitro prodal" namesto, da bi se zavedal, da si ustvairl plus brez dela.


Ti se kar tolaži. Ne pozabi zgolj, da si ti v tej igri mravlja, ki probava slonu odgriznit kakšen kos noge.

dronyx ::

sumi666 je izjavil:

Pismo zakaj mam filing da kar koli naredim se obrne vedno proti meni ... če kupim PADE ko prodam pa NARASTE .... wtf ...

Mogoče razmisli o odprtju kripto "menjalnice" oziroma "borze" kot se temu učeno reče. Tam boš vedno pobiral procente od tistih ki služijo ali izgubljajo. Danes sem nekje prebral da naj bi samo Bitstamp imel po spominu 7 MIO zaslužka na mesec. Pa verjetno niso največji v tem poslu.

Gregor P ::

So pa najbolj zaupanja vredni in obenem najbrž tudi eden izmed razlogov, da smo Slovenci tako zagrabili za kriptovalute :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

slotechar ::

Kdor ima Steelar Lumen pričakujte verjeten padec 27. junija.

Buddah ::

Kako sodelovati v ICO? Recimo za tale Tezos...je potrebno imeti pripravljene točno določene coin-e? Lahko kdo opiše v parih stavkih celoten potek ICO-ja? Po kolikem času token-i pridejo na borzo?

slotechar ::

Tezos se bo dal kupit z bitcoini in ethereum, nekje tudi z švicarskimi franki.

Na tezosu pravijo, da pričakujejo prihod na borzo tam nekje približno 4 mesece, vendar je to odvisno od milijon dejavnikov.

več o tem na https://www.tezos.com/

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

Tudi sam spremlam ta tezos projekt že nekaj časa ... pa gruntam kolko cvenka not dati ... se pravi ko pridejo na borzo znajo cene še narasti ...

maskirani ::

Hello je kdo investiral v Iconomi ?

Curly ::

Pred enim mesecem sem si rekel bom kupil nekaj eth in nekaj Iconomi. Za foro. Zato sem se registriral na Kraken, da kupim ICN, no če bi me gospodje potrdili v primernem času, bi danes že lepo zaslužil, tako pa samo sanjam. ICN se mi zdi kul, sam nimam občutka če to dejansko lahko raste do 3-4 mestnih številk :P

DeeJay ::

maskirani je izjavil:

Hello je kdo investiral v Iconomi ?


Ja. Septembra 2016, ko je bil ICO.

Ajnstajn` ::

Curly je izjavil:

Pred enim mesecem sem si rekel bom kupil nekaj eth in nekaj Iconomi. Za foro. Zato sem se registriral na Kraken, da kupim ICN, no če bi me gospodje potrdili v primernem času, bi danes že lepo zaslužil, tako pa samo sanjam. ICN se mi zdi kul, sam nimam občutka če to dejansko lahko raste do 3-4 mestnih številk :P


tudi po 1 mesecu še vedno nisi verificiran ?
//

p0ki ::

jaz po dveh nisem
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

gruntfürmich ::

raje kot o registracijah se pogovarjajte o predvidevanjih glede cen in špekulacijah kdaj ste/boste kupili in prodali, da bomo delili take informacije tule.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

p0ki ::

Za enkrat bom pustil tam kjer imam pa naj raste, čeprav danes je zgleda vse v rdečih številkah.
Veselim se pa predvsem tezos in suncontract projektov.
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

brinovcek ::

p0ki je izjavil:

Za enkrat bom pustil tam kjer imam pa naj raste, čeprav danes je zgleda vse v rdečih številkah.
Veselim se pa predvsem tezos in suncontract projektov.


Razglod za veselje...kolk bi to lahko postalo nekoč vredno?

p0ki ::

To pa si preberi vse kar je možno o projektih in sam presodi
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

matogato ::

slotechar je izjavil:

Kdor ima Steelar Lumen pričakujte verjeten padec 27. junija.


Kaj pa se bo dogajalo takrat?
NEj kar sedaj prodam ali čakam, ker cena je itak skos tam tam...

Buddah ::

Na podlagi tega twitta (https://twitter.com/viacoin/status/8770... sem včeraj nakupil Viacoin. Zaenkrat smo na +50%.

slotechar ::

Škoda ker nisi prej delil informacijo.

maskirani ::

okay, vidim da je nekaj ljudi, ki je (ze) investiralo v iconomi projekt - zanima me, ker gre to za slovensko ekipo, kako se imenuje njihovo podjetje, kje je podjetje iconomi registrirano - nikjer nimajo nic na strani na ajpesu jih ni - zakaj ne vem so pa zbrali kar veliko kapitala. Hvala za kak useful info

DeeJay ::

maskirani je izjavil:

okay, vidim da je nekaj ljudi, ki je (ze) investiralo v iconomi projekt - zanima me, ker gre to za slovensko ekipo, kako se imenuje njihovo podjetje, kje je podjetje iconomi registrirano - nikjer nimajo nic na strani na ajpesu jih ni - zakaj ne vem so pa zbrali kar veliko kapitala. Hvala za kak useful info


Tuki maš neki odgovorov
https://www.reddit.com/r/ICONOMI/commen...

brinovcek ::

Danes sem prodal LBC, se splača sedaj kupit ICN? Priporočate kaj drugega?

