» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
782 / 976
»»

profdoktor ::

Jerry000 je izjavil:

Tako jaki trejderji a noben ne odgovori:
Kje da fak se na bittrexu da downloadat .csv o depositu, withrawalu, in trade history? Lani se je še dalo trade history shranit in potegnit kot csv, danes pa nikjer ni teh opcij, je samo order history...

Mi ne prodajamo, mi samo kupujemo in hodlamo. Intelekt se kaže ko spraviš čimveč ničvrednega fiata v NEBL!!!

Jerry000 ::

janig je izjavil:

Zgleda so res odstranili exporte. Kdaj so spremenili UI? Je preteklo ze kar precej casa kadar sem se zadnjic loginal.

Zakaj bi to odstranili tudi ne vem. Ampak ja, tudi mene dolgo ni bilo, vem pa da je obstajalo ker imam prejšnji izpis od lani. Če kdo ve, prosim...

profdoktor ::

Sem slišal da Severna Koreja omenja "končni" jedrski obračun. Potem ne bo imelo dosti veze če hodlaš BCC ali NEBL. Borze so se odzvale slabo, pričakujem tudi za kripto podoben odziv.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

medtem počasi raste delež btc na cmc

janig ::

Delez BTCja raste in NEBL pada. Je ze pod 8$. Se malo in bo tudi Mato v minusu :|

Vazelin ::

mato je kupoval za 0.5 če imam v spominu prav

ftzj ::

Mene pa zanima kdo je tukaj moderator? Zakaj se ne moderira ot v drugih temah. Ta tema se ze potaplja v greznici kretenizma in tolerance do tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

Vazelin ::

Saj se moderira. Če ne bi bila moderirana bi bilo sedaj 10k strani:D

profdoktor ::

A ni Mato kupoval pri 3$? Pa saj NEBL je bil letos že na 4$, ne vidim razloga zakaj ne bi šel pod 3$. Nebulas pa lepo drži satošija.

janig ::

Tudi meni se zdi, da je kupoval po 3$.

ftzj je izjavil:

Mene pa zanima kdo je tukaj moderator? Zakaj se ne moderira ot v drugih temah. Ta tema se ze potaplja v greznici kretenizma in tolerance do tega.

HODL

ftzj ::

Ne vem ce se moderira. Ce se je to bolj slabo. Mislm, pridem sem z namenom prebrat kaj primernega za to temo. Vudim pa 3/4 trolanja, osebnih zalitev in provokacij. Zakaj se ne podeli vsaj kak naziv ce ze ne more bit ban.

Vazelin ::

Uporabniško ime hoper
Čas prve prijave 13.05.2018 05:40:09

Čas prve prijave zveni po katerem od AEjev :))

tole še kar pada. ajej. bo yaskrbljujoče, če se spusti pod 250mlrd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ftzj ::

ja to je res, zarad tega datuma sem avtomaticno trol? kje vidis kak neresen post? berem dolg v=cajta to temo in mi greste ze pucas na kuurac mislm dej spel se ti in vsi skp u 3 krasne

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: profdoktor ()

neverlucky ::

To je zarad marketa, ki je 30% dol ane?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: janig ()

Vazelin ::

vsi so nekam živčni.

poslušte nasvet yusefa raje

janig ::

hoper, kupi NEBL, zdaj je poceni!

Pa sej tonis je napisal, da ce gre pod 7600$ bo kriza.

ftzj ::

kdo je sef slotecha da malo moderatorja za usesa, spucaj ta drek ze enkrat

Vazelin ::

je hoper: nismo mi krivi, če ti portfolio puši K;)

ftzj ::

dej ne provociraj, trol no lifer, mam 200 eur , ce bo slo na polovico ne bo konc sveta. Bi pa rad videl da se vas govnarje ze enkrat spuca za vselej, da bo mir ze enkrat

neverlucky ::

To temo bi moral brat za sprostiev in pa tu in tam kaksen nasvet. Ce mislis da bos v tej temi nasel same top tehnicne analize grafov vredbosti raznih kriptovalut, se motis. Za take stvari je folk placeval po 10eur vstopnine, da so ga sprejeli v skupino aquafrienda, kjer je bil potem vsak 10 namig dejansko pravilen.