Buddah ::

LBC gre jutri open beta...čemu prodaja danes?

EDIT: Viacoin zrastel še za 30%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buddah ()

brinovcek ::

Buddah je izjavil:

LBC gre jutri open beta...čemu prodaja danes?

EDIT: Viacoin zrastel še za 30%.


Bemti kupil takoj nazaj :D ze drugic ta teden pozabil na vse info :S kaj je s tem viacoin? kj vrednga na kratek/dolgi rok?

Buddah ::

Ne poznam projekta Viacoin bolj podrobno zato ga držim kratkoročno (1teden oz. do naslednjega pozitivnega twitta).

zaj_tam ::

Je sodeloval kdo pri MYST ico?

Gre za VPN na blockchainu. Se mi zdi zelo realna in uporabna aplikacija, plus ni 100 alternativnih coinov na to temo.

Seveda za pokazat trenutno se nimajo kaj dosti :) Se je pa cena spustila zelo blizu ICO ceni. Nekoliko sem podvomil v resno profitabilnost ICOtov.

Sicer pa moj najboljsi perofmer trenutno SHIFT, najsalbs pa DTB.

Mato989 ::

Lepo je en model dropal bombo na eth.... sam mu ni ratal spustit cene pod 300 USD... resistance. ma folk nastavljen buy in na 30x USD kot kaže na poloniexu...

hamez66 ::

Na Coinbasu je padlo do 13:

https://cryptowat.ch/coinbase/ethusd/5m

Mato989 ::

na poloniexu je prebil 300 USD samo na 290,00000 se je pa ustavlo, kot kaže je mel folk naret buyin na to cifro in se je odbilo nazaj... čeprav graf kaže M strukturo, kar pomeni še en possible padec, ampak to je kriptovaluta, kdo bi vedel :)

kingsix ::

Nekdo se očitno zelo trudi zrušit ETH.
Uh..oni, ki so imeli margine odprte na GDAX so izgubili..veliko...jah -margin call is a btich.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Nekdo se očitno zelo trudi zrušit ETH.
Uh..oni, ki so imeli margine odprte na GDAX so izgubili..veliko...jah -margin call is a btich.


Jap, komaj se je odbilo od trenutnega dna že spet pritisk nad 300 USD

Težka bo, če prebije 280 bi znala bit panika...

MacLeod ::

Ma že od zjutraj je problem z blockchainom in potrjevanjem, ne gre prenašati oziroma se zatika. Potem pa folk raje prodaja. Sem prepozno izvedel, pa sem ostal brez potrjene transakcije in cekinov nekaj po 16 uri. Zdaj pa lahko samo čakam kaj bo, medtem pa pada... da jim vidim.

Ajnstajn` ::

pa za vas ne vem, al jaz bi ga rade volje videl tam na 250 :D :D
//

ivanuscha ::

http://www.notary-platform.com/

Za tele slovence ste ze slišal?

Curly ::

ivanuscha je izjavil:

http://www.notary-platform.com/

Za tele slovence ste ze slišal?

Prvič slišim, se mi pa zdi zanimivo da se asistenti iz gradbenega faksa ukvarjajo z ustvarjanjem novih kriptovalut.

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

pa za vas ne vem, al jaz bi ga rade volje videl tam na 250 :D :D


100!

Pol bi bila poplava mašin za rudarjenje na bolhi in po Svetu :)

superpika ::

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

pa za vas ne vem, al jaz bi ga rade volje videl tam na 250 :D :D


100!

Pol bi bila poplava mašin za rudarjenje na bolhi in po Svetu :)

Seveda, ker se samo eth dandanes splača rudarit ...

Mato989 ::

Daleč najbolj, zraven zcasha :) Ima tudi daleč najvišjo volatilnost zraven btcja...

superpika ::

Mato989 je izjavil:

Daleč najbolj, zraven zcasha :) Ima tudi daleč najvišjo volatilnost zraven btcja...

Meni se dopade LBRY.

Mato989 ::

superpika je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Daleč najbolj, zraven zcasha :) Ima tudi daleč najvišjo volatilnost zraven btcja...

Meni se dopade LBRY.


Nekaj je kaj se ti dopade drugo kaj se izplača :)

slotechar ::

Bi šel kdo skupinsko pumpat določen coin ob določeni uri. Pa ne nek x shitcoin ampak relativno zaupanja vreden coin.

Zgodovina sprememb…

papasmrk ::

Za pumpat pa rabiš kar nekaj teh coinov imet, da se ti to izide in celo ustvariš profit. Kater coin pa imaš v mislih?
««
2 / 976
»»