In ce te naredi jeznega to, da si v enem dnevu -20% ali kaj drugega, raje vlozi kam drugam ali pa porabi za kej drugega ta denar. Skoda izgubljati zivce zaradi takih stvari. :)

ftzj ::

Odprite si temo za sprostitev in tam trolajte do konc svojga bednega lajfa. To temo pa pustite za nas, ki se zanimamo za resno debato.

janig ::

HODL

ftzj ::

Eden od boljsih napovedovalcev, crypto sniper napoveduje 3k btc. Je eden prvih, ki je napovedal pri 12k da bo slo na 6k.
Mogoce mogoce

neverlucky ::

ftzj je izjavil:

Odprite si temo za sprostitev in tam trolajte do konc svojga bednega lajfa. To temo pa pustite za nas, ki se zanimamo za resno debato.


In mislis, da ne bi bilo 30% crasha ce bi bila ta tema top TA sloganje? Isto bi izgubil svoj denar in isto bi bil sedaj jezen.

Ce hoces resne debate o tehnoloskih dosezkih v kripto svetu pa pomojr najbols da gres na BitcoinTalk.

hamez66 ::

ftzj je izjavil:

Odprite si temo za sprostitev in tam trolajte do konc svojga bednega lajfa. To temo pa pustite za nas, ki se zanimamo za resno debato.



Saj to je tema za sprostitev. Če bi rad resne debate, pa odpri novo temo, ampak težko, da te bo kdo jemal resno.

ftzj ::

Se ne strinjam. Sem pogledal prve strani te teme. So cist ok. Scasoma pa je postala greznica in sprostitev za trole. Morda prevec obsezna tema? Too much to handle za moderatorja, ki je obupal in pustil proste roke trolanju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ftzj ()

ftzj ::

Na prvi strani je tudi zaznati sprosceno debato. S to razliko, da ni provociranja in neumesnega trolanja. Ne recem, da bi rad resno resno. Rad bi samo brisanje osebnih zalitev, provociranja, ce nic drugega. Te troli si dan za dnem prisvajajo vecjo svobodo trolanja. Enkrat se zgodi kaplja cez rob. Resno bi nekdo mogu kontaktirat slotech in se kaj zment.

Invictus ::

Evo...

https://www.fudzilla.com/news/46367-bit...

Zna biti zanimivo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

janig ::

ftzj je izjavil:

Resno bi nekdo mogu kontaktirat slotech in se kaj zment.

Jaz sem to ze predlagal

janig je izjavil:

Jaz predlagam kripto magnatom Mato, nebivedu, Aqua, ... da naj zberejo kapital (v eur) in naj placajo mode, da se tema spuca. S takimi dobicki to ne bi smel bit problem.
Ker konec koncev tudi jaz bi rad sluzil kot mogodci tukaj. Trolat in brat profdoktorja mi financno ne koristi.

sparovcek2 ::

Ja lepo so zadušili :| Šortali na polno pri 10k, potem pa še z sodelovanjem Gatesa, Buffeta, polno slabih novic...gremo dol.

Sam sem sicer rekel 25% korekcija, ampak sem pričakoval da bo le korekcija ne pa konec :))

Vseeno, če stvar kapitulira, bo ob bull trapu majhna pomlad med alti pomoje, samo bo treba hitro noter hitro ven...težko

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

ftzj je izjavil:

ja to je res, zarad tega datuma sem avtomaticno trol? kje vidis kak neresen post? berem dolg v=cajta to temo in mi greste ze pucas na kuurac mislm dej spel se ti in vsi skp u 3 krasne

To bo naziv, prijateljček.

Mato989 ::

profdoktor je izjavil:

A ni Mato kupoval pri 3$? Pa saj NEBL je bil letos že na 4$, ne vidim razloga zakaj ne bi šel pod 3$. Nebulas pa lepo drži satošija.


Jaz sem kupoval po cca. 40.000satoshijev ja... takrat je blo to vredno v fiatu cca. 3.2$ ampak jaz sem ves vlozek ze skesiral in je moja nakupna vrednost nebla in vseh kovancev 0$ ce pade pod to sem blizu nule...

Kcsje sem kupoval po 5.000 satoshijev oz takrat 0.5$ to ste zamenjali oz. Vazelin je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Machete ::

Imam občutek da je McCafee kupil šitlouad BTCPja, ker ga je začel shillat na polno.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Dober dokumentarec o mcafee na netflix

Mato989 je izjavil:

profdoktor je izjavil:

A ni Mato kupoval pri 3$? Pa saj NEBL je bil letos že na 4$, ne vidim razloga zakaj ne bi šel pod 3$. Nebulas pa lepo drži satošija.


Jaz sem kupoval po cca. 40.000satoshijev ja... takrat je blo to vredno v fiatu cca. 3.2$ ampak jaz sem ves vlozek ze skesiral in je moja nakupna vrednost nebla in vseh kovancev 0$ ce pade pod to sem blizu nule...

Kcsje sem kupoval po 5.000 satoshijev oz takrat 0.5$ to ste zamenjali oz. Vazelin je

Kcsje si res noro zadel. To je bil like 40 kratnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

Jaz pa vse kar zadanem je moja nova 18'' ALU feltna ob visok robnik :(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Goody ::

Mi sploh ni jasno zakaj še kdorkoli verjame karkoli Mato napiše? Pojdite njegove poste v decembru, januarju brat pri koliko je kupoval in reklamiral KCS, NEBL...

Machete ::

Pa saj ni nič kriv. Vpliva na cene ima toliko kot moj pritepeni maček. To so mutne sheme azijcev, h katerim se stekajo težki zahodnjaški milijoni. Kdor misli da gre ta tech, si je sam kriv (oz. če mečete denar v vsak šit ico, ki ima spletno stran, ni logike ane, da se bo kapital oplajal kar iz nič).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

popaj55 ::

Zj cez poletje je treba sam kupovat,ce je kej fiata viska!

kopriwa ::

Goody je izjavil:

Mi sploh ni jasno zakaj še kdorkoli verjame karkoli Mato napiše? Pojdite njegove poste v decembru, januarju brat pri koliko je kupoval in reklamiral KCS, NEBL...

Počakmo do konca 2018, njegova napoved je bila, da bo 2018 leto altov. Ni pa bilo jasno specificirano ali v pozitivno ali negativno smer.

Goody ::

kopriwa je izjavil:

Goody je izjavil:

Mi sploh ni jasno zakaj še kdorkoli verjame karkoli Mato napiše? Pojdite njegove poste v decembru, januarju brat pri koliko je kupoval in reklamiral KCS, NEBL...

Počakmo do konca 2018, njegova napoved je bila, da bo 2018 leto altov. Ni pa bilo jasno specificirano ali v pozitivno ali negativno smer.


Ma ja, čist po spominu (brskaj po njegovih postih če se ti da) je kupoval in reklamiral NEBL po 35 in KCS po 15, zdejle pa nabija LOL

PrihajaNodi ::

Wtf Neblio? Raketa.

No kakorkoli, upam, da grem čez leto dni v penzijo. Sem v življenju preveč pretrpel in delal.

Zgodovina sprememb…

janig ::

NEBL leti! Danes je padel za samo 6%

perci ::

Jst stavim na XVG.

popaj55 ::

Ce NEBL pade pod 2evrica jih kr nabavim 5jurja!!

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Jst stavim na XVG.



A to zaradi nedavnega dogodka, ki se jim je zgodil?

perci ::

To je bil samo penetration test, Nodi. Folk je narobe razumel, zato je malo padlo.

Developerski potencial je huge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrihajaNodi ::

ja sej to je približno tako kot, če nimaš kondoma, ko je treba plačat babi pa rečeš, jbga bil je samo penetracijski test. Ne zavajaj, da ne bo kdo še res kupil to svinjarijo.

Zgodovina sprememb…

tommorrow ::

Saj tukaj je ogromno zavajanja. Ne bom rekla, da direkt škodoželjnega, ampak lahko pa marsikomu škodi.

perci ::

Kdor ne vidi, da je moj post sarkazem in vloži v xvg....jah, temu se pa reče naravna selekcija.

Vazelin ::

Mislim da še dolgo ne bo časov (če sploh), kot je bil epski december in začetek januarja, ko so vsi dobesedno padli v ekstazo. Verge hodlerji (in tudi vsi ostali pohlepneži) s(m)o pričakovali, kako bo en dev na katerem je slonela usoda "2mlrd vrednega podjetja" pushal novo verzijo ... in to na novoletni večer. >:D Tega kako smo mislili, da če dobimo v roke kakšen super ICO niti ne omenjam (mislili smo da nam bo pozno večerno/jutranje lovljenje scama iz Kitajske, Koreje... prineslo bogastvo).:)
««
782 / 976
»»